Ondernemers Collectief Dwingeloo
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO9-2



Staand: Johnny Venema (trainer), Emiel Nankman, Okke Smits, Roald de Vries, Andrea de Groot (leider)
Zittend: Noa Smit, Sven Venema, Roy Moes, Job Roos, Ravi Stuivenberg, Eise van Beek
Op de foto ontbreekt Yonah van der Meiden en leider Niels de Vries
 

Teamleden

Spelers
Eise van Beek        
Yonah van der Meiden        
Roy Moes        
Emiel Nankman        
Job Roos        
Noa Smit        
Okke Smits        
Ravi Stuivenberg        
Sven Venema        
Roald de Vries        
 
Overige teamleden
Johnny Venema Jeugdtrainer/leider
Andrea de Groot Jeugdleider
Niels de Vries Jeugdleider
Wouter Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-05-2017 18:00 Dwingeloo JO9-2 Assen FC JO9-8 118297 17:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2017 18:00 Dwingeloo JO9-2 Assen FC JO9-8 118297
C 20-05-2017 10:30 Dwingeloo JO9-2 Achilles 1894 JO9-6 118303 2 - 3
C 20-05-2017 vervallen Smilde'94 JO9-1G Dwingeloo JO9-2 107841
C 13-05-2017 09:00 BSVV JO9-1G Dwingeloo JO9-2 118302 4-2
C 06-05-2017 vervallen Dwingeloo JO9-2 S.V. Haulerwijk JO9-1 107031
C 06-05-2017 11:30 Assen FC JO9-8 Dwingeloo JO9-2 118301 5-3
C 29-04-2017 10:15 Gomos JO9-1 Dwingeloo JO9-2 118296 13-2
C 22-04-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 HHCombi JO9-2 118295 7-3
C 15-04-2017 10:00 HHCombi JO9-2 Dwingeloo JO9-2 118300 4-5
C 15-04-2017 vervallen Dwingeloo JO9-2 ZFC Zuidlaren JO9-2 107029
C 08-04-2017 09:00 Achilles 1894 JO9-6 Dwingeloo JO9-2 118299 1-6
C 01-04-2017 vervallen ACV JO9-3 Dwingeloo JO9-2 106989
C 01-04-2017 12:00 Dwingeloo JO9-2 BSVV JO9-1G 118298 2-3
C 25-03-2017 10:30 Dwingeloo JO9-2 Gomos JO9-1 118294 7-6
C 18-03-2017 10:20 S.V. Haulerwijk JO9-1 Dwingeloo JO9-2 107646 10 - 2
C 11-03-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Annen JO9-1 107030 0-11
C 04-03-2017 09:00 ZFC Zuidlaren JO9-2 Dwingeloo JO9-2 107009 16-1
C 25-02-2017 09:00 Annen JO9-1 Dwingeloo JO9-2 107234 13-0
C 26-11-2016 09:00 Beilen JO9-3 Dwingeloo JO9-2 55639 0-17
C 12-11-2016 09:00 Dwingeloo JO9-2 Diever-Wapse JO9-1 59418 3-1
C 05-11-2016 10:00 HHCombi JO9-1 Dwingeloo JO9-2 57650 7-1
C 29-10-2016 09:00 Dwingeloo JO9-2 SJO J.V. Oostenburg JO9-6 55493 25-0
C 15-10-2016 09:00 S.V. Hoogersmilde JO9-1G Dwingeloo JO9-2 58885 9-7
C 08-10-2016 09:00 Dwingeloo JO9-2 Trinitas JO9-1 57020 14-1
C 01-10-2016 09:00 Fit Boys JO9-2 Dwingeloo JO9-2 58089
C 24-09-2016 09:00 Dwingeloo JO9-2 Stanfries JO9-2 58599 10-1
C 17-09-2016 09:00 Smilde'94 JO9-3 Dwingeloo JO9-2 54683 0-18
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2017 18:00 Dwingeloo JO9-2 Assen FC JO9-8 118297 0-0
C 20-05-2017 13:00 Assen FC JO9-8 HHCombi JO9-2 108543 9-1
C 20-05-2017 11:30 Gomos JO9-1 BSVV JO9-1G 109331 3-2
C 20-05-2017 10:30 Dwingeloo JO9-2 Achilles 1894 JO9-6 118303 2-3
C 13-05-2017 09:00 BSVV JO9-1G Dwingeloo JO9-2 118302 4-2
C 13-05-2017 09:00 Achilles 1894 JO9-6 Assen FC JO9-8 109087 1-2
C 13-05-2017 10:00 HHCombi JO9-2 Gomos JO9-1 108120 3-3
C 06-05-2017 11:30 Assen FC JO9-8 Dwingeloo JO9-2 118301 5-3
C 06-05-2017 10:15 Gomos JO9-1 Achilles 1894 JO9-6 109330 5-1
C 06-05-2017 09:00 BSVV JO9-1G HHCombi JO9-2 109739 6-5
C 29-04-2017 10:15 Gomos JO9-1 Dwingeloo JO9-2 118296 13-2
C 22-04-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 HHCombi JO9-2 118295 7-3
C 15-04-2017 10:15 Gomos JO9-1 Assen FC JO9-8 109329 1-12
C 15-04-2017 10:00 HHCombi JO9-2 Dwingeloo JO9-2 118300 4-5
C 15-04-2017 09:00 BSVV JO9-1G Achilles 1894 JO9-6 109742 6-1
C 15-04-2017 10:20 S.V. Haulerwijk JO9-1 ACV JO9-3 107644 0-0
C 15-04-2017 10:15 Smilde'94 JO9-1G Annen JO9-1 107842 0-0
C 15-04-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 ZFC Zuidlaren JO9-2 107029 0-0
C 08-04-2017 10:20 S.V. Haulerwijk JO9-1 Annen JO9-1 107647 0-0
C 08-04-2017 10:00 HHCombi JO9-2 Assen FC JO9-8 108118 2-1
C 08-04-2017 09:00 BSVV JO9-1G Gomos JO9-1 109743 4-2
C 08-04-2017 09:00 Achilles 1894 JO9-6 Dwingeloo JO9-2 118299 1-6
C 08-04-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Smilde'94 JO9-1G 107032 0-0
C 08-04-2017 09:00 ZFC Zuidlaren JO9-2 ACV JO9-3 107008 0-0
C 01-04-2017 12:00 Dwingeloo JO9-2 BSVV JO9-1G 118298 2-3
C 01-04-2017 09:00 Annen JO9-1 ZFC Zuidlaren JO9-2 107233 0-0
C 01-04-2017 10:15 Smilde'94 JO9-1G S.V. Haulerwijk JO9-1 107843 0-0
C 01-04-2017 11:15 Gomos JO9-1 HHCombi JO9-2 109327 6-1
C 01-04-2017 11:30 Assen FC JO9-8 Achilles 1894 JO9-6 108545 13-2
C 01-04-2017 13:30 ACV JO9-3 Dwingeloo JO9-2 106989 0-0
C 25-03-2017 10:30 Dwingeloo JO9-2 Gomos JO9-1 118294 7-6
C 25-03-2017 11:30 ACV JO9-3 Smilde'94 JO9-1G Sikkema, Jurre 106992 0-0
C 18-03-2017 09:50 ZFC Zuidlaren JO9-2 Smilde'94 JO9-1G 107012 5-2
C 18-03-2017 12:15 ACV JO9-3 Annen JO9-1 Veluw, Henk van 106990 1-0
C 18-03-2017 11:30 Achilles 1894 JO9-6 Gomos JO9-1 109088 1-7
C 18-03-2017 10:00 HHCombi JO9-2 BSVV JO9-1G 108121 1-2
C 18-03-2017 10:20 S.V. Haulerwijk JO9-1 Dwingeloo JO9-2 107646 10-2
C 11-03-2017 09:00 BSVV JO9-1G Assen FC JO9-8 109741 4-3
C 11-03-2017 10:00 HHCombi JO9-2 Achilles 1894 JO9-6 108119 1-2
C 11-03-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Annen JO9-1 107030 0-11
C 11-03-2017 10:15 Smilde'94 JO9-1G ACV JO9-3 107839 5-4
C 11-03-2017 10:20 S.V. Haulerwijk JO9-1 ZFC Zuidlaren JO9-2 107645 2-2
C 04-03-2017 09:00 Annen JO9-1 Smilde'94 JO9-1G 107236 3-2
C 04-03-2017 09:00 ZFC Zuidlaren JO9-2 Dwingeloo JO9-2 107009 16-1
C 04-03-2017 12:15 ACV JO9-3 S.V. Haulerwijk JO9-1 106991 4-4
C 25-02-2017 09:00 Annen JO9-1 Dwingeloo JO9-2 107234 13-0
C 25-02-2017 10:00 ZFC Zuidlaren JO9-2 S.V. Haulerwijk JO9-1 107011 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSVV JO9-1G 10 8 0 2 24 34 24 10 0
2 Assen FC JO9-8 9 6 1 2 19 51 16 35 0
3 Gomos JO9-1 10 5 2 3 17 48 35 13 0
4 Dwingeloo JO9-2 9 4 0 5 12 36 42 -6 0
5 HHCombi JO9-2 10 2 1 7 7 25 41 -16 0
6 Achilles 1894 JO9-6 10 2 0 8 6 13 49 -36 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 01-03-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 08-03-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 15-03-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 22-03-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 29-03-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 05-04-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 12-04-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 19-04-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 26-04-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 03-05-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 10-05-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 17-05-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 24-05-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 31-05-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 07-06-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 14-06-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 21-06-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 28-06-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 05-07-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 12-07-17 18:00 - 19:00 veld 2 kl.k. 2 Team training Dwingeloo JO9-2

Berichten



Terug naar boven