Ondernemers Collectief Dwingeloo
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Dwingeloo 1

Teamleden

Spelers
Erwin Hof Keeper      
Rolf Alberts        
Bart Barelds        
Gertjan Boer        
Fabian Bosker        
Robin Drosten        
Nick Fledderus        
Joris Jans        
Jos Kemkers        
Tom Kemkers        
Max Klijn        
Melvin Koning        
Dennis Koning        
Frank de Leeuw        
Robert Mulder        
Sander Nijstad        
Thijs Vos        
Rene Wiltinge        
 
Overige teamleden
Friso Bakker Trainer/Coach
Ronald Prent Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 26-08-2017 18:30 Dwingeloo 1 VV Winsum 1 Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter)
T 26-08-2017 19:30 Dwingeloo 1 Asser Boys 1 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
B 03-09-2017 14:00 Dwingeloo 1 Sportclub Makkinga 1 5372
B 10-09-2017 14:00 Read Swart 1 Dwingeloo 1 5667
B 17-09-2017 14:00 Langezwaag 1 Dwingeloo 1 5517
C 24-09-2017 14:00 Oldemarkt FC 1 Dwingeloo 1 11339
C 01-10-2017 14:00 Dwingeloo 1 Trinitas 1 11465
C 08-10-2017 14:00 Havelte 1 Dwingeloo 1 11573
C 15-10-2017 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 11644
C 22-10-2017 14:00 Dwingeloo 1 Akkrum 1 11746
C 29-10-2017 14:00 Gorredijk 1 Dwingeloo 1 11819
C 05-11-2017 14:00 Dwingeloo 1 Renado 1 11924
C 19-11-2017 14:00 Steenwijker Boys 1 Dwingeloo 1 12011
C 26-11-2017 14:00 Lemmer 1 Dwingeloo 1 12121
C 03-12-2017 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 12203
C 10-12-2017 14:00 Jubbega 1 Dwingeloo 1 12301
C 17-12-2017 14:00 Dwingeloo 1 Udiros 1 12368
C 28-01-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 12416
C 04-02-2018 14:00 Dwingeloo 1 Oldemarkt FC 1 12534
C 11-02-2018 14:00 Wijster 1 Dwingeloo 1 12605
C 18-02-2018 14:00 Dwingeloo 1 Havelte 1 12712
C 11-03-2018 14:00 Renado 1 Dwingeloo 1 12826
C 18-03-2018 14:00 Dwingeloo 1 Gorredijk 1 12902
C 25-03-2018 14:00 Akkrum 1 Dwingeloo 1 13018
C 01-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 13080
C 08-04-2018 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 13160
C 15-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Mildam 1 13259
C 22-04-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 13348
C 13-05-2018 14:00 Dwingeloo 1 Lemmer 1 13449
C 20-05-2018 14:00 Udiros 1 Dwingeloo 1 13497
C 27-05-2018 14:00 Dwingeloo 1 Jubbega 1 13614
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 03-09-2017 14:00 Langezwaag 1 Read Swart 1
B 03-09-2017 14:00 Dwingeloo 1 Sportclub Makkinga 1
B 10-09-2017 14:00 Sportclub Makkinga 1 Langezwaag 1
B 10-09-2017 14:00 Read Swart 1 Dwingeloo 1
B 17-09-2017 14:00 Langezwaag 1 Dwingeloo 1
B 17-09-2017 14:00 Sportclub Makkinga 1 Read Swart 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-08-2017 afgelast Vako 1 Dwingeloo 1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Akkrum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIO Oosterwolde 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gorredijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Havelte 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jubbega 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Lemmer 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mildam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oldemarkt FC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Renado 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steenwijker Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Trinitas 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Udiros 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wijster 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Langezwaag 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Read Swart 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sportclub Makkinga 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven