Ondernemers Collectief Dwingeloo
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Dwingeloo 2

Teamleden

Spelers
Leon Fopma Keeper      
Stefan de Beeld        
Roland Bolding        
Tim Dolsma        
Martin de Graaf        
Arjan Moes        
Joost Mols        
Arjen Nijstad        
Arjan Pit        
Lars Rozeboom        
Paul Schieving        
Hans Schieving        
Edwin van Sleen        
Erik Tuin        
Henri Tuin        
Jeen van der Zee        
 
Overige teamleden
Jantinus de Vries Trainer/Coach
Johan Oostra Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
B 03-09-2017 11:00 Zuidwolde 2 Dwingeloo 2 5959 09:40
B 10-09-2017 10:00 Dwingeloo 2 Havelte 2 6059 09:00
B 17-09-2017 10:00 Ruinen 2 Dwingeloo 2 6060 08:45
C 24-09-2017 11:00 Read Swart 2 Dwingeloo 2 23695 09:20
C 01-10-2017 10:00 Dwingeloo 2 Oldemarkt FC 2 23128 09:00
C 08-10-2017 12:00 Oldeholtpade 2 Dwingeloo 2 22477 10:20
C 15-10-2017 10:00 Dwingeloo 2 Gorredijk 3 22634 09:00
C 29-10-2017 12:00 Emmeloord SC 3 Dwingeloo 2 23620 10:10
C 12-11-2017 11:00 Nieuweschoot 2 Dwingeloo 2 22441 09:20
C 19-11-2017 10:00 Dwingeloo 2 Mildam 2 23805 09:00
C 26-11-2017 10:30 Udiros 2 Dwingeloo 2 22924 08:50
C 03-12-2017 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 23322 09:00
C 10-12-2017 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 2 23632 09:15
C 11-02-2018 10:00 Gorredijk 3 Dwingeloo 2 23601 08:15
C 18-02-2018 10:00 Dwingeloo 2 Oldeholtpade 2 23210 09:00
C 18-03-2018 10:00 Dwingeloo 2 Emmeloord SC 3 22487 09:00
C 25-03-2018 10:00 Dwingeloo 2 Udiros 2 22630 09:00
C 08-04-2018 12:00 Oldemarkt FC 2 Dwingeloo 2 22977 10:30
C 15-04-2018 10:00 Dwingeloo 2 Read Swart 2 22792 09:00
C 22-04-2018 12:00 Mildam 2 Dwingeloo 2 23048 10:25
C 13-05-2018 10:00 Dwingeloo 2 Nieuweschoot 2 23408 09:00
C 20-05-2018 12:00 ONB 2 Dwingeloo 2 23454 10:20
C 27-05-2018 10:00 Dwingeloo 2 Havelte 2 22642 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 03-09-2017 10:30 Havelte 2 Ruinen 2
B 03-09-2017 11:00 Zuidwolde 2 Dwingeloo 2
B 10-09-2017 10:00 Dwingeloo 2 Havelte 2
B 10-09-2017 10:00 Ruinen 2 Zuidwolde 2
B 17-09-2017 10:00 Ruinen 2 Dwingeloo 2
B 17-09-2017 11:00 Zuidwolde 2 Havelte 2

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emmeloord SC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gorredijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Havelte 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mildam 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuweschoot 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oldeholtpade 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oldemarkt FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ONB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Read Swart 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Udiros 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Havelte 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ruinen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zuidwolde 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven