Ondernemers Collectief Dwingeloo
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Dwingeloo JO17-1

Teamleden

Spelers
Ruud Barelds        
Kevin Bijlsma        
Milan de Boer        
Misha de Bruijn        
Nick Dekker        
Arjan Doorten        
Jurian Emmink        
Tim Jonker        
Jord Kuijer        
Bart Manden        
Martijn Moes        
Jos Mulder        
Jonathan de Rooij        
Daan van de Vliert        
Jarno Vrieze        
Harm Evert Waalkens        
Erik Wiechers        
Gerjan Willems        
Arne Zanting        
 
Overige teamleden
Geert Jan van Tongeren Jeugdtrainer/leider
Wilco Willems Jeugdleider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
B 07-09-2017 19:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 361 18:30
B 09-09-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 325 11:30
B 16-09-2017 11:00 VKW JO17-1 Dwingeloo JO17-1 401 09:30
C 23-09-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 Dwingeloo JO17-1 34741 09:00
C 30-09-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 S.V. Haulerwijk JO17-1 34752 09:30
C 07-10-2017 13:00 Peize JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34796 12:00
C 14-10-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 VKW JO17-1 34710 09:30
C 28-10-2017 10:30 Weide De JO17-2 Dwingeloo JO17-1 34587 09:10
C 04-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 LTC JO17-1 34830 09:30
C 11-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3 34682 09:30
C 18-11-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34528 11:30
C 25-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34734 09:30
C 02-12-2017 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34660 09:00
C 09-12-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34881 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 02-09-2017 11:00 VKW JO17-1 Beilen JO17-1
B 07-09-2017 19:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-1
B 09-09-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1
B 09-09-2017 14:45 LEO (Loon) JO17-1 VKW JO17-1
B 16-09-2017 11:00 VKW JO17-1 Dwingeloo JO17-1
B 16-09-2017 14:45 LEO (Loon) JO17-1 Beilen JO17-1

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles 1894 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ACV JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beilen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LEO (Loon) JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LTC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Peize JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 S.V. Haulerwijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VKW JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Weide De JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beilen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 LEO (Loon) JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VKW JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven