0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Dwingeloo JO15-2
Staand: leider Marc Drogt, Wouter Roos, Julian Kist, Iwan Hoogenkamp, Jani de Bruijn, Jens Drogt, Jasper Brouwer, leider Stefan Reinderink
Zittend: Kevin Nijstad, Sam Prent, Daan Jonker, Duncan Kolk, Bjarne Ballast, Jan Moes, Stan van der Sluis
Op de foto ontbreken trainer Albert Vos, trainer Ronald Prent en Siebren van Dijk
Teamleden
Spelers | |||||||
Siebren van Dijk | |||||||
Jens Drogt | |||||||
Sam Prent | |||||||
Wouter Roos | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ronald Prent | Jeugdtrainer | ||||||
Albert Vos | Jeugdtrainer | ||||||
Roland Bouw | Leeftijdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 09:00 | Fit Boys JO15-3 | BEW JO15-1G | 101102 | 2-4 | ||
C | 29-05-2018 19:00 | Pesse JO15-2G | Fit Boys JO15-3 | 99646 | 0-2 | ||
C | 26-05-2018 10:30 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | Pesse JO15-2G | 99021 | 3-7 | ||
C | 26-05-2018 10:45 | Uffelte JO15-1 | Fit Boys JO15-3 | 101304 | 5-3 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | VKW JO15-3 | BEW JO15-1G | 100342 | 1-2 | ||
C | 26-05-2018 12:00 | vv Stânfries JO15-2 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 101488 | 3-4 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | Dwingeloo JO15-2 | Weide De JO15-5G | 100662 | 3-1 | ||
C | 24-05-2018 19:00 | Pesse JO15-2G | Weide De JO15-5G | 99440 | 16-2 | ||
C | 24-05-2018 19:00 | BEW JO15-1G | Dwingeloo JO15-2 | 101528 | 7-0 | ||
C | 23-05-2018 18:45 | HHCombi JO15-2G | SJO OFW JO15-2G | 99391 | 0-13 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | SJO OFW JO15-2G | Uffelte JO15-1 | 99975 | 4-2 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Pesse JO15-2G | Dwingeloo JO15-2 | 99398 | 3-3 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Fit Boys JO15-3 | vv Stânfries JO15-2 | 98323 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 11:00 | BEW JO15-1G | HHCombi JO15-2G | 100807 | 10-4 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | Weide De JO15-5G | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | 98321 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | VKW JO15-3 | 99125 | 0-8 | ||
C | 17-05-2018 19:00 | Weide De JO15-5G | Fit Boys JO15-3 | 99743 | 0-8 | ||
C | 15-05-2018 19:00 | Dwingeloo JO15-2 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | 99181 | 1-3 | ||
C | 12-05-2018 10:45 | Uffelte JO15-1 | Weide De JO15-5G | 100743 | 11-1 | ||
C | 12-05-2018 14:00 | HHCombi JO15-2G | VKW JO15-3 | 100994 | 1-14 | ||
C | 12-05-2018 10:30 | vv Stânfries JO15-2 | SJO OFW JO15-2G | 99536 | 0-5 | ||
C | 12-05-2018 11:00 | BEW JO15-1G | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 101225 | 5-3 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | Fit Boys JO15-3 | VKW JO15-3 | 99627 | 4-5 | ||
C | 05-05-2018 10:45 | Uffelte JO15-1 | vv Stânfries JO15-2 | 98231 | 4-0 | ||
C | 05-05-2018 11:30 | SJO OFW JO15-2G | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 99966 | 6-1 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | VKW JO15-3 | SJO OFW JO15-2G | 99811 | 4-6 | ||
C | 28-04-2018 10:30 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | Pesse JO15-2G | 99862 | 4-3 | ||
C | 28-04-2018 11:00 | vv Stânfries JO15-2 | BEW JO15-1G | 100301 | 2-5 | ||
C | 28-04-2018 14:00 | Dwingeloo JO15-2 | HHCombi JO15-2G | 100846 | 9-0 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | Uffelte JO15-1 | 100962 | 5-2 | ||
C | 21-04-2018 12:15 | Weide De JO15-5G | HHCombi JO15-2G | 99288 | 1-3 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | SJO OFW JO15-2G | Pesse JO15-2G | 99787 | 5-1 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | vv Stânfries JO15-2 | 100486 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | VKW JO15-3 | Uffelte JO15-1 | 100786 | 2-2 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | Dwingeloo JO15-2 | 100504 | 0-6 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Uffelte JO15-1 | HHCombi JO15-2G | 100313 | 10-3 | ||
C | 14-04-2018 14:00 | HHCombi JO15-2G | Pesse JO15-2G | 99392 | 1-8 | ||
C | 14-04-2018 10:30 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | VKW JO15-3 | 98715 | 2-5 | ||
C | 14-04-2018 10:45 | Uffelte JO15-1 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 98798 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | BEW JO15-1G | Weide De JO15-5G | 98456 | 16-0 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | SJO OFW JO15-2G | Fit Boys JO15-3 | 99054 | 2-1 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | vv Stânfries JO15-2 | Dwingeloo JO15-2 | 101691 | 3-2 | ||
C | 10-04-2018 18:30 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | Fit Boys JO15-3 | 100011 | 2-5 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Pesse JO15-2G | BEW JO15-1G | 98670 | 1-9 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | VKW JO15-3 | vv Stânfries JO15-2 | 101569 | 3-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Fit Boys JO15-3 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | 99022 | 7-2 | ||
C | 07-04-2018 13:45 | Dwingeloo JO15-2 | Uffelte JO15-1 | 98967 | 5-2 | ||
C | 07-04-2018 12:15 | Weide De JO15-5G | SJO OFW JO15-2G | 98324 | 1-5 | ||
C | 31-03-2018 09:00 | Pesse JO15-2G | VKW JO15-3 | 99739 | 1-0 | ||
C | 31-03-2018 09:00 | Fit Boys JO15-3 | Dwingeloo JO15-2 | 101319 | 1-6 | ||
C | 31-03-2018 11:00 | BEW JO15-1G | Uffelte JO15-1 | 98522 | 7-0 | ||
C | 31-03-2018 11:30 | SJO OFW JO15-2G | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | 98643 | 5-4 | ||
C | 31-03-2018 09:00 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | HHCombi JO15-2G | 101296 | 3-5 | ||
C | 27-03-2018 18:30 | HHCombi JO15-2G | vv Stânfries JO15-2 | 99930 | 1-7 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | vv Stânfries JO15-2 | Weide De JO15-5G | 101063 | 3-0 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | HHCombi JO15-2G | Fit Boys JO15-3 | 100150 | 1-6 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Dwingeloo JO15-2 | VKW JO15-3 | 99847 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 10:45 | Uffelte JO15-1 | Pesse JO15-2G | 98258 | 5-1 | ||
C | 24-03-2018 10:30 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 98790 | 5-1 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | BEW JO15-1G | SJO OFW JO15-2G | 101715 | 3-4 | ||
C | 17-03-2018 12:15 | Weide De JO15-5G | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 98459 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | BEW JO15-1G | 98394 | 1-1 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | VKW JO15-3 | Weide De JO15-5G | 98800 | 9-0 | ||
C | 10-03-2018 11:30 | vv Stânfries JO15-2 | Pesse JO15-2G | 100571 | 3-4 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | Dwingeloo JO15-2 | SJO OFW JO15-2G | 101093 | 2-2 | ||
C | 17-02-2018 14:00 | HHCombi JO15-2G | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | 100544 | 3-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-04-2018 19:30 | Valthermond JO15-1 | SGV JO15-1 | 123884 | 6-3 | ||
B | 19-04-2018 18:45 | SJO Feanstars JO15-2d | Drachtster Boys JO15-3 | 123962 | 6-2 | ||
B | 18-04-2018 18:30 | SC Kootstertille JO15-1 | SJO WTTC JO15-2 | 123832 | 2-6 | ||
B | 18-04-2018 18:30 | Wykels Hallum JO15-1 | S.F. Deinum JO15-1 | 123838 | 0-1 | ||
B | 18-04-2018 18:30 | vv Steenwijk JO15-1 | d' Olde Veste'54 JO15-3 | 123839 | 1-7 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Rottevalle JO15-1G | CVVO JO15-2 | 123834 | 1-1 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Heiligerlee JO15-1G | WVV JO15-2 | 123835 | 4-1 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | HZVV JO15-3 | SJO NWVV/Titan JO15-1 | 123833 | 4-4 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | FC LEO JO15-1 | SV Bedum JO15-2 | 123831 | 5-7 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Oosterlittens JO15-1 | Read Swart JO15-1 | 123830 | 1-4 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Alcides JO15-3 | Dwingeloo JO15-2 | 123829 | 6-0 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Bellingwolde JO15-1G | HS'88 JO15-2 | 123828 | 1-0 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Ropta Boys JO15-1 | LAC Frisia 1883 JO15-5 | 123836 | 4-1 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Bargeres JO15-1 | EHS'85 JO15-1 | 123837 | 13-2 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | SC Franeker JO15-2 | SC Bolsward JO15-2 | 123841 | 1-4 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | ST Creil-Bant JO15-1G | Ruinen JO15-1 | 123840 | 3-2 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | Opende JO15-1G | Zuidhorn JO15-2 | 123842 | 4-0 | ||
B | 17-04-2018 18:30 | FC Zuidlaren JO15-3 | ST Gomos/Veenhuizen JO15-2 | 123843 | 3-0 | ||
B | 13-04-2018 19:15 | Drachtster Boys JO15-3 | Peize JO15-2 | 123072 | 0-0 | ||
B | 12-04-2018 18:30 | SJO WTTC JO15-2 | Oldeholtpade JO15-2 | 123081 | 4-3 | ||
B | 12-04-2018 18:45 | FC Ter Apel '96 JO15-2 | SGV JO15-1 | 123065 | 0-0 | ||
B | 11-04-2018 18:45 | Kraggenburg FC JO15-1G | ST Creil-Bant JO15-1G | 123086 | 2-6 | ||
B | 11-04-2018 18:30 | Smilde'94 JO15-2 | FC Zuidlaren JO15-3 | 123085 | 0-0 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | HZVV JO15-4 | Alcides JO15-3 | 123060 | 1-2 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | SJO B.T.C. JO15-2 | Heiligerlee JO15-1G | 123089 | 0-7 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | VIOD JO15-1G | Ropta Boys JO15-1 | 123088 | 1-7 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | VCR JO15-1 | SC Kootstertille JO15-1 | 123087 | 0-5 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | LAC Frisia 1883 JO15-5 | Blauw Wit '34 JO15-4 | 123084 | 3-2 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Opende JO15-1G | Zuidhorn JO15-3 | 123083 | 6-0 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Rottevalle JO15-1G | TFS JO15-1 | 123082 | 3-0 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Bellingwolde JO15-1G | Noordpool UFC JO15-2G | 123067 | 0-0 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Marrum JO15-1 | Wykels Hallum JO15-1 | 123064 | 2-5 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | DIO Groningen JO15-1 | Zuidhorn JO15-2 | 123063 | 4-5 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | SJO NWVV/Titan JO15-1 | SVBO JO15-2 | 123062 | 3-2 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Ruinen JO15-1 | MSC/Amslod JO15-2 | 123061 | 6-1 | ||
B | 10-04-2018 19:00 | HZVV JO15-3 | FC Klazienaveen JO15-2 | 123059 | 4-2 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | WVV JO15-2 | SJO B.T.C. JO15-1d | 123058 | 1-0 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | ST: Germanicus/CSVC JO15-3G | Bargeres JO15-1 | 123057 | 0-19 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | d' Olde Veste'54 JO15-3 | Nieuweschoot JO15-1 | 123056 | 7-0 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | VVT JO15-1 | SJO Feanstars JO15-2d | 123068 | 1-3 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | SV Bedum JO15-2 | Poolster JO15-1G | 123069 | 6-3 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | ST Olyphia/Sport Vereent JO15-1 | vv Steenwijk JO15-1 | 123070 | 1-2 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | VIOS (O) JO15-1G | Valthermond JO15-1 | 123075 | 1-5 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | CVVO JO15-2 | Workum JO15-3G | 123080 | 5-1 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | ST Gomos/Veenhuizen JO15-2 | ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO15-2 | 123079 | 3-1 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | De Fivel JO15-1 | FC LEO JO15-1 | 123078 | 1-6 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Irnsum JO15-1 | Oosterlittens JO15-1 | 123077 | 0-4 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | EHS'85 JO15-1 | Emmen JO15-2 | 123076 | 3-2 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | SC Bolsward JO15-2 | ST IJVC/Blauwhuis JO15-1 | 123074 | 6-1 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | Read Swart JO15-1 | ONS Sneek JO15-2 | 123073 | 7-4 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | ST SDS/Nijland JO15-1 | SC Franeker JO15-2 | 123071 | 0-8 | ||
B | 10-04-2018 18:30 | FC Zuidlaren JO15-4 | HS'88 JO15-2 | 123066 | 0-4 | ||
B | 16-12-2017 10:45 | Uffelte JO15-1 | Dwingeloo JO15-2 | 81211 | 2-5 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2017 12:15 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | Dwingeloo JO15-2 | 45389 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:45 | Uffelte JO15-1 | SJO OFW JO15-1d | 46451 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | SC Rouveen JO15-3 | Vitesse'63 JO15-1G | 46598 | 2-6 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Vitesse'63 JO15-1G | Uffelte JO15-1 | 45735 | 0-2 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | HZVV JO15-5 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | 45845 | 5-1 | ||
C | 02-12-2017 10:00 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | Staphorst JO15-3G | 45850 | 3-2 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | SJO OFW JO15-1d | HZVV JO15-5 | 47775 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Staphorst JO15-3G | Vitesse'63 JO15-1G | 48026 | 2-4 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | SC Rouveen JO15-3 | Uffelte JO15-1 | 46211 | 5-4 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | Dwingeloo JO15-2 | 47673 | 9-2 | ||
C | 18-11-2017 10:30 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | SC Rouveen JO15-3 | 46684 | 0-10 | ||
C | 18-11-2017 10:45 | Uffelte JO15-1 | Staphorst JO15-3G | 47836 | 2-2 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Dwingeloo JO15-2 | HZVV JO15-5 | 47881 | 2-2 | ||
C | 11-11-2017 10:00 | SJO OFW JO15-1d | Vitesse'63 JO15-1G | 45616 | 7-5 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Staphorst JO15-3G | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | 45747 | 9-1 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | SC Rouveen JO15-3 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | 46238 | 1-5 | ||
C | 04-11-2017 12:15 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | 46955 | 0-18 | ||
C | 04-11-2017 10:45 | Uffelte JO15-1 | Dwingeloo JO15-2 | 48001 | 1-4 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | SC Rouveen JO15-3 | HZVV JO15-5 | 45408 | 1-4 | ||
C | 28-10-2017 14:00 | Dwingeloo JO15-2 | SC Rouveen JO15-3 | 48204 | 4-7 | ||
C | 28-10-2017 10:30 | HZVV JO15-5 | Staphorst JO15-3G | 46812 | 1-4 | ||
C | 28-10-2017 10:00 | SJO OFW JO15-1d | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | 47661 | 13-2 | ||
C | 28-10-2017 10:00 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | Vitesse'63 JO15-1G | 47780 | 10-0 | ||
C | 14-10-2017 10:45 | Uffelte JO15-1 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | 47217 | 3-5 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Staphorst JO15-3G | Pesse JO15-2G | 47151 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Vitesse'63 JO15-1G | HZVV JO15-5 | 45332 | 1-3 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | SC Rouveen JO15-3 | SJO OFW JO15-1d | 47251 | 2-4 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Pesse JO15-2G | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | 46784 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | SJO OFW JO15-1d | Staphorst JO15-3G | 46455 | 11-5 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | HZVV JO15-5 | Uffelte JO15-1 | 47308 | 3-4 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Dwingeloo JO15-2 | Vitesse'63 JO15-1G | 47701 | 4-3 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Rouveen SC JO15-3 | Pesse JO15-2G | 47950 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | SJO OFW JO15-1d | 47719 | 9-2 | ||
C | 30-09-2017 10:45 | Uffelte JO15-1 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | 45471 | 8-0 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | Dwingeloo JO15-2 | Staphorst JO15-3G | 47569 | 1-4 | ||
C | 23-09-2017 12:15 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | Vitesse'63 JO15-1G | 47746 | 3-3 | ||
C | 23-09-2017 11:00 | HZVV JO15-5 | Diever-Wapse JO15-1 | 45670 | 2-4 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | SJO OFW JO15-1d | Dwingeloo JO15-2 | 45988 | 4-2 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Staphorst JO15-3G | Rouveen SC JO15-3 | 46867 | 9-0 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Pesse JO15-2G | Uffelte JO15-1 | 46348 | 9-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO OFW JO15-2G | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 57 | 19 | 38 | 0 |
2 | BEW JO15-1G | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 69 | 18 | 51 | 0 |
3 | VKW JO15-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 53 | 19 | 34 | 0 |
4 | Fit Boys JO15-3 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 43 | 28 | 15 | 0 |
5 | Dwingeloo JO15-2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 38 | 24 | 14 | 0 |
6 | Uffelte JO15-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 43 | 31 | 12 | 0 |
7 | Pesse JO15-2G | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 45 | 37 | 8 | 0 |
8 | S.V. Hoogersmilde JO15-1G | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 29 | 34 | -5 | 0 |
9 | vv Stânfries JO15-2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 24 | 35 | -11 | 0 |
10 | HHCombi JO15-2G | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 22 | 82 | -60 | 0 |
11 | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 18 | 46 | -28 | 0 |
12 | Weide De JO15-5G | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6 | 74 | -68 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bargeres JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | 2 | 11 | 0 |
2 | d' Olde Veste'54 JO15-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | 6 | 0 |
3 | Alcides JO15-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 |
4 | SJO Feanstars JO15-2d | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
5 | SJO WTTC JO15-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
6 | Opende JO15-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
7 | Valthermond JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 |
8 | SC Bolsward JO15-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
9 | Heiligerlee JO15-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
10 | Read Swart JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
11 | Ropta Boys JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
12 | FC Zuidlaren JO15-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
13 | SV Bedum JO15-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 |
14 | ST Creil-Bant JO15-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
15 | Bellingwolde JO15-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
16 | S.F. Deinum JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
17 | SJO NWVV/Titan JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
18 | Rottevalle JO15-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
19 | HZVV JO15-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
20 | CVVO JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
21 | Ruinen JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
22 | HS'88 JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
23 | Wykels Hallum JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
24 | FC LEO JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 7 | -2 | 0 |
25 | SGV JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | -3 | 0 |
26 | SC Franeker JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
27 | LAC Frisia 1883 JO15-5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
28 | Oosterlittens JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
29 | WVV JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
30 | ST Gomos/Veenhuizen JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
31 | Drachtster Boys JO15-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
32 | SC Kootstertille JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
33 | Zuidhorn JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
34 | vv Steenwijk JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | -6 | 0 |
35 | Dwingeloo JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | 0 |
36 | EHS'85 JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 13 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | v.v. Diever-Wapse JO15-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 63 | 12 | 51 | 0 |
2 | SJO OFW JO15-1d | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 41 | 25 | 16 | 0 |
3 | Staphorst JO15-3G | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 37 | 23 | 14 | 0 |
4 | Uffelte JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 24 | 19 | 5 | 0 |
5 | HZVV JO15-5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 20 | 17 | 3 | 0 |
6 | SC Rouveen JO15-3 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 28 | 36 | -8 | 0 |
7 | Dwingeloo JO15-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 19 | 30 | -11 | 0 |
8 | Vitesse'63 JO15-1G | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 22 | 33 | -11 | 0 |
9 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 7 | 66 | -59 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 18:45 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 19:15 - 20:30 | veld 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 18:45 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:15 - 20:30 | veld 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 04-09-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-09-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-09-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-09-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 02-10-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 09-10-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 16-10-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 23-10-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 30-10-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 06-11-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 13-11-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 20-11-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-11-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-12-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-12-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-12-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-12-17 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-01-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-01-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-01-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-01-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-01-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-02-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-02-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-02-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-02-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-03-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-03-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-03-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-03-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 02-04-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 09-04-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 16-04-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 23-04-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 30-04-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 07-05-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 14-05-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 21-05-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 28-05-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-06-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-06-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-06-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-06-18 | 18:15 - 18:45 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|