Ondernemers Collectief Dwingeloo

Trainingsoverzicht

Heren Dwingeloo 1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training veld 2 kl.k. 5 Martin Koops
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training veld 3 kl.k. 5 Martin Koops
 
Heren Dwingeloo 2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training veld 3 kl.k. 6 Ruud Vogel
donderdag 20:00 - 21:30 Team training veld 2 kl.k. 6 Ruud Vogel
 
Heren Dwingeloo 3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 20:15 - 21:45 Team training veld 3 kl.k. 2
 
Heren Dwingeloo 4
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training veld 3 kl.k. 3
 
Heren Dwingeloo 5
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 20:15 - 21:45 Team training veld 3 kl.k. 2
 
Dames Dwingeloo VR1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training veld 3 kl.k. 5 Jan Schipper
woensdag 19:30 - 21:00 Team training veld 2 kl.k. 5 Jan Schipper
 
JO19 Dwingeloo JO19-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:45 - 20:00 Team training veld 3 kl.k. 2 Hans Schieving
donderdag 19:00 - 20:30 Team training veld 3 kl.k. 2 Hans Schieving
 
JO17 Dwingeloo JO17-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 20:30 Team training veld 3 kl.k. 3 Geert Jan van Tongeren
woensdag 19:30 - 20:30 Team training veld 3 kl.k. 3 Geert Jan van Tongeren
 
JO15 Dwingeloo JO15-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:15 - 20:30 Team training veld 2 kl.k. 2 Pascal Hoekstra
woensdag 19:15 - 20:30 Team training veld 3 kl.k. 2 Roland Bouw
 
JO15 Dwingeloo JO15-2d
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training veld 3 kl.k. 3 Wilco Willems
donderdag 19:00 - 20:00 Team training veld 3 kl.k. 3 Wilco Willems
 
MO15 Dwingeloo MO15-1d
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training veld 3 kl.k. 5 Rob Vliek
donderdag 18:00 - 19:00 Team training veld 3 kl.k. 5 Rob Vliek
 
JO13 Dwingeloo JO13-1d
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training veld 2 kl.k. 3 Peter Hoekstra
donderdag 19:00 - 20:00 Team training veld 2 kl.k. 3 Peter Hoekstra
 
JO13 Dwingeloo JO13-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training veld 2 kl.k. 2 Allard Wiechers
donderdag 18:30 - 19:30 Team training veld 2 kl.k. 2 Allard Wiechers
 
MO13 en MO11 Dwingeloo MO13-1d
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:45 - 19:45 Team training veld 3 kl.k. 6 Ruud Groen
woensdag 18:30 - 19:30 Team training veld 2 kl.k. 6 Ruud Groen
 
MO13 en MO11 Dwingeloo MO11-1d
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 15:30 - 16:45 Team training veld 3 kl.k. 5 Christa Bouw-Vliek
donderdag 15:30 - 16:45 Team training veld 3 kl.k. 5 Christa Bouw-Vliek
 
JO11 Dwingeloo JO11-1d
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training veld 3 kl.k. 1 Jeen van der Zee
donderdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 1 Jeen van der Zee
 
JO11 Dwingeloo JO11-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 4 Thijs Vos
donderdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 4 Thijs Vos
 
JO11 Dwingeloo JO11-3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 4 Harold Buiter
donderdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 4 Harold Buiter
 
JO9 Dwingeloo JO9-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 2 Wouter Wiechers
 
JO9 Dwingeloo JO9-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 2 Johnny Venema
 
JO9 Dwingeloo JO9-3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 kl.k. 3 Peter Spijkers
 
Kabouters Kabouters
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 16:45 - 17:30 Team training kleine zaal Jan Veldhuizen
woensdag 18:00 - 18:45 Team training veld 2 kl.k. 1 Jan Veldhuizen
 
Zaal Meisjes Dwingeloo MO11-1 (zaal)
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 15:30 - 16:30 Team training kleine zaal
 
Terug naar boven