Inloggen
|
Wachtwoord vergeten
Menu
Home
Nieuws
Club informatie
Club informatie
Adres en route
Organisatie
Supportersvereniging
Vrijwilligers
Beleid
AVG en Privacyverklaring
Gedragsregels
Ontwikkeling sportpark 2016-2020
Club historie
Leden zoeken
Downloads
Teams
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Standen
Sponsoren
Ondernemers Collectief Dwingeloo
Sponsoroverzicht
Club van 50
Activiteiten
Foto's
Lidmaatschap
Contact
Toon komende 7 dagen
of selecteer een
datum:
Alle wedstrijden
Competitie
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Aanwezig
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
C
19-04-2024
19:30
Uffelte 35+1
Dwingeloo 35+1
113149
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
20:00
Dwingeloo 35+1
Havelte 35+1
113186
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
21:00
Dwingeloo 35+1
Wapserveen 35+1
113182
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
20:00
Wapserveen 35+1
Dwingeloo 35+2
114285
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
20:30
Dwingeloo 35+2
Dwingeloo 35+1
113364
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
21:00
Uffelte 35+1
Dwingeloo 35+2
113151
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
21:30
Dwingeloo 35+2
Havelte 35+1
113367
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
19:30
HHCombi 35+1
Dwingeloo 35+3
121038
Sportpark Aan De Drift
C
19-04-2024
20:00
Beilen 35+1
Dwingeloo 35+3
121027
Sportpark Aan De Drift
C
19-04-2024
20:30
Dwingeloo 35+3
Smilde'94 35+1
121032
Sportpark Aan De Drift
C
20-04-2024
14:30
Dwingeloo VR1
HZVV VR2
K.R.H. (Kleis) Lageveen
25442
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
20-04-2024
08:45
ACV JO17-2
Dwingeloo JO17-1
107085
Sportpark ICT Specialist
C
20-04-2024
09:00
SJO Triville JO15-1JM
Dwingeloo JO15-1JM
H. (Henry) Linthorst
99380
Sportpark De Wijk
C
20-04-2024
08:45
VENO JO14-1
Dwingeloo JO14-1
B. (Bert) de Vries
96855
Sportpark "de Benten"
C
20-04-2024
09:00
Olympia'28 JO13-2
Dwingeloo JO13-1JM
101852
Sportpark 't Hoenbroeck
C
20-04-2024
10:30
Dwingeloo JO12-1JM
HZVV JO12-2
126834
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
10:30
Dwingeloo JO11-1JM
S.V. Oosterwolde JO11-3
130826
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
09:00
Dwingeloo JO10-1
vv Stânfries JO10-1
130005
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
09:00
Dwingeloo JO9-1
Olympia'28 JO9-3
127772
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
09:00
Dwingeloo JO8-1
De Weide JO8-4
126049
Sportpark Hulsebosch
C
21-04-2024
14:00
Dwingeloo 1
Raptim 1
A. (Bert) Wigchers
6363
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
21-04-2024
10:00
Ruinen 2
Dwingeloo 2
K. (Klaas) Snijder
11794
Sportpark De Baete
C
21-04-2024
10:00
Dwingeloo 3
vv Stânfries 3
A. (Andre) Boer
58318
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
21-04-2024
10:00
Dwingeloo 4
HHCombi 3
J. (Jacob) de Wal
11697
Sportpark Hulsebosch
veld 2
eerste
vorige
volgende
laatste
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Aanwezig
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
C
19-04-2024
19:30
Uffelte 35+1
Dwingeloo 35+1
113149
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
20:00
Dwingeloo 35+1
Havelte 35+1
113186
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
21:00
Dwingeloo 35+1
Wapserveen 35+1
113182
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
20:00
Wapserveen 35+1
Dwingeloo 35+2
114285
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
20:30
Dwingeloo 35+2
Dwingeloo 35+1
113364
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
21:00
Uffelte 35+1
Dwingeloo 35+2
113151
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
21:30
Dwingeloo 35+2
Havelte 35+1
113367
Sportpark de Wiekslag
C
19-04-2024
19:30
HHCombi 35+1
Dwingeloo 35+3
121038
Sportpark Aan De Drift
C
19-04-2024
20:00
Beilen 35+1
Dwingeloo 35+3
121027
Sportpark Aan De Drift
C
19-04-2024
20:30
Dwingeloo 35+3
Smilde'94 35+1
121032
Sportpark Aan De Drift
C
20-04-2024
14:30
Dwingeloo VR1
HZVV VR2
K.R.H. (Kleis) Lageveen
25442
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
20-04-2024
08:45
ACV JO17-2
Dwingeloo JO17-1
107085
Sportpark ICT Specialist
C
20-04-2024
09:00
SJO Triville JO15-1JM
Dwingeloo JO15-1JM
H. (Henry) Linthorst
99380
Sportpark De Wijk
C
20-04-2024
08:45
VENO JO14-1
Dwingeloo JO14-1
B. (Bert) de Vries
96855
Sportpark "de Benten"
C
20-04-2024
09:00
Olympia'28 JO13-2
Dwingeloo JO13-1JM
101852
Sportpark 't Hoenbroeck
C
20-04-2024
10:30
Dwingeloo JO12-1JM
HZVV JO12-2
126834
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
10:30
Dwingeloo JO11-1JM
S.V. Oosterwolde JO11-3
130826
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
09:00
Dwingeloo JO10-1
vv Stânfries JO10-1
130005
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
09:00
Dwingeloo JO9-1
Olympia'28 JO9-3
127772
Sportpark Hulsebosch
C
20-04-2024
09:00
Dwingeloo JO8-1
De Weide JO8-4
126049
Sportpark Hulsebosch
C
21-04-2024
14:00
Dwingeloo 1
Raptim 1
A. (Bert) Wigchers
6363
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
21-04-2024
10:00
Ruinen 2
Dwingeloo 2
K. (Klaas) Snijder
11794
Sportpark De Baete
C
21-04-2024
10:00
Dwingeloo 3
vv Stânfries 3
A. (Andre) Boer
58318
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
21-04-2024
10:00
Dwingeloo 4
HHCombi 3
J. (Jacob) de Wal
11697
Sportpark Hulsebosch
veld 2
eerste
vorige
volgende
laatste
Programma
Terug naar boven