Ondernemers Collectief Dwingeloo

Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 17-11-2018 14:00 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 J (Hans) Hakkert 13:15 45630 Sportpark De Baete
C 17-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 M.M. (Michiel) Okken 13:30 48789 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F. (Folkert) Eizinga 07:40 36379 Sportpark De Steegde
C 17-11-2018 09:00 FC Meppel JO15-2 Dwingeloo JO15-1 W. (Wim) van Beek 07:55 36143 Sportpark Ezinge
C 17-11-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 DESZ MO17-1 A (Albert) Elken 11:45 53645 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 10:45 ST Beilen/Fit Boys MO15-1 Dwingeloo MO15-1 09:45 44922 Sportpark Noordwest
C 17-11-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 HZVV MO15-2 J. (Julian) Otten 12:15 49528 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 Urk JO13-5 J (Jan) Zinger 08:30 54967 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 VVAK JO12-1G Dwingeloo JO12-1G 07:45 47709 Sportpark Het Zandmeer
C 17-11-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 VVAK JO12-2G 09:55 57127 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Dwingeloo JO11-1G G. (Gerben) van Wijngaarden 10:00 55788 Sportpark De Baete
C 17-11-2018 09:00 Staphorst JO10-1 Dwingeloo JO10-1 08:00 58691 Sportpark het Noorderslag
C 17-11-2018 10:30 Dwingeloo JO10-2 Alcides JO10-3 10:00 54607 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 Noordscheschut JO9-1 08:30 50406 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 MSC/Amslod JO8-2 08:30 34663 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 10:15 VKW JO8-3 Dwingeloo JO8-2 09:15 32027 Sportpark De Perkenslag
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 17-11-2018 14:00 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 J (Hans) Hakkert 13:15 45630 Sportpark De Baete
C 17-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 M.M. (Michiel) Okken 13:30 48789 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F. (Folkert) Eizinga 07:40 36379 Sportpark De Steegde
C 17-11-2018 09:00 FC Meppel JO15-2 Dwingeloo JO15-1 W. (Wim) van Beek 07:55 36143 Sportpark Ezinge
C 17-11-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 DESZ MO17-1 A (Albert) Elken 11:45 53645 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 10:45 ST Beilen/Fit Boys MO15-1 Dwingeloo MO15-1 09:45 44922 Sportpark Noordwest
C 17-11-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 HZVV MO15-2 J. (Julian) Otten 12:15 49528 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 Urk JO13-5 J (Jan) Zinger 08:30 54967 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 VVAK JO12-1G Dwingeloo JO12-1G 07:45 47709 Sportpark Het Zandmeer
C 17-11-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 VVAK JO12-2G 09:55 57127 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Dwingeloo JO11-1G G. (Gerben) van Wijngaarden 10:00 55788 Sportpark De Baete
C 17-11-2018 09:00 Staphorst JO10-1 Dwingeloo JO10-1 08:00 58691 Sportpark het Noorderslag
C 17-11-2018 10:30 Dwingeloo JO10-2 Alcides JO10-3 10:00 54607 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 Noordscheschut JO9-1 08:30 50406 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 MSC/Amslod JO8-2 08:30 34663 Sportpark Hulsebosch
C 17-11-2018 10:15 VKW JO8-3 Dwingeloo JO8-2 09:15 32027 Sportpark De Perkenslag

Terug naar boven