Ondernemers Collectief Dwingeloo

Programma

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 03-02-2018 afgelast     Staphorst VR1 - Dwingeloo VR1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 20-01-2018 14:30 Hoogeveen VR1 Dwingeloo VR1 Hoogeveen, A. (Andres) 13:25 62409 Sportpark Bentinckspark
C 20-01-2018 11:25 Dwingeloo JO13-1 (zaal) SJO OFW JO13-1 10:55 83956 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 12:15 Uffelte JO13-1 Dwingeloo JO13-1 (zaal) 11:35 83964 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 11:00 Dwingeloo JO13-2 (zaal) v.v. Diever-Wapse JO13-2 10:30 83958 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 11:50 v.v. Diever-Wapse JO13-1 Dwingeloo JO13-2 (zaal) 11:10 83967 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 15:15 Dwingeloo JO13-3 (zaal) Havelte JO13-3 83978 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 16:30 Uffelte JO13-2 Dwingeloo JO13-3 (zaal) 83660 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 14:25 Havelte JO13-3 Dwingeloo JO13-4 (zaal) 83980 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 15:40 Dwingeloo JO13-4 (zaal) Havelte JO13-2 83976 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 09:00 FC Assen JO11-2 Dwingeloo JO11-1 (zaal) 08:00 85482 Timp, De (Assen)
C 20-01-2018 vervallen Dwingeloo JO11-1 (zaal) SJO OFW JO11-1 00:30 83606 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 10:00 Dwingeloo JO11-1 (zaal) ACV JO11-2 09:30 85512 Timp, De (Assen)
C 20-01-2018 09:00 SJO OFW JO11-2 Dwingeloo JO11-2 (zaal) 08:10 83984 Hulsebosch, De (Dwingeloo)
C 20-01-2018 vervallen Dwingeloo JO11-2 (zaal) Dwingeloo JO11-1 (zaal) 00:30 83987 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 09:40 Dwingeloo JO11-3 (zaal) Dwingeloo JO11-2 (zaal) 83988 Hulsebosch, De (Dwingeloo)
C 20-01-2018 11:00 SJO OFW JO11-1 Dwingeloo JO11-3 (zaal) 83983 Hulsebosch, De (Dwingeloo)
C 20-01-2018 10:45 Dwingeloo JO9-1 (zaal) SJO J.V. Oostenburg JO9-1 10:15 86100 Lambershal, Burg.(ANNEN)
C 20-01-2018 11:15 VAKO JO9-1 Dwingeloo JO9-1 (zaal) 10:15 86092 Lambershal, Burg.(ANNEN)
C 20-01-2018 10:15 Dwingeloo JO9-2 (zaal) SGO JO9-2 09:45 86205 Goorns, De (GIETEN)
C 20-01-2018 11:00 HHCombi JO9-3 Dwingeloo JO9-2 (zaal) 10:00 86201 Goorns, De (GIETEN)
C 20-01-2018 13:35 ST Dwingeloo/Diever Wapse MO13-2 (zaal) ACV MO13-3 87044 Kamp, De (VRIES)
C 20-01-2018 15:15 Glimmen MO13-1 ST Dwingeloo/Diever Wapse MO13-2 (zaal) 87036 Kamp, De (VRIES)
C 20-01-2018 09:40 FC Meppel MO11-1 Dwingeloo MO11-1 (zaal) 08:50 84304 Peelohal (ASSEN)
C 20-01-2018 10:40 Dwingeloo MO11-1 (zaal) GVAV-Rapiditas MO11-1 10:10 84294 Peelohal (ASSEN)
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 20-01-2018 14:30 Hoogeveen VR1 Dwingeloo VR1 Hoogeveen, A. (Andres) 13:25 62409 Sportpark Bentinckspark
C 20-01-2018 11:25 Dwingeloo JO13-1 (zaal) SJO OFW JO13-1 10:55 83956 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 12:15 Uffelte JO13-1 Dwingeloo JO13-1 (zaal) 11:35 83964 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 11:00 Dwingeloo JO13-2 (zaal) v.v. Diever-Wapse JO13-2 10:30 83958 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 11:50 v.v. Diever-Wapse JO13-1 Dwingeloo JO13-2 (zaal) 11:10 83967 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 15:15 Dwingeloo JO13-3 (zaal) Havelte JO13-3 83978 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 16:30 Uffelte JO13-2 Dwingeloo JO13-3 (zaal) 83660 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 14:25 Havelte JO13-3 Dwingeloo JO13-4 (zaal) 83980 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 15:40 Dwingeloo JO13-4 (zaal) Havelte JO13-2 83976 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 09:00 FC Assen JO11-2 Dwingeloo JO11-1 (zaal) 08:00 85482 Timp, De (Assen)
C 20-01-2018 vervallen Dwingeloo JO11-1 (zaal) SJO OFW JO11-1 00:30 83606 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 10:00 Dwingeloo JO11-1 (zaal) ACV JO11-2 09:30 85512 Timp, De (Assen)
C 20-01-2018 09:00 SJO OFW JO11-2 Dwingeloo JO11-2 (zaal) 08:10 83984 Hulsebosch, De (Dwingeloo)
C 20-01-2018 vervallen Dwingeloo JO11-2 (zaal) Dwingeloo JO11-1 (zaal) 00:30 83987 Spronk, De (VLEDDER)
C 20-01-2018 09:40 Dwingeloo JO11-3 (zaal) Dwingeloo JO11-2 (zaal) 83988 Hulsebosch, De (Dwingeloo)
C 20-01-2018 11:00 SJO OFW JO11-1 Dwingeloo JO11-3 (zaal) 83983 Hulsebosch, De (Dwingeloo)
C 20-01-2018 10:45 Dwingeloo JO9-1 (zaal) SJO J.V. Oostenburg JO9-1 10:15 86100 Lambershal, Burg.(ANNEN)
C 20-01-2018 11:15 VAKO JO9-1 Dwingeloo JO9-1 (zaal) 10:15 86092 Lambershal, Burg.(ANNEN)
C 20-01-2018 10:15 Dwingeloo JO9-2 (zaal) SGO JO9-2 09:45 86205 Goorns, De (GIETEN)
C 20-01-2018 11:00 HHCombi JO9-3 Dwingeloo JO9-2 (zaal) 10:00 86201 Goorns, De (GIETEN)
C 20-01-2018 13:35 ST Dwingeloo/Diever Wapse MO13-2 (zaal) ACV MO13-3 87044 Kamp, De (VRIES)
C 20-01-2018 15:15 Glimmen MO13-1 ST Dwingeloo/Diever Wapse MO13-2 (zaal) 87036 Kamp, De (VRIES)
C 20-01-2018 09:40 FC Meppel MO11-1 Dwingeloo MO11-1 (zaal) 08:50 84304 Peelohal (ASSEN)
C 20-01-2018 10:40 Dwingeloo MO11-1 (zaal) GVAV-Rapiditas MO11-1 10:10 84294 Peelohal (ASSEN)

Terug naar boven