Ondernemers Collectief Dwingeloo
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Dwingeloo 1


 

Achterste rij: Frank de Leeuw, Nick Fledderus, Melvin Koning, Gertjan Boer, Bart Barelds

Staand: René Schans (verzorger), Joris Jans, Fabian Bosker, Erwin Hof, Robert Mulder, Jos Kemkers, Roelof Kruithof (grensrechter)

Zittend: Max Klijn, René Wiltinge, Thijs Vos, Robin Doorten (leider), Friso Bakker (hoofdtrainer), Ronald Prent (leider), Dennis Koning, Rolf Alberts, Tom Kemkers
 

Op de foto ontbreken Sander Nijstad en Robin Drosten
 

Teamleden

Spelers
Erwin Hof Keeper      
Rolf Alberts        
Bart Barelds        
Gertjan Boer        
Fabian Bosker        
Robin Drosten        
Nick Fledderus        
Joris Jans        
Jos Kemkers        
Tom Kemkers        
Max Klijn        
Melvin Koning        
Dennis Koning        
Frank de Leeuw        
Robert Mulder        
Sander Nijstad        
Thijs Vos        
Rene Wiltinge        
 
Overige teamleden
Friso Bakker Trainer/Coach
Robin Doorten Leider
Ronald Prent Leider
Roelof Kruithof Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2018 14:00 Udiros 1 Akkrum 1
C 22-04-2018 14:00 Lemmer vv 1 Steenwijker Boys 1
C 22-04-2018 14:00 Jubbega 1 Havelte 1
C 22-04-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1
C 22-04-2018 14:00 Trinitas 1 Gorredijk 1
C 22-04-2018 14:00 Oldemarkt FC 1 Wijster 1
C 22-04-2018 14:00 Mildam 1 Renado 1
C 26-04-2018 19:00 Mildam 1 Wijster 1
C 26-04-2018 19:00 Lemmer vv 1 Renado 1
C 26-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1
C 26-04-2018 19:00 DIO Oosterwolde 1 Akkrum 1
C 26-04-2018 19:00 Jubbega 1 Trinitas 1
C 29-04-2018 14:00 Renado 1 Trinitas 1
C 29-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Gorredijk 1
C 29-04-2018 14:00 Mildam 1 FC Oldemarkt 1
C 29-04-2018 14:00 Wijster 1 Havelte 1
C 29-04-2018 14:00 Jubbega 1 Akkrum 1
C 02-05-2018 19:15 Dwingeloo 1 Udiros 1
C 02-05-2018 20:00 DIO Oosterwolde 1 Jubbega 1
C 06-05-2018 14:00 Mildam 1 Akkrum 1
C 06-05-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Lemmer vv 1
C 06-05-2018 14:00 Jubbega 1 Dwingeloo 1
C 06-05-2018 14:00 Trinitas 1 Wijster 1
C 06-05-2018 14:00 Havelte 1 Gorredijk 1
C 06-05-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Renado 1
C 08-05-2018 19:30 Wijster 1 Dwingeloo 1
C 09-05-2018 19:00 Renado 1 Steenwijker Boys 1
C 10-05-2018 14:00 Trinitas 1 DIO Oosterwolde 1
C 13-05-2018 14:00 Akkrum 1 Jubbega 1
C 13-05-2018 14:00 Dwingeloo 1 Lemmer 1
C 13-05-2018 14:00 Renado 1 Udiros 1
C 13-05-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 DIO Oosterwolde 1
C 13-05-2018 14:00 Havelte 1 Trinitas 1
C 13-05-2018 14:00 Gorredijk 1 Oldemarkt FC 1
C 13-05-2018 14:00 Wijster 1 Mildam 1
C 20-05-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Gorredijk 1
C 20-05-2018 14:00 Havelte 1 Wijster 1
C 20-05-2018 14:00 Trinitas 1 Renado 1
C 20-05-2018 14:00 Udiros 1 Dwingeloo 1
C 20-05-2018 14:00 Mildam 1 Steenwijker Boys 1
C 20-05-2018 14:00 Oldemarkt FC 1 Akkrum 1
C 20-05-2018 14:00 Jubbega 1 Lemmer 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Mildam 1 M.T. Koning 13259 3 - 1
C 08-04-2018 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 J.A.H Brussen 13160 2 - 1
C 03-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 F. Hooge 12203 1 - 2
C 01-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 H de Jong 13080 1 - 1
C 25-03-2018 14:00 Akkrum 1 Dwingeloo 1 J. Hazelhoff 13018 0 - 4
C 11-03-2018 14:00 Renado 1 Dwingeloo 1 K Hooijer 12826 0 - 2
C 18-02-2018 14:00 Dwingeloo 1 Havelte 1 C.S. Jager 12712 0 - 0
V 13-02-2018 20:00 Dwingeloo 1 Hodo Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
C 28-01-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 P. van Veen 12416 2 - 2
C 17-12-2017 14:00 Dwingeloo 1 Udiros 1 A. Schram 12368 -
C 26-11-2017 14:00 Lemmer vv 1 Dwingeloo 1 W. van der Kamp 12121 0 - 5
C 19-11-2017 14:00 Steenwijker Boys 1 Dwingeloo 1 C Koper 12011 0 - 2
V 10-11-2017 afgelast Dwingeloo 1 Olyphia 1 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
C 05-11-2017 14:00 Dwingeloo 1 Renado 1 G. van Duinen 11924 1 - 1
C 29-10-2017 14:00 Gorredijk 1 Dwingeloo 1 R Koops 11819 0 - 2
C 22-10-2017 14:00 Dwingeloo 1 Akkrum 1 M.T. Koning 11746 0 - 0
C 15-10-2017 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 A.S. Broersma 11644 5 - 2
C 08-10-2017 14:00 Havelte 1 Dwingeloo 1 R.K. Tuinstra 11573 0 - 3
C 01-10-2017 14:00 Dwingeloo 1 Trinitas 1 A (Abdul) Mansouri 11465 1 - 2
C 24-09-2017 14:00 Oldemarkt FC 1 Dwingeloo 1 11339 1 - 0
B 17-09-2017 14:00 Langezwaag 1 Dwingeloo 1 5517 0 - 9
B 10-09-2017 14:00 Read Swart 1 Dwingeloo 1 5667 3 - 1
B 03-09-2017 14:00 Dwingeloo 1 Sportclub Makkinga 1 5372 3 - 0
T 26-08-2017 19:30 Dwingeloo 1 Asser Boys 1 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
T 26-08-2017 18:30 Dwingeloo 1 VV Winsum 1 Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter)
C 20-08-2017 afgelast Vako 1 Dwingeloo 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-04-2018 18:45 Trinitas 1 FC Oldemarkt 1 11964 0-4
C 15-04-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 FC Oldemarkt 1 13219 0-1
C 15-04-2018 14:00 Renado 1 Havelte 1 13233 2-1
C 15-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Mildam 1 13259 3-1
C 15-04-2018 14:00 Lemmer vv 1 Udiros 1 13266 1-5
C 15-04-2018 14:00 Akkrum 1 Trinitas 1 13285 3-1
C 15-04-2018 14:00 Gorredijk 1 Wijster 1 13205 7-3
C 12-04-2018 20:00 Trinitas 1 Havelte 1 12078 1-1
C 08-04-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Lemmer vv 1 13119 5-2
C 08-04-2018 14:00 Mildam 1 DIO Oosterwolde 1 13128 0-2
C 08-04-2018 14:00 Udiros 1 Jubbega 1 13141 0-3
C 08-04-2018 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 13160 2-1
C 08-04-2018 14:00 Gorredijk 1 Steenwijker Boys 1 13180 4-1
C 08-04-2018 14:00 Havelte 1 Akkrum 1 13188 0-1
C 08-04-2018 14:00 Wijster 1 Renado 1 13152 1-2
C 03-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 12203 1-2
C 01-04-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Trinitas 1 13029 1-2
C 01-04-2018 14:00 Udiros 1 Gorredijk 1 13050 1-6
C 01-04-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Wijster 1 13068 4-0
C 01-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 13080 1-1
C 01-04-2018 14:00 Jubbega 1 Renado 1 13089 3-0
C 01-04-2018 14:00 Lemmer vv 1 Akkrum 1 13100 0-2
C 01-04-2018 14:00 Mildam 1 Havelte 1 13038 1-6
C 25-03-2018 14:00 Havelte 1 FC Oldemarkt 1 12971 1-5
C 25-03-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Jubbega 1 12990 3-2
C 25-03-2018 14:00 Renado 1 DIO Oosterwolde 1 13004 1-2
C 25-03-2018 14:00 Akkrum 1 Dwingeloo 1 13018 0-4
C 25-03-2018 14:00 Wijster 1 Udiros 1 12935 5-4
C 25-03-2018 14:00 Trinitas 1 Lemmer vv 1 12943 8-0
C 25-03-2018 14:00 Gorredijk 1 Mildam 1 12963 0-2
C 18-03-2018 14:00 Udiros 1 Havelte 1 12861 1-1
C 18-03-2018 14:00 Jubbega 1 Wijster 1 12911 4-3
C 18-03-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Trinitas 1 12877 1-1
C 11-03-2018 14:00 Akkrum 1 Steenwijker Boys 1 12840 7-2
C 11-03-2018 14:00 Renado 1 Dwingeloo 1 12826 0-2
C 11-03-2018 14:00 Havelte 1 DIO Oosterwolde 1 12806 0-5
C 11-03-2018 14:00 Gorredijk 1 Jubbega 1 12798 1-1
C 11-03-2018 14:00 Trinitas 1 Mildam 1 12778 4-3
C 11-03-2018 14:00 Wijster 1 Lemmer vv 1 12770 4-0
C 11-03-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Udiros 1 12763 5-1
C 25-02-2018 14:00 Udiros 1 Steenwijker Boys 1 12251 2-4
C 18-02-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Wijster 1 12685 6-1
C 18-02-2018 14:00 Udiros 1 Trinitas 1 12669 3-2
C 18-02-2018 14:00 Akkrum 1 Renado 1 12751 3-1
C 18-02-2018 14:00 Lemmer vv 1 Gorredijk 1 12732 1-4
C 18-02-2018 14:00 Jubbega 1 Mildam 1 12721 5-1
C 18-02-2018 14:00 Dwingeloo 1 Havelte 1 12712 0-0
C 18-02-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 FC Oldemarkt 1 12700 2-1
C 11-02-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Jubbega 1 12585 2-1
C 11-02-2018 14:00 Gorredijk 1 Akkrum 1 12633 0-3
C 11-02-2018 14:00 Havelte 1 Lemmer vv 1 12641 3-0
C 11-02-2018 14:00 Mildam 1 Udiros 1 12594 5-2
C 04-02-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Havelte 1 12495 3-0
C 04-02-2018 14:00 Renado 1 Gorredijk 1 12508 1-4
C 04-02-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Udiros 1 12522 9-0
C 04-02-2018 14:00 Lemmer vv 1 Mildam 1 12553 0-7
C 03-02-2018 15:00 Akkrum 1 Wijster 1 12573 6-0
C 28-01-2018 14:00 Havelte 1 Renado 1 12463 1-1
C 28-01-2018 14:00 Jubbega 1 DIO Oosterwolde 1 12479 4-4
C 28-01-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Steenwijker Boys 1 12407 0-2
C 28-01-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 12416 2-2
C 28-01-2018 14:00 Udiros 1 Lemmer vv 1 12429 4-3
C 28-01-2018 14:00 Wijster 1 Gorredijk 1 12439 2-5
C 28-01-2018 14:00 Trinitas 1 Akkrum 1 12447 0-1
C 17-12-2017 14:00 Gorredijk 1 DIO Oosterwolde 1 12328 3-5
C 17-12-2017 14:00 Steenwijker Boys 1 Mildam 1 12342 1-4
C 17-12-2017 14:00 Renado 1 Trinitas 1 12355 0-0
C 17-12-2017 14:00 Dwingeloo 1 Udiros 1 12368 0-0
C 17-12-2017 14:00 Lemmer vv 1 Jubbega 1 12375 1-8
C 17-12-2017 14:00 Akkrum 1 FC Oldemarkt 1 12395 2-2
C 03-12-2017 14:00 Renado 1 Mildam 1 12190 2-0
C 03-12-2017 14:00 Steenwijker Boys 1 Lemmer vv 1 12176 3-1
C 03-12-2017 14:00 Havelte 1 Jubbega 1 12157 1-4
C 03-12-2017 14:00 Gorredijk 1 Trinitas 1 12150 0-1
C 03-12-2017 14:00 Wijster 1 FC Oldemarkt 1 12134 0-1
C 03-12-2017 14:00 Akkrum 1 Udiros 1 12217 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIO Oosterwolde 1 18 16 1 1 49 73 23 50 0
2 Akkrum 1 19 15 2 2 47 54 21 33 0
3 Jubbega 1 18 13 3 2 42 66 24 42 0
4 FC Oldemarkt 1 19 13 2 4 41 49 22 27 0
5 Steenwijker Boys 1 21 9 3 9 30 44 51 -7 0
6 Dwingeloo 1 17 8 5 4 29 33 14 19 0
7 Gorredijk 1 20 9 2 9 29 54 36 18 0
8 Trinitas 1 18 8 3 7 27 35 35 0 0
9 Udiros 1 21 6 3 12 21 41 79 -38 0
10 Renado 1 18 5 5 8 20 32 39 -7 0
11 Havelte 1 20 5 5 10 20 31 39 -8 0
12 Mildam 1 19 5 1 13 16 33 47 -14 0
13 Wijster 1 18 2 1 15 7 29 72 -43 0
14 Lemmer vv 1 20 1 0 19 3 13 85 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Read Swart 1 3 3 0 0 9 10 1 9 0
2 Dwingeloo 1 3 2 0 1 6 13 3 10 0
3 Sportclub Makkinga 1 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
4 Langezwaag 1 3 0 0 3 0 0 17 -17 0

Training

Berichten



Terug naar boven