0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Dwingeloo 1
Achterste rij: Frank de Leeuw, Nick Fledderus, Melvin Koning, Gertjan Boer, Bart Barelds
Staand: René Schans (verzorger), Joris Jans, Fabian Bosker, Erwin Hof, Robert Mulder, Jos Kemkers, Roelof Kruithof (grensrechter)
Zittend: Max Klijn, René Wiltinge, Thijs Vos, Robin Doorten (leider), Friso Bakker (hoofdtrainer), Ronald Prent (leider), Dennis Koning, Rolf Alberts, Tom Kemkers
Op de foto ontbreken Sander Nijstad en Robin Drosten
Teamleden
Spelers | |||||||
Erwin Hof | Keeper | ||||||
Rolf Alberts | |||||||
Bart Barelds | |||||||
Gertjan Boer | |||||||
Fabian Bosker | |||||||
Joris Jans | |||||||
Jos Kemkers | |||||||
Tom Kemkers | |||||||
Max Klijn | |||||||
Dennis Koning | |||||||
Robert Mulder | |||||||
Sander Nijstad | |||||||
Thijs Vos | |||||||
Rene Wiltinge | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robin Doorten | Leider | ||||||
Ronald Prent | Leider | ||||||
Roelof Kruithof | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Udiros 1 | 13587 | 7-3 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Akkrum 1 | Mildam 1 | 13641 | 3-0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Wijster 1 | Trinitas 1 | 13558 | 2-4 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Gorredijk 1 | Havelte 1 | 13573 | 4-2 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Renado 1 | FC Oldemarkt 1 | 13601 | 1-3 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Dwingeloo 1 | Jubbega 1 | 13614 | 0-2 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Lemmer vv 1 | DIO Oosterwolde 1 | 13621 | 1-5 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Havelte 1 | Wijster 1 | 13519 | 7-2 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Trinitas 1 | Renado 1 | 13503 | 2-1 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Udiros 1 | Dwingeloo 1 | 13497 | 2-7 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | DIO Oosterwolde 1 | Gorredijk 1 | 13539 | 1-3 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Jubbega 1 | Lemmer vv 1 | 13547 | 10-0 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Mildam 1 | Steenwijker Boys 1 | 13484 | 2-1 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Akkrum 1 | 13475 | 3-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | DIO Oosterwolde 1 | 13422 | 0-4 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Havelte 1 | Trinitas 1 | 13404 | 2-1 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Gorredijk 1 | FC Oldemarkt 1 | 13396 | 3-4 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Akkrum 1 | Jubbega 1 | 13463 | 3-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Wijster 1 | Mildam 1 | 13380 | 0-1 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Renado 1 | Udiros 1 | 13436 | 0-3 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Dwingeloo 1 | Lemmer vv 1 | 13449 | 9-1 | ||
C | 10-05-2018 14:00 | Trinitas 1 | DIO Oosterwolde 1 | 12613 | 2-0 | ||
C | 09-05-2018 19:30 | Renado 1 | Steenwijker Boys 1 | 12661 | 1-1 | ||
C | 08-05-2018 19:30 | Wijster 1 | Dwingeloo 1 | 12605 | 0-4 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | Havelte 1 | Gorredijk 1 | 12272 | 3-1 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Renado 1 | 12229 | 5-2 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | Jubbega 1 | Dwingeloo 1 | 12301 | 3-2 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | DIO Oosterwolde 1 | Lemmer vv 1 | 12293 | 3-1 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | Trinitas 1 | Wijster 1 | 12257 | 3-2 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | Mildam 1 | Akkrum 1 | 12238 | 2-2 | ||
C | 02-05-2018 20:00 | Dwingeloo 1 | Udiros 1 | 123946 | 4-2 | ||
C | 02-05-2018 20:00 | DIO Oosterwolde 1 | Jubbega 1 | 13247 | 1-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Wijster 1 | Havelte 1 | 12312 | 0-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Renado 1 | Trinitas 1 | 87726 | 2-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Mildam 1 | FC Oldemarkt 1 | 12848 | 3-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Jubbega 1 | Akkrum 1 | 12110 | 4-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Dwingeloo 1 | Gorredijk 1 | 12902 | 3-0 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | Jubbega 1 | Trinitas 1 | 12542 | 3-0 | ||
C | 26-04-2018 20:00 | Dwingeloo 1 | FC Oldemarkt 1 | 12534 | 2-0 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | Lemmer vv 1 | Renado 1 | 12922 | 1-2 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | DIO Oosterwolde 1 | Akkrum 1 | 12891 | 0-1 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | Mildam 1 | Wijster 1 | 12059 | 4-1 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Jubbega 1 | Havelte 1 | 13356 | 5-0 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Wijster 1 | 13297 | 2-2 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Mildam 1 | Renado 1 | 13306 | 1-0 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Lemmer vv 1 | Steenwijker Boys 1 | 13367 | 3-8 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Trinitas 1 | Gorredijk 1 | 13325 | 1-3 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | DIO Oosterwolde 1 | Dwingeloo 1 | 13348 | 0-2 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Udiros 1 | Akkrum 1 | 13319 | 1-5 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Trinitas 1 | FC Oldemarkt 1 | 11964 | 0-4 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Dwingeloo 1 | Mildam 1 | 13259 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Gorredijk 1 | Wijster 1 | 13205 | 7-3 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Akkrum 1 | Trinitas 1 | 13285 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Lemmer vv 1 | Udiros 1 | 13266 | 1-5 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | FC Oldemarkt 1 | 13219 | 0-1 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Renado 1 | Havelte 1 | 13233 | 2-1 | ||
C | 12-04-2018 20:00 | Trinitas 1 | Havelte 1 | 12078 | 1-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Trinitas 1 | Dwingeloo 1 | 13160 | 2-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Wijster 1 | Renado 1 | 13152 | 1-2 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Udiros 1 | Jubbega 1 | 13141 | 0-3 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Mildam 1 | DIO Oosterwolde 1 | 13128 | 0-2 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Havelte 1 | Akkrum 1 | 13188 | 0-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Lemmer vv 1 | 13119 | 5-2 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Gorredijk 1 | Steenwijker Boys 1 | 13180 | 4-1 | ||
C | 03-04-2018 20:00 | Dwingeloo 1 | DIO Oosterwolde 1 | 12203 | 1-2 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | DIO Oosterwolde 1 | Wijster 1 | 13068 | 4-0 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Lemmer vv 1 | Akkrum 1 | 13100 | 0-2 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Jubbega 1 | Renado 1 | 13089 | 3-0 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Dwingeloo 1 | Steenwijker Boys 1 | 13080 | 1-1 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Udiros 1 | Gorredijk 1 | 13050 | 1-6 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Mildam 1 | Havelte 1 | 13038 | 1-6 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Trinitas 1 | 13029 | 1-2 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Trinitas 1 | Lemmer vv 1 | 12943 | 8-0 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Wijster 1 | Udiros 1 | 12935 | 5-4 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Gorredijk 1 | Mildam 1 | 12963 | 0-2 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Havelte 1 | FC Oldemarkt 1 | 12971 | 1-5 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Jubbega 1 | 12990 | 3-2 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Renado 1 | DIO Oosterwolde 1 | 13004 | 1-2 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Akkrum 1 | Dwingeloo 1 | 13018 | 0-4 | ||
C | 18-03-2018 14:00 | Udiros 1 | Havelte 1 | 12861 | 1-1 | ||
C | 18-03-2018 14:00 | Jubbega 1 | Wijster 1 | 12911 | 4-3 | ||
C | 18-03-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Trinitas 1 | 12877 | 1-1 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Akkrum 1 | Steenwijker Boys 1 | 12840 | 7-2 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Trinitas 1 | Mildam 1 | 12778 | 4-3 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Wijster 1 | Lemmer vv 1 | 12770 | 4-0 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Udiros 1 | 12763 | 5-1 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Gorredijk 1 | Jubbega 1 | 12798 | 1-1 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Havelte 1 | DIO Oosterwolde 1 | 12806 | 0-5 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Renado 1 | Dwingeloo 1 | 12826 | 0-2 | ||
C | 25-02-2018 14:00 | Udiros 1 | Steenwijker Boys 1 | 12251 | 2-4 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Akkrum 1 | Renado 1 | 12751 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Udiros 1 | Trinitas 1 | 12669 | 3-2 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Lemmer vv 1 | Gorredijk 1 | 12732 | 1-4 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Dwingeloo 1 | Havelte 1 | 12712 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Jubbega 1 | Mildam 1 | 12721 | 5-1 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Wijster 1 | 12685 | 6-1 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | DIO Oosterwolde 1 | FC Oldemarkt 1 | 12700 | 2-1 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | Havelte 1 | Lemmer vv 1 | 12641 | 3-0 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Jubbega 1 | 12585 | 2-1 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | Mildam 1 | Udiros 1 | 12594 | 5-2 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | Gorredijk 1 | Akkrum 1 | 12633 | 0-3 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | Renado 1 | Gorredijk 1 | 12508 | 1-4 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | DIO Oosterwolde 1 | Udiros 1 | 12522 | 9-0 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | Lemmer vv 1 | Mildam 1 | 12553 | 0-7 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Havelte 1 | 12495 | 3-0 | ||
C | 03-02-2018 15:00 | Akkrum 1 | Wijster 1 | 12573 | 6-0 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Mildam 1 | Dwingeloo 1 | 12416 | 2-2 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Wijster 1 | Gorredijk 1 | 12439 | 2-5 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Havelte 1 | Renado 1 | 12463 | 1-1 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | FC Oldemarkt 1 | Steenwijker Boys 1 | 12407 | 0-2 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Trinitas 1 | Akkrum 1 | 12447 | 0-1 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Udiros 1 | Lemmer vv 1 | 12429 | 4-3 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Jubbega 1 | DIO Oosterwolde 1 | 12479 | 4-4 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Gorredijk 1 | DIO Oosterwolde 1 | 12328 | 3-5 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Mildam 1 | 12342 | 1-4 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Akkrum 1 | FC Oldemarkt 1 | 12395 | 2-2 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Lemmer vv 1 | Jubbega 1 | 12375 | 1-8 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Dwingeloo 1 | Udiros 1 | 12368 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Renado 1 | Trinitas 1 | 12355 | 0-0 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Havelte 1 | Jubbega 1 | 12157 | 1-4 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Lemmer vv 1 | 12176 | 3-1 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Wijster 1 | FC Oldemarkt 1 | 12134 | 0-1 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Akkrum 1 | Udiros 1 | 12217 | 3-2 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Renado 1 | Mildam 1 | 12190 | 2-0 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Gorredijk 1 | Trinitas 1 | 12150 | 0-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jubbega 1 | 26 | 19 | 4 | 3 | 61 | 94 | 31 | 63 | 0 |
2 | Akkrum 1 | 26 | 19 | 3 | 4 | 60 | 69 | 31 | 38 | 0 |
3 | DIO Oosterwolde 1 | 26 | 19 | 2 | 5 | 59 | 87 | 34 | 53 | 0 |
4 | FC Oldemarkt 1 | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | 67 | 35 | 32 | 0 |
5 | Dwingeloo 1 | 26 | 15 | 5 | 6 | 50 | 66 | 24 | 42 | 0 |
6 | Trinitas 1 | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 49 | 50 | -1 | 0 |
7 | Gorredijk 1 | 26 | 12 | 2 | 12 | 38 | 68 | 50 | 18 | 0 |
8 | Steenwijker Boys 1 | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 | 61 | 64 | -3 | 0 |
9 | Havelte 1 | 26 | 9 | 5 | 12 | 32 | 46 | 52 | -6 | 0 |
10 | Mildam 1 | 26 | 10 | 2 | 14 | 32 | 46 | 55 | -9 | 0 |
11 | Renado 1 | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | 41 | 56 | -15 | 0 |
12 | Udiros 1 | 26 | 7 | 3 | 16 | 24 | 52 | 102 | -50 | 0 |
13 | Wijster 1 | 26 | 2 | 2 | 22 | 8 | 38 | 98 | -60 | 0 |
14 | Lemmer vv 1 | 26 | 1 | 0 | 25 | 3 | 20 | 122 | -102 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Read Swart 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 1 | 9 | 0 |
2 | Dwingeloo 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 3 | 10 | 0 |
3 | Sportclub Makkinga 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 5 | -2 | 0 |
4 | Langezwaag 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 17 | -17 | 0 |