Ondernemers Collectief Dwingeloo
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Dwingeloo 2


 

Staand: trainer/coach Jantinus de Vries, leider Johan Oostra, Stefan de Beeld, Paul Schieving, Jeen van der Zee, Arjan Moes, Lars Rozeboom, Roland Bolding, assistent-scheidsrechter Reinder Kloesen

Zittend: Joost Mols, Henri Tuin, Erik Tuin, Leon Fopma, Arjen Nijstad, Hans Schieving, Pascal Hoekstra, Johnny Venema

Op de foto ontbreken Tim Dolsma, Martin de Graaf, Arjan Pit, Edwin van Sleen en Ibrahim Mayambala
 

Teamleden

Spelers
Leon Fopma Keeper      
Stefan de Beeld        
Roland Bolding        
Tim Dolsma        
Martin de Graaf        
Joost Mols        
Arjen Nijstad        
Arjan Pit        
Lars Rozeboom        
Hans Schieving        
Edwin van Sleen        
Erik Tuin        
Henri Tuin        
 
Overige teamleden
Jantinus de Vries Trainer/Coach
Johan Oostra Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2018 12:00 Oldeholtpade 2 Read Swart 2 23551 2-0
C 27-05-2018 12:00 SC Emmeloord 3 FC Oldemarkt 2 22447 3-2
C 27-05-2018 10:00 Gorredijk 3 Mildam 2 22749 0-2
C 27-05-2018 10:00 Dwingeloo 2 Havelte 2 22642 3-2
C 20-05-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Nieuweschoot 2 23500 6-3
C 20-05-2018 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 2 23632 2-3
C 20-05-2018 11:00 Read Swart 2 Gorredijk 3 22599 3-2
C 20-05-2018 11:30 Mildam 2 Oldeholtpade 2 23433 3-2
C 17-05-2018 19:30 Dwingeloo 2 Mildam 2 123958 1-3
C 13-05-2018 12:00 SC Emmeloord 3 Havelte 2 22778 5-0
C 13-05-2018 10:00 Gorredijk 3 Oldeholtpade 2 22717 2-5
C 13-05-2018 10:00 Dwingeloo 2 Nieuweschoot 2 23408 3-1
C 13-05-2018 11:00 Read Swart 2 Udiros 2 23295 0-0
C 10-05-2018 11:00 Read Swart 2 Mildam 2 23429 1-6
C 10-05-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Oldeholtpade 2 23807 2-2
C 10-05-2018 11:00 Nieuweschoot 2 Gorredijk 3 22600 1-0
C 10-05-2018 10:00 Dwingeloo 2 SC Emmeloord 3 22487 2-4
C 06-05-2018 10:30 Read Swart 2 Oldeholtpade 2 23481 2-1
C 06-05-2018 10:30 Havelte 2 FC Oldemarkt 2 23686 1-3
C 06-05-2018 12:00 SC Emmeloord 3 Udiros 2 87390 0-0
C 06-05-2018 11:30 Mildam 2 Gorredijk 3 22489 7-1
C 29-04-2018 11:00 Read Swart 2 Nieuweschoot 2 22897 2-2
C 29-04-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 SC Emmeloord 3 22602 4-2
C 29-04-2018 10:30 Havelte 2 Gorredijk 3 82868 2-3
C 29-04-2018 12:00 Mildam 2 Udiros 2 23160 0-0
C 29-04-2018 10:00 Dwingeloo 2 Oldeholtpade 2 23210 0-1
C 26-04-2018 19:00 FC Oldemarkt 2 Udiros 2 123131 0-0
C 26-04-2018 20:00 Havelte 2 Oldeholtpade 2 23324 1-3
C 22-04-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Gorredijk 3 23453 1-6
C 22-04-2018 11:30 Mildam 2 Dwingeloo 2 23048 9-1
C 22-04-2018 10:30 Havelte 2 Read Swart 2 23246 1-1
C 22-04-2018 12:00 Oldeholtpade 2 SC Emmeloord 3 22637 1-2
C 15-04-2018 12:00 Oldeholtpade 2 Nieuweschoot 2 23233 3-2
C 15-04-2018 12:00 Mildam 2 FC Oldemarkt 2 23498 3-2
C 15-04-2018 12:00 SC Emmeloord 3 Gorredijk 3 23829 5-3
C 15-04-2018 10:30 Havelte 2 Udiros 2 23204 0-0
C 15-04-2018 10:00 Dwingeloo 2 Read Swart 2 22792 0-2
C 08-04-2018 11:00 Nieuweschoot 2 SC Emmeloord 3 23729 4-4
C 08-04-2018 11:30 Mildam 2 Havelte 2 23609 12-0
C 08-04-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Dwingeloo 2 22977 5-1
C 08-04-2018 10:30 Udiros 2 Oldeholtpade 2 22740 1-4
C 01-04-2018 11:30 Mildam 2 SC Emmeloord 3 22466 3-1
C 01-04-2018 11:00 Nieuweschoot 2 Havelte 2 22445 3-2
C 01-04-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Udiros 2 121686 0-0
C 01-04-2018 12:00 Oldeholtpade 2 Gorredijk 3 23799 6-0
C 25-03-2018 12:00 Oldeholtpade 2 FC Oldemarkt 2 23548 2-3
C 25-03-2018 12:00 SC Emmeloord 3 Mildam 2 23863 3-5
C 25-03-2018 10:00 Dwingeloo 2 Udiros 2 22630 2-1
C 25-03-2018 10:00 Gorredijk 3 Nieuweschoot 2 23919 6-1
C 18-03-2018 10:30 Udiros 2 Gorredijk 3 23833 1-9
C 11-03-2018 12:00 SC Emmeloord 3 Read Swart 2 23796 2-1
C 11-03-2018 11:00 Nieuweschoot 2 Mildam 2 23398 2-1
C 11-03-2018 10:00 Gorredijk 3 Havelte 2 22661 9-0
C 11-03-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Udiros 2 23979 0-0
C 18-02-2018 10:30 Udiros 2 Nieuweschoot 2 22631 2-7
C 11-02-2018 12:00 FC Oldemarkt 2 Read Swart 2 23042 6-0
C 11-02-2018 10:00 Gorredijk 3 Dwingeloo 2 23601 12-3
C 04-02-2018 11:00 Read Swart 2 Havelte 2 23742 2-0
C 17-12-2017 12:00 ONB 2 Udiros 2 87103 0-0
C 17-12-2017 10:00 Dwingeloo 2 Mildam 2 23805 0-0
C 10-12-2017 12:00 ONB 2 Nieuweschoot 2 22520 0-0
C 03-12-2017 12:00 Oldeholtpade 2 Mildam 2 23021 1-3
C 03-12-2017 11:00 Nieuweschoot 2 FC Oldemarkt 2 23339 1-2
C 03-12-2017 12:00 SC Emmeloord 3 Udiros 2 22989 0-0
C 03-12-2017 10:00 Gorredijk 3 Read Swart 2 23588 1-4
C 03-12-2017 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 23322 0-0
C 26-11-2017 10:30 Udiros 2 Dwingeloo 2 22924 3-1
C 26-11-2017 10:30 Havelte 2 ONB 2 22952 0-0
C 19-11-2017 12:00 SC Emmeloord 3 Oldeholtpade 2 22596 2-3
C 19-11-2017 12:00 ONB 2 Udiros 2 22624 0-0
C 19-11-2017 10:00 Gorredijk 3 FC Oldemarkt 2 22587 2-9
C 12-11-2017 10:30 Havelte 2 SC Emmeloord 3 22734 2-5
C 12-11-2017 12:00 FC Oldemarkt 2 ONB 2 23751 12-0
C 12-11-2017 10:30 Udiros 2 Read Swart 2 22942 0-4
C 12-11-2017 11:00 Nieuweschoot 2 Dwingeloo 2 22441 5-3
C 05-11-2017 10:30 Udiros 2 FC Oldemarkt 2 23956 1-2
C 05-11-2017 10:30 Havelte 2 Gorredijk 3 23692 0-0
C 05-11-2017 12:00 ONB 2 Oldeholtpade 2 23709 1-3
C 05-11-2017 11:30 Mildam 2 Nieuweschoot 2 22758 4-3
C 05-11-2017 11:00 Read Swart 2 SC Emmeloord 3 22711 1-4
C 29-10-2017 12:00 Oldeholtpade 2 Havelte 2 23301 1-0
C 29-10-2017 10:00 SC Emmeloord 3 Dwingeloo 2 23620 9-0
C 29-10-2017 12:00 FC Oldemarkt 2 Mildam 2 22782 3-2
C 29-10-2017 11:00 Nieuweschoot 2 Read Swart 2 22549 3-1
C 29-10-2017 10:00 Gorredijk 3 Udiros 2 24001 7-2
C 22-10-2017 10:00 Gorredijk 3 ONB 2 23725 3-3
C 15-10-2017 10:30 Udiros 2 Mildam 2 22732 1-8
C 15-10-2017 12:00 ONB 2 SC Emmeloord 3 23625 1-6
C 15-10-2017 11:00 Read Swart 2 FC Oldemarkt 2 22907 2-2
C 15-10-2017 10:00 Dwingeloo 2 Gorredijk 3 22634 4-1
C 15-10-2017 10:30 Havelte 2 Nieuweschoot 2 22550 0-3
C 08-10-2017 11:00 Nieuweschoot 2 Udiros 2 23506 4-1
C 08-10-2017 12:00 FC Oldemarkt 2 Havelte 2 23276 4-0
C 08-10-2017 12:00 Oldeholtpade 2 Dwingeloo 2 22477 3-0
C 06-10-2017 20:00 Mildam 2 Read Swart 2 24011 3-4
C 01-10-2017 10:00 Dwingeloo 2 FC Oldemarkt 2 23128 4-1
C 01-10-2017 11:30 Havelte 2 Mildam 2 23357 0-3
C 01-10-2017 11:00 SC Emmeloord 3 Nieuweschoot 2 23910 1-2
C 01-10-2017 11:00 Oldeholtpade 2 Udiros 2 23773 6-0
C 29-09-2017 20:00 ONB 2 Read Swart 2 23335 1-3
C 24-09-2017 11:30 Mildam 2 ONB 2 23475 6-0
C 24-09-2017 11:00 Read Swart 2 Dwingeloo 2 23695 9-0
C 24-09-2017 11:00 Nieuweschoot 2 Oldeholtpade 2 23293 1-0
C 24-09-2017 10:30 Udiros 2 Havelte 2 23630 3-3
C 24-09-2017 10:00 Gorredijk 3 Emmeloord SC 3 23783 7-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ruinen 2 3 2 1 0 7 18 5 13 0
2 Zuidwolde 2 3 2 1 0 7 10 2 8 0
3 Dwingeloo 2 3 1 0 2 3 11 10 1 0
4 Havelte 2 3 0 0 3 0 4 26 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Mildam 2 16 13 0 3 39 69 25 44 0
2 FC Oldemarkt 2 16 10 2 4 32 55 34 21 0
3 SC Emmeloord 3 16 9 1 6 28 54 40 14 0
4 Oldeholtpade 2 16 9 1 6 28 36 23 13 0
5 Nieuweschoot 2 16 8 2 6 26 37 38 -1 0
6 Read Swart 2 16 7 3 6 24 35 35 0 0
7 Dwingeloo 2 16 5 0 11 15 28 69 -41 0
8 Gorredijk 3 16 6 0 10 14 55 55 0 4
9 Havelte 2 16 0 1 15 1 13 63 -50 0

Training

Berichten



Terug naar boven