Ondernemers Collectief Dwingeloo
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 3


Staand: leider Johan Emmink, leider Jacob de Wal leider, Marcel Grit, Barry van Barneveld, Sjarno Waninge, Aart Grit, Rienk Jonkers

Zittend: Johnny Venema, Bastian Smeenge, Emiel Stolk, Remco Schipper, Pascal Hoekstra, Wilfried Smit, Peter Hoekstra

Op de foto ontbreken leider Rinus Scholten, Sjon Bode, RenĂ© Mones, Sander Pit en Erik Smit
 

Teamleden

Spelers
Remco Schipper Keeper      
Barry van Barneveld        
Sjon Bode        
Marcel Grit        
Peter Hoekstra        
Pascal Hoekstra        
Rienk Jonkers        
Rene Mones        
Sander Pit        
Bastian Smeenge        
Erik Smit        
Wilfried Smit        
Emiel Stolk        
Johnny Venema        
Sjarno Waninge        
 
Overige teamleden
Johan Emmink Leider
Rinus Scholten Leider
Jacob de Wal Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
B 04-02-2018 10:00 Dwingeloo 3 MSC/Amslod 2
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-01-2018 10:00 Dwingeloo 3 LEO (Loon) 3
C 04-02-2018 10:00 Smilde'94 2 Pesse 2
C 04-02-2018 10:00 Asser Boys 3 Ruinerwold 3
C 04-02-2018 10:00 Beilen 4 LEO (Loon) 3
C 04-02-2018 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 sv Olyphia 2
C 11-02-2018 10:00 Beilen 4 Rolder Boys 3
C 11-02-2018 10:00 Ruinen 3 S.V. Hoogersmilde 2
C 11-02-2018 10:00 Ruinerwold 3 Asser Boys 3
C 11-02-2018 10:00 Dwingeloo 3 Olyphia 2
C 11-02-2018 10:00 LEO (Loon) 3 Pesse 2
C 11-02-2018 10:00 Smilde'94 2 Trinitas 2
C 18-02-2018 10:00 Asser Boys 3 Beilen 4
C 18-02-2018 10:00 Rolder Boys 3 Ruinen 3
C 18-02-2018 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Ruinerwold 3
C 18-02-2018 10:00 Trinitas 2 Dwingeloo 3
C 18-02-2018 10:30 Olyphia 2 LEO (Loon) 3
C 18-02-2018 11:30 Pesse 2 Smilde'94 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-11-2017 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 Vredeveld, Richard 69690 2 - 5
C 05-11-2017 10:00 Smilde'94 2 Dwingeloo 3 Wesseling, Henk 68494 1 - 7
C 29-10-2017 10:00 Dwingeloo 3 Pesse 2 Lageveen, Kleis 69053 4 - 2
C 15-10-2017 10:30 sv Olyphia 2 Dwingeloo 3 Bosma, Jasper 68319 1 - 1
C 08-10-2017 10:00 Dwingeloo 3 Trinitas 2 Tongeren, Geert Jan van… (+1) 70172 3 - 0
C 01-10-2017 10:00 Ruinerwold 3 Dwingeloo 3 Doggen, H. (Harald) 72619 2 - 6
C 24-09-2017 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 Boer, A. (Andre)… (+1) 73167 0 - 1
B 17-09-2017 10:00 Dwingeloo 3 Hoogeveen 3 15946 4 - 1
B 14-09-2017 19:45 Dwingeloo 3 Pesse 3 15945 1 - 3
B 03-09-2017 10:00 Beilen 5 Dwingeloo 3 16077 1 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-12-2017 10:30 sv Olyphia 2 Ruinerwold 3 69277 2-7
C 17-12-2017 10:30 sv Olyphia 2 Asser Boys 3 73335 0-0
C 17-12-2017 10:00 Ruinen 3 Beilen 4 70641 0-0
C 10-12-2017 11:30 Pesse 2 Ruinen 3 70487 0-0
C 10-12-2017 10:30 sv Olyphia 2 Rolder Boys 3 69122 0-0
C 10-12-2017 10:00 LEO (Loon) 3 Ruinerwold 3 73356 0-0
C 10-12-2017 10:00 Asser Boys 3 Dwingeloo 3 72057 0-0
C 10-12-2017 10:00 Smilde'94 2 Beilen 4 70426 0-0
C 10-12-2017 10:00 Trinitas 2 S.V. Hoogersmilde 2 69040 0-0
C 03-12-2017 10:00 Beilen 4 Pesse 2 73110 0-0
C 03-12-2017 10:00 Ruinen 3 Smilde'94 2 71107 0-0
C 03-12-2017 10:00 Rolder Boys 3 Asser Boys 3 72176 0-0
C 03-12-2017 10:00 Ruinerwold 3 Trinitas 2 73065 0-0
C 26-11-2017 10:00 Trinitas 2 Rolder Boys 3 72343 0-0
C 26-11-2017 10:00 LEO (Loon) 3 Ruinen 3 70714 4-1
C 26-11-2017 10:00 Dwingeloo 3 Beilen 4 71513 0-0
C 26-11-2017 10:00 Smilde'94 2 Ruinerwold 3 72799 0-0
C 26-11-2017 11:30 Pesse 2 S.V. Hoogersmilde 2 71021 0-0
C 19-11-2017 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 69690 2-5
C 19-11-2017 10:00 Rolder Boys 3 Smilde'94 2 70150 0-0
C 19-11-2017 11:30 Pesse 2 sv Olyphia 2 70756 1-5
C 19-11-2017 11:45 Ruinerwold 3 Ruinen 3 70380 3-3
C 19-11-2017 10:00 Asser Boys 3 Trinitas 2 69060 4-1
C 12-11-2017 10:00 Smilde'94 2 S.V. Hoogersmilde 2 70058 1-1
C 12-11-2017 10:00 LEO (Loon) 3 Asser Boys 3 72639 1-2
C 12-11-2017 10:00 Dwingeloo 3 Rolder Boys 3 72994 0-0
C 12-11-2017 10:00 Trinitas 2 Pesse 2 68171 0-0
C 05-11-2017 11:30 Pesse 2 Ruinerwold 3 70964 2-0
C 05-11-2017 10:30 sv Olyphia 2 Beilen 4 68136 1-2
C 05-11-2017 10:00 Smilde'94 2 Dwingeloo 3 68494 1-7
C 05-11-2017 10:00 Asser Boys 3 Ruinen 3 70010 4-2
C 05-11-2017 10:00 Rolder Boys 3 S.V. Hoogersmilde 2 69597 2-3
C 05-11-2017 10:00 Trinitas 2 LEO (Loon) 3 69789 1-4
C 29-10-2017 10:00 LEO (Loon) 3 Smilde'94 2 68530 4-1
C 29-10-2017 10:00 Dwingeloo 3 Pesse 2 69053 4-2
C 29-10-2017 10:00 Ruinen 3 sv Olyphia 2 71360 5-2
C 29-10-2017 10:00 Beilen 4 Trinitas 2 70892 0-2
C 29-10-2017 10:00 Ruinerwold 3 Rolder Boys 3 72726 1-2
C 29-10-2017 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Asser Boys 3 69490 1-4
C 22-10-2017 10:00 Asser Boys 3 Pesse 2 70418 7-1
C 22-10-2017 10:00 Rolder Boys 3 Beilen 4 69029 3-3
C 15-10-2017 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Ruinen 3 70060 2-2
C 15-10-2017 11:00 Trinitas 2 Smilde'94 2 71187 6-3
C 15-10-2017 10:30 sv Olyphia 2 Dwingeloo 3 68319 1-1
C 15-10-2017 11:30 Pesse 2 LEO (Loon) 3 72474 1-2
C 08-10-2017 10:00 LEO (Loon) 3 sv Olyphia 2 72358 3-1
C 08-10-2017 10:00 Beilen 4 Asser Boys 3 72628 2-4
C 08-10-2017 10:00 Dwingeloo 3 Trinitas 2 70172 3-0
C 08-10-2017 10:00 Ruinen 3 Rolder Boys 3 73269 8-1
C 08-10-2017 10:00 Ruinerwold 3 S.V. Hoogersmilde 2 72278 1-7
C 01-10-2017 10:00 Ruinerwold 3 Dwingeloo 3 72619 2-6
C 01-10-2017 10:00 Rolder Boys 3 LEO (Loon) 3 71134 4-1
C 01-10-2017 10:00 Ruinen 3 Trinitas 2 69868 2-0
C 01-10-2017 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Beilen 4 73201 4-1
C 01-10-2017 10:30 sv Olyphia 2 Smilde'94 2 68631 6-3
C 24-09-2017 11:30 Pesse 2 Rolder Boys 3 68988 4-0
C 24-09-2017 10:00 Smilde'94 2 Asser Boys 3 70460 6-2
C 24-09-2017 10:00 Beilen 4 Ruinerwold 3 69124 3-0
C 24-09-2017 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 73167 0-1
C 24-09-2017 10:00 Trinitas 2 Olyphia 2 72653 2-2
C 24-09-2017 10:00 LEO (Loon) 3 S.V. Hoogersmilde 2 72094 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Asser Boys 3 7 6 0 1 18 27 14 13 0
2 LEO (Loon) 3 8 6 0 2 18 24 11 13 0
3 Dwingeloo 3 7 5 1 1 16 26 9 17 0
4 Ruinen 3 8 4 2 2 14 24 16 8 0
5 S.V. Hoogersmilde 2 8 3 2 3 11 20 21 -1 0
6 sv Olyphia 2 8 2 2 4 8 20 24 -4 0
7 Beilen 4 6 2 1 3 7 11 14 -3 0
8 Rolder Boys 3 6 2 1 3 7 12 20 -8 0
9 Trinitas 2 7 2 1 4 7 12 18 -6 0
10 Pesse 2 6 2 0 4 6 11 18 -7 0
11 Smilde'94 2 6 1 1 4 4 15 26 -11 0
12 Ruinerwold 3 7 1 1 5 4 14 25 -11 0

Training

Berichten



Terug naar boven