Ondernemers Collectief Dwingeloo
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 4


Staand: leider Max Logtmeijer, Sander Doorten, Jeffrey Dekker, Jens Luinge, Edwin van Sleen, Maurice Vernooij, Etienne Vernooij, leider Gerrie Grooters

Zittend: Robben de Kruijf, Gert Nijstad, Klaaswim Mooibroek, Ferdinand van der Gun, Jeffrey Nieuwenhuis, Jannes Westerveen

Op de foto ontbreken Hans Boerhof, Matti Rozeboom, Paul Schieving en Hans van Veenen
 

Teamleden

Spelers
Robben de Kruijf Keeper      
Hans Boerhof        
Jeffrey Dekker        
Ferdinand van de Gun        
Jens Luinge        
Klaaswim Mooibroek        
Jeffrey Nieuwenhuis        
Gert Nijstad        
Matti Rozeboom        
Paul Schieving        
Hans van Veenen        
Etienne Vernooij        
Maurice Vernooij        
Jannes Westerveen        
 
Overige teamleden
Gerrie Grooters Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
B 04-02-2018 10:00 Asser Boys 4 Dwingeloo 4
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-01-2018 14:00 Dwingeloo 4 Steenwijker Boys 3
C 04-02-2018 10:00 vv Steenwijk 3 Steenwijkerwold 3
C 04-02-2018 11:00 IJhorst 3 Oldeholtpade 3
C 04-02-2018 10:30 Old Forward 2 BEW 2
C 04-02-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 V.V. Heerenveen 5
C 11-02-2018 14:00 Dwingeloo 4 Steenwijkerwold 3
C 11-02-2018 11:00 IJhorst 3 BEW 2
C 11-02-2018 10:30 Old Forward 2 Oldeholtpade 3
C 11-02-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 vv Steenwijk 3
C 11-02-2018 10:00 Heerenveen 5 Havelte 3
C 18-02-2018 10:00 Steenwijk 3 Heerenveen 5
C 18-02-2018 10:00 Oldeholtpade 3 IJhorst 3
C 18-02-2018 10:30 Oranje Zwart 2 Old Forward 2
C 18-02-2018 10:30 Havelte 3 Dwingeloo 4
C 18-02-2018 12:00 Steenwijkerwold 3 Steenwijker Boys 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-11-2017 10:30 Oranje Zwart 2 Dwingeloo 4 Bakker, Sieger 73012 4 - 2
C 05-11-2017 10:00 V.V. Heerenveen 5 Dwingeloo 4 70872 0 - 2
C 29-10-2017 14:00 Dwingeloo 4 vv Steenwijk 3 Wolters, Harrie 73309 4 - 2
C 22-10-2017 11:00 Dwingeloo 4 Havelte 3 Hogerheijde, P. (Paul) 68487
C 15-10-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 Dwingeloo 4 72242 2 - 1
C 01-10-2017 10:30 Old Forward 2 Dwingeloo 4 71458 3 - 1
B 21-09-2017 afgelast Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter) 16141
B 10-09-2017 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 4 15980 5 - 2
B 03-09-2017 14:00 Dwingeloo 4 Olyphia 3 Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 15947 6 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-12-2017 10:00 vv Steenwijk 3 BEW 2 69043 0-0
C 17-12-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 V.V. Heerenveen 5 72068 0-0
C 10-12-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 BEW 2 69129 0-0
C 10-12-2017 10:30 Steenwijker Boys 3 Old Forward 2 71988 0-0
C 10-12-2017 10:30 Havelte 3 Oranje Zwart 2 69878 0-0
C 10-12-2017 10:00 Oldeholtpade 3 Dwingeloo 4 68959 0-0
C 10-12-2017 10:00 V.V. Heerenveen 5 IJhorst 3 69147 0-0
C 03-12-2017 10:00 BEW 2 Oldeholtpade 3 68548 1-6
C 03-12-2017 10:30 Oranje Zwart 2 Steenwijkerwold 3 69350 4-3
C 03-12-2017 10:30 IJhorst 3 vv Steenwijk 3 70158 4-2
C 03-12-2017 10:30 Old Forward 2 Havelte 3 68598 2-6
C 26-11-2017 10:00 V.V. Heerenveen 5 Old Forward 2 70052 0-0
C 26-11-2017 10:30 Havelte 3 BEW 2 68296 0-0
C 26-11-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 Oldeholtpade 3 69105 1-5
C 26-11-2017 14:00 Dwingeloo 4 IJhorst 3 73433 0-0
C 26-11-2017 10:00 vv Steenwijk 3 Oranje Zwart 2 69549 0-0
C 19-11-2017 11:00 IJhorst 3 Steenwijker Boys 3 68768 0-3
C 19-11-2017 10:30 Oranje Zwart 2 Dwingeloo 4 73012 4-2
C 19-11-2017 10:00 Oldeholtpade 3 Havelte 3 68082 0-0
C 19-11-2017 10:00 BEW 2 V.V. Heerenveen 5 70863 5-1
C 12-11-2017 10:00 V.V. Heerenveen 5 Oranje Zwart 2 70408 0-0
C 12-11-2017 10:30 Steenwijker Boys 3 Oldeholtpade 3 71902 6-2
C 12-11-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 Old Forward 2 68426 2-4
C 12-11-2017 14:00 Dwingeloo 4 BEW 2 72623 0-0
C 12-11-2017 10:30 Havelte 3 vv Steenwijk 3 69921 10-1
C 05-11-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 IJhorst 3 68880 4-8
C 05-11-2017 10:30 Havelte 3 Steenwijker Boys 3 69341 2-3
C 05-11-2017 10:00 V.V. Heerenveen 5 Dwingeloo 4 70872 0-2
C 05-11-2017 10:00 vv Steenwijk 3 Old Forward 2 69841 0-4
C 05-11-2017 10:00 BEW 2 Oranje Zwart 2 73380 3-1
C 29-10-2017 10:30 Old Forward 2 BEW 2 71674 0-0
C 29-10-2017 10:30 Steenwijker Boys 3 V.V. Heerenveen 5 73263 0-0
C 29-10-2017 10:30 Oranje Zwart 2 Oldeholtpade 3 69775 5-1
C 29-10-2017 11:00 IJhorst 3 Havelte 3 73242 3-2
C 29-10-2017 14:00 Dwingeloo 4 vv Steenwijk 3 73309 4-2
C 22-10-2017 10:00 V.V. Heerenveen 5 Oldeholtpade 3 71648 0-0
C 22-10-2017 10:30 Steenwijker Boys 3 Steenwijkerwold 3 70550 3-2
C 22-10-2017 14:00 Dwingeloo 4 Havelte 3 68487 4-5
C 20-10-2017 20:00 V.V. Heerenveen 5 vv Steenwijk 3 73284 2-2
C 15-10-2017 10:00 Oldeholtpade 3 Old Forward 2 72876 4-1
C 15-10-2017 10:00 BEW 2 IJhorst 3 71324 3-3
C 15-10-2017 10:00 vv Steenwijk 3 Steenwijker Boys 3 73220 3-7
C 15-10-2017 10:30 Havelte 3 V.V. Heerenveen 5 69163 8-1
C 15-10-2017 12:00 Steenwijkerwold 3 Dwingeloo 4 72242 2-1
C 08-10-2017 10:30 Old Forward 2 Oranje Zwart 2 71364 3-2
C 08-10-2017 11:00 IJhorst 3 Oldeholtpade 3 68820 0-0
C 01-10-2017 10:00 Oldeholtpade 3 vv Steenwijk 3 68660 6-4
C 01-10-2017 10:30 Oranje Zwart 2 IJhorst 3 72729 2-6
C 01-10-2017 10:30 Old Forward 2 Dwingeloo 4 71458 3-1
C 01-10-2017 10:00 BEW 2 Steenwijker Boys 3 68687 4-2
C 24-09-2017 10:30 Steenwijker Boys 3 Oranje Zwart 2 69303 3-0
C 24-09-2017 11:00 IJhorst 3 Old Forward 2 69906 6-4
C 24-09-2017 10:30 Havelte 3 Steenwijkerwold 3 73396 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenwijker Boys 3 7 6 0 1 18 27 13 14 0
2 IJhorst 3 7 5 1 1 16 30 20 10 0
3 Havelte 3 7 5 0 2 15 40 15 25 0
4 Oldeholtpade 3 6 4 0 2 12 24 18 6 0
5 Old Forward 2 7 4 0 3 12 21 21 0 0
6 BEW 2 5 3 1 1 10 16 13 3 0
7 Oranje Zwart 2 7 3 0 4 9 18 21 -3 0
8 Dwingeloo 4 6 2 0 4 6 14 16 -2 0
9 Steenwijkerwold 3 7 1 0 6 3 15 32 -17 0
10 V.V. Heerenveen 5 4 0 1 3 1 4 17 -13 0
11 vv Steenwijk 3 7 0 1 6 1 14 37 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven