Mannen beker reserve zondag poule
Dwingeloo 5
Staand: leider Han Brommer, Jan Broekman, Hessel Zoer, Leo van Zijl, Johan van der Laan, Jan Dekker, Jeremy Harwood, Erwin Zoer, leider Martijn Schöller
Zittend: Gert de Weerd, Wesley Strijker, Peter Spijkers, Roland Wiltinge, Henk Zantinge, Allard Wiechers, Wouter Wiechers, Aart Grit
Op de foto ontbreken Dennis Fledderus en Ruud Lambeck
Teamleden
Spelers | |||||||
Henk Zantinge | Keeper | ||||||
Jan Broekman | |||||||
Jan Dekker | |||||||
Johan van der Laan | |||||||
Peter Spijkers | |||||||
Wesley Strijker | |||||||
Allard Wiechers | |||||||
Wouter Wiechers | |||||||
Roland Wiltinge | |||||||
Leo van Zijl | |||||||
Erwin Zoer | |||||||
Hessel Zoer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Martijn Schöller | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 10:30 | Zuidwolde 5 | IJhorst 2 | 69835 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Protos 3 | Dwingeloo 5 | 70728 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Raptim 5 | Wacker 3 | 70394 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Beilen 6 | Hoogeveen 3 | 68241 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Balkbrug 2 | Ruinerwold 4 | 69684 | 0-0 | ||
C | 24-05-2018 19:30 | Dwingeloo 5 | Ruinerwold 4 | 70880 | 0-0 | ||
C | 23-05-2018 19:00 | Raptim 5 | Zuidwolde 5 | 73490 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | Protos 3 | 69767 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Dwingeloo 5 | Zuidwolde 5 | 72671 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Ruinerwold 4 | Beilen 6 | 70200 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 10:30 | IJhorst 2 | Raptim 5 | 68155 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 10:30 | Hoogeveen 3 | SC Balkbrug 2 | 71644 | 0-0 | ||
C | 16-05-2018 20:00 | Wacker 3 | Beilen 6 | 72902 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 10:30 | Hoogeveen 3 | Wacker 3 | 71455 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | Balkbrug 2 | Beilen 6 | 71677 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 10:30 | Zuidwolde 5 | Protos 3 | 73051 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Dwingeloo 5 | Zuidwolde 4 | 70113 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Raptim 5 | Ruinerwold 4 | 68701 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Protos 3 | SC Balkbrug 2 | 69740 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Dwingeloo 5 | Raptim 5 | 72230 | 0-0 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | Zuidwolde 5 | Hoogeveen 3 | 70577 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Beilen 6 | Ruinerwold 4 | 71314 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 09:15 | IJhorst 2 | Zuidwolde 4 | 71461 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Dwingeloo 5 | Wacker 3 | 73448 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | Raptim 5 | Protos 3 | 69680 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | SC Balkbrug 2 | Zuidwolde 5 | 68497 | 0-0 | ||
C | 03-05-2018 19:00 | IJhorst 2 | Beilen 6 | 71318 | 0-0 | ||
C | 02-05-2018 19:00 | Zuidwolde 4 | Dwingeloo 5 | 123947 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Wacker 3 | Zuidwolde 5 | 70536 | 0-1 | ||
C | 29-04-2018 10:30 | IJhorst 2 | Dwingeloo 5 | 70053 | 3-1 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Protos 3 | Hoogeveen 3 | 72371 | 1-2 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Ruinerwold 4 | SC Balkbrug 2 | 72723 | 2-4 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | Beilen 6 | 71184 | 5-0 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | IJhorst 2 | Zuidwolde 5 | 70549 | 1-2 | ||
C | 25-04-2018 19:00 | Ruinerwold 4 | Zuidwolde 4 | 69625 | 1-4 | ||
C | 25-04-2018 19:30 | Wacker 3 | Raptim 5 | 68301 | 3-0 | ||
C | 22-04-2018 10:30 | IJhorst 2 | Hoogeveen 3 | 72206 | 3-3 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Protos 3 | Raptim 5 | 71115 | 3-1 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Ruinerwold 4 | Zuidwolde 5 | 68561 | 2-3 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | SC Balkbrug 2 | 73014 | 2-1 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Wacker 3 | Dwingeloo 5 | 70263 | 5-4 | ||
C | 19-04-2018 18:30 | Zuidwolde 5 | Beilen 6 | 72045 | 5-0 | ||
C | 19-04-2018 19:30 | Dwingeloo 5 | SC Balkbrug 2 | 71451 | 1-2 | ||
C | 18-04-2018 19:00 | Wacker 3 | Protos 3 | 68984 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Raptim 5 | Zuidwolde 4 | 69972 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Beilen 6 | Protos 3 | 71518 | 2-2 | ||
C | 15-04-2018 10:30 | IJhorst 2 | Wacker 3 | 68111 | 4-6 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Ruinerwold 4 | Wacker 3 | 68326 | 1-3 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Protos 3 | IJhorst 2 | 69611 | 2-1 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Beilen 6 | Raptim 5 | 68676 | 0-0 | ||
C | 11-04-2018 19:00 | Zuidwolde 4 | Dwingeloo 5 | 115668 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Ruinerwold 4 | IJhorst 2 | 71742 | 6-3 | ||
C | 08-04-2018 10:30 | Hoogeveen 3 | Dwingeloo 5 | 71182 | 3-3 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | Zuidwolde 5 | 72883 | 2-1 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | SC Balkbrug 2 | Raptim 5 | 71641 | 4-1 | ||
C | 04-04-2018 20:00 | Raptim 5 | Hoogeveen 3 | 69061 | 4-2 | ||
C | 01-04-2018 10:30 | Wacker 3 | SC Balkbrug 2 | 70605 | 0-4 | ||
C | 28-03-2018 19:30 | SC Balkbrug 2 | Protos 3 | 70509 | 2-4 | ||
C | 25-03-2018 10:30 | Zuidwolde 5 | Wacker 3 | 71412 | 0-4 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Beilen 6 | Zuidwolde 4 | 68940 | 0-3 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Dwingeloo 5 | IJhorst 2 | 69577 | 0-2 | ||
C | 18-03-2018 10:30 | Hoogeveen 3 | Protos 3 | 72111 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | SC Balkbrug 2 | IJhorst 2 | 69012 | 5-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Beilen 6 | Dwingeloo 5 | 72538 | 4-5 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | Wacker 3 | 70279 | 0-6 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Protos 3 | Ruinerwold 4 | 72073 | 0-2 | ||
C | 04-03-2018 10:30 | Hoogeveen 3 | Beilen 6 | 69224 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | Raptim 5 | IJhorst 2 | 72129 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:30 | Zuidwolde 5 | Ruinerwold 4 | 71063 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | Wacker 3 | Zuidwolde 4 | 68154 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 10:00 | Dwingeloo 5 | Protos 3 | 72110 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 10:30 | Hoogeveen 3 | Ruinerwold 4 | 70195 | 2-2 | ||
C | 11-02-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | Hoogeveen 3 | 72340 | 7-2 | ||
C | 28-01-2018 10:00 | Zuidwolde 4 | Dwingeloo 5 | 71002 | 0-0 | ||
C | 21-01-2018 10:00 | Protos 3 | Zuidwolde 4 | 70247 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 10:30 | Zuidwolde 5 | Dwingeloo 5 | 69843 | 1-2 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | SC Balkbrug 2 | Hoogeveen 3 | 69821 | 2-0 | ||
C | 26-11-2017 10:30 | Hoogeveen 3 | Raptim 5 | 72884 | 3-3 | ||
C | 19-11-2017 10:30 | Hoogeveen 3 | IJhorst 2 | 71280 | 3-3 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | SC Balkbrug 2 | Zuidwolde 4 | 68717 | 1-4 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Protos 3 | Zuidwolde 5 | 68372 | 4-0 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Wacker 3 | Hoogeveen 3 | 69924 | 5-4 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Beilen 6 | SC Balkbrug 2 | 71736 | 1-5 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Ruinerwold 4 | Raptim 5 | 69223 | 5-0 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Dwingeloo 5 | Beilen 6 | 72096 | 1-4 | ||
C | 05-11-2017 10:30 | IJhorst 2 | SC Balkbrug 2 | 71847 | 0-5 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Ruinerwold 4 | Protos 3 | 72154 | 5-1 | ||
C | 05-11-2017 10:30 | Zuidwolde 5 | Raptim 5 | 70241 | 1-1 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Zuidwolde 4 | Ruinerwold 4 | 72202 | 4-3 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Raptim 5 | Dwingeloo 5 | 73076 | 6-1 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | SC Balkbrug 2 | Wacker 3 | 70452 | 1-1 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Beilen 6 | IJhorst 2 | 69302 | 3-3 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Raptim 5 | Beilen 6 | 73008 | 2-5 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | Hoogeveen 3 | Zuidwolde 4 | 68553 | 1-6 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | Zuidwolde 5 | SC Balkbrug 2 | 69467 | 1-1 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | IJhorst 2 | Protos 3 | 70519 | 3-1 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Wacker 3 | Ruinerwold 4 | 69287 | 5-4 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | SC Balkbrug 2 | Dwingeloo 5 | 73452 | 6-0 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Protos 3 | Wacker 3 | 70285 | 2-3 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Zuidwolde 4 | IJhorst 2 | 70269 | 7-1 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Beilen 6 | Zuidwolde 5 | 68855 | 2-2 | ||
C | 08-10-2017 11:45 | Ruinerwold 4 | Hoogeveen 3 | 73089 | 4-2 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Beilen 6 | Wacker 3 | 71056 | 0-9 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Raptim 5 | SC Balkbrug 2 | 69480 | 0-7 | ||
C | 01-10-2017 10:30 | IJhorst 2 | Ruinerwold 4 | 73416 | 5-0 | ||
C | 01-10-2017 10:30 | Zuidwolde 5 | Zuidwolde 4 | 72476 | 1-7 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Dwingeloo 5 | Hoogeveen 3 | 71500 | 5-3 | ||
C | 24-09-2017 10:30 | Hoogeveen 3 | Zuidwolde 5 | 71559 | 3-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Ruinerwold 4 | Dwingeloo 5 | 70793 | 2-4 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Wacker 3 | IJhorst 2 | 72532 | 4-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Protos 3 | Beilen 6 | 69172 | 2-1 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Zuidwolde 4 | Raptim 5 | 72950 | 10-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Hoogersmilde 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 5 | 13 | 0 |
2 | Dwingeloo 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 0 |
3 | Smilde'94 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 11 | -4 | 0 |
4 | vv Stânfries 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 10 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuidwolde 4 | 20 | 17 | 0 | 3 | 51 | 94 | 35 | 59 | 0 |
2 | SC Balkbrug 2 | 20 | 14 | 2 | 4 | 44 | 71 | 19 | 52 | 0 |
3 | Wacker 3 | 20 | 14 | 2 | 4 | 44 | 74 | 48 | 26 | 0 |
4 | Protos 3 | 20 | 9 | 2 | 9 | 29 | 40 | 36 | 4 | 0 |
5 | Ruinerwold 4 | 20 | 8 | 2 | 10 | 26 | 53 | 59 | -6 | 0 |
6 | Raptim 5 | 18 | 7 | 3 | 8 | 24 | 44 | 59 | -15 | 0 |
7 | IJhorst 2 | 19 | 6 | 3 | 10 | 21 | 46 | 68 | -22 | 0 |
8 | Zuidwolde 5 | 19 | 5 | 5 | 9 | 20 | 29 | 45 | -16 | 0 |
9 | Dwingeloo 5 | 20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 42 | 68 | -26 | 0 |
10 | Hoogeveen 3 | 20 | 4 | 7 | 9 | 19 | 49 | 70 | -21 | 0 |
11 | Beilen 6 | 20 | 2 | 4 | 14 | 10 | 42 | 77 | -35 | 0 |