Ondernemers Collectief Dwingeloo
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO19-1


 

Staand: trainer/coach Rob Vliek, Floris Lamb, Erwin Jongebloed, Sander Doorten, Julian Otten, Koen Mollink, Derk Dekker, assistent-scheidsrechter Reinder Kloesen

Zittend: Bas Visscher, Tom Vendrig, Mathijs de Weerd, Björn Scholten, Stijn Heersink, Bram Donker, Joran Strijdonck, Teun van der Ree

Op de foto ontbreken leider Herman Vendrig, Dirk Jan Jongebloed, Jarmo Tabak en Victor Wiechers
 

Teamleden

Spelers
Stijn Heersink Keeper      
Derk Dekker        
Bram Donker        
Sander Doorten        
Erwin Jongebloed        
Dirk Jan Jongebloed        
Floris Lamb        
Koen Mollink        
Julian Otten        
Teun van der Ree        
Björn Scholten        
Joran Strijdonck        
Tom Vendrig        
Bas Visscher        
Mathijs de Weerd        
Daan Westerhof        
 
Overige teamleden
Rob Vliek Jeugdtrainer/leider
Herman Vendrig Jeugdleider
Reinder Kloesen Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-06-2018 19:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 HZVV JO19-2 124649 5-1
C 29-05-2018 19:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Pesse JO19-1 124522 1-0
C 26-05-2018 14:30 VENO JO19-1 Steenwijkerwold JO19-1 95448 0-2
C 26-05-2018 12:30 HZVV JO19-2 Pesse JO19-1 94141 7-1
C 26-05-2018 14:30 De Weide JO19-1 Ruinerwold JO19-1 94765 6-0
C 26-05-2018 12:00 Urk JO19-2 VKW JO19-1 94430 3-1
C 26-05-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 94744 7-1
C 19-05-2018 14:30 Pesse JO19-1 Beilen JO19-1 94935 1-2
C 19-05-2018 14:00 Steenwijkerwold JO19-1 De Weide JO19-1 94655 1-0
C 19-05-2018 12:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 HZVV JO19-2 94774 0-0
C 19-05-2018 10:30 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 Dwingeloo JO19-1 95111 0-6
C 19-05-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 VENO JO19-1 95410 3-11
C 19-05-2018 09:00 Oudehaske JO19-1 Urk JO19-2 95284 5-5
C 15-05-2018 19:00 Urk JO19-2 Pesse JO19-1 124297 6-4
C 12-05-2018 14:30 Beilen JO19-1 Urk JO19-2 95537 4-0
C 12-05-2018 14:30 VENO JO19-1 VKW JO19-1 94366 3-2
C 12-05-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 95454 0-7
C 12-05-2018 14:00 Steenwijkerwold JO19-1 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 95558 7-0
C 12-05-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 Pesse JO19-1 94561 5-1
C 12-05-2018 14:30 De Weide JO19-1 Oudehaske JO19-1 94770 12-2
C 05-05-2018 12:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Pesse JO19-1 118567 0-0
C 05-05-2018 14:00 Dwingeloo JO19-1 Urk JO19-2 94192 6-3
C 05-05-2018 14:30 VENO JO19-1 Oudehaske JO19-1 94166 0-0
C 05-05-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 94219 0-4
C 05-05-2018 14:00 Steenwijkerwold JO19-1 VKW JO19-1 94380 1-0
C 03-05-2018 19:30 De Weide JO19-1 HZVV JO19-2 94504 13-1
C 28-04-2018 12:00 Urk JO19-2 Pesse JO19-1 95371 0-0
C 28-04-2018 14:00 Steenwijkerwold JO19-1 Ruinerwold JO19-1 95099 7-0
C 28-04-2018 14:30 Beilen JO19-1 HZVV JO19-2 95108 2-1
C 28-04-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 VKW JO19-1 94907 1-3
C 28-04-2018 14:30 De Weide JO19-1 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 94680 4-1
C 25-04-2018 19:00 VENO JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 95244 3-1
C 21-04-2018 14:30 Pesse JO19-1 VENO JO19-1 94554 1-1
C 21-04-2018 09:00 Oudehaske JO19-1 Steenwijkerwold JO19-1 95070 0-6
C 21-04-2018 14:00 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 94385 2-1
C 21-04-2018 14:30 Beilen JO19-1 De Weide JO19-1 94521 2-3
C 21-04-2018 14:30 HZVV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 94183 1-4
C 21-04-2018 14:00 VKW JO19-1 Ruinerwold JO19-1 94326 5-0
C 17-04-2018 19:00 Urk JO19-2 Steenwijkerwold JO19-1 95172 2-5
C 17-04-2018 18:30 Beilen JO19-1 Dwingeloo JO19-1 95114 0-4
C 14-04-2018 14:30 VENO JO19-1 De Weide JO19-1 95239 1-4
C 14-04-2018 14:30 VKW JO19-1 HZVV JO19-2 94462 6-1
C 14-04-2018 09:00 Oudehaske JO19-1 Pesse JO19-1 94828 5-4
C 14-04-2018 10:30 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 Beilen JO19-1 94403 1-0
C 14-04-2018 14:00 Steenwijkerwold JO19-1 Dwingeloo JO19-1 94936 1-1
C 14-04-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 Urk JO19-2 95552 2-2
C 11-04-2018 19:30 HZVV JO19-2 Urk JO19-2 95086 2-2
C 10-04-2018 19:00 Ruinerwold JO19-1 Beilen JO19-1 94303 1-1
C 10-04-2018 18:45 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 VENO JO19-1 95509 1-3
C 10-04-2018 19:45 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Steenwijkerwold JO19-1 94469 0-3
C 10-04-2018 19:30 VKW JO19-1 De Weide JO19-1 94674 2-3
C 10-04-2018 18:45 Oudehaske JO19-1 Dwingeloo JO19-1 94063 1-5
C 07-04-2018 14:30 De Weide JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 95056 3-1
C 07-04-2018 14:30 Beilen JO19-1 VKW JO19-1 94309 0-1
C 07-04-2018 14:30 Pesse JO19-1 Steenwijkerwold JO19-1 95185 1-6
C 07-04-2018 14:30 HZVV JO19-2 Oudehaske JO19-1 95463 3-2
C 07-04-2018 16:00 Dwingeloo JO19-1 VENO JO19-1 95370 4-0
C 07-04-2018 12:15 Urk JO19-2 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 94222 1-1
C 31-03-2018 12:30 HZVV JO19-2 Steenwijkerwold JO19-1 94345 1-4
C 31-03-2018 14:30 Pesse JO19-1 Ruinerwold JO19-1 94452 7-0
C 31-03-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 De Weide JO19-1 95177 3-4
C 31-03-2018 14:30 VKW JO19-1 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 95203 2-0
C 31-03-2018 14:30 Beilen JO19-1 Oudehaske JO19-1 94824 1-0
C 27-03-2018 19:30 Beilen JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 94456 2-1
C 24-03-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 Dwingeloo JO19-1 94363 1-3
C 24-03-2018 14:30 VKW JO19-1 Oudehaske JO19-1 94786 5-1
C 24-03-2018 10:30 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 HZVV JO19-2 94794 0-1
C 24-03-2018 14:30 De Weide JO19-1 Pesse JO19-1 94354 4-0
C 24-03-2018 12:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Urk JO19-2 95375 3-1
C 24-03-2018 14:30 VENO JO19-1 Beilen JO19-1 94551 3-1
C 17-03-2018 09:00 Oudehaske JO19-1 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 94604 4-0
C 17-03-2018 14:30 Pesse JO19-1 VKW JO19-1 94145 2-4
C 17-03-2018 14:30 HZVV JO19-2 Ruinerwold JO19-1 94163 3-3
C 10-03-2018 14:30 VENO JO19-1 HZVV JO19-2 95101 3-1
C 10-03-2018 10:30 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 Pesse JO19-1 95555 3-4
C 10-03-2018 12:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 VKW JO19-1 94164 0-4
C 10-03-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 Oudehaske JO19-1 95069 0-3
C 10-03-2018 14:00 Steenwijkerwold JO19-1 Beilen JO19-1 95032 2-0
C 10-03-2018 14:30 De Weide JO19-1 Urk JO19-2 95237 2-0
C 17-02-2018 14:15 Urk JO19-2 VENO JO19-1 94707 2-2
C 17-02-2018 09:00 Oudehaske JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 94817 4-3
C 10-02-2018 12:00 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Pesse JO19-1 94620 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 13:00 Vitesse'63 JO19-1 Dwingeloo JO19-1 34071 3-3
C 16-12-2017 14:30 Beilen JO19-1 HZVV JO19-2 34096 0-0
C 16-12-2017 14:30 De Weide JO19-1 Pesse JO19-1 34491 0-0
C 16-12-2017 14:30 VKW JO19-1 Pesse JO19-1 34457 7-2
C 11-12-2017 20:00 Ruinerwold JO19-1 Vitesse'63 JO19-1 34134 0-0
C 09-12-2017 14:00 MSC/Amslod JO19-1 Beilen JO19-1 33990 3-1
C 09-12-2017 14:00 Ruinerwold JO19-1 SJO JVZ JO19-1 34442 0-0
C 09-12-2017 14:30 Dwingeloo JO19-1 De Weide JO19-1 34289 0-0
C 09-12-2017 10:45 Fit Boys JO19-1 HZVV JO19-2 34024 0-0
C 02-12-2017 12:15 HZVV JO19-2 VKW JO19-1 34462 1-1
C 02-12-2017 14:30 De Weide JO19-1 Ruinerwold JO19-1 34102 4-1
C 02-12-2017 14:30 Beilen JO19-1 Dwingeloo JO19-1 34424 3-3
C 02-12-2017 14:30 SJO JVZ JO19-1 Vitesse'63 JO19-1 34194 3-4
C 02-12-2017 14:30 Pesse JO19-1 Fit Boys JO19-1 34059 3-3
C 25-11-2017 10:45 Fit Boys JO19-1 De Weide JO19-1 34378 1-2
C 25-11-2017 14:00 MSC/Amslod JO19-1 HZVV JO19-2 34430 9-0
C 25-11-2017 14:30 Dwingeloo JO19-1 SJO JVZ JO19-1 34249 2-5
C 25-11-2017 14:30 VKW JO19-1 Beilen JO19-1 34313 2-1
C 22-11-2017 19:30 HZVV JO19-2 Ruinerwold JO19-1 82539 5-3
C 18-11-2017 14:30 SJO JVZ JO19-1 VKW JO19-1 34481 6-0
C 18-11-2017 14:30 Pesse JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 34479 0-10
C 18-11-2017 10:45 Fit Boys JO19-1 Ruinerwold JO19-1 34443 3-0
C 11-11-2017 12:30 HZVV JO19-2 Pesse JO19-1 34038 11-1
C 11-11-2017 14:00 Ruinerwold JO19-1 Beilen JO19-1 34396 0-6
C 11-11-2017 14:00 MSC/Amslod JO19-1 Vitesse'63 JO19-1 34191 0-6
C 11-11-2017 14:30 VKW JO19-1 De Weide JO19-1 34444 5-3
C 11-11-2017 14:30 Dwingeloo JO19-1 Fit Boys JO19-1 34297 2-3
C 04-11-2017 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 34046 0-3
C 04-11-2017 14:30 SJO JVZ JO19-1 De Weide JO19-1 34298 4-1
C 04-11-2017 14:00 Ruinerwold JO19-1 Pesse JO19-1 34306 1-3
C 04-11-2017 13:00 Vitesse'63 JO19-1 HZVV JO19-2 34472 7-2
C 04-11-2017 10:45 Fit Boys JO19-1 Beilen JO19-1 34257 4-1
C 28-10-2017 12:30 HZVV JO19-2 Ruinerwold JO19-1 34189 0-0
C 28-10-2017 14:00 MSC/Amslod JO19-1 VKW JO19-1 34222 8-0
C 28-10-2017 14:30 De Weide JO19-1 Vitesse'63 JO19-1 34129 2-2
C 28-10-2017 14:30 Beilen JO19-1 SJO JVZ JO19-1 34045 0-3
C 28-10-2017 14:30 Pesse JO19-1 Dwingeloo JO19-1 34334 1-2
C 21-10-2017 14:00 Dwingeloo JO19-1 Ruinerwold JO19-1 34226 6-0
C 14-10-2017 10:45 Fit Boys JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 34106 3-3
C 14-10-2017 13:00 Vitesse'63 JO19-1 Beilen JO19-1 34303 5-1
C 14-10-2017 14:30 Dwingeloo JO19-1 VKW JO19-1 34461 2-0
C 14-10-2017 14:30 De Weide JO19-1 HZVV JO19-2 34224 9-1
C 14-10-2017 14:30 SJO JVZ JO19-1 Pesse JO19-1 34028 20-0
C 07-10-2017 12:30 HZVV JO19-2 SJO JVZ JO19-1 34351 1-3
C 07-10-2017 14:30 Beilen JO19-1 De Weide JO19-1 34199 1-1
C 07-10-2017 14:30 VKW JO19-1 Fit Boys JO19-1 34228 0-3
C 07-10-2017 14:30 Pesse JO19-1 Vitesse'63 JO19-1 34328 0-9
C 07-10-2017 14:00 MSC/Amslod JO19-1 Ruinerwold JO19-1 34466 6-0
C 30-09-2017 12:30 HZVV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 34132 1-1
C 30-09-2017 13:00 Vitesse'63 JO19-1 Fit Boys JO19-1 34136 10-1
C 30-09-2017 14:00 Ruinerwold JO19-1 VKW JO19-1 34233 1-1
C 30-09-2017 14:30 SJO JVZ JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 34117 4-0
C 23-09-2017 15:00 MSC/Amslod JO19-1 Weide De JO19-1 34451 4-1
C 23-09-2017 14:30 VKW JO19-1 Vitesse'63 JO19-1 34317 2-3
C 23-09-2017 14:30 Pesse JO19-1 Beilen JO19-1 34384 5-1
C 23-09-2017 10:45 Fit Boys JO19-1 SJO JVZ JO19-1 34131 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenwijkerwold JO19-1 12 11 1 0 34 45 5 40 0
2 De Weide JO19-1 12 11 0 1 33 58 14 44 0
3 Dwingeloo JO19-1 12 9 1 2 28 49 16 33 0
4 VKW JO19-1 12 8 0 4 24 35 15 20 0
5 VENO JO19-1 11 6 2 3 20 30 22 8 0
6 Beilen JO19-1 12 5 1 6 16 15 18 -3 0
7 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 12 4 0 8 12 24 30 -6 0
8 Urk JO19-2 12 2 5 5 11 27 37 -10 0
9 Oudehaske JO19-1 11 4 1 6 10 27 44 -17 3
10 ST SJO RVC/Langweer JO19-1 12 3 1 8 10 13 33 -20 0
11 HZVV JO19-2 12 3 2 7 8 23 45 -22 3
12 Ruinerwold JO19-1 12 0 3 9 3 10 59 -49 0
13 Pesse JO19-1 12 2 1 9 1 26 44 -18 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 LTC JO19-1 3 2 0 1 6 14 6 8 0
3 SJO J.V. Oostenburg JO19-1 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
4 Dwingeloo JO19-1 3 0 0 3 0 4 23 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO JVZ JO19-1 9 8 0 1 24 52 9 43 0
2 Vitesse'63 JO19-1 9 7 2 0 23 49 14 35 0
3 MSC/Amslod JO19-1 10 7 1 2 22 46 15 31 0
4 Fit Boys JO19-1 9 4 2 3 14 22 25 -3 0
5 Dwingeloo JO19-1 9 3 3 3 12 21 19 2 0
6 De Weide JO19-1 8 3 2 3 11 23 19 4 0
7 VKW JO19-1 10 3 2 5 11 18 30 -12 0
8 HZVV JO19-2 8 2 2 4 8 22 34 -12 0
9 Pesse JO19-1 9 2 1 6 7 15 64 -49 0
10 Beilen JO19-1 9 1 2 6 5 15 26 -11 0
11 Ruinerwold JO19-1 8 0 1 7 -2 6 34 -28 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:45 - 19:30 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 11-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 18-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 25-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 02-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 09-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 16-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 23-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 30-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 06-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 13-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 20-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 27-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 04-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 11-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 18-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 25-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 01-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 08-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 15-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 22-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 29-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 05-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 12-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 19-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 26-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 05-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 12-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 19-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 26-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 02-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 09-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 16-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 23-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 30-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 07-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 14-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 21-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 28-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 04-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 11-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 18-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
ma 25-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
maandag 19:45 - 21:00 veld 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 18-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
ma 25-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
woensdag 18:45 - 19:30 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 06-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 13-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 20-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 27-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 04-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 11-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 18-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 25-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 01-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 08-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 15-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 22-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 29-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 06-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 13-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 20-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 27-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 03-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 10-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 17-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 24-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 31-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 07-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 14-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 21-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 28-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 07-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 14-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 21-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 28-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 04-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 11-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 18-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 25-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 02-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 09-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 16-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 23-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 30-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 06-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 13-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 20-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
wo 27-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:00 veld 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 30-08-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 20-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door
wo 27-06-18 19:45 - 21:00 veld 3 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven