Ondernemers Collectief Dwingeloo
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO17-1


Staand: trainer/coach Geertjan van Tongeren, Jos Mulder, Kevin Bijlsma, Milan de Boer, Daan van de Vliert, Jonathan de Rooij, Arjan Doorten, Ruud Barelds, leider Wilco Willems

Zittend: Harm Evert Waalkens, Gerjan Willems, Jurian Emmink, Arne Zanting, Nick Dekker, Bart Manden, Erik Wiechers, Misha de Bruijn, Tim Jonker

Op de foto ontbreekt Martijn Moes
 

Teamleden

Spelers
Ruud Barelds        
Kevin Bijlsma        
Milan de Boer        
Misha de Bruijn        
Nick Dekker        
Arjan Doorten        
Jurian Emmink        
Tim Jonker        
Bart Manden        
Jos Mulder        
Daan van de Vliert        
Erik Wiechers        
Gerjan Willems        
Arne Zanting        
 
Overige teamleden
Geert Jan van Tongeren Jeugdtrainer/leider
Wilco Willems Jeugdleider
Frens de Leeuw Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2018 11:00 Bakkeveen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 96620 Sportpark Bakkeveen 09:25
C 29-05-2018 19:30 Dwingeloo JO17-1 Roden JO17-2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 97989 Sportpark Hulsebosch 18:30
C 02-06-2018 11:00 Dwingeloo JO17-1 VV Opende JO17-1 95925 Sportpark Hulsebosch 10:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 13:45 Buitenpost JO17-2 Roden JO17-2
C 26-05-2018 11:00 De Sweach JO17-1 Roden JO17-3
C 26-05-2018 11:00 Eastermar JO17-1 SC Kootstertille JO17-1
C 26-05-2018 11:00 Bakkeveen JO17-1 Dwingeloo JO17-1
C 26-05-2018 11:00 Waskemeer JO17-1 Blue Boys JO17-1
C 26-05-2018 09:00 VV Opende JO17-1 Harkemase Boys JO17-1
C 29-05-2018 19:30 Dwingeloo JO17-1 Roden JO17-2
C 02-06-2018 15:00 Roden JO17-2 Blue Boys JO17-1
C 02-06-2018 11:00 Eastermar JO17-1 Waskemeer JO17-1
C 02-06-2018 11:00 Dwingeloo JO17-1 VV Opende JO17-1
C 02-06-2018 09:00 SC Kootstertille JO17-1 Bakkeveen JO17-1
C 02-06-2018 09:00 Roden JO17-3 Buitenpost JO17-2
C 14-06-2018 19:00 VV Opende JO17-1 SC Kootstertille JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 10:45 Dwingeloo JO17-1 Buitenpost JO17-2 H. (Harrie) Wolters 95725 0 - 2
C 17-05-2018 18:45 De Sweach JO17-1 Dwingeloo JO17-1 H. (Henk) Numan 96767 2 - 1
C 12-05-2018 10:45 Dwingeloo JO17-1 Roden JO17-3 E (Erwin) Hof 96208 3 - 4
C 28-04-2018 10:30 Blue Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 PJ (Peter) Machiela 97362 0 - 3
C 21-04-2018 10:30 SC Kootstertille JO17-1 Dwingeloo JO17-1 B.J. (Bert Jan) van derEs 96628 8 - 2
C 16-04-2018 19:00 Eastermar JO17-1 Dwingeloo JO17-1 Afgeschermd 96172 7 - 2
C 07-04-2018 09:00 Dwingeloo JO17-1 Harkemase Boys JO17-1 H. (Hendrik) Kooistra 95828 2 - 8
C 10-03-2018 11:20 Waskemeer JO17-1 Dwingeloo JO17-1 Visser, Rene 96804 1 - 1
V 03-02-2018 12:30 FC Assen Dwingeloo JO17-1
C 16-12-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 87070 -
C 09-12-2017 afgelast Dwingeloo JO17-1 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 J. (Jaap) Hoorn 34881 -
C 02-12-2017 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34660 7 - 0
C 25-11-2017 11:00 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 Hogerheijde, Paul 34734 0 - 2
C 18-11-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 S. Verhoef 34528 0 - 0
C 11-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3 Otten, Jan 34682 1 - 4
C 04-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 LTC JO17-1 Huitink, Rene 34830 1 - 3
C 28-10-2017 11:00 De Weide JO17-2 Dwingeloo JO17-1 Neutel, Hans 34587 7 - 3
C 14-10-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 VKW JO17-1 Hogerheijde, Paul 34710 0 - 6
C 07-10-2017 13:30 Peize JO17-1 Dwingeloo JO17-1 Ubels, Adam 34796 2 - 1
C 30-09-2017 14:00 Dwingeloo JO17-1 S.V. Haulerwijk JO17-1 Hogerheijde, P. (Paul)… (+1) 34752 0 - 4
C 23-09-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 Dwingeloo JO17-1 34741 5 - 1
B 16-09-2017 11:00 VKW JO17-1 Dwingeloo JO17-1 401 5 - 0
B 09-09-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 325 8 - 0
B 07-09-2017 19:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter) 361 1 - 12
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2018 19:00 Buitenpost JO17-2 De Sweach JO17-1 97921 0-0
C 24-05-2018 19:00 Eastermar JO17-1 Bakkeveen JO17-1 95635 0-0
C 22-05-2018 18:45 Blue Boys JO17-1 VV Opende JO17-1 95687 3-0
C 19-05-2018 09:00 SC Kootstertille JO17-1 De Sweach JO17-1 97672 1-1
C 19-05-2018 11:50 Harkemase Boys JO17-1 Eastermar JO17-1 95620 2-2
C 19-05-2018 10:45 Dwingeloo JO17-1 Buitenpost JO17-2 95725 0-2
C 19-05-2018 13:00 Roden JO17-2 Bakkeveen JO17-1 97575 0-3
C 19-05-2018 09:00 Roden JO17-3 Waskemeer JO17-1 97639 3-2
C 17-05-2018 18:45 De Sweach JO17-1 Dwingeloo JO17-1 96767 2-1
C 12-05-2018 10:00 Waskemeer JO17-1 SC Kootstertille JO17-1 97300 1-5
C 12-05-2018 10:45 Dwingeloo JO17-1 Roden JO17-3 96208 3-4
C 12-05-2018 09:00 Harkemase Boys JO17-1 Blue Boys JO17-1 97010 13-1
C 12-05-2018 11:00 Eastermar JO17-1 VV Opende JO17-1 96343 2-2
C 12-05-2018 12:00 De Sweach JO17-1 Roden JO17-2 96607 3-5
C 12-05-2018 13:00 Buitenpost JO17-2 Bakkeveen JO17-1 97846 6-4
C 08-05-2018 19:00 Buitenpost JO17-2 Eastermar JO17-1 97754 2-3
C 07-05-2018 19:00 Roden JO17-2 Roden JO17-3 96494 3-3
C 05-05-2018 09:00 SC Kootstertille JO17-1 Blue Boys JO17-1 95841 4-3
C 05-05-2018 09:00 Roden JO17-3 VV Opende JO17-1 96219 1-7
C 03-05-2018 18:45 Waskemeer JO17-1 Roden JO17-2 97508 0-2
C 01-05-2018 19:00 SC Kootstertille JO17-1 Roden JO17-3 97877 2-3
C 28-04-2018 10:30 Blue Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 97362 0-3
C 28-04-2018 10:00 Waskemeer JO17-1 Harkemase Boys JO17-1 97070 0-4
C 21-04-2018 09:00 Roden JO17-3 Harkemase Boys JO17-1 95963 1-2
C 21-04-2018 13:00 VV Opende JO17-1 De Sweach JO17-1 97442 3-1
C 21-04-2018 10:30 Blue Boys JO17-1 Buitenpost JO17-2 96604 1-2
C 21-04-2018 10:30 SC Kootstertille JO17-1 Dwingeloo JO17-1 96628 8-2
C 21-04-2018 14:00 Bakkeveen JO17-1 Waskemeer JO17-1 98007 8-3
C 21-04-2018 15:00 Roden JO17-2 Eastermar JO17-1 98162 1-12
C 16-04-2018 19:00 Eastermar JO17-1 Dwingeloo JO17-1 96172 7-2
C 14-04-2018 11:00 De Sweach JO17-1 Blue Boys JO17-1 96672 4-1
C 14-04-2018 09:30 Waskemeer JO17-1 Buitenpost JO17-2 96543 1-5
C 14-04-2018 10:30 Harkemase Boys JO17-1 Roden JO17-2 96040 7-1
C 14-04-2018 14:00 Bakkeveen JO17-1 VV Opende JO17-1 96403 1-2
C 07-04-2018 09:00 Dwingeloo JO17-1 Harkemase Boys JO17-1 95828 2-8
C 07-04-2018 10:00 Roden JO17-3 Bakkeveen JO17-1 97810 2-10
C 07-04-2018 10:30 Blue Boys JO17-1 Eastermar JO17-1 95656 0-7
C 07-04-2018 13:00 VV Opende JO17-1 Waskemeer JO17-1 96800 3-1
C 07-04-2018 15:00 Roden JO17-2 SC Kootstertille JO17-1 97504 1-4
C 31-03-2018 10:30 Harkemase Boys JO17-1 De Sweach JO17-1 97139 8-3
C 24-03-2018 13:30 Buitenpost JO17-2 VV Opende JO17-1 97049 4-1
C 24-03-2018 14:00 Bakkeveen JO17-1 Blue Boys JO17-1 97432 2-2
C 24-03-2018 13:00 Eastermar JO17-1 Roden JO17-3 98037 16-2
C 24-03-2018 10:30 Harkemase Boys JO17-1 SC Kootstertille JO17-1 96751 2-1
C 10-03-2018 11:00 De Sweach JO17-1 Eastermar JO17-1 97533 0-5
C 10-03-2018 15:00 Buitenpost JO17-2 SC Kootstertille JO17-1 95981 2-2
C 10-03-2018 11:20 Waskemeer JO17-1 Dwingeloo JO17-1 96804 1-1
C 10-03-2018 11:00 Bakkeveen JO17-1 Harkemase Boys JO17-1 96831 1-4
C 10-03-2018 09:00 VV Opende JO17-1 Roden JO17-2 95801 4-1
C 10-03-2018 11:30 Blue Boys JO17-1 Roden JO17-3 97791 4-1
C 17-02-2018 11:00 De Sweach JO17-1 Waskemeer JO17-1 96444 3-3
C 17-02-2018 10:30 Harkemase Boys JO17-1 Buitenpost JO17-2 97984 4-0
C 10-02-2018 11:00 Bakkeveen JO17-1 De Sweach JO17-1 97631 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-01-2018 19:30 S.V. Haulerwijk JO17-1 LTC JO17-1 34718 3-1
C 16-12-2017 11:00 VKW JO17-1 LTC JO17-1 34915 4-0
C 16-12-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 87070 0-0
C 16-12-2017 13:00 Peize JO17-1 ACV JO17-3 34639 8-1
C 09-12-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 87751 0-0
C 09-12-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 34860 0-0
C 09-12-2017 11:30 Dwingeloo JO17-1 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34881 0-0
C 09-12-2017 12:45 Beilen JO17-1 De Weide JO17-2 34972 0-0
C 09-12-2017 14:45 LEO (Loon) JO17-1 VKW JO17-1 34657 4-1
C 02-12-2017 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34660 7-0
C 02-12-2017 10:15 De Weide JO17-2 S.V. Haulerwijk JO17-1 34943 0-2
C 02-12-2017 11:00 VKW JO17-1 Peize JO17-1 34508 1-1
C 02-12-2017 12:00 LTC JO17-1 Beilen JO17-1 34977 0-7
C 02-12-2017 12:15 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34973 1-2
C 02-12-2017 14:30 ACV JO17-3 Achilles 1894 JO17-2 34852 0-4
C 25-11-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34989 3-1
C 25-11-2017 11:00 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34734 0-2
C 25-11-2017 09:00 S.V. Haulerwijk JO17-1 ACV JO17-3 34692 8-0
C 25-11-2017 12:45 Beilen JO17-1 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 34799 5-2
C 25-11-2017 15:00 Peize JO17-1 De Weide JO17-2 34695 2-0
C 18-11-2017 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 VKW JO17-1 34671 0-3
C 18-11-2017 12:00 LTC JO17-1 Peize JO17-1 34904 2-1
C 18-11-2017 12:15 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 S.V. Haulerwijk JO17-1 34640 1-6
C 18-11-2017 12:30 ACV JO17-3 De Weide JO17-2 34757 1-2
C 18-11-2017 12:45 Beilen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34528 0-0
C 18-11-2017 14:50 LEO (Loon) JO17-1 Achilles 1894 JO17-2 34550 8-1
C 11-11-2017 10:30 De Weide JO17-2 LTC JO17-1 34879 1-0
C 11-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3 34682 1-4
C 11-11-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 Beilen JO17-1 34986 2-5
C 11-11-2017 11:00 VKW JO17-1 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34951 1-1
C 11-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO17-1 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 34905 3-0
C 11-11-2017 14:00 Peize JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34723 0-5
C 04-11-2017 14:45 LEO (Loon) JO17-1 De Weide JO17-2 34716 7-1
C 04-11-2017 12:45 Beilen JO17-1 ACV JO17-3 34867 12-2
C 04-11-2017 11:30 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 34607 0-2
C 04-11-2017 10:15 S.V. Haulerwijk JO17-1 VKW JO17-1 34694 2-2
C 04-11-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 Peize JO17-1 34589 2-2
C 04-11-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 LTC JO17-1 34830 1-3
C 28-10-2017 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34792 4-3
C 28-10-2017 11:00 De Weide JO17-2 Dwingeloo JO17-1 34587 7-3
C 28-10-2017 11:00 VKW JO17-1 Beilen JO17-1 34820 1-1
C 28-10-2017 12:30 ACV JO17-3 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34714 2-3
C 28-10-2017 12:00 LTC JO17-1 Achilles 1894 JO17-2 34836 3-3
C 28-10-2017 13:00 Peize JO17-1 S.V. Haulerwijk JO17-1 34631 1-4
C 21-10-2017 12:00 LTC JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34909 0-5
C 14-10-2017 14:00 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 LTC JO17-1 34696 2-1
C 14-10-2017 12:45 Beilen JO17-1 Peize JO17-1 34737 2-2
C 14-10-2017 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 De Weide JO17-2 34745 1-0
C 14-10-2017 10:30 Dwingeloo JO17-1 VKW JO17-1 34710 0-6
C 14-10-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 S.V. Haulerwijk JO17-1 34562 0-7
C 14-10-2017 14:45 LEO (Loon) JO17-1 ACV JO17-3 34916 7-4
C 07-10-2017 10:15 De Weide JO17-2 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34569 4-2
C 07-10-2017 10:30 ACV JO17-3 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 34940 0-10
C 07-10-2017 11:00 VKW JO17-1 Achilles 1894 JO17-2 34958 3-0
C 07-10-2017 09:00 S.V. Haulerwijk JO17-1 Beilen JO17-1 34844 5-5
C 07-10-2017 13:30 Peize JO17-1 Dwingeloo JO17-1 34796 2-1
C 30-09-2017 10:45 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 LTC JO17-1 34579 5-1
C 30-09-2017 11:00 De Weide JO17-2 Achilles 1894 JO17-2 34947 4-1
C 30-09-2017 14:00 Dwingeloo JO17-1 S.V. Haulerwijk JO17-1 34752 0-4
C 30-09-2017 12:30 ACV JO17-3 VKW JO17-1 34506 0-3
C 30-09-2017 14:00 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 Peize JO17-1 34522 2-1
C 30-09-2017 14:45 LEO (Loon) JO17-1 Beilen JO17-1 35003 1-4
C 23-09-2017 11:45 Peize JO17-1 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 35007 1-6
C 23-09-2017 12:45 Beilen JO17-1 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 34839 7-1
C 23-09-2017 12:00 LTC JO17-1 ACV JO17-3 34619 1-3
C 23-09-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO17-1 LEO (Loon) JO17-1 34891 2-2
C 23-09-2017 11:00 VKW JO17-1 Weide De JO17-2 34935 3-1
C 23-09-2017 10:30 Achilles 1894 JO17-2 Dwingeloo JO17-1 34741 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Harkemase Boys JO17-1 10 9 1 0 28 54 12 42 0
2 Eastermar JO17-1 8 6 2 0 20 54 11 43 0
3 VV Opende JO17-1 8 5 1 2 16 22 14 8 0
4 Buitenpost JO17-2 8 5 1 2 16 23 16 7 0
5 SC Kootstertille JO17-1 8 4 2 2 14 27 15 12 0
6 De Sweach JO17-1 9 3 2 4 11 20 29 -9 0
7 Bakkeveen JO17-1 8 3 1 4 10 31 22 9 0
8 Roden JO17-3 9 3 1 5 10 20 49 -29 0
9 Roden JO17-2 8 2 1 5 7 14 36 -22 0
10 Blue Boys JO17-1 9 2 1 6 7 15 36 -21 0
11 Dwingeloo JO17-1 8 1 1 6 4 14 32 -18 0
12 Waskemeer JO17-1 9 0 2 7 2 12 34 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 LEO (Loon) JO17-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 Beilen JO17-1 3 2 0 1 6 15 3 12 0
3 VKW JO17-1 3 1 0 2 3 6 12 -6 0
4 Dwingeloo JO17-1 3 0 0 3 0 1 25 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. Haulerwijk JO17-1 11 8 3 0 27 46 12 34 0
2 LEO (Loon) JO17-1 11 8 1 2 25 46 18 28 0
3 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 11 7 1 3 22 37 16 21 0
4 VKW JO17-1 11 6 4 1 22 28 10 18 0
5 Beilen JO17-1 9 6 3 0 21 48 16 32 0
6 De Weide JO17-2 10 5 0 5 15 20 22 -2 0
7 Peize JO17-1 11 3 3 5 12 21 26 -5 0
8 Achilles 1894 JO17-2 11 3 3 5 12 21 34 -13 0
9 ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 10 3 1 6 10 14 29 -15 0
10 LTC JO17-1 11 2 1 8 7 12 35 -23 0
11 ACV JO17-3 11 2 0 9 6 17 59 -42 0
12 Dwingeloo JO17-1 9 0 0 9 0 7 40 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 11-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 18-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 25-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 02-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 09-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 16-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 23-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 30-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 06-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 13-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 20-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 27-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 04-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 11-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 18-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 25-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 01-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 08-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 15-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 22-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 29-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 05-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 12-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 19-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 26-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 05-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 12-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 19-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 26-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 02-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 09-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 16-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 23-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 30-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 07-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 14-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 21-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 28-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 04-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 11-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 18-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
ma 25-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
maandag 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 11-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 18-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 25-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 02-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 09-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 16-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 23-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 30-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 06-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 13-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 20-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 27-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 04-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 11-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 18-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 25-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 01-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 08-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 15-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 22-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 29-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 05-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 12-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 19-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 26-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 05-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 12-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 19-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 26-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 02-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 09-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 16-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 23-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 30-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 07-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 14-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 21-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 28-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 04-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 11-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 18-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
ma 25-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
woensdag 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 06-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 13-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 20-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 27-09-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 04-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 11-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 18-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 25-10-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 01-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 08-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 15-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 22-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 29-11-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 06-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 13-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 20-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 27-12-17 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 03-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 10-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 17-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 24-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 31-01-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 07-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 14-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 21-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 28-02-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 07-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 14-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 21-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 28-03-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 04-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 11-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 18-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 25-04-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 02-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 09-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 16-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 23-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 30-05-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 06-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 13-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 20-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
wo 27-06-18 18:45 - 19:30 Keepers training Dwingeloo JO17-1
woensdag 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 06-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 13-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 20-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 27-09-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 04-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 11-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 18-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 25-10-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 01-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 08-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 15-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 22-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 29-11-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 06-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 13-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 20-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 27-12-17 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 03-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 10-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 17-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 24-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 31-01-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 07-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 14-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 21-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 28-02-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 07-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 14-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 21-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 28-03-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 04-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 11-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 18-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 25-04-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 02-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 09-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 16-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 23-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 30-05-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 06-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 13-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 20-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1
wo 27-06-18 19:30 - 20:30 rugby Team training Dwingeloo JO17-1

Berichten



Terug naar boven