Ondernemers Collectief Dwingeloo
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO15-2


 

Staand: leider Marc Drogt, Wouter Roos, Julian Kist, Iwan Hoogenkamp, Jani de Bruijn, Jens Drogt, Jasper Brouwer, leider Stefan Reinderink

Zittend: Kevin Nijstad, Sam Prent, Daan Jonker, Duncan Kolk, Bjarne Ballast, Jan Moes, Stan van der Sluis

Op de foto ontbreken trainer Albert Vos, trainer Ronald Prent en Siebren van Dijk
 

Teamleden

Spelers
Jasper Brouwer        
Jens Drogt        
Iwan Hoogenkamp        
Daan Jonker        
Julian Kist        
Kevin Nijstad        
Sam Prent        
Wouter Roos        
Stan van der Sluis        
 
Overige teamleden
Stefan Reinderink Jeugdleider
Ronald Prent Jeugdtrainer
Albert Vos Jeugdtrainer
Roland Bouw Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 09:00 Fit Boys JO15-3 BEW JO15-1G 101102 2-4
C 29-05-2018 19:00 Pesse JO15-2G Fit Boys JO15-3 99646 0-2
C 26-05-2018 10:30 S.V. Hoogersmilde JO15-1G Pesse JO15-2G 99021 3-7
C 26-05-2018 10:45 Uffelte JO15-1 Fit Boys JO15-3 101304 5-3
C 26-05-2018 09:00 VKW JO15-3 BEW JO15-1G 100342 1-2
C 26-05-2018 12:00 vv Stânfries JO15-2 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 101488 3-4
C 26-05-2018 13:00 Dwingeloo JO15-2 Weide De JO15-5G 100662 3-1
C 24-05-2018 19:00 Pesse JO15-2G Weide De JO15-5G 99440 16-2
C 24-05-2018 19:00 BEW JO15-1G Dwingeloo JO15-2 101528 7-0
C 23-05-2018 18:45 HHCombi JO15-2G SJO OFW JO15-2G 99391 0-13
C 19-05-2018 11:30 SJO OFW JO15-2G Uffelte JO15-1 99975 4-2
C 19-05-2018 09:00 Pesse JO15-2G Dwingeloo JO15-2 99398 3-3
C 19-05-2018 09:00 Fit Boys JO15-3 vv Stânfries JO15-2 98323 4-1
C 19-05-2018 11:00 BEW JO15-1G HHCombi JO15-2G 100807 10-4
C 19-05-2018 10:30 Weide De JO15-5G S.V. Hoogersmilde JO15-1G 98321 0-0
C 19-05-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 VKW JO15-3 99125 0-8
C 17-05-2018 19:00 Weide De JO15-5G Fit Boys JO15-3 99743 0-8
C 15-05-2018 19:00 Dwingeloo JO15-2 S.V. Hoogersmilde JO15-1G 99181 1-3
C 12-05-2018 10:45 Uffelte JO15-1 Weide De JO15-5G 100743 11-1
C 12-05-2018 14:00 HHCombi JO15-2G VKW JO15-3 100994 1-14
C 12-05-2018 10:30 vv Stânfries JO15-2 SJO OFW JO15-2G 99536 0-5
C 12-05-2018 11:00 BEW JO15-1G SJO J.V. Oostenburg JO15-3 101225 5-3
C 09-05-2018 19:00 Fit Boys JO15-3 VKW JO15-3 99627 4-5
C 05-05-2018 10:45 Uffelte JO15-1 vv Stânfries JO15-2 98231 4-0
C 05-05-2018 11:30 SJO OFW JO15-2G SJO J.V. Oostenburg JO15-3 99966 6-1
C 28-04-2018 09:00 VKW JO15-3 SJO OFW JO15-2G 99811 4-6
C 28-04-2018 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 Pesse JO15-2G 99862 4-3
C 28-04-2018 11:00 vv Stânfries JO15-2 BEW JO15-1G 100301 2-5
C 28-04-2018 14:00 Dwingeloo JO15-2 HHCombi JO15-2G 100846 9-0
C 26-04-2018 19:00 S.V. Hoogersmilde JO15-1G Uffelte JO15-1 100962 5-2
C 21-04-2018 12:15 Weide De JO15-5G HHCombi JO15-2G 99288 1-3
C 21-04-2018 11:30 SJO OFW JO15-2G Pesse JO15-2G 99787 5-1
C 21-04-2018 10:30 S.V. Hoogersmilde JO15-1G vv Stânfries JO15-2 100486 3-2
C 21-04-2018 09:00 VKW JO15-3 Uffelte JO15-1 100786 2-2
C 21-04-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 Dwingeloo JO15-2 100504 0-6
C 19-04-2018 18:45 Uffelte JO15-1 HHCombi JO15-2G 100313 10-3
C 14-04-2018 14:00 HHCombi JO15-2G Pesse JO15-2G 99392 1-8
C 14-04-2018 10:30 S.V. Hoogersmilde JO15-1G VKW JO15-3 98715 2-5
C 14-04-2018 10:45 Uffelte JO15-1 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 98798 0-0
C 14-04-2018 11:00 BEW JO15-1G Weide De JO15-5G 98456 16-0
C 14-04-2018 11:30 SJO OFW JO15-2G Fit Boys JO15-3 99054 2-1
C 11-04-2018 18:30 vv Stânfries JO15-2 Dwingeloo JO15-2 101691 3-2
C 10-04-2018 18:30 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 Fit Boys JO15-3 100011 2-5
C 07-04-2018 09:00 Pesse JO15-2G BEW JO15-1G 98670 1-9
C 07-04-2018 10:00 VKW JO15-3 vv Stânfries JO15-2 101569 3-0
C 07-04-2018 09:00 Fit Boys JO15-3 S.V. Hoogersmilde JO15-1G 99022 7-2
C 07-04-2018 13:45 Dwingeloo JO15-2 Uffelte JO15-1 98967 5-2
C 07-04-2018 12:15 Weide De JO15-5G SJO OFW JO15-2G 98324 1-5
C 31-03-2018 09:00 Pesse JO15-2G VKW JO15-3 99739 1-0
C 31-03-2018 09:00 Fit Boys JO15-3 Dwingeloo JO15-2 101319 1-6
C 31-03-2018 11:00 BEW JO15-1G Uffelte JO15-1 98522 7-0
C 31-03-2018 11:30 SJO OFW JO15-2G S.V. Hoogersmilde JO15-1G 98643 5-4
C 31-03-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 HHCombi JO15-2G 101296 3-5
C 27-03-2018 18:30 HHCombi JO15-2G vv Stânfries JO15-2 99930 1-7
C 24-03-2018 11:15 vv Stânfries JO15-2 Weide De JO15-5G 101063 3-0
C 24-03-2018 10:00 HHCombi JO15-2G Fit Boys JO15-3 100150 1-6
C 24-03-2018 14:30 Dwingeloo JO15-2 VKW JO15-3 99847 1-2
C 24-03-2018 10:45 Uffelte JO15-1 Pesse JO15-2G 98258 5-1
C 24-03-2018 10:30 S.V. Hoogersmilde JO15-1G SJO J.V. Oostenburg JO15-3 98790 5-1
C 24-03-2018 11:00 BEW JO15-1G SJO OFW JO15-2G 101715 3-4
C 17-03-2018 12:15 Weide De JO15-5G SJO J.V. Oostenburg JO15-3 98459 0-0
C 10-03-2018 10:30 S.V. Hoogersmilde JO15-1G BEW JO15-1G 98394 1-1
C 10-03-2018 09:00 VKW JO15-3 Weide De JO15-5G 98800 9-0
C 10-03-2018 11:30 vv Stânfries JO15-2 Pesse JO15-2G 100571 3-4
C 10-03-2018 13:00 Dwingeloo JO15-2 SJO OFW JO15-2G 101093 2-2
C 17-02-2018 14:00 HHCombi JO15-2G S.V. Hoogersmilde JO15-1G 100544 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-04-2018 19:30 Valthermond JO15-1 SGV JO15-1 123884 6-3
B 19-04-2018 18:45 SJO Feanstars JO15-2d Drachtster Boys JO15-3 123962 6-2
B 18-04-2018 18:30 SC Kootstertille JO15-1 SJO WTTC JO15-2 123832 2-6
B 18-04-2018 18:30 Wykels Hallum JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 123838 0-1
B 18-04-2018 18:30 vv Steenwijk JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-3 123839 1-7
B 17-04-2018 18:30 Rottevalle JO15-1G CVVO JO15-2 123834 1-1
B 17-04-2018 18:30 Heiligerlee JO15-1G WVV JO15-2 123835 4-1
B 17-04-2018 18:30 HZVV JO15-3 SJO NWVV/Titan JO15-1 123833 4-4
B 17-04-2018 18:30 FC LEO JO15-1 SV Bedum JO15-2 123831 5-7
B 17-04-2018 18:30 Oosterlittens JO15-1 Read Swart JO15-1 123830 1-4
B 17-04-2018 18:30 Alcides JO15-3 Dwingeloo JO15-2 123829 6-0
B 17-04-2018 18:30 Bellingwolde JO15-1G HS'88 JO15-2 123828 1-0
B 17-04-2018 18:30 Ropta Boys JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-5 123836 4-1
B 17-04-2018 18:30 Bargeres JO15-1 EHS'85 JO15-1 123837 13-2
B 17-04-2018 18:30 SC Franeker JO15-2 SC Bolsward JO15-2 123841 1-4
B 17-04-2018 18:30 ST Creil-Bant JO15-1G Ruinen JO15-1 123840 3-2
B 17-04-2018 18:30 Opende JO15-1G Zuidhorn JO15-2 123842 4-0
B 17-04-2018 18:30 FC Zuidlaren JO15-3 ST Gomos/Veenhuizen JO15-2 123843 3-0
B 13-04-2018 19:15 Drachtster Boys JO15-3 Peize JO15-2 123072 0-0
B 12-04-2018 18:30 SJO WTTC JO15-2 Oldeholtpade JO15-2 123081 4-3
B 12-04-2018 18:45 FC Ter Apel '96 JO15-2 SGV JO15-1 123065 0-0
B 11-04-2018 18:45 Kraggenburg FC JO15-1G ST Creil-Bant JO15-1G 123086 2-6
B 11-04-2018 18:30 Smilde'94 JO15-2 FC Zuidlaren JO15-3 123085 0-0
B 10-04-2018 18:30 HZVV JO15-4 Alcides JO15-3 123060 1-2
B 10-04-2018 18:30 SJO B.T.C. JO15-2 Heiligerlee JO15-1G 123089 0-7
B 10-04-2018 18:30 VIOD JO15-1G Ropta Boys JO15-1 123088 1-7
B 10-04-2018 18:30 VCR JO15-1 SC Kootstertille JO15-1 123087 0-5
B 10-04-2018 18:30 LAC Frisia 1883 JO15-5 Blauw Wit '34 JO15-4 123084 3-2
B 10-04-2018 18:30 Opende JO15-1G Zuidhorn JO15-3 123083 6-0
B 10-04-2018 18:30 Rottevalle JO15-1G TFS JO15-1 123082 3-0
B 10-04-2018 18:30 Bellingwolde JO15-1G Noordpool UFC JO15-2G 123067 0-0
B 10-04-2018 18:30 Marrum JO15-1 Wykels Hallum JO15-1 123064 2-5
B 10-04-2018 18:30 DIO Groningen JO15-1 Zuidhorn JO15-2 123063 4-5
B 10-04-2018 18:30 SJO NWVV/Titan JO15-1 SVBO JO15-2 123062 3-2
B 10-04-2018 18:30 Ruinen JO15-1 MSC/Amslod JO15-2 123061 6-1
B 10-04-2018 19:00 HZVV JO15-3 FC Klazienaveen JO15-2 123059 4-2
B 10-04-2018 18:30 WVV JO15-2 SJO B.T.C. JO15-1d 123058 1-0
B 10-04-2018 18:30 ST: Germanicus/CSVC JO15-3G Bargeres JO15-1 123057 0-19
B 10-04-2018 18:30 d' Olde Veste'54 JO15-3 Nieuweschoot JO15-1 123056 7-0
B 10-04-2018 18:30 VVT JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 123068 1-3
B 10-04-2018 18:30 SV Bedum JO15-2 Poolster JO15-1G 123069 6-3
B 10-04-2018 18:30 ST Olyphia/Sport Vereent JO15-1 vv Steenwijk JO15-1 123070 1-2
B 10-04-2018 18:30 VIOS (O) JO15-1G Valthermond JO15-1 123075 1-5
B 10-04-2018 18:30 CVVO JO15-2 Workum JO15-3G 123080 5-1
B 10-04-2018 18:30 ST Gomos/Veenhuizen JO15-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO15-2 123079 3-1
B 10-04-2018 18:30 De Fivel JO15-1 FC LEO JO15-1 123078 1-6
B 10-04-2018 18:30 Irnsum JO15-1 Oosterlittens JO15-1 123077 0-4
B 10-04-2018 18:30 EHS'85 JO15-1 Emmen JO15-2 123076 3-2
B 10-04-2018 18:30 SC Bolsward JO15-2 ST IJVC/Blauwhuis JO15-1 123074 6-1
B 10-04-2018 18:30 Read Swart JO15-1 ONS Sneek JO15-2 123073 7-4
B 10-04-2018 18:30 ST SDS/Nijland JO15-1 SC Franeker JO15-2 123071 0-8
B 10-04-2018 18:30 FC Zuidlaren JO15-4 HS'88 JO15-2 123066 0-4
B 16-12-2017 10:45 Uffelte JO15-1 Dwingeloo JO15-2 81211 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 12:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 Dwingeloo JO15-2 45389 0-0
C 09-12-2017 10:45 Uffelte JO15-1 SJO OFW JO15-1d 46451 0-0
C 09-12-2017 09:00 SC Rouveen JO15-3 Vitesse'63 JO15-1G 46598 2-6
C 02-12-2017 09:00 Vitesse'63 JO15-1G Uffelte JO15-1 45735 0-2
C 02-12-2017 09:00 HZVV JO15-5 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 45845 5-1
C 02-12-2017 10:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Staphorst JO15-3G 45850 3-2
C 25-11-2017 10:00 SJO OFW JO15-1d HZVV JO15-5 47775 0-0
C 25-11-2017 09:00 Staphorst JO15-3G Vitesse'63 JO15-1G 48026 2-4
C 25-11-2017 09:00 SC Rouveen JO15-3 Uffelte JO15-1 46211 5-4
C 18-11-2017 10:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Dwingeloo JO15-2 47673 9-2
C 18-11-2017 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 SC Rouveen JO15-3 46684 0-10
C 18-11-2017 10:45 Uffelte JO15-1 Staphorst JO15-3G 47836 2-2
C 11-11-2017 14:30 Dwingeloo JO15-2 HZVV JO15-5 47881 2-2
C 11-11-2017 10:00 SJO OFW JO15-1d Vitesse'63 JO15-1G 45616 7-5
C 11-11-2017 09:00 Staphorst JO15-3G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 45747 9-1
C 11-11-2017 09:00 SC Rouveen JO15-3 v.v. Diever-Wapse JO15-1 46238 1-5
C 04-11-2017 12:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 v.v. Diever-Wapse JO15-1 46955 0-18
C 04-11-2017 10:45 Uffelte JO15-1 Dwingeloo JO15-2 48001 1-4
C 04-11-2017 09:00 SC Rouveen JO15-3 HZVV JO15-5 45408 1-4
C 28-10-2017 14:00 Dwingeloo JO15-2 SC Rouveen JO15-3 48204 4-7
C 28-10-2017 10:30 HZVV JO15-5 Staphorst JO15-3G 46812 1-4
C 28-10-2017 10:00 SJO OFW JO15-1d ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 47661 13-2
C 28-10-2017 10:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Vitesse'63 JO15-1G 47780 10-0
C 14-10-2017 10:45 Uffelte JO15-1 v.v. Diever-Wapse JO15-1 47217 3-5
C 14-10-2017 09:00 Staphorst JO15-3G Pesse JO15-2G 47151 0-0
C 14-10-2017 09:00 Vitesse'63 JO15-1G HZVV JO15-5 45332 1-3
C 14-10-2017 09:00 SC Rouveen JO15-3 SJO OFW JO15-1d 47251 2-4
C 07-10-2017 09:00 Pesse JO15-2G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 46784 0-0
C 07-10-2017 10:00 SJO OFW JO15-1d Staphorst JO15-3G 46455 11-5
C 07-10-2017 10:15 HZVV JO15-5 Uffelte JO15-1 47308 3-4
C 07-10-2017 14:30 Dwingeloo JO15-2 Vitesse'63 JO15-1G 47701 4-3
C 30-09-2017 09:00 Rouveen SC JO15-3 Pesse JO15-2G 47950 0-0
C 30-09-2017 10:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 SJO OFW JO15-1d 47719 9-2
C 30-09-2017 10:45 Uffelte JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 45471 8-0
C 30-09-2017 14:30 Dwingeloo JO15-2 Staphorst JO15-3G 47569 1-4
C 23-09-2017 12:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 Vitesse'63 JO15-1G 47746 3-3
C 23-09-2017 11:00 HZVV JO15-5 Diever-Wapse JO15-1 45670 2-4
C 23-09-2017 10:00 SJO OFW JO15-1d Dwingeloo JO15-2 45988 4-2
C 23-09-2017 09:00 Staphorst JO15-3G Rouveen SC JO15-3 46867 9-0
C 23-09-2017 09:00 Pesse JO15-2G Uffelte JO15-1 46348 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO OFW JO15-2G 11 10 1 0 31 57 19 38 0
2 BEW JO15-1G 11 9 1 1 28 69 18 51 0
3 VKW JO15-3 11 7 1 3 22 53 19 34 0
4 Fit Boys JO15-3 11 6 0 5 18 43 28 15 0
5 Dwingeloo JO15-2 11 5 2 4 17 38 24 14 0
6 Uffelte JO15-1 10 5 1 4 16 43 31 12 0
7 Pesse JO15-2G 11 5 1 5 16 45 37 8 0
8 S.V. Hoogersmilde JO15-1G 10 4 1 5 13 29 34 -5 0
9 vv Stânfries JO15-2 11 3 0 8 9 24 35 -11 0
10 HHCombi JO15-2G 11 3 0 8 9 22 82 -60 0
11 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 9 2 0 7 6 18 46 -28 0
12 Weide De JO15-5G 9 0 0 9 0 6 74 -68 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bargeres JO15-1 1 1 0 0 3 13 2 11 0
2 d' Olde Veste'54 JO15-3 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 Alcides JO15-3 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 SJO Feanstars JO15-2d 1 1 0 0 3 6 2 4 0
5 SJO WTTC JO15-2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
6 Opende JO15-1G 1 1 0 0 3 4 0 4 0
7 Valthermond JO15-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
8 SC Bolsward JO15-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 Heiligerlee JO15-1G 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 Read Swart JO15-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Ropta Boys JO15-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 FC Zuidlaren JO15-3 1 1 0 0 3 3 0 3 0
13 SV Bedum JO15-2 1 1 0 0 3 7 5 2 0
14 ST Creil-Bant JO15-1G 1 1 0 0 3 3 2 1 0
15 Bellingwolde JO15-1G 1 1 0 0 3 1 0 1 0
16 S.F. Deinum JO15-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
17 SJO NWVV/Titan JO15-1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
18 Rottevalle JO15-1G 1 1 0 0 3 1 1 0 0
19 HZVV JO15-3 1 0 0 1 0 4 4 0 0
20 CVVO JO15-2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
21 Ruinen JO15-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
22 HS'88 JO15-2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
23 Wykels Hallum JO15-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
24 FC LEO JO15-1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
25 SGV JO15-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
26 SC Franeker JO15-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
27 LAC Frisia 1883 JO15-5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
28 Oosterlittens JO15-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
29 WVV JO15-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
30 ST Gomos/Veenhuizen JO15-2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
31 Drachtster Boys JO15-3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
32 SC Kootstertille JO15-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
33 Zuidhorn JO15-2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
34 vv Steenwijk JO15-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
35 Dwingeloo JO15-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
36 EHS'85 JO15-1 1 0 0 1 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 v.v. Diever-Wapse JO15-1 8 8 0 0 24 63 12 51 0
2 SJO OFW JO15-1d 6 5 0 1 15 41 25 16 0
3 Staphorst JO15-3G 8 4 1 3 13 37 23 14 0
4 Uffelte JO15-1 7 3 1 3 10 24 19 5 0
5 HZVV JO15-5 7 3 1 3 10 20 17 3 0
6 SC Rouveen JO15-3 8 3 0 5 9 28 36 -8 0
7 Dwingeloo JO15-2 7 2 1 4 7 19 30 -11 0
8 Vitesse'63 JO15-1G 8 2 1 5 7 22 33 -11 0
9 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3 7 0 1 6 1 7 66 -59 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 11-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 18-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 25-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 02-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 09-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 18-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
ma 25-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
dinsdag 19:15 - 20:30 veld 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 12-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 19-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 26-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 03-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 10-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 17-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 24-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 31-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 07-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 14-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 21-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 28-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 05-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 12-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 19-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 26-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 02-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 09-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 16-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 23-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 30-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 06-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 13-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 20-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 27-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 06-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 13-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 20-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 27-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 03-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 10-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 17-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 24-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 01-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 08-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 15-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 22-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 29-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 05-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 12-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 19-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
di 26-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 30-08-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 06-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 13-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 20-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 27-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 04-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 11-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 18-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 25-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 01-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 08-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 15-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 22-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 29-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 06-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 13-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 20-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 27-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 03-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 10-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 17-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 24-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 31-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 07-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 14-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 21-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 28-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 07-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 14-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 21-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 28-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 04-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 11-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 18-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 25-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 02-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 09-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 16-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 23-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 30-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 06-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 13-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 20-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
wo 27-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door
donderdag 19:15 - 20:30 veld 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 31-08-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 07-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:15 - 20:30 veld 3 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven