Ondernemers Collectief Dwingeloo
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Dwingeloo JO9-2


Staand: Ravi Stuivenberg, leider Dirk Bruins, Mathijs Turkstra

Zittend: Daniel Bos, Thom Zanting, Bart Bruins, Martijn Boerhof, Wouter de Roos

Op de foto ontbreken Emiel Nankman, Eise Beek en Aneesh Protity
 

Teamleden

Spelers
Eise Beek        
Martijn Boerhof        
Daniel Bos        
Bart Bruins        
Emiel Nankman        
Aneesh Protity        
Wouter de Roos        
Ravi Stuivenberg        
Mathijs Turkstra        
Thom Zanting        
 
Overige teamleden
Dirk Bruins Jeugdleider
Peter Spijkers Jeugdtrainer
Wouter Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 10:45 Dwingeloo JO9-2 Tiendeveen JO9-1G
C 28-10-2017 09:00 Weide De JO9-5G Beilen JO9-2
C 28-10-2017 10:00 Weide De JO9-6G SJO HH'97 JO9-2
C 28-10-2017 10:00 HZVV JO9-4 Wijster JO9-1
C 28-10-2017 10:15 VVAK JO9-1G SJO JVZ JO9-4
C 28-10-2017 09:00 Noordscheschut JO9-2G Hoogeveen JO9-3
C 04-11-2017 10:30 SJO JVZ JO9-4 Dwingeloo JO9-2
C 04-11-2017 10:00 Tiendeveen JO9-1G Weide De JO9-5G
C 04-11-2017 10:00 Hoogeveen JO9-3 VVAK JO9-1G
C 04-11-2017 10:00 Wijster JO9-1 Weide De JO9-6G
C 04-11-2017 09:00 Beilen JO9-2 HZVV JO9-4
C 04-11-2017 09:00 SJO HH'97 JO9-2 Noordscheschut JO9-2G
C 11-11-2017 10:00 Tiendeveen JO9-1G Noordscheschut JO9-2G
C 11-11-2017 10:00 HZVV JO9-4 SJO JVZ JO9-4
C 11-11-2017 10:00 Weide De JO9-6G Hoogeveen JO9-3
C 11-11-2017 10:00 Wijster JO9-1 VVAK JO9-1G
C 11-11-2017 09:00 Beilen JO9-2 SJO HH'97 JO9-2
C 11-11-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Weide De JO9-5G
C 18-11-2017 09:00 Noordscheschut JO9-2G Dwingeloo JO9-2
C 18-11-2017 09:00 Weide De JO9-5G HZVV JO9-4
C 18-11-2017 09:00 SJO HH'97 JO9-2 Tiendeveen JO9-1G
C 18-11-2017 10:00 Hoogeveen JO9-3 Wijster JO9-1
C 18-11-2017 10:15 VVAK JO9-1G Weide De JO9-6G
C 18-11-2017 10:30 SJO JVZ JO9-4 Beilen JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 vervallen VVAK JO9-1G Dwingeloo JO9-2 29629
C 07-10-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Hoogeveen JO9-3 79555 0 - 5
C 30-09-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Beilen JO9-2 33457 0 - 12
C 23-09-2017 10:00 Weide De JO9-6G Dwingeloo JO9-2 31868 12 - 2
B 16-09-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Smilde'94 JO9-2 1481 2 - 5
B 09-09-2017 10:30 BSVV JO9-1G Dwingeloo JO9-2 1735 18 - 1
B 02-09-2017 10:30 Dwingeloo JO9-2 S.V. Hoogersmilde JO9-1G 1480 1 - 18
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2017 10:00 Hoogeveen JO9-3 Weide De JO9-5G 79556 0-0
C 14-10-2017 09:00 SJO HH'97 JO9-2 HZVV JO9-4 33421 0-0
C 14-10-2017 09:00 Pesse JO9-1G Weide De JO9-5G 29862 0-0
C 14-10-2017 10:00 Tiendeveen JO9-1G Weide De JO9-6G 33164 0-0
C 14-10-2017 10:15 VVAK JO9-1G Dwingeloo JO9-2 29629 0-0
C 14-10-2017 10:30 SJO JVZ JO9-4 Noordscheschut JO9-2G 31071 0-0
C 14-10-2017 09:00 Beilen JO9-2 Wijster JO9-1 30712 0-0
C 07-10-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Hoogeveen JO9-3 79555 0-5
C 07-10-2017 10:00 Weide De JO9-6G Beilen JO9-2 33937 10-5
C 07-10-2017 10:00 HZVV JO9-4 Tiendeveen JO9-1G 32640 2-6
C 07-10-2017 10:00 Wijster JO9-1 SJO HH'97 JO9-2 31250 13-5
C 07-10-2017 09:00 Noordscheschut JO9-2G VVAK JO9-1G 30177 4-10
C 07-10-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Pesse JO9-1G 32721 0-0
C 07-10-2017 09:00 Weide De JO9-5G SJO JVZ JO9-4 32139 7-2
C 30-09-2017 09:30 Noordscheschut JO9-2G Weide De JO9-6G 32343 4-7
C 30-09-2017 09:00 Pesse JO9-1G HZVV JO9-4 30300 0-0
C 30-09-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Beilen JO9-2 33457 0-12
C 30-09-2017 10:00 Tiendeveen JO9-1G Wijster JO9-1 29666 9-6
C 30-09-2017 10:15 VVAK JO9-1G Weide De JO9-5G 31083 4-1
C 30-09-2017 10:30 SJO JVZ JO9-4 SJO HH'97 JO9-2 33920 4-10
C 23-09-2017 10:00 Wijster JO9-1 SJO JVZ JO9-4 30403 18-0
C 23-09-2017 10:00 Weide De JO9-6G Dwingeloo JO9-2 31868 12-2
C 23-09-2017 10:00 HZVV JO9-4 VVAK JO9-1G 33141 1-7
C 23-09-2017 09:00 Weide De JO9-5G Noordscheschut JO9-2G 30871 4-3
C 23-09-2017 09:00 Beilen JO9-2 Tiendeveen JO9-1G 33928 9-10
C 23-09-2017 09:00 SJO HH'97 JO9-2 Pesse JO9-1G 32825 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:00 Dwingeloo JO9-2 Smilde'94 JO9-2 1481 2-5
B 16-09-2017 11:30 BSVV JO9-1G S.V. Hoogersmilde JO9-1G 1736 4-7
B 13-09-2017 18:00 Smilde'94 JO9-2 BSVV JO9-1G 1697 0-0
b 09-09-2017 09:00 S.V. Hoogersmilde JO9-1G Smilde'94 JO9-2 1626 6-1
b 09-09-2017 10:30 BSVV JO9-1G Dwingeloo JO9-2 1735 18-1
B 02-09-2017 10:30 Dwingeloo JO9-2 S.V. Hoogersmilde JO9-1G 1480 1-18

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Weide De JO9-6G 3 3 0 0 9 29 11 18 0
2 VVAK JO9-1G 3 3 0 0 9 21 6 15 0
3 Tiendeveen JO9-1G 3 3 0 0 9 25 17 8 0
4 Wijster JO9-1 3 2 0 1 6 37 14 23 0
5 Weide De JO9-5G 3 2 0 1 6 12 9 3 0
6 Hoogeveen JO9-3 1 1 0 0 3 5 0 5 0
7 SJO HH'97 JO9-2 2 1 0 1 3 15 17 -2 0
8 Beilen JO9-2 3 1 0 2 3 26 20 6 0
9 HZVV JO9-4 2 0 0 2 0 3 13 -10 0
10 Noordscheschut JO9-2G 3 0 0 3 0 11 21 -10 0
11 Dwingeloo JO9-2 3 0 0 3 0 2 29 -27 0
12 SJO JVZ JO9-4 3 0 0 3 0 6 35 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. Hoogersmilde JO9-1G 3 3 0 0 9 31 6 25 0
2 BSVV JO9-1G 2 1 0 1 3 22 8 14 0
3 Smilde'94 JO9-2 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
4 Dwingeloo JO9-2 3 0 0 3 0 4 41 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-2

Berichten



Terug naar boven