Staand: Ravi Stuivenberg, leider Dirk Bruins, Mathijs Turkstra
Zittend: Daniel Bos, Thom Zanting, Bart Bruins, Martijn Boerhof, Wouter de Roos
Op de foto ontbreken Emiel Nankman, Eise Beek en Aneesh Protity
Teamleden
Spelers |
|
|
Martijn Boerhof |
|
|
|
|
|
Bart Bruins |
|
|
|
|
|
Wouter de Roos |
|
|
|
|
|
Ravi Stuivenberg |
|
|
|
|
|
Thom Zanting |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Dirk Bruins |
|
Jeugdleider |
|
|
|
Peter Spijkers |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Wouter Wiechers |
|
Leeftijdcoördinator |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
09-06-2018 10:30 |
Hoogeveen JO9-4 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 | |
121939
|
0-0 |
|
C |
02-06-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-2 |
SC Rouveen JO9-2 | |
93035
|
0-0 |
|
C |
02-06-2018 11:00 |
BEW JO9-1 |
VIOS (O) JO9-2G | |
115825
|
0-0 |
|
C |
02-06-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
SJO JVZ JO9-4 | |
90395
|
0-0 |
|
C |
28-05-2018 18:30 |
Alcides JO9-3 |
Ruinerwold JO9-2 | |
92721
|
0-0 |
|
C |
26-05-2018 11:00 |
Ruinerwold JO9-2 |
Dwingeloo JO9-2 | |
92128
|
0-0 |
|
C |
26-05-2018 09:00 |
Hoogeveen JO9-4 |
BEW JO9-1 | |
121947
|
0-0 |
|
C |
26-05-2018 09:30 |
Oosterstreek JO9-1 |
SC Rouveen JO9-2 | |
91125
|
0-0 |
|
C |
26-05-2018 09:00 |
Meppel FC JO9-4G |
Weide De JO9-8G | |
93264
|
0-0 |
|
C |
26-05-2018 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
Alcides JO9-3 | |
91490
|
0-0 |
|
C |
23-05-2018 18:00 |
Meppel FC JO9-4G |
VIOS (O) JO9-2G | |
115829
|
0-0 |
|
C |
19-05-2018 10:00 |
Meppel FC JO9-4G |
Oosterstreek JO9-1 | |
90997
|
0-0 |
|
C |
19-05-2018 09:00 |
Weide De JO9-8G |
SJO JVZ JO9-4 | |
93559
|
0-0 |
|
C |
19-05-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-2 |
Hoogeveen JO9-4 | |
121946
|
0-0 |
|
C |
19-05-2018 11:00 |
BEW JO9-1 |
Ruinerwold JO9-2 | |
91412
|
0-0 |
|
C |
19-05-2018 10:00 |
SC Rouveen JO9-2 |
VIOS (O) JO9-2G | |
115830
|
0-0 |
|
C |
16-05-2018 18:30 |
Meppel FC JO9-4G |
Hoogeveen JO9-4 | |
121938
|
0-0 |
|
C |
16-05-2018 18:00 |
Oosterstreek JO9-1 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 | |
93888
|
0-0 |
|
C |
12-05-2018 09:30 |
Oosterstreek JO9-1 |
Weide De JO9-8G | |
90069
|
0-0 |
|
C |
12-05-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
SC Rouveen JO9-2 | |
91455
|
0-0 |
|
C |
12-05-2018 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
Dwingeloo JO9-2 | |
90564
|
0-0 |
|
C |
12-05-2018 11:00 |
Ruinerwold JO9-2 |
Hoogeveen JO9-4 | |
121945
|
0-0 |
|
C |
12-05-2018 11:00 |
BEW JO9-1 |
Alcides JO9-3 | |
93970
|
0-0 |
|
C |
05-05-2018 11:00 |
BEW JO9-1 |
Dwingeloo JO9-2 | |
93391
|
0-0 |
|
C |
05-05-2018 09:00 |
Weide De JO9-8G |
SC Rouveen JO9-2 | |
91547
|
0-0 |
|
C |
05-05-2018 11:00 |
Ruinerwold JO9-2 |
Meppel FC JO9-4G | |
92361
|
0-0 |
|
C |
28-04-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
Meppel FC JO9-4G | |
90553
|
0-0 |
|
C |
28-04-2018 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
Oosterstreek JO9-1 | |
89990
|
0-0 |
|
C |
28-04-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-2 |
Alcides JO9-3 | |
91516
|
0-0 |
|
C |
28-04-2018 09:00 |
SC Rouveen JO9-2 |
BEW JO9-1 | |
93431
|
0-0 |
|
C |
28-04-2018 10:00 |
VIOS (O) JO9-2G |
Weide De JO9-8G | |
115822
|
0-0 |
|
C |
25-04-2018 18:30 |
Weide De JO9-8G |
Hoogeveen JO9-4 | |
121940
|
0-0 |
|
C |
21-04-2018 10:30 |
Dwingeloo JO9-2 |
Meppel FC JO9-4G | |
92273
|
0-0 |
|
C |
21-04-2018 09:00 |
SC Rouveen JO9-2 |
Ruinerwold JO9-2 | |
92961
|
0-0 |
|
C |
21-04-2018 10:00 |
VIOS (O) JO9-2G |
SJO JVZ JO9-4 | |
115828
|
0-0 |
|
C |
21-04-2018 10:00 |
Hoogeveen JO9-4 |
Oosterstreek JO9-1 | |
121944
|
0-0 |
|
C |
21-04-2018 09:00 |
Weide De JO9-8G |
BEW JO9-1 | |
91721
|
0-0 |
|
C |
21-04-2018 08:45 |
Alcides JO9-3 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 | |
92570
|
0-0 |
|
C |
14-04-2018 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
SC Rouveen JO9-2 | |
92529
|
0-0 |
|
C |
14-04-2018 09:30 |
Oosterstreek JO9-1 |
Ruinerwold JO9-2 | |
90138
|
0-0 |
|
C |
14-04-2018 09:00 |
Meppel FC JO9-4G |
BEW JO9-1 | |
93522
|
0-0 |
|
C |
14-04-2018 10:00 |
Hoogeveen JO9-4 |
VIOS (O) JO9-2G | |
121943
|
0-0 |
|
C |
14-04-2018 09:00 |
Weide De JO9-8G |
Alcides JO9-3 | |
93466
|
0-0 |
|
C |
14-04-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
Dwingeloo JO9-2 | |
93613
|
0-0 |
|
C |
07-04-2018 10:00 |
VIOS (O) JO9-2G |
Oosterstreek JO9-1 | |
115827
|
0-0 |
|
C |
07-04-2018 10:30 |
Dwingeloo JO9-2 |
Weide De JO9-8G | |
89941
|
0-0 |
|
C |
07-04-2018 10:00 |
SC Rouveen JO9-2 |
Meppel FC JO9-4G | |
92731
|
0-0 |
|
C |
07-04-2018 11:00 |
BEW JO9-1 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 | |
91210
|
0-0 |
|
C |
07-04-2018 11:00 |
Ruinerwold JO9-2 |
SJO JVZ JO9-4 | |
93275
|
0-0 |
|
C |
07-04-2018 10:15 |
Alcides JO9-3 |
Hoogeveen JO9-4 | |
121942
|
0-0 |
|
C |
31-03-2018 10:00 |
Hoogeveen JO9-4 |
SJO JVZ JO9-4 | |
121937
|
0-0 |
|
C |
31-03-2018 08:45 |
Alcides JO9-3 |
Oosterstreek JO9-1 | |
91739
|
0-0 |
|
C |
31-03-2018 10:00 |
VIOS (O) JO9-2G |
d' Olde Veste'54 JO9-5 | |
115831
|
0-0 |
|
C |
24-03-2018 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
BEW JO9-1 | |
92147
|
0-0 |
|
C |
24-03-2018 11:00 |
Ruinerwold JO9-2 |
VIOS (O) JO9-2G | |
115826
|
0-0 |
|
C |
24-03-2018 09:00 |
Meppel FC JO9-4G |
Alcides JO9-3 | |
91977
|
0-0 |
|
C |
24-03-2018 09:30 |
Oosterstreek JO9-1 |
Dwingeloo JO9-2 | |
92458
|
0-0 |
|
C |
24-03-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
Weide De JO9-8G | |
93747
|
0-0 |
|
C |
10-03-2018 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
Meppel FC JO9-4G | |
90760
|
0-0 |
|
C |
10-03-2018 09:00 |
SC Rouveen JO9-2 |
Alcides JO9-3 | |
93034
|
0-0 |
|
C |
10-03-2018 11:00 |
Ruinerwold JO9-2 |
Weide De JO9-8G | |
93704
|
0-0 |
|
C |
10-03-2018 09:30 |
Oosterstreek JO9-1 |
BEW JO9-1 | |
90199
|
0-0 |
|
C |
10-03-2018 10:00 |
VIOS (O) JO9-2G |
Dwingeloo JO9-2 | |
115824
|
0-0 |
|
C |
17-02-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
Ruinerwold JO9-2 | |
93098
|
0-0 |
|
C |
17-02-2018 08:45 |
Alcides JO9-3 |
Oranje Zwart JO9-1 | |
90745
|
0-0 |
|
C |
17-02-2018 08:45 |
Alcides JO9-3 |
VIOS (O) JO9-2G | |
115823
|
0-0 |
|
C |
10-02-2018 09:00 |
Oranje Zwart JO9-1 |
Weide De JO9-8G | |
93392
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
16-12-2017 10:00 |
Dwingeloo JO9-2 |
Tiendeveen JO9-1G | |
32514
|
0-0 |
|
C |
16-12-2017 10:30 |
SJO JVZ JO9-4 |
Weide De JO9-6G | |
30466
|
0-0 |
|
C |
16-12-2017 09:00 |
SJO HH'97 JO9-2 |
Hoogeveen JO9-3 | |
79553
|
0-0 |
|
C |
09-12-2017 09:00 |
SJO HH'97 JO9-2 |
Dwingeloo JO9-2 | |
31881
|
0-0 |
|
C |
09-12-2017 10:00 |
Wijster JO9-1 |
Weide De JO9-5G | |
30458
|
0-0 |
|
C |
09-12-2017 10:00 |
Tiendeveen JO9-1G |
Hoogeveen JO9-3 | |
79563
|
0-0 |
|
C |
09-12-2017 09:00 |
HZVV JO9-4 |
Noordscheschut JO9-2G | |
33701
|
0-0 |
|
C |
09-12-2017 09:00 |
Beilen JO9-2 |
VVAK JO9-1G | |
29854
|
0-0 |
|
C |
07-12-2017 18:30 |
Beilen JO9-2 |
SJO HH'97 JO9-2 | |
32717
|
0-0 |
|
C |
02-12-2017 09:00 |
Noordscheschut JO9-2G |
Beilen JO9-2 | |
29858
|
0-0 |
|
C |
02-12-2017 10:00 |
Hoogeveen JO9-3 |
SJO JVZ JO9-4 | |
79562
|
0-0 |
|
C |
02-12-2017 09:00 |
Weide De JO9-6G |
HZVV JO9-4 | |
33554
|
0-0 |
|
C |
02-12-2017 09:00 |
Dwingeloo JO9-2 |
Wijster JO9-1 | |
33762
|
0-0 |
|
C |
02-12-2017 09:00 |
Weide De JO9-5G |
SJO HH'97 JO9-2 | |
33232
|
0-0 |
|
C |
02-12-2017 10:15 |
VVAK JO9-1G |
Tiendeveen JO9-1G | |
31181
|
0-0 |
|
C |
29-11-2017 18:30 |
Wijster JO9-1 |
Noordscheschut JO9-2G | |
31309
|
0-0 |
|
Standen
1 |
Alcides JO9-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
BEW JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
d' Olde Veste'54 JO9-5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Weide De JO9-8G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Dwingeloo JO9-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Meppel FC JO9-4G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
Oosterstreek JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
Ruinerwold JO9-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
SC Rouveen JO9-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
SJO JVZ JO9-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
VIOS (O) JO9-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Weide De JO9-6G |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
29 |
11 |
18 |
0 |
2 |
VVAK JO9-1G |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
21 |
6 |
15 |
0 |
3 |
Tiendeveen JO9-1G |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
25 |
17 |
8 |
0 |
4 |
Wijster JO9-1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
37 |
14 |
23 |
0 |
5 |
Weide De JO9-5G |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
12 |
9 |
3 |
0 |
6 |
Hoogeveen JO9-3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
0 |
5 |
0 |
7 |
SJO HH'97 JO9-2 |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
15 |
17 |
-2 |
0 |
8 |
Beilen JO9-2 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
26 |
20 |
6 |
0 |
9 |
HZVV JO9-4 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
13 |
-10 |
0 |
10 |
Noordscheschut JO9-2G |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
11 |
21 |
-10 |
0 |
11 |
Dwingeloo JO9-2 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
29 |
-27 |
0 |
12 |
SJO JVZ JO9-4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
35 |
-29 |
0 |
1 |
S.V. Hoogersmilde JO9-1G |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
31 |
6 |
25 |
0 |
2 |
BSVV JO9-1G |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
22 |
8 |
14 |
0 |
3 |
Smilde'94 JO9-2 |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
0 |
4 |
Dwingeloo JO9-2 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4 |
41 |
-37 |
0 |
Training
|
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
|
woensdag |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
|
Trainingsdagen
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
wo 30-08-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 06-09-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 13-09-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 20-09-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 27-09-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 04-10-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 11-10-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 18-10-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 25-10-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 01-11-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 08-11-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 15-11-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 22-11-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 29-11-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 06-12-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 13-12-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 20-12-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 27-12-17 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 03-01-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 10-01-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 17-01-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 24-01-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 31-01-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 07-02-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 14-02-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 21-02-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 28-02-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 07-03-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 14-03-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 21-03-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 28-03-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 04-04-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 11-04-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 18-04-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 25-04-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 02-05-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 09-05-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 16-05-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 23-05-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 30-05-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 06-06-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 13-06-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 20-06-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
wo 27-06-18 |
18:00 - 19:00 |
veld 2 |
|
Team training |
|
Gaat door |
|
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?