Ondernemers Collectief Dwingeloo
216 Vrouwen Zaterdag

Dwingeloo VR1


 

Staand: Anniek Wemmenhove, Arianne Wemmenhove, Mirjam Rozeboom, Daphne Poelstra, Miranda Dekker, Marjon Hennink, Miranda Kuipers, trainer/coach Jan Schipper

Zittend: Emma Boer, Monique Oosterkamp, Marlou Otten, Annemarie Kruithof, Bonique Joling, Annelot Strijdonck, Mariƫlle Moes

Op de foto ontbreken Gabi Dolsma, Jeanne Wiltinge, Anouk Moes, Hanneke Boer en Lopke Boers
 

Teamleden

Spelers
Hanneke Boer        
Emma Boer        
Lopke Boers        
Miranda Dekker        
Gabi Dolsma        
Marjon Hennink        
Bonique Joling        
Annemarie Kruithof        
MariĆ«lle Moes        
Anouk Moes        
Monique Oosterkamp        
Marlou Otten        
Daphne Poelstra        
Mirjam Rozeboom        
Anniek Wemmenhove        
Arianne Wemmenhove        
Jeanne Wiltinge        
 
Overige teamleden
Jan Schipper Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-05-2018 20:00 SJO JVZ VR1 Staphorst VR1 62531 0-0
C 28-05-2018 20:00 Hoogeveen VR1 De Weide VR2 62410 0-0
C 26-05-2018 12:15 d' Olde Veste'54 VR2 Staphorst VR1 62100 0-0
C 26-05-2018 14:00 Ruinen VR1 Vitesse'63 VR2 62717 0-0
C 26-05-2018 14:30 SJO JVZ VR1 Weide De VR2 62539 0-0
C 26-05-2018 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 62946 0-0
C 26-05-2018 14:30 De Blesse VR1 Oosterstreek VR1 62445 0-0
C 26-05-2018 14:45 ST FC Meppel/Alcides VR1 SC Genemuiden VR2 62935 0-0
C 23-05-2018 20:00 SJO JVZ VR1 Vitesse'63 VR2 62537 0-0
C 23-05-2018 19:30 Staphorst VR1 d' Olde Veste'54 VR2 124273 0-0
C 19-05-2018 12:30 Staphorst VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 62122 0-0
C 19-05-2018 13:00 Vitesse'63 VR2 d' Olde Veste'54 VR2 62382 0-0
C 19-05-2018 12:30 SC Genemuiden VR2 SJO JVZ VR1 62663 0-0
C 19-05-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 62202 0-0
C 19-05-2018 14:30 Hoogeveen VR1 De Blesse VR1 62414 0-0
C 19-05-2018 12:00 De Weide VR2 Ruinen VR1 62478 0-0
C 16-05-2018 19:00 Oosterstreek VR1 d' Olde Veste'54 VR2 62199 0-0
C 16-05-2018 19:00 De Weide VR2 SC Genemuiden VR2 124274 0-0
C 12-05-2018 14:30 Dwingeloo VR1 Blesse De VR1 62945 0-0
C 12-05-2018 12:30 Staphorst VR1 Vitesse'63 VR2 62121 0-0
C 12-05-2018 14:45 ST FC Meppel/Alcides VR1 d' Olde Veste'54 VR2 62934 0-0
C 12-05-2018 14:00 Ruinen VR1 Genemuiden SC VR2 62716 0-0
C 12-05-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Weide De VR2 62201 0-0
C 12-05-2018 14:30 SJO JVZ VR1 Hoogeveen VR1 62538 0-0
C 09-05-2018 20:00 De Weide VR2 SJO JVZ VR1 62473 0-0
C 09-05-2018 19:30 Oosterstreek VR1 Staphorst VR1 62200 0-0
C 05-05-2018 11:00 SC Genemuiden VR2 Staphorst VR1 62657 0-0
C 02-05-2018 19:45 Vitesse'63 VR2 Oosterstreek VR1 62378 0-0
C 02-05-2018 19:00 Staphorst VR1 Hoogeveen VR1 123950 0-0
C 28-04-2018 14:00 Ruinen VR1 Staphorst VR1 62712 2-5
C 28-04-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Hoogeveen VR1 62198 7-1
C 28-04-2018 12:00 De Weide VR2 SC Genemuiden VR2 62468 0-0
C 28-04-2018 14:30 De Blesse VR1 SJO JVZ VR1 62440 0-8
C 25-04-2018 19:30 Staphorst VR1 SJO JVZ VR1 62118 8-4
C 25-04-2018 19:30 SC Genemuiden VR2 De Blesse VR1 62660 1-0
C 25-04-2018 20:00 Vitesse'63 VR2 Ruinen VR1 62377 3-1
C 23-04-2018 20:00 Hoogeveen VR1 SC Genemuiden VR2 62412 1-1
C 23-04-2018 20:00 Ruinen VR1 De Blesse VR1 62710 6-1
C 21-04-2018 14:30 De Blesse VR1 Ruinen VR1 62444 1-4
C 21-04-2018 12:00 De Weide VR2 Staphorst VR1 62477 7-2
C 21-04-2018 14:30 Hoogeveen VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 62413 1-7
C 21-04-2018 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 62381 1-2
C 21-04-2018 12:15 d' Olde Veste'54 VR2 SJO JVZ VR1 62099 3-6
C 21-04-2018 14:30 SC Genemuiden VR2 Oosterstreek VR1 62662 1-0
C 18-04-2018 18:45 Oosterstreek VR1 SC Genemuiden VR2 62195 2-1
C 18-04-2018 20:00 Dwingeloo VR1 SJO JVZ VR1 62944 1-5
C 18-04-2018 19:30 Staphorst VR1 d' Olde Veste'54 VR2 62116 0-0
C 14-04-2018 14:45 ST FC Meppel/Alcides VR1 Oosterstreek VR1 62933 4-0
C 14-04-2018 14:00 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 62715 0-5
C 14-04-2018 12:30 Staphorst VR1 Hoogeveen VR1 62120 0-0
C 14-04-2018 12:30 SC Genemuiden VR2 De Weide VR2 62661 1-3
C 14-04-2018 14:30 De Blesse VR1 d' Olde Veste'54 VR2 62443 2-0
C 11-04-2018 20:15 SJO JVZ VR1 Ruinen VR1 62534 3-2
C 09-04-2018 20:00 Hoogeveen VR1 Vitesse'63 VR2 62411 2-1
C 07-04-2018 12:45 d' Olde Veste'54 VR2 Ruinen VR1 62098 1-1
C 07-04-2018 12:00 De Weide VR2 De Blesse VR1 62476 10-1
C 07-04-2018 12:30 Vitesse'63 VR2 ST FC Meppel/Alcides VR1 62380 2-8
C 04-04-2018 19:45 Ruinen VR1 Oosterstreek VR1 62713 1-2
C 28-03-2018 20:00 De Weide VR2 Dwingeloo VR1 62475 3-3
C 24-03-2018 12:30 Staphorst VR1 SC Genemuiden VR2 62119 6-0
C 24-03-2018 14:00 Ruinen VR1 Hoogeveen VR1 62714 5-3
C 24-03-2018 14:30 SJO JVZ VR1 Oosterstreek VR1 62536 4-3
C 24-03-2018 14:30 Dwingeloo VR1 d' Olde Veste'54 VR2 62943 2-1
C 24-03-2018 14:45 ST FC Meppel/Alcides VR1 De Weide VR2 62932 7-0
C 24-03-2018 14:30 De Blesse VR1 Vitesse'63 VR2 62442 1-4
C 17-03-2018 14:30 ST FC Meppel/Alcides VR1 Ruinen VR1 62931 9-0
C 14-03-2018 20:00 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 62941 1-2
C 10-03-2018 14:30 De Blesse VR1 Staphorst VR1 62441 0-5
C 10-03-2018 14:30 SJO JVZ VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 62535 1-7
C 10-03-2018 12:15 d' Olde Veste'54 VR2 Hoogeveen VR1 62097 6-7
C 10-03-2018 14:30 Dwingeloo VR1 SC Genemuiden VR2 62942 0-0
C 10-03-2018 12:30 Vitesse'63 VR2 De Weide VR2 62379 3-5
C 03-03-2018 12:15 SC Genemuiden VR2 Vitesse'63 VR2 62659 0-0
C 03-03-2018 14:00 Oosterstreek VR1 De Blesse VR1 62197 0-0
C 17-02-2018 14:30 ST FC Meppel/Alcides VR1 De Blesse VR1 62930 11-1
C 17-02-2018 12:30 Staphorst VR1 Dwingeloo VR1 62117 3-3
C 17-02-2018 12:00 De Weide VR2 d' Olde Veste'54 VR2 62474 15-0
C 10-02-2018 12:15 d' Olde Veste'54 VR2 SC Genemuiden VR2 62096 1-1
C 03-02-2018 12:30 SC Genemuiden VR2 ST FC Meppel/Alcides VR1 62658 0-8
C 27-01-2018 14:30 SJO JVZ VR1 SC Genemuiden VR2 62533 4-2
C 20-01-2018 14:30 Hoogeveen VR1 Dwingeloo VR1 62409 8-2
C 16-12-2017 11:15 SC Genemuiden VR2 Hoogeveen VR1 62653 4-4
C 06-12-2017 20:00 SJO JVZ VR1 d' Olde Veste'54 VR2 62532 7-7
C 02-12-2017 10:30 ST FC Meppel/Alcides VR1 Staphorst VR1 62929 3-2
C 02-12-2017 14:00 Ruinen VR1 De Weide VR2 62711 1-3
C 02-12-2017 14:00 Dwingeloo VR1 Oosterstreek VR1 62940 2-1
C 02-12-2017 14:30 De Blesse VR1 Hoogeveen VR1 62439 4-2
C 02-12-2017 12:15 d' Olde Veste'54 VR2 Vitesse'63 VR2 62095 1-3
C 29-11-2017 20:00 SC Genemuiden VR2 Ruinen VR1 62656 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 03-02-2018 12:30 Staphorst VR1 Dwingeloo VR1 87741 5-0
B 16-12-2017 12:30 SC Emmeloord VR2 Dwingeloo VR1 81265 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST FC Meppel/Alcides VR1 21 20 0 1 60 153 22 131 0
2 De Weide VR2 22 17 2 3 53 107 44 63 0
3 Staphorst VR1 21 12 3 6 39 98 51 47 0
4 SJO JVZ VR1 22 12 3 7 39 94 79 15 0
5 Dwingeloo VR1 22 11 5 6 38 47 57 -10 0
6 Vitesse'63 VR2 22 9 3 10 30 49 61 -12 0
7 SC Genemuiden VR2 21 6 6 9 24 29 55 -26 0
8 Oosterstreek VR1 22 7 3 12 24 45 61 -16 0
9 Hoogeveen VR1 22 6 6 10 24 60 92 -32 0
10 Ruinen VR1 22 5 3 14 18 43 77 -34 0
11 d' Olde Veste'54 VR2 21 3 4 14 13 45 90 -45 0
12 De Blesse VR1 22 2 2 18 8 27 108 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Staphorst VR1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Dwingeloo VR1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven