Ondernemers Collectief Dwingeloo
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Dwingeloo 1

Achterste rij: Nick Fledderus, Gertjan Boer, Fabian Bosker, Sander Nijstad

Staand: Roelof Kruithof (assistent-scheidsrechter), Floris Lamb, Julian Otten, Derk Dekker, Melvin Koning, Tom Kemkers, Robert Mulder, Erwin Hof

Zittend: Joris Jans, Thijs Vos, René Wiltinge, Robin Doorten (leider), Friso Bakker (trainer/coach), Dennis Koning, Max Klijn, Frank de Leeuw

Op de foto ontbreken: Ronald Prent (leider) en Bart Barelds
 

Teamleden

Spelers
Erwin Hof Keeper      
Bart Barelds        
Gertjan Boer        
Fabian Bosker        
Nick Fledderus        
Joris Jans        
Tom Kemkers        
Max Klijn        
Melvin Koning        
Dennis Koning        
Floris Lamb        
Frank de Leeuw        
Robert Mulder        
Sander Nijstad        
Julian Otten        
Thijs Vos        
Rene Wiltinge        
 
Overige teamleden
Friso Bakker Trainer/Coach
Robin Doorten Leider
Ronald Prent Leider
Roelof Kruithof Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 VENO 1 D. (Dedmer) Swart 17694 Sportpark Hulsebosch

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 VENO 1 D. (Dedmer) Swart 17694
C 19-05-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 R. (Roelof) Leuning 18418 2 - 4
C 12-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 R (Roelf) Koops 18718 3 - 2
C 05-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Thor 1 W (Wim) Jagt 17724 1 - 0
C 25-04-2019 19:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 F. (Ferry) Hooge 18748 5 - 1
C 22-04-2019 14:00 Read Swart 1 Dwingeloo 1 W (Wim) Stel 19517 2 - 0
C 18-04-2019 18:45 Dwingeloo 1 Mildam 1 K (Koos) Hooijer 17628 1 - 1
C 14-04-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 G. (Gerard) Annink 17758 4 - 0
C 07-04-2019 14:00 Dwingeloo 1 Gorredijk 1 J.A.H (Joop) Brussen 19097 2 - 4
C 31-03-2019 14:00 Renado 1 Dwingeloo 1 M.T. (Martin) Koning 17563 2 - 3
C 24-03-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 19719 2 - 4
C 10-03-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 A.J. (Atze) Achttien 19066 2 - 2
C 24-02-2019 14:00 Gorredijk 1 Dwingeloo 1 D. (Dedmer) Swart 19560 0 - 3
C 17-02-2019 14:00 Dwingeloo 1 Havelte 1 H.M. (Henk) Rozema 19885 3 - 0
C 10-02-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Dwingeloo 1 J. (Johan) Struijs 18910 1 - 1
V 27-01-2019 14:00 vv Hoogeveen Dwingeloo 1 1
V 27-01-2019 14:00 Ruinen 1 Dwingeloo 1
V 13-01-2019 afgelast Wijster 1 Dwingeloo 1
C 09-12-2018 14:00 Dwingeloo 1 USV 1 R. (Richard) Vos 18391 2 - 3
C 02-12-2018 14:00 Dwingeloo 1 Read Swart 1 F. (Ferry) Hooge 17899 2 - 0
C 25-11-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Dwingeloo 1 P (Peter) Lemmen 17556 0 - 3
C 18-11-2018 14:00 Thor 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 19467 3 - 1
B 11-11-2018 14:30 Hoogeveen Dwingeloo 1 H (Henk) Mulder 74828 4 - 1
C 04-11-2018 14:00 Dwingeloo 1 Renado 1 G. (Gooitzen Mark) van derSingel 17904 2 - 0
C 28-10-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 J (Jeffrey) Lubberts 18510 1 - 1
C 21-10-2018 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 R. (Remco) van derWal 20026 3 - 0
C 14-10-2018 14:00 VENO 1 Dwingeloo 1 S. (Sven) Keller 20050 0 - 1
C 07-10-2018 14:00 Dwingeloo 1 Trinitas 1 F. (Ferry) Hooge 19981 0 - 0
C 30-09-2018 14:00 Havelte 1 Dwingeloo 1 A (Abdul) Mansouri 19228 1 - 3
C 23-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 H.J. (Johan) vanMelsen 19982 6 - 0
B 16-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 N (Niels) Boorsma 425 3 - 0
B 09-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 S.V. Hoogersmilde 1 J (Jeffrey) Lubberts 424 6 - 0
B 02-09-2018 14:00 v.v. Diever-Wapse 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 653 1 - 4
T 25-08-2018 18:00 Dalen 1 Dwingeloo 1
T 23-08-2018 19:00 VV Sweel Dwingeloo 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 13-11-2018 20:00 ACV LEO (Loon) 1 74809 9-0
B 11-11-2018 14:30 Hoogeveen Dwingeloo 1 74828 4-1
B 11-11-2018 14:00 Dalen 1 Achilles 1894 74827 0-4
B 11-11-2018 14:00 Raptim 1 WKE '16 1 74826 2-2
B 11-11-2018 14:00 Pesse 1 Nieuw Buinen 1 74818 2-0
B 10-11-2018 17:00 Staphorst 2 Steenwijker Boys 1 74816 7-0
B 10-11-2018 14:30 SVM 1 Ruinerwold 1 74820 6-2
B 10-11-2018 14:30 Elim 1 Noordscheschut 1 74825 3-1
B 10-11-2018 15:00 DESZ 1 Flevo Boys 2 74811 3-4
B 10-11-2018 14:30 Drenthina 1 Weerdinge 1 74812 3-0
B 10-11-2018 14:30 SC Rouveen 1 SVN'69 1 74813 3-1
B 10-11-2018 17:00 Flevo Boys VENO 1 74814 1-0
B 10-11-2018 17:00 MSC/Amslod ZZVV 1 74829 2-0
B 10-11-2018 17:00 Valthermond 1 De Weide 1 74830 3-1
B 08-11-2018 20:00 SVBO 1 SVV'04 1 74819 3-1
B 08-11-2018 20:00 Gomos 1 Emmen 1 74822 3-5
B 08-11-2018 20:00 Annen 1 VKW 1 74810 4-7
B 07-11-2018 20:00 Genemuiden SC FC Oldemarkt 1 74824 4-1
B 07-11-2018 20:00 vv Steenwijk 1 d' Olde Veste'54 1 74817 1-6
B 06-11-2018 20:00 HZVV 1 vv Sweel 1 74821 4-0
B 06-11-2018 20:00 d' Olde Veste'54 2 Olympia'28 1 74815 3-2
B 06-11-2018 20:00 LTC 1 CEC 1 74823 6-0
B 16-09-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 v.v. Diever-Wapse 1 471 0-0
B 16-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 425 3-0
B 09-09-2018 14:00 Wijster 1 v.v. Diever-Wapse 1 533 4-1
B 09-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 S.V. Hoogersmilde 1 424 6-0
B 02-09-2018 14:00 v.v. Diever-Wapse 1 Dwingeloo 1 653 1-4
B 02-09-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Wijster 1 470 0-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 14:00 Mildam 1 DIO Oosterwolde 1 20110 0-0
C 26-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 VENO 1 17694 0-0
C 26-05-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Havelte 1 17774 0-0
C 26-05-2019 14:00 USV 1 Trinitas 1 17768 0-0
C 26-05-2019 14:00 Gorredijk 1 FC Oldemarkt 1 18664 0-0
C 26-05-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 Read Swart 1 18264 0-0
C 26-05-2019 14:00 Renado 1 Thor 1 17423 0-0
C 19-05-2019 14:00 Read Swart 1 Gorredijk 1 19968 1-4
C 19-05-2019 14:00 Thor 1 Mildam 1 19715 5-2
C 19-05-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Renado 1 19798 2-4
C 19-05-2019 14:00 Havelte 1 USV 1 17411 0-2
C 19-05-2019 14:00 VENO 1 Steenwijker Boys 1 20098 2-1
C 19-05-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Oldeholtpade 1 20123 4-1
C 19-05-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 18418 2-4
C 12-05-2019 14:00 Renado 1 Havelte 1 17940 2-0
C 12-05-2019 14:00 USV 1 Read Swart 1 17508 2-0
C 12-05-2019 14:00 Thor 1 DIO Oosterwolde 1 18483 3-2
C 12-05-2019 14:00 Mildam 1 Trinitas 1 18639 1-1
C 12-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 18718 3-2
C 12-05-2019 14:00 Oldeholtpade 1 FC Oldemarkt 1 17839 4-3
C 12-05-2019 14:00 Gorredijk 1 VENO 1 19960 3-2
C 05-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Thor 1 17724 1-0
C 05-05-2019 14:00 Mildam 1 Oldeholtpade 1 117413 1-2
C 05-05-2019 14:00 Trinitas 1 Read Swart 1 19004 3-1
C 02-05-2019 19:00 Oldeholtpade 1 Thor 1 18493 3-1
C 28-04-2019 14:00 VENO 1 Mildam 1 17891 3-1
C 28-04-2019 14:00 Trinitas 1 DIO Oosterwolde 1 19007 2-4
C 26-04-2019 19:00 Read Swart 1 Thor 1 20124 1-0
C 25-04-2019 19:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 18748 5-1
C 25-04-2019 20:00 Havelte 1 Steenwijker Boys 1 19699 3-2
C 22-04-2019 14:00 Trinitas 1 Gorredijk 1 19317 0-2
C 22-04-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Thor 1 18507 1-2
C 22-04-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 USV 1 18900 2-5
C 22-04-2019 14:00 VENO 1 Oldeholtpade 1 20141 3-0
C 22-04-2019 14:00 Havelte 1 Mildam 1 18473 1-3
C 22-04-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Renado 1 17955 3-1
C 22-04-2019 14:00 Read Swart 1 Dwingeloo 1 19517 2-0
C 18-04-2019 18:45 Dwingeloo 1 Mildam 1 17628 1-1
C 18-04-2019 18:45 Read Swart 1 DIO Oosterwolde 1 19592 1-5
C 18-04-2019 18:45 USV 1 FC Oldemarkt 1 19234 0-3
C 18-04-2019 18:45 Trinitas 1 Oldeholtpade 1 19918 1-0
C 14-04-2019 14:00 Renado 1 VENO 1 19401 1-3
C 14-04-2019 14:00 Thor 1 Havelte 1 19843 2-2
C 14-04-2019 14:00 Gorredijk 1 Steenwijker Boys 1 18094 1-3
C 14-04-2019 14:00 Mildam 1 Read Swart 1 19747 2-1
C 14-04-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 17758 4-0
C 14-04-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Trinitas 1 18967 2-5
C 13-04-2019 20:00 DIO Oosterwolde 1 FC Oldemarkt 1 18906 2-2
C 07-04-2019 14:00 Trinitas 1 Thor 1 19391 1-0
C 07-04-2019 14:00 Havelte 1 DIO Oosterwolde 1 19971 0-3
C 07-04-2019 14:00 Dwingeloo 1 Gorredijk 1 19097 2-4
C 07-04-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 Oldeholtpade 1 19612 2-6
C 07-04-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Mildam 1 18785 2-1
C 07-04-2019 14:00 VENO 1 USV 1 19442 1-0
C 07-04-2019 14:00 Read Swart 1 Renado 1 17790 4-2
C 31-03-2019 14:00 Havelte 1 Trinitas 1 18632 0-2
C 31-03-2019 14:00 Thor 1 Steenwijker Boys 1 19136 0-0
C 31-03-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Read Swart 1 19525 6-3
C 31-03-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 VENO 1 20114 1-2
C 31-03-2019 14:00 Renado 1 Dwingeloo 1 17563 2-3
C 31-03-2019 14:00 Mildam 1 Gorredijk 1 18572 1-1
C 31-03-2019 14:30 Oldeholtpade 1 USV 1 19896 1-1
C 24-03-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Havelte 1 18487 4-2
C 24-03-2019 14:00 Mildam 1 VENO 1 19547 2-3
C 24-03-2019 14:00 Thor 1 Read Swart 1 18212 3-1
C 24-03-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Dwingeloo 1 19719 2-4
C 24-03-2019 14:00 USV 1 Gorredijk 1 19601 3-0
C 24-03-2019 14:00 Renado 1 Steenwijker Boys 1 18631 1-0
C 23-03-2019 20:00 DIO Oosterwolde 1 Trinitas 1 19857 1-4
C 17-03-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 Trinitas 1 18709 2-2
C 17-03-2019 14:00 VENO 1 Havelte 1 18195 5-0
C 17-03-2019 14:00 Gorredijk 1 Renado 1 19483 0-2
C 10-03-2019 14:00 Thor 1 VENO 1 19681 1-3
C 10-03-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Steenwijker Boys 1 19456 6-1
C 10-03-2019 14:00 Renado 1 USV 1 20038 3-2
C 10-03-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 19066 2-2
C 10-03-2019 14:00 Mildam 1 Oldeholtpade 1 19365 0-0
C 10-03-2019 14:00 Havelte 1 Gorredijk 1 18141 1-3
C 03-03-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 DIO Oosterwolde 1 20032 0-2
C 03-03-2019 14:00 Read Swart 1 Havelte 1 20074 1-2
C 24-02-2019 14:30 Oldeholtpade 1 Steenwijker Boys 1 19093 2-1
C 24-02-2019 14:00 Mildam 1 FC Oldemarkt 1 19928 4-2
C 24-02-2019 14:00 Renado 1 Read Swart 1 18872 0-3
C 24-02-2019 14:00 Thor 1 Trinitas 1 18509 0-1
C 24-02-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Havelte 1 19668 0-0
C 24-02-2019 14:00 Gorredijk 1 Dwingeloo 1 19560 0-3
C 17-02-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 Mildam 1 17654 0-7
C 17-02-2019 14:00 Read Swart 1 VENO 1 19501 1-0
C 17-02-2019 14:00 Dwingeloo 1 Havelte 1 19885 3-0
C 17-02-2019 14:00 Trinitas 1 FC Oldemarkt 1 18850 1-1
C 17-02-2019 14:00 Renado 1 Oldeholtpade 1 19360 3-3
C 17-02-2019 14:00 USV 1 Thor 1 18878 6-1
C 17-02-2019 14:00 Gorredijk 1 DIO Oosterwolde 1 19522 2-5
C 10-02-2019 14:00 Mildam 1 Renado 1 17453 6-3
C 10-02-2019 14:00 Thor 1 Gorredijk 1 17440 3-0
C 10-02-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Dwingeloo 1 18910 1-1
C 10-02-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 USV 1 19594 1-1
C 10-02-2019 14:00 VENO 1 Trinitas 1 19550 1-0
C 10-02-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Read Swart 1 17689 0-2
C 03-02-2019 14:00 USV 1 Mildam 1 18948 0-0
C 03-02-2019 14:00 Trinitas 1 Renado 1 19753 2-2
C 03-02-2019 14:00 Gorredijk 1 Oldeholtpade 1 19794 3-3
C 03-02-2019 14:00 VENO 1 FC Oldemarkt 1 19768 4-1
C 03-02-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 DIO Oosterwolde 1 19468 0-2
C 20-01-2019 14:00 Steenwijker Boys 1 Renado 1 18130 2-3
C 20-01-2019 14:00 Gorredijk 1 USV 1 20279 4-2
C 17-01-2019 20:00 Havelte 1 FC Oldemarkt 1 19978 1-3
C 18-12-2018 20:00 Steenwijker Boys 1 FC Oldemarkt 1 77387 0-2
C 16-12-2018 14:00 USV 1 VENO 1 18443 0-3
C 09-12-2018 14:00 Dwingeloo 1 USV 1 18391 2-3
C 09-12-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Gorredijk 1 17535 3-3
C 09-12-2018 14:00 Havelte 1 Thor 1 19667 1-3
C 09-12-2018 14:00 VENO 1 Renado 1 18766 1-1
C 09-12-2018 14:00 Read Swart 1 Mildam 1 19930 3-1
C 02-12-2018 14:00 USV 1 Steenwijker Boys 1 19330 2-2
C 02-12-2018 14:00 Renado 1 DIO Oosterwolde 1 17550 1-5
C 02-12-2018 14:00 Gorredijk 1 Trinitas 1 20234 4-3
C 02-12-2018 14:00 Dwingeloo 1 Read Swart 1 17899 2-0
C 02-12-2018 14:00 Thor 1 FC Oldemarkt 1 19126 1-4
C 02-12-2018 14:30 Oldeholtpade 1 VENO 1 18962 2-2
C 02-12-2018 14:00 Mildam 1 Havelte 1 19139 1-0
C 25-11-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Dwingeloo 1 17556 0-3
C 25-11-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Thor 1 20250 0-0
C 25-11-2018 14:00 Havelte 1 Renado 1 17624 0-4
C 25-11-2018 14:00 VENO 1 Gorredijk 1 19607 5-1
C 25-11-2018 14:00 Read Swart 1 USV 1 19796 0-1
C 25-11-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Oldeholtpade 1 19787 4-1
C 25-11-2018 14:00 Trinitas 1 Mildam 1 18784 1-1
C 18-11-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 VENO 1 18966 1-1
C 18-11-2018 14:00 Renado 1 Trinitas 1 19119 3-3
C 18-11-2018 14:00 Thor 1 Dwingeloo 1 19467 3-1
C 18-11-2018 14:00 Mildam 1 USV 1 19626 1-0
C 18-11-2018 14:00 Havelte 1 Read Swart 1 20144 0-1
C 18-11-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Steenwijker Boys 1 20216 2-2
C 18-11-2018 14:30 Oldeholtpade 1 Gorredijk 1 17515 2-2
C 04-11-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Thor 1 19530 0-3
C 04-11-2018 14:00 Trinitas 1 Havelte 1 17400 2-1
C 04-11-2018 14:00 Dwingeloo 1 Renado 1 17904 2-0
C 04-11-2018 14:00 Gorredijk 1 Mildam 1 17918 1-3
C 04-11-2018 14:00 USV 1 Oldeholtpade 1 18098 0-1
C 04-11-2018 14:00 Read Swart 1 FC Oldemarkt 1 19806 1-1
C 04-11-2018 14:00 VENO 1 DIO Oosterwolde 1 19588 4-2
C 28-10-2018 14:00 Havelte 1 VENO 1 17789 1-1
C 28-10-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 18510 1-1
C 28-10-2018 14:00 Trinitas 1 Steenwijker Boys 1 18553 5-0
C 28-10-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Read Swart 1 19248 4-0
C 28-10-2018 14:00 Thor 1 Oldeholtpade 1 19838 3-3
C 28-10-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 USV 1 20022 5-2
C 28-10-2018 14:00 Renado 1 Gorredijk 1 20206 2-0
C 21-10-2018 14:00 USV 1 Renado 1 17422 1-3
C 21-10-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 FC Oldemarkt 1 19259 0-1
C 21-10-2018 14:00 Read Swart 1 Trinitas 1 19936 2-0
C 21-10-2018 14:00 VENO 1 Thor 1 19942 5-0
C 21-10-2018 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 20026 3-0
C 21-10-2018 14:00 Gorredijk 1 Havelte 1 20213 2-0
C 21-10-2018 14:30 Oldeholtpade 1 Mildam 1 19466 2-0
C 14-10-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Mildam 1 17932 1-0
C 14-10-2018 14:00 Havelte 1 Oldeholtpade 1 20198 3-3
C 14-10-2018 14:00 Trinitas 1 USV 1 19701 2-0
C 14-10-2018 14:00 Read Swart 1 Steenwijker Boys 1 19677 3-1
C 14-10-2018 14:00 Thor 1 Renado 1 19859 1-0
C 14-10-2018 14:00 VENO 1 Dwingeloo 1 20050 0-1
C 14-10-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Gorredijk 1 18279 1-1
C 07-10-2018 14:00 USV 1 Havelte 1 17782 2-0
C 07-10-2018 14:00 Renado 1 FC Oldemarkt 1 17861 0-4
C 07-10-2018 14:00 Mildam 1 Thor 1 18237 1-0
C 07-10-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 VENO 1 18641 2-3
C 07-10-2018 14:00 Gorredijk 1 Read Swart 1 19828 4-0
C 07-10-2018 14:00 Dwingeloo 1 Trinitas 1 19981 0-0
C 07-10-2018 14:30 Oldeholtpade 1 DIO Oosterwolde 1 19239 2-1
C 30-09-2018 14:00 Thor 1 USV 1 19852 1-1
C 30-09-2018 14:00 VENO 1 Read Swart 1 18500 4-1
C 30-09-2018 14:00 Mildam 1 Steenwijker Boys 1 18711 2-1
C 30-09-2018 14:00 Havelte 1 Dwingeloo 1 19228 1-3
C 30-09-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Trinitas 1 19580 2-1
C 30-09-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Gorredijk 1 19995 4-1
C 30-09-2018 14:30 Oldeholtpade 1 Renado 1 18621 1-0
C 23-09-2018 14:00 Gorredijk 1 Thor 1 17762 0-2
C 23-09-2018 14:00 Renado 1 Mildam 1 17896 1-7
C 23-09-2018 14:00 Trinitas 1 VENO 1 17746 1-4
C 23-09-2018 14:00 Read Swart 1 Oldeholtpade 1 20181 0-3
C 23-09-2018 14:00 USV 1 DIO Oosterwolde 1 19209 2-0
C 23-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 19982 6-0
C 23-09-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Havelte 1 19262 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Staphorst 2 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 LTC 1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 d' Olde Veste'54 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 SVM 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
6 Achilles 1894 1 1 0 0 3 4 0 4 0
7 HZVV 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 VKW 1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
9 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 Hoogeveen 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Drenthina 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 Emmen 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
13 Elim 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 SC Rouveen 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 SVBO 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
16 Valthermond 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
17 MSC/Amslod 1 1 0 0 3 2 0 2 0
18 Pesse 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
19 Flevo Boys 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
20 d' Olde Veste'54 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
21 Flevo Boys 1 1 0 0 3 1 0 1 0
22 WKE '16 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
23 Alcides 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Staphorst 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Urk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Raptim 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
27 DESZ 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
28 Olympia'28 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
29 VENO 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
30 Gomos 1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
31 Noordscheschut 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
32 SVN'69 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
33 SVV'04 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
34 De Weide 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
35 Nieuw Buinen 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
36 ZZVV 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
37 Annen 1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
38 Dwingeloo 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
39 FC Oldemarkt 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
40 Weerdinge 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
41 Ruinerwold 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
42 Dalen 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
43 vv Sweel 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
44 vv Steenwijk 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
45 CEC 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
46 Steenwijker Boys 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
47 LEO (Loon) 1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VENO 1 25 18 4 3 58 65 25 40 0
2 Dwingeloo 1 25 15 5 5 50 56 31 25 0
3 DIO Oosterwolde 1 25 12 6 7 42 56 36 20 0
4 FC Oldemarkt 1 25 12 6 7 42 61 46 15 0
5 Mildam 1 25 11 6 8 39 50 36 14 0
6 Trinitas 1 25 10 7 8 37 45 38 7 0
7 Oldeholtpade 1 25 10 7 8 37 50 54 -4 0
8 USV 1 25 10 5 10 35 42 36 6 0
9 Thor 1 25 10 5 10 35 38 40 -2 0
10 Gorredijk 1 25 9 5 11 32 46 56 -10 0
11 Renado 1 25 9 4 12 31 44 58 -14 0
12 Read Swart 1 25 10 1 14 31 33 50 -17 0
13 Steenwijker Boys 1 25 2 5 18 11 32 71 -39 0
14 Havelte 1 25 2 4 19 10 19 60 -41 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vrijdag 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 31-08-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 07-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 14-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 21-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 28-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 05-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 12-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 19-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 26-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 02-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 09-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 16-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 23-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 30-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 07-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 14-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 21-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 28-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 04-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 11-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 18-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 25-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 01-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 08-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 15-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 22-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 01-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 08-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 15-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 22-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 29-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 05-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 12-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 19-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 26-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 03-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 10-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 17-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 24-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 31-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 07-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 14-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 21-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door
vr 28-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 20:00 - 21:30 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 5 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven