Ondernemers Collectief Dwingeloo
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Dwingeloo 2

Staand: Reinder Kloesen (assistent scheidsrechter), Leider Gerrie Grooters, Martin de Graaf, Paul Schieving, Jannes Westerveen, Stefan de Beeld, Lars Rozeboom, Ferdinand van de Gun, leider Joost Mols

Zittend: Mo Doumbouya, Klaaswim Mooibroek, Arjen Nijstad, Erik Tuin, Erik van Tongeren, Gert Nijstad, Henri Tuin, Ramon Hoiting, Jantinus de Vries (trainer/coach)

Op de foto ontbreken Leon Fopma, Levi Kolkman, Roland Bolding, Matti Rozeboom, Hans Schieving en Jens Luinge
 

Teamleden

Spelers
Leon Fopma Keeper      
Levi Kolkman Keeper      
Erik van Tongeren Keeper      
Stefan de Beeld        
Roland Bolding        
Martin de Graaf        
Ferdinand van de Gun        
Ramon Hoiting        
Jens Luinge        
Klaaswim Mooibroek        
Gert Nijstad        
Arjen Nijstad        
Lars Rozeboom        
Matti Rozeboom        
Paul Schieving        
Hans Schieving        
Erik Tuin        
Henri Tuin        
Jannes Westerveen        
 
Overige teamleden
Jantinus de Vries Trainer/Coach
Gerrie Grooters Leider
Joost Mols Leider
Johan Oostra Leider
Reinder Kloesen Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2018 10:30 Germanicus 3 Valther Boys 2
C 16-12-2018 10:00 VV Sleen 2 Wijster 2
C 16-12-2018 10:00 Dwingeloo 2 Schoonebeek 2
C 16-12-2018 10:00 Titan 2 Weiteveense Boys 2
C 16-12-2018 10:30 HODO 2 vv Sweel 3
C 16-12-2018 11:00 Dalen 3 Asser Boys 2
C 16-12-2018 14:00 SVBO 2 GSAVV Forward 3
C 19-12-2018 20:00 Wijster 2 HODO 2
C 23-12-2018 10:00 vv Sweel 3 GSAVV Forward 3
C 23-12-2018 10:00 Valther Boys 2 Dwingeloo 2
C 23-12-2018 14:00 SVBO 2 Asser Boys 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-12-2018 14:00 SVBO 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 20492 7 - 0
C 25-11-2018 10:00 Dwingeloo 2 Dalen 3 Afgeschermd 20638 2 - 1
C 18-11-2018 10:00 Dwingeloo 2 Weiteveense Boys 2 Afgeschermd 20967 1 - 6
C 04-11-2018 10:00 vv Sweel 3 Dwingeloo 2 Afgeschermd 21111 2 - 1
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 2 GSAVV Forward 3 Afgeschermd 20852 6 - 1
C 21-10-2018 10:30 Wijster 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 20515 4 - 5
C 14-10-2018 10:00 Dwingeloo 2 Germanicus 3 Afgeschermd 21598 1 - 2
C 07-10-2018 10:00 Titan 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 20658 2 - 1
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 VV Sleen 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 21666 2 - 4
C 23-09-2018 10:30 HODO 2 Dwingeloo 2 K (Cor Koert) Lichtendonk (3) 21186 3 - 3
B 16-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 Gorredijk 3 G.J. (Geert Jan) vanTongeren 689 1 - 2
B 09-09-2018 10:00 DIO Oosterwolde 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 678 2 - 0
B 02-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 Jubbega 2 R. (Remon) Dijkstra… (+1) 688 1 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 DIO Oosterwolde 2 Jubbega 2 679 1-4
B 16-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 Gorredijk 3 689 1-2
B 09-09-2018 10:00 DIO Oosterwolde 2 Dwingeloo 2 678 2-0
B 09-09-2018 11:00 Jubbega 2 Gorredijk 3 732 8-0
B 02-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 Jubbega 2 688 1-1
B 02-09-2018 10:00 Gorredijk 3 DIO Oosterwolde 2 739 1-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 12:00 GSAVV Forward 3 Germanicus 3 21384 3-10
C 09-12-2018 11:00 Weiteveense Boys 2 VV Sleen 2 21708 4-4
C 09-12-2018 10:30 Asser Boys 2 Titan 2 21390 0-0
C 09-12-2018 10:00 Schoonebeek 2 Dalen 3 21278 0-0
C 06-12-2018 20:00 vv Sweel 3 SVBO 2 21524 4-9
C 02-12-2018 10:00 VV Sleen 2 Asser Boys 2 21035 1-3
C 02-12-2018 10:00 Titan 2 vv Sweel 3 21477 5-0
C 02-12-2018 10:30 HODO 2 Weiteveense Boys 2 21453 6-1
C 02-12-2018 10:30 Germanicus 3 Schoonebeek 2 21157 2-1
C 02-12-2018 10:30 Wijster 2 GSAVV Forward 3 21266 2-3
C 02-12-2018 11:00 Dalen 3 Valther Boys 2 20947 2-1
C 02-12-2018 14:00 SVBO 2 Dwingeloo 2 20492 7-0
C 25-11-2018 10:00 Valther Boys 2 Titan 2 21501 1-3
C 25-11-2018 10:00 Dwingeloo 2 Dalen 3 20638 2-1
C 25-11-2018 10:00 Schoonebeek 2 SVBO 2 20295 1-3
C 25-11-2018 10:00 vv Sweel 3 VV Sleen 2 20717 4-2
C 25-11-2018 10:30 Asser Boys 2 Germanicus 3 20648 3-2
C 25-11-2018 11:00 Weiteveense Boys 2 Wijster 2 21053 3-0
C 25-11-2018 12:00 GSAVV Forward 3 HODO 2 21325 0-14
C 18-11-2018 10:00 Schoonebeek 2 GSAVV Forward 3 20778 4-1
C 18-11-2018 10:00 Dwingeloo 2 Weiteveense Boys 2 20967 1-6
C 18-11-2018 10:00 Valther Boys 2 vv Sweel 3 21438 4-9
C 18-11-2018 10:00 Titan 2 VV Sleen 2 21739 9-2
C 18-11-2018 10:30 Germanicus 3 HODO 2 21704 7-1
C 18-11-2018 11:00 Dalen 3 Wijster 2 20704 4-2
C 18-11-2018 12:00 SVBO 2 Asser Boys 2 21494 0-0
C 11-11-2018 10:30 Asser Boys 2 vv Sweel 3 21625 1-3
C 04-11-2018 10:00 vv Sweel 3 Dwingeloo 2 21111 2-1
C 04-11-2018 10:00 VV Sleen 2 Germanicus 3 21653 5-3
C 04-11-2018 10:30 Wijster 2 SVBO 2 20405 0-11
C 04-11-2018 10:30 HODO 2 Titan 2 20952 3-3
C 04-11-2018 11:00 Weiteveense Boys 2 Dalen 3 20625 1-3
C 04-11-2018 10:30 Asser Boys 2 Schoonebeek 2 21001 4-0
C 04-11-2018 12:00 GSAVV Forward 3 Valther Boys 2 20412 5-3
C 28-10-2018 14:00 SVBO 2 VV Sleen 2 21567 11-1
C 28-10-2018 11:00 Dalen 3 Titan 2 20838 2-3
C 28-10-2018 10:30 Germanicus 3 Wijster 2 21612 5-0
C 28-10-2018 10:30 Asser Boys 2 Weiteveense Boys 2 21074 7-1
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 2 GSAVV Forward 3 20852 6-1
C 28-10-2018 10:00 Valther Boys 2 HODO 2 20581 2-6
C 28-10-2018 10:00 Schoonebeek 2 vv Sweel 3 20321 1-5
C 21-10-2018 10:00 VV Sleen 2 Schoonebeek 2 21170 1-3
C 21-10-2018 10:00 Titan 2 Germanicus 3 20438 1-5
C 21-10-2018 10:00 vv Sweel 3 Dalen 3 21237 1-1
C 21-10-2018 10:30 HODO 2 SVBO 2 20318 4-4
C 21-10-2018 10:30 Wijster 2 Dwingeloo 2 20515 4-5
C 21-10-2018 11:00 Weiteveense Boys 2 Valther Boys 2 21020 3-1
C 21-10-2018 12:00 GSAVV Forward 3 Asser Boys 2 20711 3-2
C 14-10-2018 10:00 Dwingeloo 2 Germanicus 3 21598 1-2
C 14-10-2018 10:00 vv Sweel 3 Wijster 2 21513 4-2
C 14-10-2018 10:00 Valther Boys 2 VV Sleen 2 21144 1-2
C 14-10-2018 10:00 Schoonebeek 2 Titan 2 20432 3-9
C 14-10-2018 10:30 Asser Boys 2 HODO 2 21626 2-5
C 14-10-2018 11:00 Dalen 3 SVBO 2 21243 2-12
C 14-10-2018 12:00 GSAVV Forward 3 Weiteveense Boys 2 21519 2-2
C 07-10-2018 10:00 VV Sleen 2 GSAVV Forward 3 20562 5-2
C 07-10-2018 10:00 Titan 2 Dwingeloo 2 20658 2-1
C 07-10-2018 10:30 Germanicus 3 Dalen 3 20429 4-1
C 07-10-2018 10:30 HODO 2 Schoonebeek 2 21660 5-1
C 07-10-2018 10:30 Wijster 2 Asser Boys 2 21694 2-0
C 07-10-2018 11:00 Weiteveense Boys 2 vv Sweel 3 20931 0-3
C 05-10-2018 19:30 SVBO 2 Valther Boys 2 21195 6-1
C 30-09-2018 10:00 Schoonebeek 2 Wijster 2 21309 2-1
C 30-09-2018 10:00 Valther Boys 2 Asser Boys 2 21657 2-1
C 30-09-2018 10:00 Titan 2 SVBO 2 21688 0-5
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 VV Sleen 2 21666 2-4
C 30-09-2018 10:00 vv Sweel 3 GSAVV Forward 3 21701 0-0
C 30-09-2018 10:30 Germanicus 3 Weiteveense Boys 2 21178 5-1
C 30-09-2018 11:00 Dalen 3 HODO 2 21370 1-1
C 23-09-2018 12:00 GSAVV Forward 3 Titan 2 20296 2-2
C 23-09-2018 11:00 Weiteveense Boys 2 Schoonebeek 2 20519 1-0
C 23-09-2018 10:30 Wijster 2 Valther Boys 2 21565 2-1
C 23-09-2018 10:30 HODO 2 Dwingeloo 2 21186 3-3
C 23-09-2018 10:00 VV Sleen 2 Dalen 3 20408 1-8
C 21-09-2018 19:30 SVBO 2 Germanicus 3 20459 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jubbega 2 3 2 1 0 7 13 2 11 0
2 DIO Oosterwolde 2 3 2 0 1 6 7 5 2 0
3 Gorredijk 3 3 1 0 2 3 3 13 -10 0
4 Dwingeloo 2 3 0 1 2 1 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVBO 2 10 9 1 0 28 76 13 63 0
2 Germanicus 3 11 8 0 3 24 45 25 20 0
3 vv Sweel 3 10 7 1 2 22 35 26 9 0
4 Titan 2 11 6 3 2 21 37 24 13 0
5 HODO 2 10 5 4 1 19 48 24 24 0
6 Dalen 3 10 4 2 4 14 25 28 -3 0
7 Weiteveense Boys 2 11 4 2 5 14 23 32 -9 0
8 VV Sleen 2 11 4 1 6 13 28 50 -22 0
9 Asser Boys 2 10 4 1 5 10 23 19 4 3
10 Dwingeloo 2 10 3 1 6 10 22 32 -10 0
11 Schoonebeek 2 10 3 0 7 9 16 32 -16 0
12 GSAVV Forward 3 10 3 2 5 7 22 50 -28 4
13 Wijster 2 10 2 0 8 6 15 38 -23 0
14 Valther Boys 2 10 1 0 9 3 17 39 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 6 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven