Ondernemers Collectief Dwingeloo
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 3

Staand: leider Nico Boer, Wilfried Smit, Barry van Barneveld, Sjarno Waninge, Arjan Pit, Tim Dolsma, leider Rinus Scholten, leider Johan Emmink, Pascal Hoekstra

Zittend: Johnny Venema, Robin Doorten, Bastian Smeenge, Remco Schipper, Sjon Bode, Emiel Stolk, Peter Hoekstra, leider Jacob de Wal

Op de foto ontbreken René Frans, Rolf Alberts en Rienk Jonkers
 

Teamleden

Spelers
Remco Schipper Keeper      
Rolf Alberts        
Barry van Barneveld        
Sjon Bode        
Tim Dolsma        
RenĂ© Frans        
Peter Hoekstra        
Pascal Hoekstra        
Rienk Jonkers        
Arjan Pit        
Bastian Smeenge        
Wilfried Smit        
Emiel Stolk        
Johnny Venema        
Sjarno Waninge        
 
Overige teamleden
Johan Emmink Leider
Rinus Scholten Leider
Jacob de Wal Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 31-03-2019 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 3 64290 Sportpark Meerkamp 09:45
C 07-04-2019 10:30 MSC/Amslod 2 Dwingeloo 3 67966 Sportpark Ezinge 09:30
C 14-04-2019 10:00 Dwingeloo 3 sv Olyphia 2 64778 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 02-05-2019 19:00 Dwingeloo 3 Steenwijker Boys 3 67380 Sportpark Hulsebosch 18:30
C 05-05-2019 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 3 67195 Sportpark De Baete 09:15
C 12-05-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Emmeloord 4 67860 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 19-05-2019 vervallen Wacker 2 Dwingeloo 3 64607 Sportpark De Wijk 00:00
C 26-05-2019 10:00 Dwingeloo 3 Pesse 2 65467 Sportpark Hulsebosch 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 10:00 Ruinen 3 Steenwijker Boys 3
C 31-03-2019 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 3
C 31-03-2019 11:30 Pesse 2 MSC/Amslod 2
C 31-03-2019 10:30 Alcides 3 Zuidwolde 3
C 05-04-2019 20:00 SC Emmeloord 4 Alcides 3
C 07-04-2019 14:00 SC Emmeloord 4 Steenwijker Boys 3
C 07-04-2019 11:30 Pesse 2 Havelte 2
C 07-04-2019 10:30 MSC/Amslod 2 Dwingeloo 3
C 07-04-2019 10:00 Ruinen 3 De Blesse 2
C 07-04-2019 10:00 sv Olyphia 2 Zuidwolde 3
C 12-04-2019 19:00 Zuidwolde 3 Steenwijker Boys 3
C 14-04-2019 10:00 Dwingeloo 3 sv Olyphia 2
C 14-04-2019 10:30 De Blesse 2 MSC/Amslod 2
C 14-04-2019 10:30 Havelte 2 Ruinen 3
C 14-04-2019 13:00 Zuidwolde 3 SC Emmeloord 4
C 19-04-2019 20:00 SC Emmeloord 4 sv Olyphia 2
C 22-04-2019 10:30 Alcides 3 Pesse 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-03-2019 10:30 Alcides 3 Dwingeloo 3 H.J. (Henk) van Halen 66050 4 - 0
C 10-03-2019 13:00 Zuidwolde 3 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 64487 0 - 2
C 17-02-2019 10:00 Dwingeloo 3 De Blesse 2 J. (Jacob) de Wal 66376 3 - 4
C 09-12-2018 10:00 sv Olyphia 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) deWal 65703 1 - 3
C 02-12-2018 10:00 Dwingeloo 3 MSC/Amslod 2 J. (Jacob) deWal 65857 0 - 3
C 25-11-2018 10:00 Dwingeloo 3 Alcides 3 J. (Jacob) deWal 68215 1 - 4
C 18-11-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 Dwingeloo 3 J. (Jacob) deWal 66120 2 - 4
C 11-11-2018 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 J. (Jacob) deWal 66822 3 - 1
C 04-11-2018 14:00 SC Emmeloord 4 Dwingeloo 3 J. (Jacob) deWal 64829 12 - 1
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 J. (Jacob) deWal 68856 1 - 2
C 14-10-2018 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) deWal 68203 2 - 5
C 07-10-2018 vervallen Dwingeloo 3 Wacker 2 67141
C 30-09-2018 10:30 De Blesse 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) deWal 66850 3 - 1
C 23-09-2018 10:00 Dwingeloo 3 Havelte 2 J. (Jacob) deWal 65368 4 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2019 10:30 Steenwijker Boys 3 MSC/Amslod 2 65098 0-0
C 24-03-2019 13:00 Zuidwolde 3 Ruinen 3 68148 1-5
C 24-03-2019 10:30 De Blesse 2 sv Olyphia 2 68818 0-2
C 24-03-2019 10:30 Havelte 2 SC Emmeloord 4 66516 0-0
C 24-03-2019 10:30 Alcides 3 Dwingeloo 3 66050 4-0
C 17-03-2019 10:00 Dwingeloo 3 Steenwijker Boys 3 67380 0-0
C 17-03-2019 10:00 sv Olyphia 2 Pesse 2 66027 0-0
C 17-03-2019 10:30 MSC/Amslod 2 Ruinen 3 66243 3-2
C 17-03-2019 14:00 SC Emmeloord 4 De Blesse 2 69126 9-0
C 15-03-2019 20:00 SC Emmeloord 4 Havelte 2 116749 4-0
C 10-03-2019 13:00 Zuidwolde 3 Dwingeloo 3 64487 0-2
C 10-03-2019 11:00 Pesse 2 SC Emmeloord 4 65087 3-6
C 10-03-2019 10:30 De Blesse 2 Alcides 3 68865 1-3
C 10-03-2019 10:30 Havelte 2 MSC/Amslod 2 68598 5-0
C 10-03-2019 10:30 Steenwijker Boys 3 sv Olyphia 2 67669 0-4
C 03-03-2019 10:30 MSC/Amslod 2 Zuidwolde 3 69361 1-2
C 03-03-2019 10:00 Ruinen 3 Havelte 2 68388 2-2
C 03-03-2019 11:30 Pesse 2 Steenwijker Boys 3 83590 3-3
C 24-02-2019 10:30 De Blesse 2 Ruinen 3 67604 0-3
C 24-02-2019 10:30 Alcides 3 sv Olyphia 2 67971 4-0
C 24-02-2019 10:30 MSC/Amslod 2 Steenwijker Boys 3 83683 1-4
C 24-02-2019 14:00 SC Emmeloord 4 Havelte 2 83685 0-0
C 17-02-2019 10:00 Ruinen 3 Pesse 2 66337 1-0
C 17-02-2019 10:00 Dwingeloo 3 De Blesse 2 66376 3-4
C 17-02-2019 10:00 sv Olyphia 2 Havelte 2 67659 0-4
C 10-02-2019 10:30 Steenwijker Boys 3 Ruinen 3 69463 2-7
C 10-02-2019 10:30 De Blesse 2 Zuidwolde 3 66167 0-0
C 27-01-2019 14:00 SC Emmeloord 4 Pesse 2 66521 0-0
C 16-12-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 Havelte 2 68921 0-0
C 09-12-2018 10:00 sv Olyphia 2 Dwingeloo 3 65703 1-3
C 09-12-2018 10:30 MSC/Amslod 2 De Blesse 2 69018 5-4
C 09-12-2018 14:00 SC Emmeloord 4 Zuidwolde 3 69363 4-6
C 09-12-2018 11:30 Pesse 2 Alcides 3 67175 4-3
C 02-12-2018 10:00 Dwingeloo 3 MSC/Amslod 2 65857 0-3
C 02-12-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 SC Emmeloord 4 65496 0-0
C 02-12-2018 11:15 Zuidwolde 3 sv Olyphia 2 68049 5-3
C 02-12-2018 10:30 Havelte 2 Pesse 2 69259 1-6
C 25-11-2018 14:00 SC Emmeloord 4 Havelte 2 68071 0-0
C 25-11-2018 10:30 MSC/Amslod 2 Steenwijker Boys 3 66737 0-0
C 25-11-2018 10:00 sv Olyphia 2 De Blesse 2 68732 3-4
C 25-11-2018 10:00 Ruinen 3 Zuidwolde 3 68571 5-2
C 25-11-2018 10:00 Dwingeloo 3 Alcides 3 68215 1-4
C 18-11-2018 13:00 Zuidwolde 3 Alcides 3 67203 0-9
C 18-11-2018 11:30 Pesse 2 sv Olyphia 2 69323 2-4
C 18-11-2018 10:30 De Blesse 2 SC Emmeloord 4 69335 12-3
C 18-11-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 Dwingeloo 3 66120 2-4
C 18-11-2018 10:00 Ruinen 3 MSC/Amslod 2 69120 5-1
C 15-11-2018 19:30 Pesse 2 Steenwijker Boys 3 67102 0-0
C 11-11-2018 10:00 sv Olyphia 2 Steenwijker Boys 3 64533 2-4
C 11-11-2018 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 66822 3-1
C 11-11-2018 10:30 Alcides 3 De Blesse 2 65282 9-2
C 11-11-2018 10:30 MSC/Amslod 2 Havelte 2 66168 3-2
C 04-11-2018 10:00 Ruinen 3 Alcides 3 67017 3-4
C 04-11-2018 10:30 MSC/Amslod 2 sv Olyphia 2 65715 3-1
C 04-11-2018 10:30 Havelte 2 Zuidwolde 3 66309 4-3
C 04-11-2018 14:00 SC Emmeloord 4 Dwingeloo 3 64829 12-1
C 28-10-2018 10:00 Alcides 3 MSC/Amslod 2 69448 6-3
C 28-10-2018 10:30 De Blesse 2 Pesse 2 64660 6-3
C 28-10-2018 10:00 sv Olyphia 2 SC Emmeloord 4 68897 2-8
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 68856 1-2
C 14-10-2018 10:00 Ruinen 3 SC Emmeloord 4 68364 2-6
C 14-10-2018 10:30 Havelte 2 Alcides 3 66112 1-4
C 14-10-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 De Blesse 2 66872 0-6
C 14-10-2018 11:00 Wacker 2 sv Olyphia 2 65942 0-0
C 14-10-2018 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 3 68203 2-5
C 07-10-2018 10:00 Dwingeloo 3 Wacker 2 67141 0-0
C 07-10-2018 10:00 sv Olyphia 2 Ruinen 3 64929 1-6
C 07-10-2018 10:30 Alcides 3 Steenwijker Boys 3 66659 3-2
C 07-10-2018 10:30 De Blesse 2 Havelte 2 68592 4-6
C 07-10-2018 13:00 Zuidwolde 3 Pesse 2 68065 3-3
C 07-10-2018 11:00 SC Emmeloord 4 MSC/Amslod 2 68681 8-3
C 30-09-2018 10:30 Havelte 2 sv Olyphia 2 65328 5-2
C 30-09-2018 10:30 Steenwijker Boys 3 Zuidwolde 3 66255 1-3
C 30-09-2018 10:30 De Blesse 2 Dwingeloo 3 66850 3-1
C 30-09-2018 10:30 Alcides 3 SC Emmeloord 4 69281 1-6
C 30-09-2018 11:00 Wacker 2 MSC/Amslod 2 67129 0-0
C 30-09-2018 11:30 Pesse 2 Ruinen 3 68279 4-6
C 23-09-2018 14:00 SC Emmeloord 4 Wacker 2 65635 0-0
C 23-09-2018 10:30 sv Olyphia 2 Alcides 3 64906 1-7
C 23-09-2018 10:30 MSC/Amslod 2 Pesse 2 65307 4-3
C 23-09-2018 13:00 Zuidwolde 3 De Blesse 2 65959 5-2
C 23-09-2018 10:00 Dwingeloo 3 Havelte 2 65368 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides 3 13 11 0 2 33 61 24 37 0
2 Ruinen 3 13 9 1 3 28 49 27 22 0
3 SC Emmeloord 4 10 8 0 2 24 66 30 36 0
4 MSC/Amslod 2 12 6 0 6 18 30 42 -12 0
5 Dwingeloo 3 13 6 0 7 18 28 39 -11 0
6 De Blesse 2 14 6 0 8 18 48 55 -7 0
7 Havelte 2 11 5 1 5 16 31 32 -1 0
8 Zuidwolde 3 12 5 1 6 16 31 42 -11 0
9 sv Olyphia 2 14 3 0 11 9 26 55 -29 0
10 Pesse 2 11 2 2 7 8 33 42 -9 0
11 Steenwijker Boys 3 9 2 1 6 7 18 33 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 06-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven