Ondernemers Collectief Dwingeloo
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 4

Staand: leider Han Brommer, Allard Wiechers, Leo van Zijl, Charles Amkreutz, Aart Grit, Etienne Vernooij, Jeffrey Dekker, Maurice Vernooij, Henry Schipper, Björn Scholten

Zittend:  Wouter Wiechers, Henk Zantinge, Roelof Visscher, Peter Spijkers, Wesley Strijker, Robben de Kruijf, Jan Dekker, leider Martijn Schöller, Dennis Benak, Hessel Zoer

Op de foto ontbreken Dennis Fledderus, Erwin Zoer, Edwin van Sleen en Jan Broekman
 

Teamleden

Spelers
Robben de Kruijf Keeper      
Henk Zantinge Keeper      
Charles Amkreutz        
Dennis Benak        
Jan Broekman        
Jeffrey Dekker        
Jan Dekker        
Dennis Fledderus        
Aart Grit        
Henry Schipper        
Björn Scholten        
Edwin van Sleen        
Peter Spijkers        
Wesley Strijker        
Etienne Vernooij        
Maurice Vernooij        
Roelof Visscher        
Allard Wiechers        
Wouter Wiechers        
Leo van Zijl        
Erwin Zoer        
Hessel Zoer        
 
Overige teamleden
Han Brommer Leider
Martijn Schöller Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 14:00 Ruinen 5 Dwingeloo 4 R. (Roelof) Reinders 64606 Sportpark De Baete 13:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 02-06-2019 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 IJhorst 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2019 14:00 Ruinen 5 Dwingeloo 4 R. (Roelof) Reinders 64606
C 19-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 A. (Andre) Boer 67953 5 - 2
C 16-05-2019 20:00 Dwingeloo 4 MSC/Amslod 3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 65068 5 - 4
C 12-05-2019 10:30 Wacker 4 Dwingeloo 4 B. (Berto) Smit 65239 0 - 1
C 05-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 v.v. Diever-Wapse 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 67527 1 - 1
C 28-04-2019 10:00 Dwingeloo 4 Uffelte 2 P. (Paul) Hogerheijde 66108 6 - 1
C 21-04-2019 10:30 IJhorst 3 Dwingeloo 4 Afgeschermd 66194 4 - 3
C 07-04-2019 11:30 Pesse 3 Dwingeloo 4 H (Henk) Zantinge 68168 2 - 0
C 24-03-2019 10:00 Dwingeloo 4 Wijster 3 P. (Paul) Hogerheijde 68206 2 - 1
C 03-03-2019 10:00 Dwingeloo 4 DVSV 2 H. (Harrie) Wolters 64549 3 - 1
C 24-02-2019 10:00 Dwingeloo 4 Wacker 4 A. (Andre) Boer 66685 4 - 2
C 17-02-2019 10:00 BEW 3 Dwingeloo 4 H (Henk) Zantinge 67552 1 - 0
C 09-12-2018 10:00 Uffelte 2 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 69225 5 - 0
C 02-12-2018 10:00 Dwingeloo 4 Pesse 3 P. (Paul) Hogerheijde 65862 0 - 2
C 25-11-2018 10:00 Wijster 3 Dwingeloo 4 H (Henk) Zantinge 66531 4 - 2
C 18-11-2018 10:00 Dwingeloo 4 IJhorst 3 Afgeschermd 69118 3 - 7
C 11-11-2018 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 H. (Henk) vanEgten 65261 4 - 1
C 28-10-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Dwingeloo 4 M. (Martijn) Schöller 67209 2 - 1
C 14-10-2018 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 5 P. (Paul) Hogerheijde 64762 1 - 4
C 07-10-2018 10:00 Ruinerwold 4 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 68731 3 - 2
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 BEW 3 H. (Harrie) Wolters 67999 1 - 2
C 23-09-2018 10:00 DVSV 2 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 65896 2 - 2
B 16-09-2018 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 4 J. (Jacob) deWal 8864 1 - 2
B 09-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 4 P. (Paul) Hogerheijde 9000 8 - 4
B 02-09-2018 10:00 Ruinerwold 3 Dwingeloo 4 R. (Rudi) van derKlocht 8860 8 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Ruinerwold 3 Ruinen 4 9001 1-1
B 16-09-2018 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 4 8864 1-2
B 11-09-2018 19:30 Havelte 2 Ruinerwold 3 8865 5-3
B 09-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 4 9000 8-4
B 06-09-2018 19:30 Ruinen 4 Havelte 2 8999 0-7
B 02-09-2018 10:00 Ruinerwold 3 Dwingeloo 4 8860 8-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 14:00 Ruinen 5 Dwingeloo 4 64606 0-0
C 26-05-2019 10:00 Ruinerwold 4 v.v. Diever-Wapse 2 65558 0-0
C 26-05-2019 10:00 BEW 3 IJhorst 3 66897 0-0
C 26-05-2019 10:00 Wijster 3 Uffelte 2 66918 0-0
C 26-05-2019 10:00 DVSV 2 Pesse 3 68162 0-0
C 26-05-2019 10:30 Wacker 4 MSC/Amslod 3 68543 0-0
C 23-05-2019 20:00 Ruinen 5 Uffelte 2 65214 4-1
C 22-05-2019 19:30 IJhorst 3 Wacker 4 64816 5-0
C 19-05-2019 10:30 IJhorst 3 DVSV 2 69003 6-2
C 19-05-2019 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Ruinen 5 67400 3-0
C 19-05-2019 10:00 Uffelte 2 BEW 3 65595 1-0
C 19-05-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Wijster 3 69390 2-1
C 19-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 67953 5-2
C 19-05-2019 11:30 Pesse 3 Wacker 4 65823 3-1
C 16-05-2019 20:00 Dwingeloo 4 MSC/Amslod 3 65068 5-4
C 12-05-2019 10:00 BEW 3 MSC/Amslod 3 65807 2-5
C 12-05-2019 10:00 Ruinerwold 4 IJhorst 3 69236 1-4
C 12-05-2019 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Pesse 3 67540 2-1
C 12-05-2019 10:30 Wacker 4 Dwingeloo 4 65239 0-1
C 12-05-2019 10:00 DVSV 2 Wijster 3 68995 4-3
C 09-05-2019 19:00 Pesse 3 Wijster 3 64616 1-0
C 09-05-2019 20:00 Ruinerwold 4 Ruinen 5 67825 0-5
C 05-05-2019 10:00 Wijster 3 BEW 3 69025 6-1
C 05-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 v.v. Diever-Wapse 2 67527 1-1
C 05-05-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Ruinen 5 68683 4-2
C 05-05-2019 10:00 Uffelte 2 DVSV 2 65222 3-0
C 05-05-2019 11:30 Pesse 3 Ruinerwold 4 68952 4-4
C 02-05-2019 19:00 Wijster 3 Ruinerwold 4 68809 1-0
C 28-04-2019 14:00 Ruinen 5 BEW 3 69315 3-0
C 28-04-2019 10:00 Ruinerwold 4 Wacker 4 68822 1-3
C 28-04-2019 11:00 IJhorst 3 Wijster 3 67641 4-1
C 28-04-2019 10:00 DVSV 2 v.v. Diever-Wapse 2 65714 0-9
C 28-04-2019 10:00 Dwingeloo 4 Uffelte 2 66108 6-1
C 21-04-2019 14:00 Ruinen 5 Pesse 3 64255 2-3
C 21-04-2019 10:30 IJhorst 3 Dwingeloo 4 66194 4-3
C 19-04-2019 19:30 Wijster 3 Wacker 4 66346 5-0
C 14-04-2019 10:30 Wacker 4 Wijster 3 67656 5-4
C 14-04-2019 10:30 Ruinerwold 4 MSC/Amslod 3 67224 0-3
C 14-04-2019 10:00 DVSV 2 BEW 3 65300 1-1
C 07-04-2019 11:00 IJhorst 3 Ruinen 5 64521 11-1
C 07-04-2019 10:00 MSC/Amslod 3 DVSV 2 64688 9-1
C 07-04-2019 10:00 Wijster 3 v.v. Diever-Wapse 2 67863 0-12
C 07-04-2019 11:30 Pesse 3 Dwingeloo 4 68168 2-0
C 07-04-2019 10:00 Uffelte 2 Ruinerwold 4 67576 4-2
C 07-04-2019 10:00 BEW 3 Wacker 4 67377 2-0
C 31-03-2019 14:00 Ruinen 5 v.v. Diever-Wapse 2 69227 0-3
C 31-03-2019 11:30 Pesse 3 MSC/Amslod 3 68360 3-2
C 24-03-2019 10:00 Ruinerwold 4 BEW 3 68116 3-2
C 24-03-2019 10:30 Wacker 4 Uffelte 2 66201 1-5
C 24-03-2019 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 MSC/Amslod 3 65519 3-1
C 24-03-2019 14:00 Ruinen 5 DVSV 2 66350 6-0
C 24-03-2019 10:00 Dwingeloo 4 Wijster 3 68206 2-1
C 24-03-2019 11:30 Pesse 3 IJhorst 3 65581 1-6
C 17-03-2019 14:00 Ruinen 5 Wacker 4 64887 4-3
C 17-03-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Uffelte 2 64308 1-2
C 17-03-2019 10:00 BEW 3 Pesse 3 66061 0-5
C 10-03-2019 10:00 Uffelte 2 IJhorst 3 66827 2-4
C 10-03-2019 10:30 Wacker 4 DVSV 2 67229 3-2
C 10-03-2019 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 BEW 3 66328 3-0
C 03-03-2019 10:00 Dwingeloo 4 DVSV 2 64549 3-1
C 03-03-2019 12:15 Ruinen 5 Wijster 3 77434 2-13
C 03-03-2019 11:30 Pesse 3 v.v. Diever-Wapse 2 66867 1-4
C 03-03-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Wacker 4 68885 7-0
C 24-02-2019 10:00 Wijster 3 MSC/Amslod 3 66437 1-3
C 24-02-2019 11:00 IJhorst 3 v.v. Diever-Wapse 2 67817 1-2
C 24-02-2019 11:30 Pesse 3 Ruinen 5 66577 8-0
C 24-02-2019 10:00 Dwingeloo 4 Wacker 4 66685 4-2
C 17-02-2019 10:00 BEW 3 Dwingeloo 4 67552 1-0
C 17-02-2019 10:00 MSC/Amslod 3 IJhorst 3 68726 8-4
C 17-02-2019 10:00 Wijster 3 Ruinen 5 66016 7-2
C 17-02-2019 10:30 Wacker 4 v.v. Diever-Wapse 2 65886 1-5
C 17-02-2019 10:00 DVSV 2 Ruinerwold 4 66283 6-0
C 17-02-2019 10:00 Uffelte 2 Pesse 3 66401 4-3
C 10-02-2019 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Uffelte 2 64263 9-2
C 03-02-2019 11:30 Pesse 3 BEW 3 68660 6-1
C 09-12-2018 10:00 MSC/Amslod 3 Ruinerwold 4 69070 6-0
C 09-12-2018 10:00 BEW 3 DVSV 2 66251 1-1
C 09-12-2018 10:00 Uffelte 2 Dwingeloo 4 69225 5-0
C 02-12-2018 14:00 Ruinen 5 IJhorst 3 69149 2-4
C 02-12-2018 10:30 Wacker 4 BEW 3 64976 5-6
C 02-12-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Wijster 3 68950 6-1
C 02-12-2018 10:00 Ruinerwold 4 Uffelte 2 68274 2-7
C 02-12-2018 10:00 DVSV 2 MSC/Amslod 3 65070 4-5
C 02-12-2018 10:00 Dwingeloo 4 Pesse 3 65862 0-2
C 25-11-2018 10:00 BEW 3 Ruinerwold 4 65752 0-1
C 25-11-2018 10:00 DVSV 2 Ruinen 5 69046 7-3
C 25-11-2018 11:00 IJhorst 3 Pesse 3 64344 2-1
C 25-11-2018 10:00 Wijster 3 Dwingeloo 4 66531 4-2
C 25-11-2018 10:00 Uffelte 2 Wacker 4 67069 0-4
C 25-11-2018 10:00 MSC/Amslod 3 v.v. Diever-Wapse 2 66772 1-1
C 18-11-2018 10:00 Ruinerwold 4 Wijster 3 66260 1-7
C 18-11-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 DVSV 2 67850 7-0
C 18-11-2018 10:00 Uffelte 2 MSC/Amslod 3 68815 6-4
C 18-11-2018 10:00 Dwingeloo 4 IJhorst 3 69118 3-7
C 18-11-2018 10:30 Wacker 4 Ruinen 5 65141 0-6
C 11-11-2018 10:00 Wijster 3 Pesse 3 64395 0-1
C 11-11-2018 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 65261 4-1
C 11-11-2018 11:00 IJhorst 3 Uffelte 2 67757 6-4
C 11-11-2018 14:00 Ruinen 5 Ruinerwold 4 64904 5-2
C 11-11-2018 10:00 BEW 3 v.v. Diever-Wapse 2 66767 0-7
C 11-11-2018 10:00 DVSV 2 Wacker 4 66399 1-1
C 07-11-2018 19:30 Wacker 4 IJhorst 3 64560 1-2
C 04-11-2018 10:00 MSC/Amslod 3 BEW 3 65665 9-0
C 04-11-2018 10:00 Wijster 3 DVSV 2 65550 3-1
C 04-11-2018 10:00 Uffelte 2 Ruinen 5 68624 3-6
C 04-11-2018 10:30 IJhorst 3 Ruinerwold 4 67703 12-3
C 28-10-2018 10:00 Ruinerwold 4 Pesse 3 65011 0-2
C 28-10-2018 10:00 BEW 3 Wijster 3 65153 6-4
C 28-10-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Dwingeloo 4 67209 2-1
C 28-10-2018 10:00 DVSV 2 Uffelte 2 69408 4-8
C 28-10-2018 14:00 Ruinen 5 MSC/Amslod 3 69234 2-8
C 21-10-2018 14:00 Ruinen 5 Wijster 3 65699 0-0
C 14-10-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Ruinerwold 4 65132 9-2
C 14-10-2018 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 5 64762 1-4
C 14-10-2018 10:00 Uffelte 2 Wijster 3 65953 3-5
C 14-10-2018 11:00 IJhorst 3 BEW 3 64561 6-1
C 14-10-2018 11:30 Pesse 3 DVSV 2 65179 8-0
C 07-10-2018 10:30 Wacker 4 Pesse 3 68971 0-3
C 07-10-2018 10:00 BEW 3 Uffelte 2 67799 0-2
C 07-10-2018 10:00 Ruinerwold 4 Dwingeloo 4 68731 3-2
C 07-10-2018 10:00 DVSV 2 IJhorst 3 69078 3-7
C 30-09-2018 10:00 Ruinerwold 4 DVSV 2 65723 2-1
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 BEW 3 67999 1-2
C 30-09-2018 11:00 IJhorst 3 MSC/Amslod 3 64730 3-5
C 30-09-2018 11:30 Pesse 3 Uffelte 2 64972 7-2
C 30-09-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Wacker 4 68645 5-0
C 23-09-2018 10:00 BEW 3 Ruinen 5 67095 1-3
C 23-09-2018 10:30 Wacker 4 Ruinerwold 4 67349 1-3
C 23-09-2018 10:00 Wijster 3 IJhorst 3 65518 1-4
C 23-09-2018 10:00 Uffelte 2 v.v. Diever-Wapse 2 65389 0-5
C 23-09-2018 10:00 MSC/Amslod 3 Pesse 3 67154 1-0
C 23-09-2018 10:00 DVSV 2 Dwingeloo 4 65896 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Havelte 2 3 2 0 1 6 13 5 8 0
2 Dwingeloo 4 3 2 0 1 6 10 13 -3 0
3 Ruinerwold 3 3 1 1 1 4 12 6 6 0
4 Ruinen 4 3 0 1 2 1 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 v.v. Diever-Wapse 2 20 18 2 0 56 98 13 85 0
2 IJhorst 3 20 17 0 3 51 102 45 57 0
3 MSC/Amslod 3 21 15 1 5 46 92 41 51 0
4 Pesse 3 21 14 1 6 43 65 31 34 0
5 Uffelte 2 21 11 0 10 33 65 73 -8 0
6 Ruinen 5 21 10 0 11 30 62 82 -20 0
7 Wijster 3 21 9 0 12 27 68 62 6 0
8 Dwingeloo 4 21 7 2 12 23 43 54 -11 0
9 BEW 3 21 5 2 14 17 27 72 -45 0
10 Ruinerwold 4 21 5 1 15 16 32 89 -57 0
11 Wacker 4 21 4 1 16 13 31 74 -43 0
12 DVSV 2 21 3 4 14 13 41 90 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 veld 3 kl.k. 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven