Ondernemers Collectief Dwingeloo
0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

Dwingeloo JO19-1

Staand: trainer/leider Johan Huls, Bas Visscher, Rick Poelstra, Teun van der Ree, Kevin Bijlsma, Koen Mollink, Erwin Jongebloed, assistent-scheidsrechter Reinder Kloesen

Zittend: Gerjan Willems, Mathijs de Weerd, Tom Vendrig, Derk Dekker, Bram Donker, Joran Strijdonck, Arjan Doorten

Op de foto ontbreken Stijn Heersink, Sander Doorten, Pieter Gerard Hoevers, Daan Westerhof, leider Herman Vendrig en leider Wilco Willems
 

Teamleden

Spelers
Stijn Heersink Keeper      
Kevin Bijlsma        
Derk Dekker        
Bram Donker        
Sander Doorten        
Arjan Doorten        
Jurian Emmink        
Pieter Gerard Hoevers        
Erwin Jongebloed        
Koen Mollink        
Rick Poelstra        
Teun van der Ree        
Joran Strijdonck        
Tom Vendrig        
Bas Visscher        
Mathijs de Weerd        
Daan Westerhof        
Gerjan Willems        
 
Overige teamleden
Johan Huls Jeugdtrainer/leider
Herman Vendrig Jeugdleider
Wilco Willems Jeugdleider
Reinder Kloesen Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Olympia'28 JO19-1 Afgeschermd 104095 3 - 0
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 G. (Geert) Kloppenburg 104096 2 - 0
C 04-05-2019 12:30 ACV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 L.B. (Lucian) Franzky 96202 5 - 5
C 20-04-2019 14:30 VKW JO19-1 Dwingeloo JO19-1 Afgeschermd 103595 6 - 1
C 13-04-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Borger JO19-1 R.J.W. (Ruud) Beens 104097 2 - 5
C 06-04-2019 14:30 Beilen JO19-1 Dwingeloo JO19-1 T.W.S. (Thomas) Ganzevoort 91232 2 - 1
C 30-03-2019 12:30 DESZ JO19-1 Dwingeloo JO19-1 K. (Kevin) Wiltens 88071 12 - 2
C 23-03-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Emmen JO19-1 HJ (Henkjan) Ribberink 104092 4 - 1
C 09-03-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 SJO JVZ JO19-1 P.J. (Pieter Jan) Lubberts 104093 0 - 2
V 02-03-2019 13:30 Dwingeloo JO19-1 Fit Boys JO19-1 Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 003
V 28-02-2019 20:00 Beilen JO19 Dwingeloo JO19-1
C 16-02-2019 14:00 Valthermond JO19-1 Dwingeloo JO19-1 E. (Egbert) Koning 103359 3 - 0
V 12-02-2019 20:00 Dwingeloo JO19-1 Gomos JO19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 003
C 09-02-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 DZOH JO19-2 T.W.S. (Thomas) Ganzevoort 104094 1 - 2
V 05-02-2019 vervallen Dwingeloo JO19-1 VCG 002
V 05-02-2019 19:00 Dwingeloo JO19-1 VCG JO19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 002
V 05-02-2019 19:00 Dwingeloo JO19-1 VCG 002
V 05-02-2019 vervallen Dwingeloo JO19-1 VCG 002
C 15-12-2018 14:30 VENO JO19-1 Dwingeloo JO19-1 Afgeschermd 26178 0 - 4
C 08-12-2018 vervallen Dwingeloo JO19-1 Ruinerwold JO19-1 40881
C 01-12-2018 12:00 Olympia\'28 JO19-1 Dwingeloo JO19-1 R (Riyadh) Botrous 40815 2 - 1
C 24-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 Afgeschermd 53378 4 - 1
C 17-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST VHK/SVBS\'77 JO19-1 M.M. (Michiel) Okken 48789 2 - 1
C 03-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 SVM JO19-1 Afgeschermd 33470 3 - 2
V 24-10-2018 20:00 sc Erica Dwingeloo JO19-1
C 13-10-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 DESZ JO19-1 G (Gauke) Hayma 34680 1 - 5
C 06-10-2018 12:15 ST Creil-Bant JO19-1 Dwingeloo JO19-1 Afgeschermd 58663 1 - 2
C 29-09-2018 12:30 Urk JO19-2 Dwingeloo JO19-1 Afgeschermd 38760 1 - 1
C 22-09-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 Afgeschermd 32986 0 - 1
B 15-09-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 Gorredijk JO19-1 Afgeschermd 1514 1 - 3
B 13-09-2018 vervallen Dwingeloo JO19-1 Ruinerwold JO19-1 EA (Eddy) Nieuwenweg 1515
V 06-09-2018 19:30 Dwingeloo JO19-1 Gomos JO19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 0001
B 03-09-2018 19:30 S.V. Haulerwijk JO19-1 Dwingeloo JO19-1 Afgeschermd 1513 1 - 0
V 30-08-2018 19:00 Dwingeloo JO19-1 Ruinen JO 19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-05-2019 19:00 Valthermond JO19-1 Emmen JO19-1 103356 9-1
C 25-05-2019 12:15 SJO JVZ JO19-1 Borger JO19-1 96179 5-0
C 25-05-2019 14:30 VKW JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 103597 3-0
C 25-05-2019 14:30 Beilen JO19-1 DZOH JO19-2 91233 6-0
C 25-05-2019 12:10 Olympia'28 JO19-1 ACV JO19-2 86008 2-2
C 21-05-2019 19:00 DESZ JO19-1 Emmen JO19-1 120586 5-8
C 18-05-2019 12:00 Borger JO19-1 VKW JO19-1 88102 2-3
C 18-05-2019 12:45 ACV JO19-2 DESZ JO19-1 96204 2-6
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Olympia'28 JO19-1 104095 3-0
C 18-05-2019 14:30 Emmen JO19-1 Beilen JO19-1 103582 3-2
C 18-05-2019 13:00 MSC/Amslod JO19-1 Valthermond JO19-1 89920 0-4
C 18-05-2019 15:10 DZOH JO19-2 SJO JVZ JO19-1 91205 4-2
C 11-05-2019 12:00 Olympia'28 JO19-1 DZOH JO19-2 86009 4-1
C 11-05-2019 12:00 SJO JVZ JO19-1 Emmen JO19-1 96175 19-1
C 11-05-2019 12:30 DESZ JO19-1 Borger JO19-1 88074 1-4
C 11-05-2019 14:00 Valthermond JO19-1 ACV JO19-2 103358 3-0
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 104096 2-0
C 11-05-2019 14:30 VKW JO19-1 Beilen JO19-1 103593 1-0
C 07-05-2019 19:30 Emmen JO19-1 DZOH JO19-2 120180 2-2
C 04-05-2019 12:00 Borger JO19-1 Valthermond JO19-1 88103 1-3
C 04-05-2019 12:30 ACV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 96202 5-5
C 04-05-2019 14:30 Beilen JO19-1 SJO JVZ JO19-1 91231 1-2
C 04-05-2019 14:30 DZOH JO19-2 VKW JO19-1 91207 1-3
C 04-05-2019 14:45 Emmen JO19-1 Olympia'28 JO19-1 103585 3-2
C 01-05-2019 18:45 DESZ JO19-1 Emmen JO19-1 120015 2-5
C 24-04-2019 19:30 Emmen JO19-1 DZOH JO19-2 103583 0-0
C 20-04-2019 14:30 VKW JO19-1 Dwingeloo JO19-1 103595 6-1
C 20-04-2019 14:30 Beilen JO19-1 DESZ JO19-1 91234 0-1
C 17-04-2019 20:00 MSC/Amslod JO19-1 DESZ JO19-1 89919 0-6
C 13-04-2019 14:30 VKW JO19-1 SJO JVZ JO19-1 103594 0-3
C 13-04-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Borger JO19-1 104097 2-5
C 13-04-2019 14:00 Valthermond JO19-1 Beilen JO19-1 103357 4-0
C 13-04-2019 12:30 DESZ JO19-1 Emmen JO19-1 88069 0-0
C 13-04-2019 12:30 ACV JO19-2 DZOH JO19-2 96203 1-1
C 13-04-2019 12:00 Olympia'28 JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 86012 4-5
C 06-04-2019 14:30 DZOH JO19-2 DESZ JO19-1 91206 2-6
C 06-04-2019 15:00 MSC/Amslod JO19-1 ACV JO19-2 89918 4-1
C 06-04-2019 12:00 Borger JO19-1 Olympia'28 JO19-1 88104 5-2
C 06-04-2019 14:30 Beilen JO19-1 Dwingeloo JO19-1 91232 2-1
C 06-04-2019 14:30 SJO JVZ JO19-1 Valthermond JO19-1 96177 2-3
C 06-04-2019 14:45 Emmen JO19-1 VKW JO19-1 103584 0-4
C 30-03-2019 14:30 ACV JO19-2 Emmen JO19-1 117582 5-4
C 30-03-2019 12:30 DESZ JO19-1 Dwingeloo JO19-1 88071 12-2
C 30-03-2019 12:00 Olympia'28 JO19-1 Valthermond JO19-1 86011 1-6
C 23-03-2019 12:00 Olympia'28 JO19-1 VKW JO19-1 86010 1-2
C 23-03-2019 12:30 ACV JO19-2 Beilen JO19-1 96201 3-1
C 23-03-2019 12:30 DESZ JO19-1 SJO JVZ JO19-1 88070 5-4
C 23-03-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Emmen JO19-1 104092 4-1
C 23-03-2019 15:00 MSC/Amslod JO19-1 Borger JO19-1 89921 2-3
C 23-03-2019 14:00 Valthermond JO19-1 DZOH JO19-2 103360 6-0
C 16-03-2019 14:30 SJO JVZ JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 96178 5-2
C 16-03-2019 12:00 Borger JO19-1 ACV JO19-2 88101 3-1
C 09-03-2019 14:00 Valthermond JO19-1 VKW JO19-1 103361 3-2
C 09-03-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 SJO JVZ JO19-1 104093 0-2
C 09-03-2019 14:30 ACV JO19-2 Emmen JO19-1 96200 2-2
C 09-03-2019 15:00 MSC/Amslod JO19-1 Beilen JO19-1 89917 1-1
C 09-03-2019 14:30 DZOH JO19-2 Borger JO19-1 91209 3-3
C 04-03-2019 20:00 DESZ JO19-1 Olympia'28 JO19-1 88073 0-1
C 02-03-2019 14:00 DZOH JO19-2 MSC/Amslod JO19-1 91208 2-0
C 02-03-2019 14:30 SJO JVZ JO19-1 ACV JO19-2 96176 4-2
C 16-02-2019 14:00 Valthermond JO19-1 Dwingeloo JO19-1 103359 3-0
C 16-02-2019 14:30 Beilen JO19-1 Olympia'28 JO19-1 91235 5-0
C 16-02-2019 14:30 VKW JO19-1 DESZ JO19-1 103596 3-0
C 16-02-2019 14:45 Emmen JO19-1 Borger JO19-1 103586 0-1
C 09-02-2019 15:00 MSC/Amslod JO19-1 Emmen JO19-1 89916 1-2
C 09-02-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 DZOH JO19-2 104094 1-2
C 09-02-2019 12:45 ACV JO19-2 VKW JO19-1 96205 1-6
C 09-02-2019 12:30 DESZ JO19-1 Valthermond JO19-1 88072 1-2
C 09-02-2019 12:00 Olympia'28 JO19-1 SJO JVZ JO19-1 86007 4-3
C 09-02-2019 12:00 Borger JO19-1 Beilen JO19-1 88100 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2018 19:30 Ruinerwold JO19-1 S.V. Haulerwijk JO19-1 1518 0-0
B 15-09-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 Gorredijk JO19-1 1514 1-3
B 13-09-2018 20:00 Dwingeloo JO19-1 Ruinerwold JO19-1 1515 0-0
B 08-09-2018 17:00 Gorredijk JO19-1 S.V. Haulerwijk JO19-1 1516 1-2
B 03-09-2018 19:30 S.V. Haulerwijk JO19-1 Dwingeloo JO19-1 1513 1-0
B 01-09-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 Gorredijk JO19-1 1517 0-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:30 VENO JO19-1 Dwingeloo JO19-1 26178 0-4
C 08-12-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Olympia'28 JO19-1 52209 2-1
C 08-12-2018 14:30 VENO JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 30004 1-4
C 08-12-2018 12:30 DESZ JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 56940 6-3
C 06-12-2018 20:15 Urk JO19-2 SVM JO19-1 54197 4-2
C 01-12-2018 12:00 Olympia'28 JO19-1 Dwingeloo JO19-1 40815 2-1
C 01-12-2018 12:30 SVM JO19-1 VENO JO19-1 34117 3-1
C 01-12-2018 14:30 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 ST Creil-Bant JO19-1 42364 1-0
C 01-12-2018 15:00 MSC/Amslod JO19-1 DESZ JO19-1 26378 1-1
C 28-11-2018 20:00 DESZ JO19-1 VENO JO19-1 77211 5-2
C 24-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 53378 4-1
C 24-11-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 28593 0-6
C 24-11-2018 12:15 ST Creil-Bant JO19-1 Olympia'28 JO19-1 35867 0-1
C 19-11-2018 19:30 VENO JO19-1 Urk JO19-2 42016 1-3
C 17-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 48789 2-1
C 17-11-2018 14:30 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 SVM JO19-1 42997 4-4
C 17-11-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 VENO JO19-1 55839 0-0
C 17-11-2018 12:30 Urk JO19-2 ST Creil-Bant JO19-1 38169 0-6
C 17-11-2018 12:00 Olympia'28 JO19-1 DESZ JO19-1 58888 5-1
C 10-11-2018 11:45 SVM JO19-1 Olympia'28 JO19-1 54332 2-5
C 10-11-2018 12:30 DESZ JO19-1 Urk JO19-2 47383 1-8
C 10-11-2018 12:15 ST Creil-Bant JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 57058 2-5
C 10-11-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Ruinerwold JO19-1 35736 0-0
C 03-11-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 ST Creil-Bant JO19-1 54882 1-3
C 03-11-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 SVM JO19-1 33470 3-2
C 03-11-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 48877 0-0
C 03-11-2018 12:15 Urk JO19-2 MSC/Amslod JO19-1 44130 2-1
C 01-11-2018 19:30 VENO JO19-1 Olympia'28 JO19-1 48135 6-0
C 27-10-2018 14:30 MSC/Amslod JO19-1 Ruinerwold JO19-1 39619 0-0
C 27-10-2018 14:30 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 VENO JO19-1 37163 4-1
C 27-10-2018 12:30 SVM JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 34169 5-0
C 27-10-2018 12:00 Olympia'28 JO19-1 Urk JO19-2 55832 5-2
C 27-10-2018 12:00 ST Creil-Bant JO19-1 DESZ JO19-1 41805 1-4
C 15-10-2018 19:30 Olympia'28 JO19-1 Ruinerwold JO19-1 31058 7-3
C 13-10-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 29939 2-6
C 13-10-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 DESZ JO19-1 34680 1-5
C 13-10-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 SVM JO19-1 47301 1-9
C 13-10-2018 15:00 MSC/Amslod JO19-1 Olympia'28 JO19-1 32913 6-1
C 11-10-2018 19:30 VENO JO19-1 ST Creil-Bant JO19-1 58884 2-1
C 10-10-2018 20:00 DESZ JO19-1 VENO JO19-1 74297 0-0
C 06-10-2018 11:45 SVM JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 59076 1-5
C 06-10-2018 12:15 ST Creil-Bant JO19-1 Dwingeloo JO19-1 58663 1-2
C 06-10-2018 12:30 DESZ JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 49893 9-1
C 06-10-2018 14:30 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 Urk JO19-2 57677 0-1
C 29-09-2018 11:45 SVM JO19-1 DESZ JO19-1 35214 3-5
C 29-09-2018 12:30 Urk JO19-2 Dwingeloo JO19-1 38760 1-1
C 29-09-2018 14:00 Ruinerwold JO19-1 ST Creil-Bant JO19-1 50475 0-6
C 29-09-2018 14:30 VENO JO19-1 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 47002 4-5
C 29-09-2018 15:00 MSC/Amslod JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 40231 2-0
C 22-09-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 Urk JO19-2 55169 1-3
C 22-09-2018 14:30 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 Olympia'28 JO19-1 36833 2-1
C 22-09-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 32986 0-1
C 22-09-2018 12:30 DESZ JO19-1 VENO JO19-1 30111 0-0
C 22-09-2018 12:00 ST Creil-Bant JO19-1 SVM JO19-1 46034 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Valthermond JO19-1 11 11 0 0 33 46 8 38 0
2 VKW JO19-1 11 9 0 2 27 33 12 21 0
3 SJO JVZ JO19-1 11 7 0 4 21 51 22 29 0
4 Borger JO19-1 11 6 1 4 19 28 24 4 0
5 DESZ JO19-1 11 6 0 5 18 43 28 15 0
6 Beilen JO19-1 11 4 1 6 13 20 17 3 0
7 DZOH JO19-2 11 3 3 5 12 18 34 -16 0
8 Olympia'28 JO19-1 11 3 1 7 10 21 35 -14 0
9 Dwingeloo JO19-1 11 3 1 7 10 21 38 -17 0
10 ACV JO19-2 11 2 3 6 9 23 39 -16 0
11 Emmen JO19-1 11 4 1 6 9 25 54 -29 4
12 MSC/Amslod JO19-1 11 2 1 8 7 15 33 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. Haulerwijk JO19-1 2 2 0 0 6 3 1 2 0
2 Gorredijk JO19-1 2 1 0 1 3 4 3 1 0
3 Dwingeloo JO19-1 2 0 0 2 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MSC/Amslod JO19-1 9 7 1 1 22 31 8 23 0
2 DESZ JO19-1 9 6 1 2 19 37 25 12 0
3 Urk JO19-2 9 6 1 2 19 24 18 6 0
4 Dwingeloo JO19-1 9 5 1 3 16 18 14 4 0
5 Olympia'28 JO19-1 9 5 0 4 15 21 22 -1 0
6 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 9 4 1 4 13 21 21 0 0
7 ST Creil-Bant JO19-1 9 3 0 6 9 17 17 0 0
8 SVM JO19-1 9 2 1 6 7 23 30 -7 0
9 ST VHK/SVBS'77 JO19-1 9 2 0 7 6 13 39 -26 0
10 VENO JO19-1 9 2 0 7 3 18 29 -11 3

Training

Berichten



Terug naar boven