Ondernemers Collectief Dwingeloo
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO17-1

Staand: leider Gretina Keekstra, Jasper Brouwer, Robbin Poelstra, Jos Mulder, Nick Dekker, Bart Manden, Lars Bouw, Sytze van der Zee, Misha de Bruijn, trainer Roland Bouw

Zittend: Gert Barelds, Menko Groen, Mats Vendrig, Jarno Streutker, Pepijn Waninge, Nemo de Vries, Stijn Westerhof

Op de foto ontbreken leider Herman Vendrig en trainer Albert Vos
 

Teamleden

Spelers
Jarno Streutker Keeper      
Gert Barelds        
Lars Bouw        
Jasper Brouwer        
Misha de Bruijn        
Nick Dekker        
Menko Groen        
Tim Jonker        
Bart Manden        
Jos Mulder        
Robbin Poelstra        
Mats Vendrig        
Nemo de Vries        
Pepijn Waninge        
Stijn Westerhof        
Sytze van der Zee        
 
Overige teamleden
Gretina Keekstra Jeugdleider
Herman Vendrig Jeugdleider
Roland Bouw Jeugdtrainer
Albert Vos Jeugdtrainer
Roland Bouw Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 28-05-2019 19:00 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 87187 Sportpark Hulsebosch 18:00
C 01-06-2019 13:00 Dwingeloo JO17-1 Actief JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 87188 Sportpark Hulsebosch 12:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-05-2019 19:00 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3
C 01-06-2019 11:00 Havelte JO17-1 ACV JO17-3
C 01-06-2019 13:00 Dwingeloo JO17-1 Actief JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 87191 5 - 0
C 11-05-2019 10:45 ACV JO17-3 Dwingeloo JO17-1 R. (Roy) Kunstman 106888 1 - 4
C 20-04-2019 10:30 Dwingeloo JO17-1 Fit Boys JO17-1 N. (Nick) Middelbos 87190 1 - 3
C 13-04-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-2 Dwingeloo JO17-1 Afgeschermd 87258 3 - 2
C 30-03-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 87189 5 - 1
C 23-03-2019 11:00 Havelte JO17-1 Dwingeloo JO17-1 J. (Jan) Dekker 93888 0 - 2
C 09-03-2019 10:30 Actief JO17-2 Dwingeloo JO17-1 B.F. (Ben) Luinge 95750 1 - 3
C 09-02-2019 09:00 Fit Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 N. (Nick) Middelbos 101015 3 - 0
V 02-02-2019 afgelast Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO 17-1 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter) 0001
V 26-01-2019 afgelast Dwingeloo JO17-1 Staphorst JO17 Harrie Wolters (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 11:00 Dwingeloo JO17-1 Staphorst JO17
V 19-01-2019 afgelast Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17 Harrie Wolters (Scheidsrechter)
C 15-12-2018 10:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 P. (Paul) Hogerheijde 33134 -
C 08-12-2018 11:00 Dwingeloo JO17-1 Fit Boys JO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 32522 0 - 1
C 01-12-2018 14:30 HHCombi JO17-1 Dwingeloo JO17-1 K (Klaas) Zwaneveld 45414 5 - 0
C 24-11-2018 12:30 Dwingeloo JO17-1 SJO HH\'97 JO17-2 H. (Harrie) Wolters 39283 4 - 0
C 17-11-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F. (Folkert) Eizinga 36379 2 - 2
C 10-11-2018 12:00 Dwingeloo JO17-1 FC Assen JO17-2 T (Tom) Kemkers 53340 1 - 2
C 27-10-2018 11:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-1 S. (Sjarno) Waninge 57139 0 - 1
C 20-10-2018 10:00 Asser Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 J. (Jack) Li 58672 1 - 2
C 13-10-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 Smilde\'94 JO17-1 H. (Harrie) Wolters 44927 0 - 2
C 06-10-2018 11:00 Pesse JO17-1 Dwingeloo JO17-1 M. (Marcel) van derSteen 43015 4 - 5
C 22-09-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 HZVV JO17-3 P. (Paul) Hogerheijde 38537 5 - 0
B 15-09-2018 12:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 8196 3 - 1
B 08-09-2018 10:00 Ruinen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 H. (Henk) Veeningen 8197 3 - 3
B 01-09-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO17-1 R.A. (Roland) Bouw 8195 1 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:00 Havelte JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 93890 5-1
C 22-05-2019 19:00 Fit Boys JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 101017 2-0
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 87191 5-0
C 18-05-2019 09:00 Fit Boys JO17-1 ACV JO17-3 101014 1-1
C 18-05-2019 13:00 LEO (Loon) JO17-2 Actief JO17-2 87259 2-2
C 11-05-2019 10:45 ACV JO17-3 Dwingeloo JO17-1 106888 1-4
C 11-05-2019 10:30 Actief JO17-2 Fit Boys JO17-1 95752 0-4
C 20-04-2019 10:30 Dwingeloo JO17-1 Fit Boys JO17-1 87190 1-3
C 20-04-2019 10:30 Actief JO17-2 LEO (Loon) JO17-2 95751 4-1
C 13-04-2019 09:00 Fit Boys JO17-1 Havelte JO17-1 101018 3-0
C 13-04-2019 10:30 Actief JO17-2 ACV JO17-3 95749 0-5
C 13-04-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-2 Dwingeloo JO17-1 87258 3-2
C 06-04-2019 11:00 Havelte JO17-1 Actief JO17-2 93889 5-2
C 06-04-2019 10:40 ACV JO17-3 LEO (Loon) JO17-2 106890 2-0
C 30-03-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 87189 5-1
C 23-03-2019 11:00 Havelte JO17-1 Dwingeloo JO17-1 93888 0-2
C 23-03-2019 12:30 ACV JO17-3 Fit Boys JO17-1 106891 1-1
C 16-03-2019 13:00 LEO (Loon) JO17-2 Havelte JO17-1 87261 3-1
C 16-03-2019 09:00 Fit Boys JO17-1 Actief JO17-2 101016 2-0
C 09-03-2019 10:30 Actief JO17-2 Dwingeloo JO17-1 95750 1-3
C 09-03-2019 11:30 ACV JO17-3 Havelte JO17-1 106892 2-0
C 09-03-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-2 Fit Boys JO17-1 87260 2-5
C 02-03-2019 13:00 LEO (Loon) JO17-2 ACV JO17-3 87257 2-1
C 23-02-2019 12:00 ACV JO17-3 Actief JO17-2 106889 4-3
C 16-02-2019 11:00 Havelte JO17-1 Fit Boys JO17-1 93891 0-2
C 09-02-2019 10:30 Actief JO17-2 Havelte JO17-1 95753 1-1
C 09-02-2019 09:00 Fit Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 101015 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-09-2018 19:30 Havelte JO17-1 Ruinen JO17-1 8199 3-1
B 18-09-2018 19:30 Ruinen JO17-1 Ruinerwold JO17-1 8198 0-0
B 15-09-2018 12:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 8196 3-1
B 13-09-2018 19:30 Ruinerwold JO17-1 Havelte JO17-1 8200 3-1
B 08-09-2018 10:00 Ruinen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 8197 3-3
B 01-09-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO17-1 8195 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 Dwingeloo JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 33134 0-0
C 15-12-2018 11:00 Pesse JO17-1 Asser Boys JO17-1 48951 3-0
C 08-12-2018 13:00 LEO (Loon) JO17-2 HHCombi JO17-1 31209 0-2
C 08-12-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 FC Assen JO17-2 42469 5-0
C 08-12-2018 11:00 Dwingeloo JO17-1 Fit Boys JO17-1 32522 0-1
C 08-12-2018 11:30 Pesse JO17-1 Smilde'94 JO17-1 38650 0-0
C 08-12-2018 14:30 Asser Boys JO17-1 SJO HH'97 JO17-2 42447 2-3
C 08-12-2018 14:45 HZVV JO17-3 VKW JO17-2 57617 4-0
C 01-12-2018 09:00 Fit Boys JO17-1 vv Stânfries JO17-1 51359 1-3
C 01-12-2018 10:30 SJO HH'97 JO17-2 Pesse JO17-1 41771 4-6
C 01-12-2018 13:00 FC Assen JO17-2 HZVV JO17-3 35863 4-1
C 01-12-2018 14:30 Smilde'94 JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 44568 1-1
C 01-12-2018 14:30 HHCombi JO17-1 Dwingeloo JO17-1 45414 5-0
C 01-12-2018 13:00 VKW JO17-2 Asser Boys JO17-1 54292 5-5
C 28-11-2018 19:30 LEO (Loon) JO17-2 Fit Boys JO17-1 32032 3-0
C 24-11-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 Smilde'94 JO17-1 52991 1-0
C 24-11-2018 12:30 Dwingeloo JO17-1 SJO HH'97 JO17-2 39283 4-0
C 24-11-2018 11:30 Asser Boys JO17-1 HZVV JO17-3 42598 8-3
C 24-11-2018 11:10 Pesse JO17-1 FC Assen JO17-2 57982 1-2
C 24-11-2018 15:30 HHCombi JO17-1 VKW JO17-2 41521 5-0
C 22-11-2018 19:00 Smilde'94 JO17-1 VKW JO17-2 55884 3-1
C 17-11-2018 13:00 FC Assen JO17-2 Asser Boys JO17-1 50554 4-2
C 17-11-2018 14:30 HZVV JO17-3 LEO (Loon) JO17-2 25358 2-1
C 17-11-2018 12:00 SJO HH'97 JO17-2 HHCombi JO17-1 31574 2-8
C 17-11-2018 09:00 Fit Boys JO17-1 Pesse JO17-1 43547 1-2
C 17-11-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 Dwingeloo JO17-1 36379 2-2
C 10-11-2018 11:00 Pesse JO17-1 HZVV JO17-3 38819 13-2
C 10-11-2018 12:00 Dwingeloo JO17-1 FC Assen JO17-2 53340 1-2
C 10-11-2018 13:00 VKW JO17-2 Fit Boys JO17-1 35870 0-5
C 10-11-2018 14:30 Asser Boys JO17-1 vv Stânfries JO17-1 54940 3-8
C 10-11-2018 14:45 LEO (Loon) JO17-2 SJO HH'97 JO17-2 54852 2-2
C 10-11-2018 15:30 HHCombi JO17-1 Smilde'94 JO17-1 37792 1-1
C 03-11-2018 14:30 Asser Boys JO17-1 Fit Boys JO17-1 52165 0-5
C 03-11-2018 12:45 HZVV JO17-3 SJO HH'97 JO17-2 27627 1-4
C 03-11-2018 11:15 Pesse JO17-1 HHCombi JO17-1 48357 5-6
C 03-11-2018 10:45 FC Assen JO17-2 Smilde'94 JO17-1 45228 0-2
C 03-11-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 VKW JO17-2 41065 7-0
C 01-11-2018 20:00 Asser Boys JO17-1 LEO (Loon) JO17-2 51309 4-3
C 27-10-2018 14:45 LEO (Loon) JO17-2 Pesse JO17-1 36679 0-8
C 27-10-2018 14:30 Smilde'94 JO17-1 Asser Boys JO17-1 58556 15-1
C 27-10-2018 11:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-1 57139 0-1
C 27-10-2018 10:30 SJO HH'97 JO17-2 FC Assen JO17-2 33200 1-7
C 27-10-2018 09:00 Fit Boys JO17-1 HZVV JO17-3 28661 3-2
C 27-10-2018 15:30 HHCombi JO17-1 vv Stânfries JO17-1 32847 3-6
C 20-10-2018 10:00 Asser Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 58672 1-2
C 16-10-2018 19:00 HHCombi JO17-1 Asser Boys JO17-1 43561 7-0
C 13-10-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 Pesse JO17-1 47437 4-0
C 13-10-2018 12:00 SJO HH'97 JO17-2 Fit Boys JO17-1 37798 1-5
C 13-10-2018 12:45 HZVV JO17-3 HHCombi JO17-1 44735 2-4
C 13-10-2018 12:45 FC Assen JO17-2 VKW JO17-2 37545 5-1
C 13-10-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 Smilde'94 JO17-1 44927 0-2
C 06-10-2018 09:00 Fit Boys JO17-1 FC Assen JO17-2 44564 0-2
C 06-10-2018 11:00 Pesse JO17-1 Dwingeloo JO17-1 43015 4-5
C 06-10-2018 13:00 VKW JO17-2 SJO HH'97 JO17-2 25545 3-2
C 06-10-2018 14:30 Smilde'94 JO17-1 HZVV JO17-3 41965 5-0
C 06-10-2018 14:45 LEO (Loon) JO17-2 vv Stânfries JO17-1 54949 0-4
C 29-09-2018 09:00 Fit Boys JO17-1 HHCombi JO17-1 34262 0-5
C 29-09-2018 12:00 SJO HH'97 JO17-2 Smilde'94 JO17-1 59144 1-5
C 29-09-2018 12:30 FC Assen JO17-2 LEO (Loon) JO17-2 46337 1-3
C 29-09-2018 12:45 HZVV JO17-3 vv Stânfries JO17-1 59476 0-6
C 29-09-2018 13:00 VKW JO17-2 Pesse JO17-1 26287 0-3
C 22-09-2018 15:30 HHCombi JO17-1 FC Assen JO17-2 43469 8-2
C 22-09-2018 14:45 LEO (Loon) JO17-2 VKW JO17-2 41417 5-2
C 22-09-2018 14:30 Smilde'94 JO17-1 Fit Boys JO17-1 31923 3-0
C 22-09-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 HZVV JO17-3 38537 5-0
C 22-09-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 SJO HH'97 JO17-2 37423 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Fit Boys JO17-1 10 8 2 0 26 26 5 21 0
2 Dwingeloo JO17-1 8 5 0 3 15 22 12 10 0
3 ACV JO17-3 8 4 2 2 14 17 11 6 0
4 LEO (Loon) JO17-2 10 3 1 6 10 15 29 -14 0
5 Havelte JO17-1 9 2 1 6 7 12 21 -9 0
6 Actief JO17-2 9 1 2 6 5 13 27 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ruinerwold JO17-1 3 2 1 0 7 5 2 3 0
2 Dwingeloo JO17-1 3 1 1 1 4 7 6 1 0
3 Havelte JO17-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 Ruinen JO17-1 3 0 2 1 2 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 vv Stânfries JO17-1 11 10 1 0 31 54 9 45 0
2 HHCombi JO17-1 11 9 1 1 28 54 18 36 0
3 Smilde'94 JO17-1 11 7 3 1 24 37 6 31 0
4 FC Assen JO17-2 11 7 0 4 21 29 25 4 0
5 Pesse JO17-1 11 6 1 4 19 45 24 21 0
6 Dwingeloo JO17-1 10 5 1 4 16 20 17 3 0
7 Fit Boys JO17-1 11 5 0 6 15 21 21 0 0
8 LEO (Loon) JO17-2 10 3 2 5 11 18 26 -8 0
9 SJO HH'97 JO17-2 11 2 1 8 7 20 51 -31 0
10 Asser Boys JO17-1 11 2 1 8 7 26 58 -32 0
11 HZVV JO17-3 11 2 0 9 6 17 53 -36 0
12 VKW JO17-2 11 1 1 9 4 12 45 -33 0

Training

Berichten



Terug naar boven