Ondernemers Collectief Dwingeloo
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO15-1

Staand: trainer Derk Dekker, Julian Kist, Hugo Ritsema, Sam Prent, Finn Nieuwenhuis, Jens Drogt, Kevin Nijstad, Guus Boer, Siem Duiven, leider Jan Huisman

Zittend: Stan van der Sluis, Sander Moes, Jesse de Weerd, Guus Huisman, Iwan Hoogenkamp, Daan Jonker
Voor: Ruben Otten

Op de foto ontbreken trainer/leider Thijs Vos, leider Erik Nieuwenhuis, Mika Nankman, Kairo de Boer, Wouter Roos en Jordy Westerhof
 

Teamleden

Spelers
Ruben Otten Keeper      
Kairo de Boer        
Jens Drogt        
Guus Huisman        
Daan Jonker        
Julian Kist        
Mika Nankman        
Finn Nieuwenhuis        
Kevin Nijstad        
Sam Prent        
Hugo Ritsema        
Wouter Roos        
Stan van der Sluis        
Jesse de Weerd        
 
Overige teamleden
Thijs Vos Jeugdtrainer/leider
Jan Huisman Jeugdleider
Erik Nieuwenhuis Jeugdleider
Derk Dekker Assistent-jeugdtrainer
Joost Poot Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-05-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 FC Zuidlaren JO15-4 103669 10-1
C 18-05-2019 09:00 BSVV JO15-1G Asser Boys JO15-1 98619 1-2
C 18-05-2019 09:00 FC Assen JO15-2 LEO (Loon) JO15-2 87621 2-1
C 11-05-2019 13:15 FC Zuidlaren JO15-4 BSVV JO15-1G 92940 2-1
C 11-05-2019 11:30 Asser Boys JO15-1 FC Assen JO15-2 102314 2-0
C 11-05-2019 10:00 LEO (Loon) JO15-2 Dwingeloo JO15-1 95345 2-1
C 04-05-2019 09:00 BSVV JO15-1G Dwingeloo JO15-1 98616 3-6
C 04-05-2019 10:00 LEO (Loon) JO15-2 Asser Boys JO15-1 95347 3-2
C 04-05-2019 12:30 FC Assen JO15-2 FC Zuidlaren JO15-4 87619 4-1
C 13-04-2019 13:15 FC Zuidlaren JO15-4 Asser Boys JO15-1 92939 1-6
C 13-04-2019 10:30 Dwingeloo JO15-1 FC Assen JO15-2 103670 5-1
C 13-04-2019 09:00 BSVV JO15-1G LEO (Loon) JO15-2 98618 3-3
C 06-04-2019 11:30 Asser Boys JO15-1 Dwingeloo JO15-1 102313 1-7
C 06-04-2019 09:00 FC Assen JO15-2 BSVV JO15-1G 87623 4-0
C 06-04-2019 08:45 LEO (Loon) JO15-2 FC Zuidlaren JO15-4 95344 5-0
C 30-03-2019 11:30 Dwingeloo JO15-1 LEO (Loon) JO15-2 103671 2-4
C 30-03-2019 09:00 BSVV JO15-1G FC Zuidlaren JO15-4 98615 4-2
C 23-03-2019 13:15 FC Zuidlaren JO15-4 Dwingeloo JO15-1 92936 1-7
C 23-03-2019 11:00 Asser Boys JO15-1 BSVV JO15-1G 102316 3-2
C 23-03-2019 10:00 LEO (Loon) JO15-2 FC Assen JO15-2 95346 3-1
C 16-03-2019 09:00 FC Assen JO15-2 Asser Boys JO15-1 87622 1-3
C 09-03-2019 10:30 Dwingeloo JO15-1 BSVV JO15-1G 103673 4-3
C 09-03-2019 11:30 Asser Boys JO15-1 LEO (Loon) JO15-2 102315 3-2
C 09-03-2019 13:15 FC Zuidlaren JO15-4 FC Assen JO15-2 92937 2-5
C 02-03-2019 11:00 Asser Boys JO15-1 FC Zuidlaren JO15-4 102312 2-4
C 16-02-2019 10:45 LEO (Loon) JO15-2 BSVV JO15-1G 95348 3-1
C 16-02-2019 09:00 FC Assen JO15-2 Dwingeloo JO15-1 87620 1-3
C 09-02-2019 13:15 FC Zuidlaren JO15-4 LEO (Loon) JO15-2 92938 2-1
C 09-02-2019 10:30 Dwingeloo JO15-1 Asser Boys JO15-1 103672 5-2
C 09-02-2019 09:00 BSVV JO15-1G FC Assen JO15-2 98617 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 02-03-2019 10:30 SJS JO15-1 Wijster JO15-1 110593 6-2
B 02-03-2019 10:00 Drogeham JO15-1 Houtigehage JO15-1 110587 6-0
B 02-03-2019 10:30 SJO 't Hogeland JO15-1 Noordpool-U.F.C. JO15-1 110594 2-10
B 27-02-2019 19:00 SC Bolsward JO15-2 Heerenveense Boys JO15-4 110588 1-0
B 26-02-2019 19:00 ST VAKO/Tynaarlo JO15-2 Bellingwolde JO15-1G 110590 3-1
B 23-02-2019 10:30 VVSV '09 JO15-1 Niekerk JO15-1 110592 5-0
B 23-02-2019 12:30 ST Terschelling/AVV JO15-1G Mulier JO15-1 110591 10-1
B 23-02-2019 10:00 Kuinre JO15-1 MSC/Amslod JO15-4 110595 3-1
B 23-02-2019 10:30 Dwingeloo JO15-1 Havelte JO15-1 110585 3-6
B 23-02-2019 10:15 SJO Amicitia-BG-ON JO15-1 SJO Oldambt JO15-1 110596 0-1
B 23-02-2019 11:00 VV Sleen JO15-1 KSC JO15-1G 110584 0-2
B 23-02-2019 09:00 EHS'85 JO15-1 FC Klazienaveen JO15-2 110589 2-6
B 23-02-2019 10:40 SC Joure JO15-5 Drachten JO15-2 110586 2-7
B 12-02-2019 19:00 Waskemeer JO15-1 Roden JO15-4 78917 0-0
B 19-01-2019 09:00 DZOH JO15-4 EHS'85 JO15-1 78905 2-6
B 22-12-2018 11:00 Geel Wit JO15-1 TFS JO15-1 78908 0-0
B 15-12-2018 10:00 VENO JO15-1 Havelte JO15-1 78907 0-5
B 15-12-2018 10:30 Noordpool-U.F.C. JO15-1 Actief JO15-2 78902 5-2
B 15-12-2018 10:15 MSC/Amslod JO15-4 Weide De JO15-4G 78918 3-1
B 15-12-2018 10:00 Kuinre JO15-1 VHK JO15-2 78921 2-1
B 15-12-2018 10:00 Blesse De JO15-1G Dwingeloo JO15-1 78910 2-7
B 15-12-2018 09:30 DIO Groningen JO15-1 SJS JO15-1 78898 3-11
B 15-12-2018 10:00 Niekerk JO15-1 SC Kootstertille JO15-1 78899 4-1
B 15-12-2018 10:00 Heerenveense Boys JO15-4 ST SDS/Nijland JO15-1 78919 2-0
B 15-12-2018 09:15 Houtigehage JO15-1 Be Quick D JO15-3 78920 4-2
B 15-12-2018 10:00 ST IJVC/Blauwhuis JO15-1 ST Terschelling/AVV JO15-1G 78914 0-4
B 15-12-2018 13:30 SV Bedum JO15-3 SJO 't Hogeland JO15-1 78909 1-3
B 15-12-2018 09:00 Gieten JO15-3 ST VAKO/Tynaarlo JO15-2 78911 1-4
B 15-12-2018 10:30 VVSV '09 JO15-1 Opende JO15-1G 78916 2-2
B 15-12-2018 10:30 SC Bolsward JO15-2 ST Creil-Bant JO15-1G 78912 4-1
B 15-12-2018 11:00 SJO Feanstars JO15-2d Drogeham JO15-1 78897 0-2
B 15-12-2018 14:00 Roden JO15-2 SJO Amicitia-BG-ON JO15-1 78900 0-2
B 15-12-2018 14:00 KSC JO15-1G FC Meppel JO15-2 78906 3-1
B 15-12-2018 12:30 Noordwolde JO15-1G Bellingwolde JO15-1G 78915 2-4
B 15-12-2018 10:30 SPW JO15-1 VV Sleen JO15-1 78903 1-4
B 15-12-2018 12:00 Drachten JO15-2 SC Bolsward JO15-3 78896 10-2
B 15-12-2018 11:30 SJO Oldambt JO15-1 Noordpool-U.F.C. JO15-2 78922 7-0
B 15-12-2018 10:00 Nicator JO15-1 SC Joure JO15-5 78901 0-4
B 15-12-2018 11:15 FC Klazienaveen JO15-2 Musselkanaal JO15-1 78913 2-0
B 15-12-2018 11:30 Wijster JO15-1 Asser Boys JO15-1 78904 7-2
B 07-11-2018 19:30 CVVO JO15-2G SC Bolsward JO15-2 78722 1-9
B 01-11-2018 19:00 SJO Oldambt JO15-1 Sellingen JO15-1 75147 2-0
B 31-10-2018 19:00 CVVO JO15-2G SC Bolsward JO15-2 75135 1-0
B 31-10-2018 19:00 KSC JO15-1G VIOS (O) JO15-1G 75110 5-1
B 31-10-2018 19:30 SVM JO15-2 VHK JO15-2 77433 5-5
B 29-10-2018 19:00 TFS JO15-1 Bakkeveen JO15-1 75145 7-0
B 24-10-2018 19:00 SJO OFW JO15-2G Kuinre JO15-1 75141 3-9
B 20-10-2018 10:30 Be Quick D JO15-3 SJO Broekster Walden JO15-2 75111 3-2
B 20-10-2018 12:30 ST Terschelling/AVV JO15-1G Irnsum JO15-1 75132 3-2
B 20-10-2018 14:00 Bellingwolde JO15-1G FC Ter Apel '96 JO15-3 75112 9-0
B 20-10-2018 14:00 Geel Wit JO15-1 FC Birdaard JO15-1 75118 3-2
B 20-10-2018 10:30 VVSV '09 JO15-1 vv Winsum JO15-2 75137 5-2
B 20-10-2018 09:00 Gieten JO15-3 FC Zuidlaren JO15-4 75123 3-2
B 20-10-2018 12:00 DZOH JO15-5 Weide De JO15-4G 75109 2-8
B 20-10-2018 10:15 SJO Amicitia-BG-ON JO15-1 Velocitas 1897 JO15-2 75148 3-2
B 20-10-2018 09:30 Havelte JO15-1 Uffelte JO15-1G 75121 10-1
B 20-10-2018 10:00 Elim JO15-1G FC Meppel JO15-2 75133 5-10
B 20-10-2018 10:00 Niekerk JO15-1 SV Bedum JO15-4 75102 4-0
B 20-10-2018 10:00 ST VAKO/Tynaarlo JO15-2 WVV JO15-3 75131 3-1
B 20-10-2018 10:30 MSC/Amslod JO15-4 SC Rouveen JO15-2 75140 9-1
B 20-10-2018 10:15 Mulier JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-6 75120 5-4
B 20-10-2018 10:15 d' Olde Veste'54 JO15-5 Heerenveense Boys JO15-4 75096 1-12
B 20-10-2018 10:30 ST Creil-Bant JO15-1G Tonego JO15-1G 75117 8-1
B 20-10-2018 09:30 Blesse De JO15-1G DWP JO15-1 75122 2-0
B 20-10-2018 09:30 Meedhuizen JO15-1G SJO 't Hogeland JO15-1 75144 0-11
B 20-10-2018 09:15 Houtigehage JO15-1 Kollum JO15-2 75146 5-0
B 20-10-2018 09:00 Actief JO15-2 Be Quick 1887 JO15-3 75108 4-1
B 20-10-2018 11:45 ACV JO15-2 SPW JO15-1 75106 1-3
B 20-10-2018 09:00 Anjum JO15-1 Drachten JO15-2 75127 0-10
B 20-10-2018 09:00 EHS'85 JO15-1 Emmen JO15-2 75130 1-1
B 20-10-2018 09:00 SC Kootstertille JO15-1 SJO Feanstars JO15-3 75100 3-2
B 20-10-2018 09:00 VV Opende JO15-2 SV Bedum JO15-3 75143 0-4
B 20-10-2018 09:00 SJS JO15-1 Borger JO15-1 75138 5-3
B 20-10-2018 09:00 SC Bolsward JO15-3 Zeerobben JO15-3 75125 3-3
B 20-10-2018 10:45 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 Roden JO15-4 75114 1-5
B 20-10-2018 10:00 Dwingeloo JO15-1 DESZ JO15-2G 75107 7-3
B 20-10-2018 10:30 WVV JO15-4 Musselkanaal JO15-1 75097 1-11
B 20-10-2018 11:00 SC Joure JO15-5 ST SJO RVC/Langweer JO15-3 75115 3-2
B 20-10-2018 11:00 VV Sleen JO15-1 HZVV JO15-4 75099 4-1
B 20-10-2018 11:30 SJO Feanstars JO15-2d Drachtster Boys JO15-5 75101 3-2
B 20-10-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 Roden JO15-2 75142 6-8
B 20-10-2018 11:15 FC Klazienaveen JO15-2 FC Ter Apel '96 JO15-2 75126 10-0
B 20-10-2018 10:00 Nicator JO15-1 Oosterlittens JO15-2 75104 4-1
B 20-10-2018 10:00 Waskemeer JO15-1 Roden JO15-3 75139 13-2
B 20-10-2018 11:30 Asser Boys JO15-1 Beilen JO15-2 75119 7-0
B 20-10-2018 10:30 SVM JO15-2 VHK JO15-2 75116 0-0
B 20-10-2018 10:30 VVS JO15-1 DIO Groningen JO15-1 75103 1-3
B 20-10-2018 10:30 ST IJVC/Blauwhuis JO15-1 TOP'63 JO15-1 75129 7-1
B 20-10-2018 10:30 De Heracliden JO15-2 Noordpool-U.F.C. JO15-2 75098 4-5
B 20-10-2018 10:30 SVV'04 JO15-2 DZOH JO15-4 75124 0-5
B 20-10-2018 10:30 Noordpool-U.F.C. JO15-1 Ezinge JO15-1G 75105 0-0
B 20-10-2018 12:00 FVC JO15-2 ST SDS/Nijland JO15-1 75095 3-4
B 20-10-2018 10:30 Noordwolde JO15-1G Pelikaan S JO15-1 75134 7-3
B 20-10-2018 10:30 Opende JO15-1G Zuidhorn JO15-5 75136 9-0
B 20-10-2018 10:30 S.V. Hoogersmilde JO15-1G Wijster JO15-1 75128 1-4
B 20-10-2018 10:30 Trinitas JO15-1G VENO JO15-1 75113 2-5
B 15-09-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Dwingeloo JO15-1 6924 3-8
B 15-09-2018 11:00 vv Steenwijk JO15-1 FC Oldemarkt JO15-1 6923 0-14
B 12-09-2018 19:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 FC Oldemarkt JO15-1 6925 3-6
B 08-09-2018 12:00 FC Oldemarkt JO15-1 Dwingeloo JO15-1 6926 3-11
B 08-09-2018 11:00 vv Steenwijk JO15-1 v.v. Diever-Wapse JO15-1 6922 0-9
B 01-09-2018 10:30 Dwingeloo JO15-1 vv Steenwijk JO15-1 6921 11-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-12-2018 10:30 Weide De JO15-3G Havelte JO15-1 74583 0-12
C 15-12-2018 10:00 Ruinerwold JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 34659 3-2
C 08-12-2018 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 v.v. Diever-Wapse JO15-1 28383 5-3
C 08-12-2018 09:00 FC Meppel JO15-2 HZVV JO15-3 48734 2-0
C 08-12-2018 09:30 Havelte JO15-1 MSC/Amslod JO15-2 74593 6-1
C 08-12-2018 10:30 Dwingeloo JO15-1 Alcides JO15-3 41901 2-3
C 08-12-2018 10:30 Weide De JO15-3G d' Olde Veste'54 JO15-3 40751 0-0
C 08-12-2018 10:50 Ruinerwold JO15-1 vv Stânfries JO15-1 55782 0-0
C 01-12-2018 10:45 HZVV JO15-3 Ruinerwold JO15-1 30033 2-6
C 01-12-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Dwingeloo JO15-1 41802 5-11
C 01-12-2018 09:00 vv Stânfries JO15-1 Havelte JO15-1 74592 1-4
C 01-12-2018 10:15 d' Olde Veste'54 JO15-3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 34044 6-1
C 01-12-2018 13:20 MSC/Amslod JO15-2 Weide De JO15-3G 55974 8-0
C 01-12-2018 11:25 Alcides JO15-3 FC Meppel JO15-2 45136 3-3
C 24-11-2018 08:45 FC Meppel JO15-2 d' Olde Veste'54 JO15-3 49551 0-8
C 24-11-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 vv Stânfries JO15-1 52628 2-4
C 24-11-2018 09:00 Weide De JO15-3G HZVV JO15-3 31883 5-2
C 24-11-2018 09:30 Havelte JO15-1 Ruinerwold JO15-1 74591 6-1
C 24-11-2018 10:30 Dwingeloo JO15-1 MSC/Amslod JO15-2 34331 1-1
C 24-11-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 Alcides JO15-3 42138 3-3
C 21-11-2018 19:30 HZVV JO15-3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 28111 0-5
C 17-11-2018 09:00 FC Meppel JO15-2 Dwingeloo JO15-1 36143 2-6
C 17-11-2018 10:30 d' Olde Veste'54 JO15-3 vv Stânfries JO15-1 50896 11-2
C 17-11-2018 11:00 MSC/Amslod JO15-2 v.v. Diever-Wapse JO15-1 50602 3-0
C 17-11-2018 10:45 HZVV JO15-3 Havelte JO15-1 74590 0-9
C 17-11-2018 13:00 Alcides JO15-3 Weide De JO15-3G 37020 2-0
C 10-11-2018 09:00 Dwingeloo JO15-1 HZVV JO15-3 30754 10-2
C 10-11-2018 10:00 vv Stânfries JO15-1 Alcides JO15-3 42810 0-0
C 10-11-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-3 47231 1-11
C 10-11-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 MSC/Amslod JO15-2 49496 3-2
C 10-11-2018 09:30 Havelte JO15-1 FC Meppel JO15-2 74589 4-0
C 10-11-2018 10:30 Weide De JO15-3G Ruinerwold JO15-1 49078 2-4
C 03-11-2018 11:25 Ruinerwold JO15-1 MSC/Amslod JO15-2 33411 2-0
C 03-11-2018 10:45 HZVV JO15-3 d' Olde Veste'54 JO15-3 33614 1-11
C 03-11-2018 10:45 Dwingeloo JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 50866 4-2
C 03-11-2018 10:30 Weide De JO15-3G v.v. Diever-Wapse JO15-1 48940 4-5
C 03-11-2018 10:30 FC Meppel JO15-2 vv Stânfries JO15-1 44010 4-3
C 03-11-2018 09:30 Havelte JO15-1 Alcides JO15-3 74588 3-1
C 31-10-2018 18:45 v.v. Diever-Wapse JO15-1 FC Meppel JO15-2 52681 6-2
C 27-10-2018 11:00 MSC/Amslod JO15-2 HZVV JO15-3 45381 3-3
C 27-10-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 Weide De JO15-3G 33199 4-3
C 27-10-2018 10:15 d' Olde Veste'54 JO15-3 Havelte JO15-1 74587 3-4
C 27-10-2018 10:10 Alcides JO15-3 Ruinerwold JO15-1 47452 1-4
C 27-10-2018 09:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 38609 2-6
C 17-10-2018 19:00 Havelte JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 74586 2-2
C 13-10-2018 08:45 FC Meppel JO15-2 Weide De JO15-3G 38942 3-6
C 13-10-2018 12:00 MSC/Amslod JO15-2 Alcides JO15-3 37705 1-1
C 13-10-2018 11:25 Ruinerwold JO15-1 v.v. Diever-Wapse JO15-1 55700 1-1
C 13-10-2018 11:15 vv Steenwijk JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 43667 0-0
C 13-10-2018 11:00 HZVV JO15-3 vv Stânfries JO15-1 58092 5-3
C 13-10-2018 10:30 Dwingeloo JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-3 36176 3-8
C 06-10-2018 10:00 Alcides JO15-3 HZVV JO15-3 48026 4-3
C 06-10-2018 10:30 vv Stânfries JO15-1 MSC/Amslod JO15-2 30509 3-0
C 06-10-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 vv Steenwijk JO15-1 49286 0-0
C 06-10-2018 10:15 d' Olde Veste'54 JO15-3 Ruinerwold JO15-1 40856 5-1
C 06-10-2018 10:30 Weide De JO15-3G Dwingeloo JO15-1 34142 1-3
C 06-10-2018 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 FC Meppel JO15-2 52799 1-2
C 06-10-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Havelte JO15-1 74585 2-8
C 29-09-2018 09:00 vv Stânfries JO15-1 Weide De JO15-3G 57649 3-1
C 29-09-2018 11:15 Ruinerwold JO15-1 FC Meppel JO15-2 57301 4-2
C 29-09-2018 11:00 vv Steenwijk JO15-1 Dwingeloo JO15-1 52911 0-0
C 29-09-2018 11:25 Alcides JO15-3 v.v. Diever-Wapse JO15-1 58574 6-0
C 29-09-2018 13:00 MSC/Amslod JO15-2 d' Olde Veste'54 JO15-3 57942 1-4
C 29-09-2018 09:30 Havelte JO15-1 Dwingeloo JO15-1 74584 5-0
C 26-09-2018 18:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 vv Stânfries JO15-1 39599 5-3
C 22-09-2018 12:45 Weide De JO15-3G vv Steenwijk JO15-1 50493 12-0
C 22-09-2018 10:30 Dwingeloo JO15-1 Ruinerwold JO15-1 44915 2-2
C 22-09-2018 10:15 d' Olde Veste'54 JO15-3 Alcides JO15-3 55167 7-2
C 22-09-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 HZVV JO15-3 41711 1-8
C 22-09-2018 09:00 FC Meppel JO15-2 MSC/Amslod JO15-2 28995 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO15-1 10 8 0 2 24 50 19 31 0
2 LEO (Loon) JO15-2 10 6 1 3 19 27 17 10 0
3 Asser Boys JO15-1 10 6 0 4 18 26 26 0 0
4 FC Assen JO15-2 10 4 0 6 12 19 22 -3 0
5 FC Zuidlaren JO15-4 10 3 0 7 9 16 45 -29 0
6 BSVV JO15-1G 10 2 1 7 7 20 29 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Terschelling/AVV JO15-1G 1 1 0 0 3 10 1 9 0
2 Noordpool-U.F.C. JO15-1 1 1 0 0 3 10 2 8 0
3 Drogeham JO15-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 Drachten JO15-2 1 1 0 0 3 7 2 5 0
5 VVSV '09 JO15-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 FC Klazienaveen JO15-2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
7 SJS JO15-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
8 Havelte JO15-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
9 Kuinre JO15-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
10 ST VAKO/Tynaarlo JO15-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
11 KSC JO15-1G 1 1 0 0 3 2 0 2 0
12 SC Bolsward JO15-2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
13 SJO Oldambt JO15-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
14 Geel Wit JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Heerenveense Boys JO15-4 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
16 SJO Amicitia/BG/ON JO15-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
17 Bellingwolde JO15-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
18 MSC/Amslod JO15-4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
19 VV Sleen JO15-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
20 Dwingeloo JO15-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
21 EHS'85 JO15-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
22 Wijster JO15-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
23 SC Joure JO15-5 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
24 Niekerk JO15-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
25 Houtigehage JO15-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
26 SJO 't Hogeland JO15-1 1 0 0 1 0 2 10 -8 0
27 Mulier JO15-1 1 0 0 1 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Havelte JO15-1 11 10 1 0 31 63 11 52 0
2 d' Olde Veste'54 JO15-3 10 9 0 1 27 74 16 58 0
3 Ruinerwold JO15-1 10 6 2 2 20 28 23 5 0
4 Dwingeloo JO15-1 11 6 2 3 20 48 33 15 0
5 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 11 5 2 4 17 33 31 2 0
6 Alcides JO15-3 11 4 4 3 16 26 26 0 0
7 FC Meppel JO15-2 11 3 2 6 11 22 43 -21 0
8 vv Stânfries JO15-1 10 3 1 6 10 24 38 -14 0
9 MSC/Amslod JO15-2 11 2 4 5 10 22 25 -3 0
10 HZVV JO15-3 11 2 1 8 7 26 59 -33 0
11 v.v. Diever-Wapse JO15-1 11 2 1 8 7 26 63 -37 0
12 Weide De JO15-3G 10 2 0 8 6 22 46 -24 0

Training

Berichten



Terug naar boven