Achter: leider Kristiaan Smits, leider Joris-Jan Bakker
Midden: Jule Smits, Nick van der Sluis, Martin Baaiman, Nick Zanting, Twan Zantinge, Pim Boer, Kees Kleingeld, leider/trainer Bram Donker
Zittend: Hugo Masselink, Kuno Poot, Daan Zinger, Ot Spijkers, Kaj Boer, Binck-Jan Bakker, Sem Nieuwenhuis.
Op de foto ontbreken Ieme van Dijk, Anas Wassouf, Sem Mabrutu, Luuk Drenth
Teamleden
Spelers |
|
|
Kaj Boer |
|
|
|
|
|
Kees Kleingeld |
|
|
|
|
|
Sem Mabratu |
|
|
|
|
|
Anas Wasouf |
|
|
|
|
|
Nick Zanting |
|
|
|
|
|
Daan Zinger |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Bram Donker |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Kristiaan Smits |
|
Jeugdleider |
|
|
|
Stephan de Beeld |
|
Assistent-jeugdtrainer |
|
|
|
Joost Mols |
|
Assistent-jeugdtrainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
18-12-2018 19:00 |
Urk JO13-5 |
Urk JO13-4 | |
46135
|
0-0 |
|
C |
15-12-2018 10:00 |
Urk JO13-4 |
HZVV JO13-3 | |
58330
|
7-1 |
|
C |
15-12-2018 11:45 |
Urk JO13-5 |
Vitesse'63 JO13-1G | |
25328
|
3-5 |
|
C |
15-12-2018 11:00 |
MSC/Amslod JO13-2 |
Dwingeloo JO13-1 | |
31838
|
1-5 |
|
C |
08-12-2018 09:00 |
FC Assen JO13-3 |
SVN'69 JO13-1 | |
36654
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
FC Meppel JO13-2 | |
56833
|
5-1 |
|
C |
08-12-2018 11:00 |
vv Stânfries JO13-1 |
MSC/Amslod JO13-2 | |
43190
|
3-1 |
|
C |
01-12-2018 10:30 |
FC Meppel JO13-2 |
FC Assen JO13-3 | |
36420
|
1-2 |
|
C |
01-12-2018 10:30 |
Weide De JO13-2G |
vv Stânfries JO13-1 | |
70615
|
1-4 |
|
C |
01-12-2018 11:00 |
HZVV JO13-3 |
Urk JO13-5 | |
41874
|
0-3 |
|
C |
01-12-2018 10:45 |
SVN'69 JO13-1 |
Urk JO13-4 | |
59429
|
0-4 |
|
C |
24-11-2018 10:30 |
vv Stânfries JO13-1 |
HZVV JO13-3 | |
32155
|
9-1 |
|
C |
24-11-2018 11:00 |
Vitesse'63 JO13-1G |
FC Meppel JO13-2 | |
41219
|
3-0 |
|
C |
24-11-2018 11:00 |
FC Assen JO13-3 |
Dwingeloo JO13-1 | |
40196
|
1-4 |
|
C |
24-11-2018 11:15 |
Urk JO13-4 |
MSC/Amslod JO13-2 | |
41052
|
2-1 |
|
C |
24-11-2018 11:15 |
Urk JO13-5 |
Weide De JO13-2G | |
70614
|
2-2 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
HZVV JO13-3 |
FC Meppel JO13-2 | |
36160
|
0-1 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
MSC/Amslod JO13-2 |
FC Assen JO13-3 | |
50096
|
1-2 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
Urk JO13-5 | |
54967
|
5-1 |
|
C |
17-11-2018 10:30 |
Weide De JO13-2G |
Urk JO13-4 | |
70613
|
2-1 |
|
C |
17-11-2018 10:45 |
SVN'69 JO13-1 |
Vitesse'63 JO13-1G | |
40537
|
9-0 |
|
C |
10-11-2018 09:00 |
Weide De JO13-3G |
MSC/Amslod JO13-2 | |
58180
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 09:30 |
Urk JO13-4 |
Dwingeloo JO13-1 | |
50390
|
1-1 |
|
C |
10-11-2018 11:00 |
Vitesse'63 JO13-1G |
HZVV JO13-3 | |
41755
|
3-2 |
|
C |
10-11-2018 11:00 |
Urk JO13-5 |
SVN'69 JO13-1 | |
46923
|
3-8 |
|
C |
10-11-2018 11:00 |
FC Assen JO13-3 |
vv Stânfries JO13-1 | |
56825
|
2-4 |
|
C |
10-11-2018 10:45 |
FC Meppel JO13-2 |
Weide De JO13-2G | |
70612
|
3-2 |
|
C |
07-11-2018 19:15 |
Weide De JO13-2G |
Dwingeloo JO13-1 | |
70610
|
1-4 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
Weide De JO13-3G |
Urk JO13-5 | |
52102
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
SVN'69 JO13-1 | |
41840
|
2-0 |
|
C |
03-11-2018 10:15 |
Urk JO13-4 |
Vitesse'63 JO13-1G | |
46916
|
8-0 |
|
C |
03-11-2018 10:30 |
vv Stânfries JO13-1 |
FC Meppel JO13-2 | |
27129
|
4-2 |
|
C |
03-11-2018 12:15 |
MSC/Amslod JO13-2 |
HZVV JO13-3 | |
53741
|
0-2 |
|
C |
03-11-2018 13:00 |
FC Assen JO13-3 |
Weide De JO13-2G | |
70611
|
3-3 |
|
C |
30-10-2018 19:00 |
SVN'69 JO13-1 |
MSC/Amslod JO13-2 | |
24878
|
4-4 |
|
C |
27-10-2018 10:30 |
FC Meppel JO13-2 |
Weide De JO13-3G | |
28291
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 11:00 |
HZVV JO13-3 |
FC Assen JO13-3 | |
46922
|
3-6 |
|
C |
27-10-2018 11:00 |
Vitesse'63 JO13-1G |
vv Stânfries JO13-1 | |
35881
|
1-2 |
|
C |
20-10-2018 10:30 |
MSC/Amslod JO13-2 |
FC Meppel JO13-2 | |
29192
|
0-3 |
|
C |
13-10-2018 10:45 |
SVN'69 JO13-1 |
Weide De JO13-2G | |
70609
|
1-1 |
|
C |
13-10-2018 10:35 |
vv Stânfries JO13-1 |
Urk JO13-4 | |
38283
|
5-2 |
|
C |
13-10-2018 10:45 |
FC Assen JO13-3 |
Urk JO13-5 | |
47827
|
5-2 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
Weide De JO13-3G |
HZVV JO13-3 | |
33924
|
4-10 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
Vitesse'63 JO13-1G | |
36322
|
5-2 |
|
C |
06-10-2018 09:00 |
HZVV JO13-3 |
Dwingeloo JO13-1 | |
50497
|
1-6 |
|
C |
06-10-2018 10:00 |
FC Meppel JO13-2 |
SVN'69 JO13-1 | |
30963
|
4-5 |
|
C |
06-10-2018 10:30 |
Weide De JO13-2G |
MSC/Amslod JO13-2 | |
70608
|
4-1 |
|
C |
06-10-2018 10:00 |
Urk JO13-5 |
vv Stânfries JO13-1 | |
51305
|
1-7 |
|
C |
06-10-2018 11:15 |
Urk JO13-4 |
Weide De JO13-3G | |
33864
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 11:00 |
Vitesse'63 JO13-1G |
FC Assen JO13-3 | |
48700
|
1-5 |
|
C |
29-09-2018 11:30 |
MSC/Amslod JO13-2 |
Urk JO13-5 | |
53615
|
6-3 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
vv Stânfries JO13-1 | |
54771
|
4-3 |
|
C |
29-09-2018 10:15 |
FC Meppel JO13-2 |
Urk JO13-4 | |
44533
|
1-4 |
|
C |
29-09-2018 10:30 |
Weide De JO13-2G |
Vitesse'63 JO13-1G | |
70607
|
5-2 |
|
C |
29-09-2018 10:45 |
FC Assen JO13-3 |
Weide De JO13-3G | |
57764
|
9-1 |
|
C |
29-09-2018 10:45 |
SVN'69 JO13-1 |
HZVV JO13-3 | |
59395
|
8-1 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
HZVV JO13-3 |
Weide De JO13-2G | |
70606
|
0-6 |
|
C |
22-09-2018 11:00 |
Vitesse'63 JO13-1G |
MSC/Amslod JO13-2 | |
25721
|
2-1 |
|
C |
22-09-2018 09:30 |
Urk JO13-5 |
FC Meppel JO13-2 | |
39896
|
4-3 |
|
C |
22-09-2018 10:40 |
vv Stânfries JO13-1 |
SVN'69 JO13-1 | |
33527
|
5-0 |
|
C |
22-09-2018 09:30 |
Urk JO13-4 |
FC Assen JO13-3 | |
39014
|
1-0 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
Weide De JO13-3G |
Dwingeloo JO13-1 | |
54460
|
2-8 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
25-05-2019 11:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
Pesse JO13-1 | |
86363
|
3-0 |
|
C |
23-05-2019 19:00 |
HHCombi JO13-1 |
Dwingeloo JO13-1 | |
101437
|
3-3 |
|
C |
18-05-2019 11:00 |
HHCombi JO13-1 |
SJO JVZ JO13-2 | |
101436
|
2-6 |
|
C |
18-05-2019 10:30 |
Dwingeloo JO13-1 |
Elim JO13-1 | |
86364
|
4-3 |
|
C |
18-05-2019 10:15 |
Ruinerwold JO13-1 |
Pesse JO13-1 | |
106581
|
1-8 |
|
C |
14-05-2019 19:00 |
Elim JO13-1 |
Pesse JO13-1 | |
107155
|
3-9 |
|
C |
11-05-2019 09:00 |
Pesse JO13-1 |
Dwingeloo JO13-1 | |
101359
|
2-2 |
|
C |
11-05-2019 09:00 |
SJO JVZ JO13-2 |
Ruinerwold JO13-1 | |
106575
|
8-2 |
|
C |
11-05-2019 10:00 |
Elim JO13-1 |
HHCombi JO13-1 | |
107151
|
1-2 |
|
C |
06-05-2019 18:45 |
Dwingeloo JO13-1 |
SJO JVZ JO13-2 | |
86361
|
6-2 |
|
C |
04-05-2019 10:20 |
Ruinerwold JO13-1 |
HHCombi JO13-1 | |
106578
|
3-4 |
|
C |
18-04-2019 18:30 |
SJO JVZ JO13-2 |
Pesse JO13-1 | |
106576
|
2-1 |
|
C |
13-04-2019 09:50 |
Ruinerwold JO13-1 |
Elim JO13-1 | |
106582
|
1-6 |
|
C |
06-04-2019 09:00 |
Pesse JO13-1 |
HHCombi JO13-1 | |
101357
|
8-1 |
|
C |
06-04-2019 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
Ruinerwold JO13-1 | |
86362
|
7-3 |
|
C |
06-04-2019 09:00 |
Elim JO13-1 |
SJO JVZ JO13-2 | |
107152
|
5-9 |
|
C |
30-03-2019 11:00 |
HHCombi JO13-1 |
Pesse JO13-1 | |
101439
|
2-9 |
|
C |
23-03-2019 10:00 |
Elim JO13-1 |
Dwingeloo JO13-1 | |
107153
|
1-3 |
|
C |
23-03-2019 09:00 |
SJO JVZ JO13-2 |
HHCombi JO13-1 | |
106573
|
7-2 |
|
C |
23-03-2019 09:00 |
Pesse JO13-1 |
Ruinerwold JO13-1 | |
101360
|
2-2 |
|
C |
16-03-2019 11:00 |
HHCombi JO13-1 |
Elim JO13-1 | |
101440
|
2-4 |
|
C |
16-03-2019 09:30 |
Ruinerwold JO13-1 |
SJO JVZ JO13-2 | |
106579
|
0-2 |
|
C |
09-03-2019 09:00 |
Pesse JO13-1 |
Elim JO13-1 | |
101361
|
5-1 |
|
C |
09-03-2019 09:00 |
SJO JVZ JO13-2 |
Dwingeloo JO13-1 | |
106574
|
2-3 |
|
C |
09-03-2019 11:00 |
HHCombi JO13-1 |
Ruinerwold JO13-1 | |
101438
|
3-3 |
|
C |
02-03-2019 10:00 |
Elim JO13-1 |
Ruinerwold JO13-1 | |
107154
|
9-2 |
|
C |
02-03-2019 09:00 |
Pesse JO13-1 |
SJO JVZ JO13-2 | |
101358
|
6-2 |
|
C |
02-03-2019 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
HHCombi JO13-1 | |
86360
|
5-3 |
|
C |
09-02-2019 10:15 |
Ruinerwold JO13-1 |
Dwingeloo JO13-1 | |
106580
|
2-2 |
|
C |
09-02-2019 09:00 |
SJO JVZ JO13-2 |
Elim JO13-1 | |
106577
|
2-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
WVV JO13-2 |
Velocitas 1897 JO13-2 | |
75220
|
1-5 |
|
B |
20-10-2018 11:15 |
FC Zuidlaren JO13-2 |
Wildervank JO13-2 | |
75222
|
2-2 |
|
B |
20-10-2018 10:45 |
SC Loppersum JO13-1 |
SJO Amicitia-BG-ON JO13-1 | |
75230
|
4-5 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
vv Stânfries JO13-1 |
Nieuw Roden JO13-1 | |
75228
|
0-5 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
SJO Ens/Kraggenburg JO13-1 |
SVN'69 JO13-1 | |
75233
|
7-3 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Delfstrahuizen JO13-1 |
Urk JO13-3 | |
75232
|
6-5 |
|
B |
20-10-2018 11:00 |
Marrum JO13-1 |
Drachtster Boys JO13-3 | |
75221
|
4-3 |
|
B |
20-10-2018 09:30 |
Drenthina JO13-1 |
Twedo JO13-1 | |
75224
|
1-5 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
DZOH JO13-3 |
HOC JO13-1 | |
75225
|
3-4 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
Scharnegoutum'70 JO13-1 | |
75223
|
2-3 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SJO Broekster Walden JO13-1 |
Drachten JO13-1 | |
75231
|
3-1 |
|
B |
18-10-2018 18:00 |
S.F. Deinum JO13-1 |
SSS'68 JO13-1G | |
75226
|
1-2 |
|
B |
18-10-2018 19:00 |
SC Bolsward JO13-2 |
FVC JO13-2 | |
75227
|
11-0 |
|
B |
18-10-2018 18:45 |
Muntendam JO13-1 |
SJO ASVB/Wedde JO13-1G | |
75229
|
2-5 |
|
B |
15-09-2018 13:00 |
Asser Boys JO13-1 |
ACV JO13-2 | |
7320
|
4-0 |
|
B |
15-09-2018 10:45 |
FC Assen JO13-3 |
Dwingeloo JO13-1 | |
7317
|
0-9 |
|
B |
08-09-2018 09:00 |
ACV JO13-2 |
Dwingeloo JO13-1 | |
7318
|
1-5 |
|
B |
08-09-2018 13:00 |
Asser Boys JO13-1 |
FC Assen JO13-3 | |
7321
|
5-2 |
|
B |
01-09-2018 10:45 |
FC Assen JO13-3 |
ACV JO13-2 | |
7316
|
3-1 |
|
B |
01-09-2018 09:00 |
Dwingeloo JO13-1 |
Asser Boys JO13-1 | |
7319
|
3-3 |
|
Standen
1 |
Alcides JO13-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Dwingeloo JO13-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
FC Meppel JO13-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Giethoorn JO13-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
ST Havelte-Uffelte JO13-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
MSC/Amslod JO13-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
Ruinen JO13-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
Ruinerwold JO13-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
Staphorst JO13-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
Steenwijkerwold JO13-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
Diever-Wapse JO13-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
vv Steenwijk JO13-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Dwingeloo JO13-1 |
10 |
7 |
3 |
0 |
24 |
38 |
21 |
17 |
0 |
2 |
SJO JVZ JO13-2 |
10 |
7 |
0 |
3 |
21 |
42 |
27 |
15 |
0 |
3 |
Pesse JO13-1 |
10 |
6 |
2 |
2 |
20 |
50 |
19 |
31 |
0 |
4 |
Elim JO13-1 |
10 |
3 |
0 |
7 |
9 |
33 |
39 |
-6 |
0 |
5 |
HHCombi JO13-1 |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
24 |
49 |
-25 |
0 |
6 |
Ruinerwold JO13-1 |
10 |
0 |
3 |
7 |
3 |
19 |
51 |
-32 |
0 |
1 |
SC Bolsward JO13-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
11 |
0 |
11 |
0 |
2 |
Nieuw Roden JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
0 |
5 |
0 |
3 |
SJO Ens/Kraggenburg JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
7 |
3 |
4 |
0 |
4 |
Twedo JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
1 |
4 |
0 |
5 |
Velocitas 1897 JO13-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
1 |
4 |
0 |
6 |
SJO ASVB/Wedde JO13-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
2 |
3 |
0 |
7 |
SJO Broekster Walden JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
0 |
8 |
Delfstrahuizen JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
5 |
1 |
0 |
9 |
SJO Amicitia/BG/ON JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
4 |
1 |
0 |
10 |
HOC JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
Marrum JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
3 |
1 |
0 |
12 |
Scharnegoutum'70 JO13-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
2 |
1 |
0 |
13 |
SSS'68 JO13-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
14 |
FC Zuidlaren JO13-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
15 |
RWF JO13-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
16 |
Wildervank JO13-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
17 |
Urk JO13-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
6 |
-1 |
0 |
18 |
SC Loppersum JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
5 |
-1 |
0 |
19 |
Drachtster Boys JO13-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
4 |
-1 |
0 |
20 |
DZOH JO13-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
4 |
-1 |
0 |
21 |
Dwingeloo JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
22 |
S.F. Deinum JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
23 |
Drachten JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
24 |
Muntendam JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
25 |
SVN'69 JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
26 |
Drenthina JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
27 |
WVV JO13-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
28 |
vv Stânfries JO13-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
29 |
FVC JO13-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
11 |
-11 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?