Ondernemers Collectief Dwingeloo
239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

Dwingeloo MO17-1

Staand: leider Joost Poot, trainer John Clocquet, Aniek Donker, Mila Nieuwenhuis, Lotte Vos, Babeth Schoenmaker, Sanne de Weerd, Lisa Kuiper, leider/trainer Christa Bouw-Vliek

Zittend: Renee de Leeuw, Lianne Luning, Vera Noord, Kirsten Vliek, Marije Schoenmaker, Rilana Bloemerts

Op de foto ontbreken Vera Poot en leider Esther Thijs
 

Teamleden

Spelers
Rilana Bloemerts        
Aniek Donker        
Macielle Hatzmann        
Lisa Kuiper        
Lianne Luning        
Nanthusha Nanthagobal        
Mila Nieuwenhuis        
Isa Nieuwenhuis        
Vera Noord        
Vera Poot        
Marije Schoenmaker        
Babeth Schoenmaker        
Kirsten Vliek        
Lotte Vos        
Sanne de Weerd        
 
Overige teamleden
Christa Bouw-Vliek Jeugdtrainer/leider
Joost Poot Jeugdleider
Esther Thijs Jeugdleider
John Clocquet Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-01-2019 10:00 Ruinerwold MO17-1 SC Rouveen MO17-1 38823 0-0
C 22-12-2018 12:00 FC Oldemarkt MO17-1 Ruinerwold MO17-1 54766 3-0
C 15-12-2018 11:30 Ruinerwold MO17-1 Dwingeloo MO17-1 39547 2-1
C 15-12-2018 10:45 DESZ MO17-1 d' Olde Veste'54 MO17-2 42059 1-2
C 15-12-2018 12:00 FC Wolvega MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 45640 13-0
C 13-12-2018 19:00 Staphorst MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 50977 0-0
C 08-12-2018 13:00 d' Olde Veste'54 MO17-2 Dwingeloo MO17-1 30016 4-0
C 08-12-2018 11:00 Oldeholtpade MO17-1 FC Wolvega MO17-1 28342 0-0
C 08-12-2018 12:00 DESZ MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 55910 4-1
C 08-12-2018 12:00 FC Oldemarkt MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 28470 0-0
C 06-12-2018 19:30 SC Rouveen MO17-1 d' Olde Veste'54 MO17-2 25977 5-5
C 03-12-2018 19:00 Staphorst MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 28705 0-2
C 01-12-2018 11:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Staphorst MO17-1 30581 0-5
C 01-12-2018 12:00 FC Wolvega MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 30243 3-0
C 01-12-2018 14:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 Ruinerwold MO17-1 27095 2-2
C 01-12-2018 14:30 Dwingeloo MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 42376 2-2
C 01-12-2018 12:45 vv Steenwijk MO17-1 DESZ MO17-1 51614 2-2
C 24-11-2018 10:30 SC Rouveen MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 41183 13-0
C 24-11-2018 11:00 Oldeholtpade MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 42474 10-0
C 24-11-2018 12:00 DESZ MO17-1 FC Wolvega MO17-1 37810 0-3
C 24-11-2018 12:30 d' Olde Veste'54 MO17-2 vv Steenwijk MO17-1 35331 5-1
C 17-11-2018 11:45 Oldeholtpade MO17-1 d' Olde Veste'54 MO17-2 55828 1-4
C 17-11-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 DESZ MO17-1 53645 0-0
C 17-11-2018 12:45 vv Steenwijk MO17-1 SC Rouveen MO17-1 29468 5-1
C 17-11-2018 14:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 55430 2-0
C 17-11-2018 14:30 FC Wolvega MO17-1 Staphorst MO17-1 56390 4-0
C 14-11-2018 19:15 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 Staphorst MO17-1 46448 1-3
C 10-11-2018 10:15 SC Rouveen MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 33978 4-0
C 10-11-2018 10:30 Staphorst MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 39965 3-2
C 10-11-2018 10:30 DESZ MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 38714 1-3
C 10-11-2018 11:15 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Dwingeloo MO17-1 26609 2-4
C 10-11-2018 13:15 Ruinerwold MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 39210 0-3
C 10-11-2018 12:30 d' Olde Veste'54 MO17-2 FC Wolvega MO17-1 34475 1-5
C 03-11-2018 12:30 d' Olde Veste'54 MO17-2 Ruinerwold MO17-1 47409 10-1
C 03-11-2018 12:15 DESZ MO17-1 SC Rouveen MO17-1 38473 2-5
C 03-11-2018 12:00 FC Oldemarkt MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 35391 2-5
C 03-11-2018 11:45 Oldeholtpade MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 33120 10-0
C 03-11-2018 10:30 Staphorst MO17-1 Dwingeloo MO17-1 47191 1-1
C 03-11-2018 09:00 FC Wolvega MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 43900 5-1
C 27-10-2018 10:30 SC Rouveen MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 58794 4-7
C 27-10-2018 12:00 Ruinerwold MO17-1 DESZ MO17-1 36321 2-4
C 27-10-2018 11:15 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 d' Olde Veste'54 MO17-2 44622 0-9
C 27-10-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 39285 1-3
C 27-10-2018 12:45 vv Steenwijk MO17-1 FC Wolvega MO17-1 55353 0-6
C 20-10-2018 13:00 FC Oldemarkt MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 39335 4-0
C 18-10-2018 19:00 vv Steenwijk MO17-1 Dwingeloo MO17-1 26146 1-3
C 13-10-2018 13:00 d' Olde Veste'54 MO17-2 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 49241 4-5
C 13-10-2018 10:30 Staphorst MO17-1 Ruinerwold MO17-1 40184 5-2
C 13-10-2018 11:45 Oldeholtpade MO17-1 DESZ MO17-1 30399 6-1
C 13-10-2018 12:00 FC Oldemarkt MO17-1 SC Rouveen MO17-1 34832 6-2
C 06-10-2018 14:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 33007 3-3
C 06-10-2018 12:15 Ruinerwold MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 54374 6-4
C 06-10-2018 11:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 vv Steenwijk MO17-1 56060 0-7
C 06-10-2018 10:30 SC Rouveen MO17-1 Staphorst MO17-1 27891 0-5
C 06-10-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 FC Wolvega MO17-1 35424 1-3
C 03-10-2018 19:30 DESZ MO17-1 Staphorst MO17-1 55459 2-4
C 02-10-2018 19:00 SC Rouveen MO17-1 FC Wolvega MO17-1 31240 5-0
C 29-09-2018 10:15 FC Wolvega MO17-1 Ruinerwold MO17-1 58543 10-0
C 29-09-2018 12:45 vv Steenwijk MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 42831 2-5
C 29-09-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 SC Rouveen MO17-1 46152 3-3
C 29-09-2018 10:30 Staphorst MO17-1 d' Olde Veste'54 MO17-2 55812 2-2
C 29-09-2018 11:25 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 DESZ MO17-1 55317 0-7
C 22-09-2018 14:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 Dwingeloo MO17-1 51643 0-2
C 22-09-2018 12:15 Ruinerwold MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 56327 3-0
C 22-09-2018 11:00 Oldeholtpade MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 35826 2-3
C 22-09-2018 13:00 d' Olde Veste'54 MO17-2 FC Oldemarkt MO17-1 42202 3-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:30 Oldeholtpade MO17-1 SC Rouveen MO17-1 97535 5-5
C 27-05-2019 19:30 Ruinerwold MO17-1 Dwingeloo MO17-1 88807 1-1
C 25-05-2019 12:45 vv Steenwijk MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 103172 3-3
C 23-05-2019 19:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 97831 4-0
C 18-05-2019 12:15 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Oldeholtpade MO17-1 97825 0-12
C 18-05-2019 10:30 SC Rouveen MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 103161 5-3
C 11-05-2019 12:45 vv Steenwijk MO17-1 Ruinerwold MO17-1 103173 2-0
C 04-05-2019 12:00 Ruinerwold MO17-1 SC Rouveen MO17-1 88808 0-4
C 04-05-2019 12:05 Oldeholtpade MO17-1 Dwingeloo MO17-1 97534 5-1
C 04-05-2019 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 vv Steenwijk MO17-1 97824 0-6
C 25-04-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 SC Rouveen MO17-1 97827 1-2
C 20-04-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 Ruinerwold MO17-1 97830 1-1
C 13-04-2019 12:45 vv Steenwijk MO17-1 Dwingeloo MO17-1 103170 1-2
C 13-04-2019 12:30 Ruinerwold MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 88810 3-4
C 13-04-2019 11:00 SC Rouveen MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 103164 19-0
C 06-04-2019 14:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Ruinerwold MO17-1 97826 1-2
C 06-04-2019 12:05 Oldeholtpade MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 97536 3-2
C 30-03-2019 12:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Dwingeloo MO17-1 97822 0-6
C 30-03-2019 10:45 SC Rouveen MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 103162 13-3
C 28-03-2019 19:00 vv Steenwijk MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 103174 4-3
C 23-03-2019 10:30 vv Steenwijk MO17-1 SC Rouveen MO17-1 103171 2-1
C 23-03-2019 11:00 Oldeholtpade MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 97538 15-0
C 16-03-2019 14:00 Ruinerwold MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 88809 1-4
C 09-03-2019 10:45 SC Rouveen MO17-1 Ruinerwold MO17-1 103163 9-1
C 09-03-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 Oldeholtpade MO17-1 97829 1-4
C 02-03-2019 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 SC Rouveen MO17-1 97823 0-9
C 02-03-2019 11:30 Dwingeloo MO17-1 vv Steenwijk MO17-1 97828 0-1
C 02-03-2019 11:45 Oldeholtpade MO17-1 Ruinerwold MO17-1 97537 4-3
C 09-02-2019 12:00 Ruinerwold MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 88811 9-2
C 09-02-2019 10:15 SC Rouveen MO17-1 Dwingeloo MO17-1 103160 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 26-09-2018 19:00 d' Olde Veste'54 MO17-1 Ruinerwold MO17-1 4254 0-0
B 15-09-2018 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 Ruinerwold MO17-1 4258 3-0
B 15-09-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 d' Olde Veste'54 MO17-1 4255 1-1
B 12-09-2018 19:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 d' Olde Veste'54 MO17-1 4257 1-1
B 08-09-2018 13:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 4256 1-2
B 03-09-2018 19:00 Ruinerwold MO17-1 Dwingeloo MO17-1 4259 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DES MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESZ MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO FC Dalfsen MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Staphorst MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Steenwijkerwold MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Urk MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Rouveen MO17-1 10 8 1 1 25 69 15 54 0
2 Oldeholtpade MO17-1 10 7 2 1 23 58 31 27 0
3 vv Steenwijk MO17-1 10 6 1 3 19 28 18 10 0
4 Dwingeloo MO17-1 10 3 2 5 11 17 17 0 0
5 Ruinerwold MO17-1 10 2 2 6 8 21 32 -11 0
6 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 10 0 0 10 0 6 86 -80 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 3 2 1 0 7 6 2 4 0
2 d' Olde Veste'54 MO17-1 2 0 2 0 2 2 2 0 0
3 Dwingeloo MO17-1 3 0 2 1 2 3 4 -1 0
4 Ruinerwold MO17-1 2 0 1 1 1 1 4 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven