Ondernemers Collectief Dwingeloo
0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO12-2

Staand: Tymo Kemp, Tom van Noord, Tygo Buiter, Gerko Hoogenkamp

Zittend: leider Marjan van Noord, Kees Fledderus, Jasper Boer, Mees spijkers, Mike Seegers, trainer/leider Dick Kemp

Op de foto ontbreekt Tim Bakker
 

Teamleden

Spelers
Tim Bakker        
Jasper Boer        
Kees Fledderus        
Gerko Hoogenkamp        
Tymo Kemp        
Tom van Noord        
Mike Rico Seegers        
Mees Spijkers        
 
Overige teamleden
Dick Kemp Jeugdtrainer/leider
Joran Strijdonck Assistent-jeugdtrainer
Allard Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-06-2019 18:45 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 Pekelder Boys JO12-1 94571 1-3
C 01-06-2019 10:30 VKW JO12-1G ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 99740 2-3
C 01-06-2019 10:30 Dwingeloo JO12-2 Pekelder Boys JO12-1 86446 3-0
C 29-05-2019 19:00 Pekelder Boys JO12-1 Dwingeloo JO12-2 95976 1-0
C 25-05-2019 09:00 VKW JO12-1G Pekelder Boys JO12-1 99739 0-6
C 18-05-2019 12:30 Dwingeloo JO12-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 86447 4-2
C 18-05-2019 10:30 Stadskanaal JO12-2 Pekelder Boys JO12-1 94394 4-2
C 11-05-2019 13:15 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 VKW JO12-1G 94568 5-4
C 04-05-2019 10:00 Stadskanaal JO12-2 VKW JO12-1G 94392 6-0
C 13-04-2019 10:30 VKW JO12-1G Dwingeloo JO12-2 99737 9-8
C 13-04-2019 10:30 Stadskanaal JO12-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 94395 7-1
C 06-04-2019 10:30 Dwingeloo JO12-2 Stadskanaal JO12-2 86445 3-7
C 06-04-2019 09:00 Pekelder Boys JO12-1 VKW JO12-1G 95975 4-3
C 30-03-2019 10:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 Dwingeloo JO12-2 94569 1-5
C 23-03-2019 09:00 Pekelder Boys JO12-1 Stadskanaal JO12-2 95977 1-4
C 09-03-2019 10:30 VKW JO12-1G Stadskanaal JO12-2 99738 2-16
C 09-03-2019 10:00 Pekelder Boys JO12-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 95978 3-0
C 02-03-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 Stadskanaal JO12-2 94570 1-5
C 02-03-2019 10:30 Dwingeloo JO12-2 VKW JO12-1G 86444 4-9
C 09-02-2019 10:30 Stadskanaal JO12-2 Dwingeloo JO12-2 94393 11-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 De Weide JO12-3 VVAK JO12-2G 47443 0-0
C 01-12-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 De Weide JO12-3 54588 1-2
C 01-12-2018 09:00 Pesse JO12-2M ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 59753 4-4
C 01-12-2018 09:00 VVAK JO12-2G SJO JVZ JO12-2 41098 1-10
C 24-11-2018 10:45 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 VVAK JO12-2G 54392 13-3
C 24-11-2018 09:00 De Weide JO12-3 Pesse JO12-2M 45021 8-1
C 24-11-2018 09:00 SJO JVZ JO12-2 Dwingeloo JO12-2 36297 0-8
C 17-11-2018 09:00 Pesse JO12-2M SJO JVZ JO12-2 32225 3-1
C 17-11-2018 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 De Weide JO12-3 36774 3-5
C 17-11-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 VVAK JO12-2G 57127 10-2
C 10-11-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 51357 18-1
C 10-11-2018 09:00 SJO JVZ JO12-2 De Weide JO12-3 58170 2-13
C 10-11-2018 09:00 VVAK JO12-2G Pesse JO12-2M 53839 0-0
C 03-11-2018 10:45 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 SJO JVZ JO12-2 47249 7-2
C 03-11-2018 09:00 Pesse JO12-2M Dwingeloo JO12-2 38667 0-10
C 27-10-2018 11:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Pesse JO12-2M 36212 3-2
C 27-10-2018 09:00 De Weide JO12-3 Dwingeloo JO12-2 44258 5-3
C 27-10-2018 09:00 SJO JVZ JO12-2 VVAK JO12-2G 27553 1-11
C 13-10-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 SJO JVZ JO12-2 26444 10-2
C 13-10-2018 09:00 VVAK JO12-2G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 33300 3-16
C 13-10-2018 09:00 Pesse JO12-2M De Weide JO12-3 34576 7-8
C 06-10-2018 09:00 VVAK JO12-2G Dwingeloo JO12-2 37744 1-14
C 06-10-2018 09:00 SJO JVZ JO12-2 Pesse JO12-2M 45814 8-3
C 06-10-2018 09:00 De Weide JO12-3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 52622 8-3
C 29-09-2018 11:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Dwingeloo JO12-2 43632 1-4
C 29-09-2018 09:00 Pesse JO12-2M VVAK JO12-2G 54509 14-0
C 29-09-2018 09:00 De Weide JO12-3 SJO JVZ JO12-2 37978 12-0
C 22-09-2018 10:30 Dwingeloo JO12-2 Pesse JO12-2M 31231 18-1
C 22-09-2018 09:00 SJO JVZ JO12-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 37031 5-7
C 22-09-2018 09:00 VVAK JO12-2G De Weide JO12-3 41166 0-18
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2018 18:30 Donkerbroek JO12-2 Dwingeloo JO12-2 8030 0-0
B 15-09-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO12-1 Dwingeloo JO12-2 8028 10-0
B 15-09-2018 10:30 Waskemeer JO12-1 Donkerbroek JO12-2 8026 11-1
B 12-09-2018 18:30 SJO J.V. Oostenburg JO12-1 Donkerbroek JO12-2 8029 14-3
B 08-09-2018 09:00 Waskemeer JO12-1 SJO J.V. Oostenburg JO12-1 8025 9-3
B 01-09-2018 09:00 Dwingeloo JO12-2 Waskemeer JO12-1 8027 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Stadskanaal JO12-2 8 8 0 0 24 60 10 50 0
2 Pekelder Boys JO12-1 8 5 0 3 15 20 15 5 0
3 Dwingeloo JO12-2 8 3 0 5 9 27 40 -13 0
4 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 8 2 0 6 6 14 33 -19 0
5 VKW JO12-1G 8 2 0 6 6 29 52 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Weide JO12-3 9 9 0 0 27 79 20 59 0
2 Dwingeloo JO12-2 10 8 0 2 24 96 15 81 0
3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 10 5 1 4 16 58 54 4 0
4 Pesse JO12-2M 10 2 1 7 7 39 65 -26 0
5 VVAK JO12-2G 9 2 0 7 6 26 100 -74 0
6 SJO JVZ JO12-2 10 2 0 8 6 31 75 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waskemeer JO12-1 3 3 0 0 9 27 5 22 0
2 SJO J.V. Oostenburg JO12-1 3 2 0 1 6 27 12 15 0
3 Dwingeloo JO12-2 2 0 0 2 0 1 17 -16 0
4 Donkerbroek JO12-2 2 0 0 2 0 4 25 -21 0

Training

Berichten



Terug naar boven