Ondernemers Collectief Dwingeloo
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Dwingeloo JO11-1G

Staand: Bente Vliek, Joost van der Koogh, Sil Klaassen, Bas Benders en Jurrian Kloosterman.

Zittend: trainer Wouter Wiechers, Okke Smits, Kian Klein, Roald de Vries, Ilze de Vries, Gijs Wiechers, Evi Barendsen en leider Arjan Kloosterman

Op de foto ontbreken leider Niels de Vries en trainer Allard Wiechers
 

Teamleden

Spelers
Evi Barendsen        
Bas Benders        
Sil Klaassen        
Kian Klein        
Jurrian Kloosterman        
Joost van der Koogh        
Bente Vliek        
Roald de Vries        
Ilze de Vries        
Gijs Wiechers        
 
Overige teamleden
Arjan Kloosterman Jeugdleider
Niels de Vries Jeugdleider
Allard Wiechers Jeugdtrainer
Wouter Wiechers Jeugdtrainer
Nick Dekker Assistent-jeugdtrainer
Allard Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Noordscheschut JO11-2G Wijster JO11-1 52822 0-0
C 08-12-2018 10:15 Fit Boys JO11-1 Weide De JO11-4G 49807 9-0
C 08-12-2018 09:00 Pesse JO11-1 HZVV JO11-4 40539 7-0
C 08-12-2018 09:00 HZVV JO11-3 Dwingeloo JO11-1G 74040 2-7
C 08-12-2018 10:00 HHCombi JO11-1 Ruinen JO11-1 42685 11-1
C 08-12-2018 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Vitesse'63 JO11-1G 54278 6-1
C 04-12-2018 18:30 Noordscheschut JO11-2G HZVV JO11-3 74038 4-1
C 01-12-2018 10:30 Weide De JO11-4G SJO WNBC '09 JO11-1G 42749 2-12
C 01-12-2018 09:00 Wijster JO11-1 HHCombi JO11-1 52019 4-8
C 01-12-2018 09:00 HZVV JO11-4 Fit Boys JO11-1 30793 0-5
C 01-12-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Noordscheschut JO11-2G 47067 13-0
C 01-12-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Pesse JO11-1 26074 3-9
C 01-12-2018 11:00 Vitesse'63 JO11-1G HZVV JO11-3 74039 10-2
C 24-11-2018 09:00 Pesse JO11-1 Weide De JO11-4G 37645 8-4
C 24-11-2018 09:00 HZVV JO11-4 Dwingeloo JO11-1G 56076 1-10
C 24-11-2018 10:00 HHCombi JO11-1 Vitesse'63 JO11-1G 40638 9-3
C 24-11-2018 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Ruinen JO11-1 38878 9-1
C 24-11-2018 10:15 Fit Boys JO11-1 Wijster JO11-1 53222 3-2
C 17-11-2018 09:00 Vitesse'63 JO11-1G Noordscheschut JO11-2G 38004 11-6
C 17-11-2018 09:00 Wijster JO11-1 HZVV JO11-4 57652 13-0
C 17-11-2018 09:00 HZVV JO11-3 Pesse JO11-1 74037 0-3
C 17-11-2018 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Fit Boys JO11-1 55149 1-2
C 17-11-2018 10:15 Weide De JO11-4G HHCombi JO11-1 58976 1-4
C 17-11-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Dwingeloo JO11-1G 55788 2-16
C 10-11-2018 10:00 HHCombi JO11-1 HZVV JO11-3 74036 15-1
C 10-11-2018 09:00 Pesse JO11-1 Wijster JO11-1 28938 3-8
C 10-11-2018 09:00 HZVV JO11-4 Ruinen JO11-1 55584 2-4
C 10-11-2018 09:00 Noordscheschut JO11-2G SJO WNBC '09 JO11-1G 51090 2-8
C 10-11-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Weide De JO11-4G 51723 13-4
C 10-11-2018 10:15 Fit Boys JO11-1 Vitesse'63 JO11-1G 31080 8-0
C 03-11-2018 10:15 Fit Boys JO11-1 Pesse JO11-1 58804 10-0
C 03-11-2018 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Dwingeloo JO11-1G 58823 6-5
C 03-11-2018 10:00 HHCombi JO11-1 HZVV JO11-4 57829 14-0
C 03-11-2018 10:00 Noordscheschut JO11-2G Weide De JO11-4G 40807 1-5
C 03-11-2018 10:00 Vitesse'63 JO11-1G Ruinen JO11-1 26572 5-4
C 03-11-2018 09:00 HZVV JO11-3 Wijster JO11-1 74035 1-7
C 27-10-2018 09:00 Wijster JO11-1 Vitesse'63 JO11-1G 38500 15-5
C 27-10-2018 09:00 Pesse JO11-1 HHCombi JO11-1 30169 2-7
C 27-10-2018 09:00 HZVV JO11-4 SJO WNBC '09 JO11-1G 56731 1-9
C 27-10-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Fit Boys JO11-1 29683 4-4
C 27-10-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Noordscheschut JO11-2G 44597 2-2
C 27-10-2018 10:15 Weide De JO11-4G HZVV JO11-3 74034 8-3
C 20-10-2018 11:00 HZVV JO11-4 Noordscheschut JO11-2G 30903 0-3
C 13-10-2018 09:00 Wijster JO11-1 Weide De JO11-4G 26908 15-4
C 13-10-2018 11:00 Vitesse'63 JO11-1G Dwingeloo JO11-1G 51884 5-9
C 13-10-2018 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G HHCombi JO11-1 46197 6-3
C 13-10-2018 10:30 Noordscheschut JO11-2G Pesse JO11-1 35351 2-5
C 13-10-2018 10:15 Fit Boys JO11-1 Ruinen JO11-1 47108 7-0
C 13-10-2018 09:00 HZVV JO11-3 HZVV JO11-4 74033 4-5
C 06-10-2018 09:00 Pesse JO11-1 SJO WNBC '09 JO11-1G 33125 2-7
C 06-10-2018 10:15 Weide De JO11-4G Vitesse'63 JO11-1G 25477 5-9
C 06-10-2018 10:00 HHCombi JO11-1 Fit Boys JO11-1 49980 3-2
C 06-10-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Wijster JO11-1 59320 2-7
C 06-10-2018 10:45 Ruinen JO11-1 HZVV JO11-3 74032 7-3
C 29-09-2018 10:00 Vitesse'63 JO11-1G Pesse JO11-1 36744 4-4
C 29-09-2018 09:00 Wijster JO11-1 Ruinen JO11-1 45771 14-1
C 29-09-2018 10:30 Noordscheschut JO11-2G Fit Boys JO11-1 28619 1-9
C 29-09-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G HHCombi JO11-1 38541 2-7
C 29-09-2018 11:30 Weide De JO11-4G HZVV JO11-4 58274 7-4
C 29-09-2018 09:00 HZVV JO11-3 SJO WNBC '09 JO11-1G 74031 2-6
C 22-09-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Weide De JO11-4G 29945 11-4
C 22-09-2018 10:15 Fit Boys JO11-1 Beilen JO11-2 46702 0-0
C 22-09-2018 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Wijster JO11-1 28824 7-4
C 22-09-2018 10:00 HHCombi JO11-1 Noordscheschut JO11-2G 58207 12-1
C 22-09-2018 09:00 Pesse JO11-1 Dwingeloo JO11-1G 49368 8-4
C 22-09-2018 09:00 HZVV JO11-4 Vitesse'63 JO11-1G 59664 2-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 10:00 vv Sweel JO11-1 SJO WNBC '09 JO11-1G 78878 0-0
B 15-12-2018 10:30 SJO ZVC '14 JO11-3 Fit Boys JO11-1 78874 1-5
B 15-12-2018 10:15 Bargeres JO11-1 FC Ter Apel '96 JO11-2 78862 6-1
B 15-12-2018 10:15 Balk JO11-2 ONS Sneek JO11-2 78866 3-2
B 15-12-2018 10:00 S.C. Stiens JO11-2 Anjum JO11-1 78872 4-3
B 15-12-2018 10:00 Oosterparkers JO11-2G Veendam 1894 JO11-4 78880 7-4
B 15-12-2018 10:00 Be Quick D JO11-3G SJO Warga WWS JO11-3 78868 0-0
B 15-12-2018 10:00 Bant JO11-1 VHK JO11-1 78871 0-2
B 15-12-2018 10:00 SGV JO11-1 Engelbert JO11-1G 78861 3-1
B 15-12-2018 10:00 Nicator JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1 78863 2-3
B 15-12-2018 09:00 Friese Boys JO11-1 Rijperkerk JO11-1 78875 5-1
B 15-12-2018 10:30 SC Joure JO11-3 MSC/Amslod JO11-3 78881 5-2
B 15-12-2018 12:15 FC Assen JO11-3 Bakkeveen JO11-1 78867 2-3
B 15-12-2018 10:00 SC Stadspark JO11-2 HFC '15 JO11-4 78879 3-4
B 15-12-2018 11:00 Blesse De JO11-2G Achilles 1894 JO11-5 78962 8-2
B 15-12-2018 09:30 SJO STEO JO11-1 SJO ZVC '14 JO11-2 78869 3-4
B 15-12-2018 09:30 Aengwirden JO11-1G S.V. Haulerwijk JO11-1 78865 5-1
B 15-12-2018 09:15 BATO JO11-2 Onstwedder Boys JO11-2 78876 4-3
B 15-12-2018 10:30 Kollum JO11-2 ONT JO11-4 78870 1-5
B 15-12-2018 10:30 Middelstum JO11-1 Noordpool-U.F.C. JO11-2 78877 3-2
B 15-12-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Staphorst JO11-2 78864 0-0
B 15-12-2018 09:00 Erica SC JO11-1G DZOH JO11-3 78860 7-1
B 31-10-2018 18:30 SJO WNBC '09 JO11-1G SJO HH'97 JO11-2 75320 8-3
B 20-10-2018 10:15 SJO Warga WWS JO11-3 Zeerobben JO11-3 75318 4-2
B 20-10-2018 10:30 BSVV JO11-1 SJO ZVC '14 JO11-2 75330 3-4
B 20-10-2018 12:00 Emmen JO11-3 vv Sweel JO11-1 75292 2-8
B 20-10-2018 10:15 Buitenpost JO11-3 Be Quick D JO11-3G 75317 3-10
B 20-10-2018 10:30 Kollum JO11-2 Roden JO11-2 75300 4-2
B 20-10-2018 10:30 SJO ZVC '14 JO11-3 FC Ter Apel '96 JO11-3 75310 3-0
B 20-10-2018 10:30 Veendam 1894 JO11-4 SGV JO11-2 75304 6-1
B 20-10-2018 11:00 SJO Kroonpolder JO11-1 Middelstum JO11-1 75332 1-5
B 20-10-2018 11:40 Onstwedder Boys JO11-2 SGV JO11-3 75308 20-1
B 20-10-2018 12:00 HSC JO11-2 SGV JO11-1 75331 5-5
B 20-10-2018 12:00 SC Stadspark JO11-2 SJO 't Hogeland JO11-2 75319 7-3
B 20-10-2018 10:30 FC Assen JO11-3 SPW JO11-1 75298 1-1
B 20-10-2018 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO11-3 Achilles 1894 JO11-5 75302 3-7
B 20-10-2018 10:15 Engelbert JO11-1G Corenos JO11-1G 75326 5-2
B 20-10-2018 09:00 ONB JO11-2 Anjum JO11-1 75297 0-6
B 20-10-2018 10:00 Thor JO11-1G Aengwirden JO11-1G 75311 2-7
B 20-10-2018 10:00 ONS Sneek JO11-2 Oosterlittens JO11-2G 75294 2-1
B 20-10-2018 10:30 MSC/Amslod JO11-3 SJO WIJC JO11-2G 75327 2-1
B 20-10-2018 10:30 SC Joure JO11-3 SC Bolsward JO11-4 75305 4-4
B 20-10-2018 10:00 S.V. Haulerwijk JO11-2G Dwingeloo JO11-1G 75314 2-6
B 20-10-2018 09:00 DZOH JO11-3 Emmen JO11-4 75299 11-5
B 20-10-2018 10:00 GSVV JO11-1G HFC '15 JO11-4 75322 0-2
B 20-10-2018 10:00 Eenrum JO11-1 Noordpool-U.F.C. JO11-2 75312 0-8
B 20-10-2018 10:00 CVO JO11-1 S.C. Stiens JO11-2 75334 0-10
B 20-10-2018 10:00 SJO 't Hogeland JO11-1 SJO STEO JO11-1 75333 3-6
B 20-10-2018 10:00 Bant JO11-1 Tollebeek JO11-1 75303 7-1
B 20-10-2018 10:00 VV Sleen JO11-2 Erica SC JO11-1G 75293 2-13
B 20-10-2018 10:00 Staphorst JO11-2 SVM JO11-2 75324 13-1
B 20-10-2018 09:00 WVV JO11-5 BATO JO11-2 75291 2-4
B 20-10-2018 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G Friese Boys JO11-1 75323 2-2
B 20-10-2018 10:15 NOK JO11-1G Balk JO11-2 75315 2-3
B 20-10-2018 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-4 75321 6-2
B 20-10-2018 09:00 Read Swart JO11-1 S.V. Haulerwijk JO11-1 75309 1-8
B 20-10-2018 09:00 Raptim JO11-2G Bargeres JO11-1 75328 2-5
B 20-10-2018 10:00 Bakkeveen JO11-1 Zandhuizen JO11-1 75329 8-2
B 20-10-2018 10:00 FC Ter Apel '96 JO11-2 De Treffer '16 JO11-1 75296 9-1
B 20-10-2018 10:00 ONT JO11-4 SJO Feanstars JO11-3 75307 5-3
B 20-10-2018 09:00 WVV JO11-3 Velocitas 1897 JO11-2 75290 13-0
B 20-10-2018 10:00 Peize JO11-2 Oosterparkers JO11-2G 75295 3-4
B 20-10-2018 10:00 VHK JO11-1 VWC JO11-1G 75306 6-5
B 20-10-2018 10:00 Rijperkerk JO11-1 Buitenpost JO11-2 75325 7-5
B 17-10-2018 19:15 Beetgum JO11-1 Nicator JO11-1 75313 4-8
B 17-10-2018 18:30 Fit Boys JO11-1 LTC JO11-2 75301 4-2
B 15-10-2018 18:30 Flevo Boys JO11-4 Blesse De JO11-2G 75316 1-3
B 15-09-2018 10:00 Uffelte JO11-1G Dwingeloo JO11-1G 3674 2-4
B 08-09-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Ruinen JO11-1 3672 13-5
B 08-09-2018 10:00 Uffelte JO11-1G Havelte JO11-1G 3675 0-0
B 01-09-2018 10:45 Ruinen JO11-1 Uffelte JO11-1G 3673 2-4
B 01-09-2018 11:00 Havelte JO11-1G Dwingeloo JO11-1G 3677 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHCombi JO11-1 11 10 0 1 30 93 23 70 0
2 SJO WNBC '09 JO11-1G 11 10 0 1 30 77 25 52 0
3 Fit Boys JO11-1 10 8 1 1 25 59 11 48 0
4 Wijster JO11-1 10 7 0 3 21 89 34 55 0
5 Dwingeloo JO11-1G 11 6 1 4 19 85 46 39 0
6 Pesse JO11-1 11 6 1 4 19 51 49 2 0
7 Vitesse'63 JO11-1G 11 5 1 5 16 59 70 -11 0
8 Ruinen JO11-1 11 3 1 7 10 36 82 -46 0
9 Weide De JO11-4G 11 3 0 8 9 44 89 -45 0
10 Noordscheschut JO11-2G 10 2 1 7 7 22 66 -44 0
11 HZVV JO11-4 11 1 0 10 3 15 82 -67 0
12 HZVV JO11-3 10 0 0 10 0 19 72 -53 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blesse De JO11-2G 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Erica SC JO11-1G 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 Bargeres JO11-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
4 Aengwirden JO11-1G 1 1 0 0 3 5 1 4 0
5 Fit Boys JO11-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
6 Friese Boys JO11-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 ONT JO11-4 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Oosterparkers JO11-2G 1 1 0 0 3 7 4 3 0
9 SC Joure JO11-3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
10 SGV JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
11 VHK JO11-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
12 BATO JO11-2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
13 HFC '15 JO11-4 1 1 0 0 3 4 3 1 0
14 SJO ZVC '14 JO11-2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
15 S.C. Stiens JO11-2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
16 Bakkeveen JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
17 Balk JO11-2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 Middelstum JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
19 Oeverzwaluwen JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 Be Quick D JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Dwingeloo JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SJO WNBC '09 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO Warga WWS JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Staphorst JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 vv Sweel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 WVV JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Anjum JO11-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
28 Onstwedder Boys JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
29 SJO STEO JO11-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
30 SC Stadspark JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
31 FC Assen JO11-3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
32 Nicator JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
33 Noordpool-U.F.C. JO11-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
34 ONS Sneek JO11-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
35 Engelbert JO11-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
36 Bant JO11-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
37 Veendam 1894 JO11-4 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
38 MSC/Amslod JO11-3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
39 S.V. Haulerwijk JO11-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
40 Kollum JO11-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
41 Rijperkerk JO11-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
42 SJO ZVC '14 JO11-3 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
43 FC Ter Apel '96 JO11-2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
44 Achilles 1894 JO11-5 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
45 DZOH JO11-3 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven