Ondernemers Collectief Dwingeloo
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO10-1

Staand: Pieter Eggink, Sven Venema

Zittend: trainer/leider Peter Hoekstra, leider Andrea de Groot, Martijn Boerhof, Yonah van der Meiden, Roy Moes, Sem Hoekstra, trainer/leider Johnny Venema

Op de foto ontbreken Okke Smits en Job Roos
 

Teamleden

Spelers
Martijn Boerhof        
Sem Hoekstra        
Yonah van der Meiden        
Roy Moes        
Job Roos        
Toby van der Veen        
Sven Venema        
Rowen van Zijl        
 
Overige teamleden
Peter Hoekstra Jeugdtrainer/leider
Johnny Venema Jeugdtrainer/leider
Andrea de Groot Jeugdleider
Wouter Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-05-2019 11:00 LEO (Loon) JO10-1 Smilde'94 JO10-1 97058 0-0
C 18-05-2019 09:00 FC Zuidlaren JO10-1 Pesse JO10-1 95501 0-0
C 18-05-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 98961 0-0
C 11-05-2019 11:30 Smilde'94 JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1 105406 0-0
C 11-05-2019 10:00 Pesse JO10-1 Dwingeloo JO10-1 108628 0-0
C 11-05-2019 12:15 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 LEO (Loon) JO10-1 105022 0-0
C 09-05-2019 18:30 Dwingeloo JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1 98962 0-0
C 04-05-2019 11:30 Smilde'94 JO10-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 105405 0-0
C 04-05-2019 12:00 LEO (Loon) JO10-1 Pesse JO10-1 97057 0-0
C 13-04-2019 09:00 FC Zuidlaren JO10-1 LEO (Loon) JO10-1 95500 0-0
C 13-04-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 Smilde'94 JO10-1 98965 0-0
C 06-04-2019 11:30 Smilde'94 JO10-1 Pesse JO10-1 105409 0-0
C 06-04-2019 09:45 LEO (Loon) JO10-1 Dwingeloo JO10-1 97056 0-0
C 06-04-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1 105020 0-0
C 30-03-2019 09:00 FC Zuidlaren JO10-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 95498 0-0
C 30-03-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 Pesse JO10-1 98964 0-0
C 23-03-2019 11:30 Smilde'94 JO10-1 LEO (Loon) JO10-1 105408 0-0
C 23-03-2019 10:00 Pesse JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1 108627 0-0
C 23-03-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 Dwingeloo JO10-1 105021 0-0
C 16-03-2019 11:00 LEO (Loon) JO10-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 97054 0-0
C 16-03-2019 09:00 FC Zuidlaren JO10-1 Smilde'94 JO10-1 95502 0-0
C 09-03-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 Smilde'94 JO10-1 105024 0-0
C 09-03-2019 09:00 FC Zuidlaren JO10-1 Dwingeloo JO10-1 95499 0-0
C 09-03-2019 10:00 Pesse JO10-1 LEO (Loon) JO10-1 108629 0-0
C 02-03-2019 10:00 Pesse JO10-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 108626 0-0
C 16-02-2019 11:30 Smilde'94 JO10-1 Dwingeloo JO10-1 105407 0-0
C 16-02-2019 11:00 LEO (Loon) JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1 97055 0-0
C 16-02-2019 10:30 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 Pesse JO10-1 105023 0-0
C 09-02-2019 10:00 Pesse JO10-1 Smilde'94 JO10-1 108630 0-0
C 09-02-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 LEO (Loon) JO10-1 98963 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 08:45 Alcides JO10-1 De Weide JO10-2 46851 0-0
C 03-12-2018 18:00 Alcides JO10-1 FC Meppel JO10-2 31550 0-0
C 01-12-2018 09:00 De Weide JO10-2 Alcides JO10-1 30006 0-0
C 01-12-2018 09:00 FC Meppel JO10-2 Dwingeloo JO10-1 49574 0-0
C 01-12-2018 09:00 HZVV JO10-2 Staphorst JO10-1 43965 0-0
C 24-11-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 HZVV JO10-2 31184 0-0
C 24-11-2018 09:00 Staphorst JO10-1 De Weide JO10-2 51232 0-0
C 17-11-2018 09:00 FC Meppel JO10-2 De Weide JO10-2 40303 0-0
C 17-11-2018 09:00 Staphorst JO10-1 Dwingeloo JO10-1 58691 0-0
C 17-11-2018 12:00 HZVV JO10-2 Alcides JO10-1 59444 0-0
C 10-11-2018 11:30 FC Meppel JO10-2 Staphorst JO10-1 49400 0-0
C 10-11-2018 09:45 Alcides JO10-1 Dwingeloo JO10-1 39467 0-0
C 10-11-2018 09:00 De Weide JO10-2 HZVV JO10-2 32528 0-0
C 03-11-2018 10:00 HZVV JO10-2 FC Meppel JO10-2 26388 0-0
C 03-11-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 De Weide JO10-2 54986 0-0
C 03-11-2018 09:00 Staphorst JO10-1 Alcides JO10-1 26944 0-0
C 27-10-2018 09:00 Staphorst JO10-1 HZVV JO10-2 43112 0-0
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-2 38562 0-0
C 13-10-2018 10:00 HZVV JO10-2 Dwingeloo JO10-1 25831 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Weide JO10-2 Staphorst JO10-1 47483 0-0
C 13-10-2018 09:00 FC Meppel JO10-2 Alcides JO10-1 50870 0-0
C 06-10-2018 08:45 Alcides JO10-1 HZVV JO10-2 46854 0-0
C 06-10-2018 09:00 De Weide JO10-2 FC Meppel JO10-2 27464 0-0
C 06-10-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 Staphorst JO10-1 30670 0-0
C 29-09-2018 11:00 HZVV JO10-2 De Weide JO10-2 41365 0-0
C 29-09-2018 09:00 Staphorst JO10-1 FC Meppel JO10-2 57009 0-0
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 Alcides JO10-1 40038 0-0
C 22-09-2018 10:00 De Weide JO10-2 Dwingeloo JO10-1 28997 0-0
C 22-09-2018 08:45 Alcides JO10-1 Staphorst JO10-1 57895 0-0
C 22-09-2018 09:00 FC Meppel JO10-2 HZVV JO10-2 41623 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 ACV JO10-1 7058 5-9
B 08-09-2018 11:30 FC Assen JO10-1 Dwingeloo JO10-1 7056 13-5
B 01-09-2018 09:00 ACV JO10-1 FC Assen JO10-1 7057 4-19

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Assen JO10-1 2 2 0 0 6 32 9 23 0
2 ACV JO10-1 2 1 0 1 3 13 24 -11 0
3 Dwingeloo JO10-1 2 0 0 2 0 10 22 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven