Ondernemers Collectief Dwingeloo
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Dwingeloo JO9-1

Staand: Wouter Turkstra, Rowen van Zijl, Berend Staats

Zittend: trainer/leider Berdi Doorten, Gerko Kuiper, Rense Doorten, Aron Sjabbens

Op de foto ontbreken trainer/leider Leo van Zijl, Dennis Menger en Toby van der Veen
 

Teamleden

Spelers
Rense Doorten        
Gerko Kuiper        
Dennis Menger        
Aron Sjabbens        
Berend Staats        
Wouter Turkstra        
Toby van der Veen        
Rowen van Zijl        
 
Overige teamleden
Berdi Doorten Jeugdtrainer/leider
Leo van Zijl Jeugdtrainer/leider
Wouter Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 Noordscheschut JO9-1 50406 Sportpark Hulsebosch 08:30
C 24-11-2018 vervallen Dwingeloo JO9-1 Uffelte JO9-1G 73772 Sportpark Hulsebosch 00:30
C 01-12-2018 09:00 SJO JVZ JO9-2 Dwingeloo JO9-1 51791 Sportpark Woltingeslag 08:10
C 08-12-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 HZVV JO9-3 38268 Sportpark Hulsebosch 08:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 14-11-2018 18:15 Noordscheschut JO9-1 HZVV JO9-3
C 17-11-2018 09:00 Pesse JO9-1G Hoogeveen JO9-2
C 17-11-2018 09:00 SJO JVZ JO9-2 De Weide JO9-2
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 Noordscheschut JO9-1
C 17-11-2018 10:00 HZVV JO9-3 Smilde'94 JO9-1G
C 17-11-2018 10:15 Beilen JO9-1 Ruinerwold JO9-1
C 24-11-2018 10:15 Smilde'94 JO9-1G Beilen JO9-1
C 24-11-2018 10:00 De Weide JO9-2 HZVV JO9-3
C 24-11-2018 10:00 Ruinerwold JO9-1 SJO JVZ JO9-2
C 24-11-2018 09:00 Noordscheschut JO9-1 Pesse JO9-1G
C 01-12-2018 10:00 HZVV JO9-3 Beilen JO9-1
C 01-12-2018 09:45 Hoogeveen JO9-2 Noordscheschut JO9-1
C 01-12-2018 09:00 Pesse JO9-1G De Weide JO9-2
C 01-12-2018 09:00 SJO JVZ JO9-2 Dwingeloo JO9-1
C 08-12-2018 09:00 Noordscheschut JO9-1 SJO JVZ JO9-2
C 08-12-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 HZVV JO9-3
C 08-12-2018 10:00 Ruinerwold JO9-1 Hoogeveen JO9-2
C 08-12-2018 10:15 Smilde'94 JO9-1G Pesse JO9-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 31-10-2018 18:45 CEC JO9-1 Nieuw Buinen JO9-1 75376 4-4
B 20-10-2018 10:30 Scharnegoutum'70 JO9-1 Akkrum JO9-1 75377 11-2
B 20-10-2018 10:30 QVC JO9-1 Zeerobben JO9-2 75366 12-1
B 20-10-2018 09:00 SJO Feanstars JO9-2 ONT JO9-1 75367 2-14
B 20-10-2018 10:00 Ruinerwold JO9-1 Uffelte JO9-1G 75373 8-7
B 20-10-2018 10:00 Delfstrahuizen JO9-1 VHK JO9-1 75379 9-6
B 20-10-2018 09:00 Gieten JO9-1 LTC JO9-2 75374 4-3
B 20-10-2018 09:00 FC Zuidlaren JO9-2 Gorecht JO9-2 75370 9-6
B 20-10-2018 09:00 FC Ter Apel '96 JO9-1 SC Erica JO9-1 75368 13-2
B 20-10-2018 09:00 Noordscheschut JO9-1 Hoogeveen JO9-2 75369 10-1
B 20-10-2018 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Harkema Opeinde JO9-1 75378 6-2
B 20-10-2018 09:00 Grijpskerk JO9-1 BATO JO9-1 75372 6-3
B 20-10-2018 11:15 Achilles 1894 JO9-1 S.V. Haulerwijk JO9-1 75375 3-1
B 17-10-2018 18:00 Dwingeloo JO9-1 Nieuw Roden JO9-1 75371 4-10
B 15-09-2018 11:00 FC Wolvega JO9-2 Dwingeloo JO9-1 5323 4-7
B 15-09-2018 09:00 Steenwijkerwold JO9-1G vv Steenwijk JO9-1 5326 5-7
B 08-09-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 vv Steenwijk JO9-1 5327 11-6
B 08-09-2018 08:45 FC Wolvega JO9-2 Steenwijkerwold JO9-1G 5324 6-2
B 01-09-2018 08:45 Steenwijkerwold JO9-1G Dwingeloo JO9-1 5325 3-0
B 01-09-2018 09:00 vv Steenwijk JO9-1 FC Wolvega JO9-2 5328 12-9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2018 11:15 De Weide JO9-2 Beilen JO9-1 53063 0-0
C 10-11-2018 10:15 Smilde'94 JO9-1G Dwingeloo JO9-1 56903 0-0
C 10-11-2018 10:00 FC Klazienaveen JO9-3 SJO JVZ JO9-2 40857 0-0
C 10-11-2018 10:00 Ruinerwold JO9-1 Pesse JO9-1G 29865 0-0
C 03-11-2018 09:00 HZVV JO9-3 Uffelte JO9-1G 73769 0-0
C 03-11-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 FC Klazienaveen JO9-3 49389 0-0
C 03-11-2018 09:00 Noordscheschut JO9-1 Ruinerwold JO9-1 47934 0-0
C 03-11-2018 10:15 Beilen JO9-1 Pesse JO9-1G 36279 0-0
C 03-11-2018 10:15 Smilde'94 JO9-1G SJO JVZ JO9-2 35119 0-0
C 03-11-2018 10:15 De Weide JO9-2 Hoogeveen JO9-2 56262 0-0
C 27-10-2018 10:15 Ruinerwold JO9-1 De Weide JO9-2 59343 0-0
C 27-10-2018 10:15 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1 56378 0-0
C 27-10-2018 10:00 FC Klazienaveen JO9-3 Noordscheschut JO9-1 46178 0-0
C 27-10-2018 09:00 Uffelte JO9-1G Smilde'94 JO9-1G 73768 0-0
C 27-10-2018 09:00 SJO JVZ JO9-2 Beilen JO9-1 47856 0-0
C 27-10-2018 09:00 Pesse JO9-1G HZVV JO9-3 36116 0-0
C 13-10-2018 09:00 Noordscheschut JO9-1 Uffelte JO9-1G 73767 0-0
C 13-10-2018 10:15 Beilen JO9-1 Hoogeveen JO9-2 52761 0-0
C 13-10-2018 10:15 Smilde'94 JO9-1G Ruinerwold JO9-1 48416 0-0
C 13-10-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 De Weide JO9-2 42667 0-0
C 13-10-2018 10:00 HZVV JO9-3 FC Klazienaveen JO9-3 50585 0-0
C 13-10-2018 09:00 Pesse JO9-1G SJO JVZ JO9-2 38084 0-0
C 06-10-2018 09:00 Uffelte JO9-1G Beilen JO9-1 73766 0-0
C 06-10-2018 09:00 De Weide JO9-2 Noordscheschut JO9-1 37969 0-0
C 06-10-2018 10:00 Ruinerwold JO9-1 Dwingeloo JO9-1 28403 0-0
C 06-10-2018 09:00 FC Klazienaveen JO9-3 Pesse JO9-1G 27088 0-0
C 06-10-2018 09:00 SJO JVZ JO9-2 HZVV JO9-3 59541 0-0
C 06-10-2018 10:00 Hoogeveen JO9-2 Smilde'94 JO9-1G 52202 0-0
C 29-09-2018 10:00 HZVV JO9-3 Ruinerwold JO9-1 39718 0-0
C 29-09-2018 09:00 SJO JVZ JO9-2 Hoogeveen JO9-2 44932 0-0
C 29-09-2018 09:00 Pesse JO9-1G Uffelte JO9-1G 73765 0-0
C 29-09-2018 09:00 FC Klazienaveen JO9-3 De Weide JO9-2 42092 0-0
C 29-09-2018 10:15 Beilen JO9-1 Dwingeloo JO9-1 44695 0-0
C 29-09-2018 10:15 Smilde'94 JO9-1G Noordscheschut JO9-1 47038 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uffelte JO9-1G SJO JVZ JO9-2 73764 0-0
C 22-09-2018 09:30 Hoogeveen JO9-2 HZVV JO9-3 38549 0-0
C 22-09-2018 10:00 De Weide JO9-2 Smilde'94 JO9-1G 46392 0-0
C 22-09-2018 10:00 Ruinerwold JO9-1 FC Klazienaveen JO9-3 30388 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordscheschut JO9-1 Beilen JO9-1 36447 0-0
C 22-09-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 Pesse JO9-1G 49416 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONT JO9-1 1 1 0 0 3 14 2 12 0
2 FC Ter Apel '96 JO9-1 1 1 0 0 3 13 2 11 0
3 QVC JO9-1 1 1 0 0 3 12 1 11 0
4 Scharnegoutum'70 JO9-1 1 1 0 0 3 11 2 9 0
5 Noordscheschut JO9-1 1 1 0 0 3 10 1 9 0
6 Nieuw Roden JO9-1 1 1 0 0 3 10 4 6 0
7 Wykels Hallum JO9-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
8 Delfstrahuizen JO9-1 1 1 0 0 3 9 6 3 0
9 FC Zuidlaren JO9-2 1 1 0 0 3 9 6 3 0
10 Grijpskerk JO9-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
11 Achilles 1894 JO9-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
12 Ruinerwold JO9-1 1 1 0 0 3 8 7 1 0
13 Gieten JO9-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
14 CEC JO9-1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
15 Nieuw Buinen JO9-1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
16 Uffelte JO9-1G 1 0 0 1 0 7 8 -1 0
17 LTC JO9-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
18 S.V. Haulerwijk JO9-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
19 Gorecht JO9-2 1 0 0 1 0 6 9 -3 0
20 VHK JO9-1 1 0 0 1 0 6 9 -3 0
21 BATO JO9-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
22 Harkema Opeinde JO9-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
23 Dwingeloo JO9-1 1 0 0 1 0 4 10 -6 0
24 Akkrum JO9-1 1 0 0 1 0 2 11 -9 0
25 Hoogeveen JO9-2 1 0 0 1 0 1 10 -9 0
26 SC Erica JO9-1 1 0 0 1 0 2 13 -11 0
27 Zeerobben JO9-2 1 0 0 1 0 1 12 -11 0
28 SJO Feanstars JO9-2 1 0 0 1 0 2 14 -12 0



Training

Berichten



Terug naar boven