Ondernemers Collectief Dwingeloo
0276 Onder 8 competitie (najaar)

Dwingeloo JO8-1

Staand: trainer/leider Wilfried Smit, Jort Smeenge, Daniel Folkers, Daniël Otten, Tijl Wiechers

Zittend: trainer/leider Remco Schipper, Lizz Smit, Muus Algra, Levi Bergenhenegouwen, Jimme Nieuwenhuis, Matz Schipper, trainer/leider Bastian Smeenge
 

Teamleden

Spelers
Muus Algra        
Levi Bergenhenegouwen        
Jimme Nieuwenhuis        
Matz Schipper        
Jort Smeenge        
Tijl Wiechers        
 
Overige teamleden
Remco Schipper Jeugdtrainer/leider
Bastian Smeenge Jeugdtrainer/leider
Wilfried Smit Jeugdtrainer/leider
Wouter Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-12-2018 09:00 MSC/Amslod JO8-2 FC Oldemarkt JO8-2 38069 0-0
C 01-12-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 Steenwijkerwold JO8-3G 27991 0-0
C 01-12-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 FC Wolvega JO8-3 42646 0-0
C 24-11-2018 09:30 Steenwijkerwold JO8-3G vv Steenwijk JO8-1 57062 0-0
C 24-11-2018 09:00 FC Oldemarkt JO8-2 Dwingeloo JO8-1 48709 0-0
C 24-11-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 MSC/Amslod JO8-2 44655 0-0
C 17-11-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 Steenwijkerwold JO8-3G 32718 0-0
C 17-11-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 MSC/Amslod JO8-2 34663 0-0
C 17-11-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 FC Oldemarkt JO8-2 53775 0-0
C 10-11-2018 09:00 FC Oldemarkt JO8-2 Steenwijkerwold JO8-3G 47075 0-0
C 10-11-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 FC Wolvega JO8-3 37710 0-0
C 10-11-2018 09:00 MSC/Amslod JO8-2 vv Steenwijk JO8-1 29367 0-0
C 03-11-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 Dwingeloo JO8-1 49916 0-0
C 03-11-2018 09:00 Steenwijkerwold JO8-3G MSC/Amslod JO8-2 28852 0-0
C 03-11-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 FC Oldemarkt JO8-2 54429 0-0
C 27-10-2018 09:00 Steenwijkerwold JO8-3G Dwingeloo JO8-1 35344 0-0
C 27-10-2018 09:00 FC Oldemarkt JO8-2 MSC/Amslod JO8-2 28958 0-0
C 27-10-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 vv Steenwijk JO8-1 28338 0-0
C 13-10-2018 09:00 MSC/Amslod JO8-2 FC Wolvega JO8-3 35692 0-0
C 13-10-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 Steenwijkerwold JO8-3G 47664 0-0
C 13-10-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 FC Oldemarkt JO8-2 47623 0-0
C 06-10-2018 09:00 FC Oldemarkt JO8-2 vv Steenwijk JO8-1 43337 0-0
C 06-10-2018 09:00 MSC/Amslod JO8-2 Dwingeloo JO8-1 49328 0-0
C 06-10-2018 09:00 Steenwijkerwold JO8-3G FC Wolvega JO8-3 59699 0-0
C 29-09-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 MSC/Amslod JO8-2 56316 0-0
C 29-09-2018 09:00 Steenwijkerwold JO8-3G FC Oldemarkt JO8-2 46198 0-0
C 29-09-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 Dwingeloo JO8-1 57973 0-0
C 22-09-2018 09:00 FC Oldemarkt JO8-2 FC Wolvega JO8-3 49187 0-0
C 22-09-2018 09:00 MSC/Amslod JO8-2 Steenwijkerwold JO8-3G 47862 0-0
C 22-09-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 vv Steenwijk JO8-1 59693 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 18:30 Dwingeloo JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-2 90221 0-0
C 18-05-2019 09:00 Glimmen JO8-1 Wijster JO8-1G 92232 0-0
C 18-05-2019 09:00 FC Assen JO8-2 S.V. Haulerwijk JO8-1G 86957 0-0
C 15-05-2019 18:30 Glimmen JO8-1 FC Assen JO8-2 92228 0-0
C 11-05-2019 11:00 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1 86998 0-0
C 11-05-2019 11:00 S.V. Haulerwijk JO8-1G Glimmen JO8-1 102220 0-0
C 11-05-2019 08:45 GVAV-Rapiditas JO8-2 FC Assen JO8-2 105982 0-0
C 04-05-2019 08:45 GVAV-Rapiditas JO8-2 Wijster JO8-1G 105986 0-0
C 04-05-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 S.V. Haulerwijk JO8-1G 90220 0-0
C 13-04-2019 09:00 S.V. Haulerwijk JO8-1G Wijster JO8-1G 102221 0-0
C 13-04-2019 09:00 Glimmen JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-2 92231 0-0
C 13-04-2019 09:00 FC Assen JO8-2 Dwingeloo JO8-1 86958 0-0
C 06-04-2019 11:00 Wijster JO8-1G FC Assen JO8-2 86996 0-0
C 06-04-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 Glimmen JO8-1 90222 0-0
C 06-04-2019 11:15 GVAV-Rapiditas JO8-2 S.V. Haulerwijk JO8-1G 105983 0-0
C 30-03-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 Wijster JO8-1G 90223 0-0
C 23-03-2019 11:00 Wijster JO8-1G Glimmen JO8-1 87000 0-0
C 23-03-2019 10:00 GVAV-Rapiditas JO8-2 Dwingeloo JO8-1 105984 0-0
C 23-03-2019 10:00 S.V. Haulerwijk JO8-1G FC Assen JO8-2 102217 0-0
C 16-03-2019 09:00 Glimmen JO8-1 S.V. Haulerwijk JO8-1G 92229 0-0
C 16-03-2019 09:00 FC Assen JO8-2 GVAV-Rapiditas JO8-2 86959 0-0
C 09-03-2019 09:00 FC Assen JO8-2 Glimmen JO8-1 86960 0-0
C 09-03-2019 11:00 S.V. Haulerwijk JO8-1G Dwingeloo JO8-1 102218 0-0
C 09-03-2019 11:00 Wijster JO8-1G GVAV-Rapiditas JO8-2 86999 0-0
C 16-02-2019 11:00 Wijster JO8-1G S.V. Haulerwijk JO8-1G 86997 0-0
C 16-02-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 FC Assen JO8-2 90219 0-0
C 16-02-2019 08:45 GVAV-Rapiditas JO8-2 Glimmen JO8-1 105985 0-0
C 09-02-2019 10:15 S.V. Haulerwijk JO8-1G GVAV-Rapiditas JO8-2 102219 0-0
C 09-02-2019 09:00 Glimmen JO8-1 Dwingeloo JO8-1 92230 0-0
C 09-02-2019 09:00 FC Assen JO8-2 Wijster JO8-1G 86961 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 FC Oldemarkt JO8-1 6641 0-0
B 15-09-2018 09:30 De Blesse JO8-1 Dwingeloo JO8-1 6643 5-2
B 08-09-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 FC Oldemarkt JO8-1 6640 3-2
B 08-09-2018 09:30 De Blesse JO8-1 vv Steenwijk JO8-1 6644 0-0
B 01-09-2018 09:00 FC Oldemarkt JO8-1 De Blesse JO8-1 6645 4-4
B 01-09-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 Dwingeloo JO8-1 6642 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Elim JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fit Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoogeveen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pesse JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Raptim JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ruinen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO HH'97 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO JCO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VKW JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Blesse JO8-1 2 1 1 0 4 9 6 3 0
2 Dwingeloo JO8-1 2 1 0 1 3 5 7 -2 0
3 FC Oldemarkt JO8-1 2 0 1 1 1 6 7 -1 0

Training

Berichten



Terug naar boven