Ondernemers Collectief Dwingeloo
Vrouwen Vrijdag 7x7 (voorjaar)

Dwingeloo VR2

Staand: Eveline Stevens, Andrea de Groot, Annemarie Kruithof, Tanja Daleman-Berends, Marijke Ringeling, Marieke Veldhuizen, Bertine Smit-Stevens

Zittend: Tjitske Lenes, Karin Klein, Renate Venema, Kristien Amkreutz-Rosink, Hester Vos-Grooters, Ria Murris

Op de foto ontbreken Klaske Bakker, Marjan van Noord en Thecla Veldhuizen
 

Teamleden

Spelers
Kristien Amkreutz-Rosink        
Klaske Bakker        
Tanja Daleman-Berends        
Andrea de Groot        
Karin Klein        
Tjitske Lenes        
Ria Murris        
Marjan van Noord        
Marijke Ringeling        
Bertine Smit-Stevens        
Marieke Veldhuizen        
Thecla Veldhuizen        
Renate Venema        
Hester Vos-Grooters        
 
Overige teamleden
Bertine Smit-Stevens Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 07-06-2019 20:50 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 118187 2 - 0
C 07-06-2019 20:10 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 118177 0 - 2
C 07-06-2019 19:50 Dwingeloo VR2 Pesse VR4 118186 3 - 0
C 07-06-2019 19:30 DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 118167 0 - 4
C 24-05-2019 vervallen Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 114773
C 24-05-2019 vervallen Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 114006
C 10-05-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 118195 1 - 0
C 10-05-2019 20:10 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 118185 3 - 0
C 10-05-2019 vervallen DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 114254
C 10-05-2019 19:50 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118184 2 - 1
C 10-05-2019 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 118175 2 - 0
C 26-04-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 118192 1 - 0
C 26-04-2019 20:10 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118182 1 - 1
C 26-04-2019 vervallen Pesse VR4 Dwingeloo VR2 114849
C 26-04-2019 19:50 Dwingeloo VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118183 1 - 0
C 26-04-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 118153 1 - 1
C 12-04-2019 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 118171 1 - 1
C 12-04-2019 vervallen Dwingeloo VR2 Pesse VR4 118180
C 12-04-2019 20:00 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118181 0 - 2
C 12-04-2019 vervallen DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 114252
C 12-04-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 118150 1 - 1
C 29-03-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 118199 4 - 1
C 29-03-2019 20:10 Dwingeloo VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118189 0 - 0
C 29-03-2019 19:50 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118188 2 - 0
C 29-03-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 118159 0 - 1
C 16-11-2018 20:30 Dwingeloo VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 10691 0 - 0
C 16-11-2018 20:00 Wijster VR1 Dwingeloo VR2 10851 1 - 0
C 16-11-2018 19:30 Dwingeloo VR2 HHCombi VR1 10692 1 - 0
C 02-11-2018 20:30 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10696 1 - 3
C 02-11-2018 20:00 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10469 0 - 0
C 02-11-2018 19:30 HHCombi VR1 Dwingeloo VR2 W. (Wietske) Wasse 10865 3 - 0
C 12-10-2018 20:30 HHCombi VR1 Dwingeloo VR2 10864 1 - 3
C 12-10-2018 20:00 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10695 0 - 2
C 12-10-2018 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10467 0 - 0
C 28-09-2018 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10465 1 - 2
C 28-09-2018 20:00 Dwingeloo VR2 HHCombi VR1 10694 6 - 0
C 28-09-2018 19:30 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10693 0 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-06-2019 20:50 Pesse VR4 DOS'63 VR1 118196 3-0
C 07-06-2019 20:50 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 118187 2-0
C 07-06-2019 19:30 DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 118167 0-4
C 07-06-2019 19:50 ST Beilen/Fit Boys VR3 DOS'63 VR1 118176 3-0
C 07-06-2019 19:30 Noordscheschut VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118157 0-1
C 07-06-2019 19:50 Dwingeloo VR2 Pesse VR4 118186 3-0
C 07-06-2019 20:10 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 118177 0-2
C 07-06-2019 20:10 Noordscheschut VR2 Pesse VR4 118156 0-4
C 07-06-2019 20:30 Pesse VR4 ST Beilen/Fit Boys VR3 118197 1-2
C 07-06-2019 20:30 DOS'63 VR1 Noordscheschut VR2 118166 0-3
C 10-05-2019 19:30 DOS'63 VR1 Noordscheschut VR2 118164 2-0
C 10-05-2019 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 118175 2-0
C 10-05-2019 19:50 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118184 2-1
C 10-05-2019 19:50 Noordscheschut VR2 Pesse VR4 118154 0-1
C 10-05-2019 20:10 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 118185 3-0
C 10-05-2019 20:10 ST Beilen/Fit Boys VR3 Pesse VR4 118174 2-0
C 10-05-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 118195 1-0
C 10-05-2019 20:30 DOS'63 VR1 ST Beilen/Fit Boys VR3 118165 0-2
C 10-05-2019 20:50 Noordscheschut VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118155 0-1
C 10-05-2019 20:50 Pesse VR4 DOS'63 VR1 118194 1-1
C 26-04-2019 20:10 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118182 1-1
C 26-04-2019 20:10 Noordscheschut VR2 Pesse VR4 118152 0-1
C 26-04-2019 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 DOS'63 VR1 118172 1-0
C 26-04-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 118153 1-1
C 26-04-2019 19:50 Dwingeloo VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118183 1-0
C 26-04-2019 20:50 Pesse VR4 ST Beilen/Fit Boys VR3 118193 2-0
C 26-04-2019 20:50 DOS'63 VR1 Noordscheschut VR2 118163 2-2
C 26-04-2019 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Noordscheschut VR2 118173 2-2
C 26-04-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 118192 1-0
C 26-04-2019 19:50 DOS'63 VR1 Pesse VR4 118162 0-2
C 12-04-2019 20:00 DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 114252 0-0
C 12-04-2019 20:30 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 114771 0-0
C 12-04-2019 19:50 Pesse VR4 ST Beilen/Fit Boys VR3 118191 0-0
C 12-04-2019 20:30 Pesse VR4 DOS'63 VR1 114847 0-0
C 12-04-2019 19:30 DOS'63 VR1 Pesse VR4 118160 0-0
C 12-04-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 118150 1-1
C 12-04-2019 20:00 Noordscheschut VR2 Pesse VR4 114007 0-0
C 12-04-2019 19:30 DOS'63 VR1 Noordscheschut VR2 114250 0-0
C 12-04-2019 19:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 114848 0-0
C 12-04-2019 20:10 Dwingeloo VR2 Pesse VR4 118180 0-0
C 12-04-2019 20:00 Noordscheschut VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118151 0-1
C 12-04-2019 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 118171 1-1
C 12-04-2019 20:30 DOS'63 VR1 Noordscheschut VR2 118161 0-1
C 12-04-2019 20:50 Pesse VR4 Noordscheschut VR2 118190 0-0
C 12-04-2019 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 DOS'63 VR1 118170 0-0
C 12-04-2019 20:00 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118181 0-2
C 29-03-2019 20:50 Pesse VR4 DOS'63 VR1 118198 3-3
C 29-03-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 118159 0-1
C 29-03-2019 19:30 DOS'63 VR1 ST Beilen/Fit Boys VR3 118169 0-1
C 29-03-2019 19:50 ST Beilen/Fit Boys VR3 Pesse VR4 118178 0-1
C 29-03-2019 19:50 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 118188 2-0
C 29-03-2019 20:10 Dwingeloo VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 118189 0-0
C 29-03-2019 20:30 DOS'63 VR1 Noordscheschut VR2 118168 1-2
C 29-03-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 118199 4-1
C 29-03-2019 20:50 ST Beilen/Fit Boys VR3 Noordscheschut VR2 118179 0-1
C 29-03-2019 20:10 Noordscheschut VR2 Pesse VR4 118158 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2018 19:30 Dwingeloo VR2 HHCombi VR1 10692 1-0
C 16-11-2018 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Wijster VR1 10463 0-5
C 16-11-2018 20:00 Wijster VR1 Dwingeloo VR2 10851 1-0
C 16-11-2018 20:00 ST Beilen/Fit Boys VR3 HHCombi VR1 10464 2-0
C 16-11-2018 20:30 Dwingeloo VR2 ST Beilen/Fit Boys VR3 10691 0-0
C 16-11-2018 20:30 HHCombi VR1 Wijster VR1 10862 0-1
C 02-11-2018 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Wijster VR1 10470 2-0
C 02-11-2018 19:30 HHCombi VR1 Dwingeloo VR2 10865 3-0
C 02-11-2018 20:00 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10469 0-0
C 02-11-2018 20:00 Wijster VR1 HHCombi VR1 10855 0-1
C 02-11-2018 20:30 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10696 1-3
C 02-11-2018 20:30 HHCombi VR1 ST Beilen/Fit Boys VR3 10866 0-1
C 12-10-2018 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10467 0-0
C 12-10-2018 19:30 Wijster VR1 HHCombi VR1 10854 3-0
C 12-10-2018 20:00 ST Beilen/Fit Boys VR3 HHCombi VR1 10468 0-0
C 12-10-2018 20:00 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10695 0-2
C 12-10-2018 20:30 Wijster VR1 ST Beilen/Fit Boys VR3 10853 2-1
C 12-10-2018 20:30 HHCombi VR1 Dwingeloo VR2 10864 1-3
C 28-09-2018 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 HHCombi VR1 10466 4-0
C 28-09-2018 19:30 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10693 0-1
C 28-09-2018 20:00 Dwingeloo VR2 HHCombi VR1 10694 6-0
C 28-09-2018 20:00 Wijster VR1 ST Beilen/Fit Boys VR3 10852 1-0
C 28-09-2018 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10465 1-2
C 28-09-2018 20:30 HHCombi VR1 Wijster VR1 10863 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Beilen/Fit Boys VR3 19 10 4 5 34 19 11 8 0
2 Pesse VR4 16 10 3 3 33 25 12 13 0
3 Dwingeloo VR2 19 9 5 5 32 25 15 10 0
4 Noordscheschut VR2 19 4 5 10 17 13 24 -11 0
5 DOS'63 VR1 19 2 5 12 11 13 33 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wijster VR1 12 10 0 2 30 26 5 21 0
2 ST Beilen/Fit Boys VR3 12 4 4 4 16 11 10 1 0
3 Dwingeloo VR2 12 4 3 5 15 13 12 1 0
4 HHCombi VR1 12 2 1 9 7 5 28 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven