Ondernemers Collectief Dwingeloo
0276 Onder 8 competitie (najaar)

Dwingeloo JO8-3

Teamleden

Spelers
Jens Benning        
Art Benning        
Kyan Hoonstra        
Doupa Ishimwe Israel        
Ruben Keus        
Floris Keus        
Fedde Smeenge        
 
Overige teamleden
Bastian Smeenge Jeugdleider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:15 Drachtster Boys JO8-5G Jubbega JO8-1G 100976 0-0
C 01-06-2019 10:30 Trinitas JO8-2 Dwingeloo JO8-3 110709 0-0
C 01-06-2019 09:00 Weide De JO8-5G vv Stânfries JO8-2 117122 0-0
C 01-06-2019 09:00 Udiros JO8-1G V.V. Heerenveen JO8-6 109308 0-0
C 29-05-2019 18:30 V.V. Heerenveen JO8-6 Weide De JO8-5G 117120 0-0
C 25-05-2019 09:00 Udiros JO8-1G Drachtster Boys JO8-5G 103006 0-0
C 25-05-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 Jubbega JO8-1G 88059 0-0
C 25-05-2019 09:00 Weide De JO8-5G Dwingeloo JO8-3 117119 0-0
C 25-05-2019 12:30 V.V. Heerenveen JO8-6 Trinitas JO8-2 109309 0-0
C 22-05-2019 18:30 Weide De JO8-5G Jubbega JO8-1G 117109 0-0
C 22-05-2019 18:30 Trinitas JO8-2 V.V. Heerenveen JO8-6 109314 0-0
C 18-05-2019 08:45 Jubbega JO8-1G V.V. Heerenveen JO8-6 109310 0-0
C 18-05-2019 10:00 Trinitas JO8-2 Udiros JO8-1G 106882 0-0
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 vv Stânfries JO8-2 110708 0-0
C 18-05-2019 12:45 Drachtster Boys JO8-5G Weide De JO8-5G 117118 0-0
C 16-05-2019 18:15 Jubbega JO8-1G Trinitas JO8-2 98181 0-0
C 15-05-2019 18:45 Dwingeloo JO8-3 Udiros JO8-1G 110711 0-0
C 11-05-2019 11:15 V.V. Heerenveen JO8-6 vv Stânfries JO8-2 109307 0-0
C 11-05-2019 11:30 Drachtster Boys JO8-5G Dwingeloo JO8-3 110707 0-0
C 11-05-2019 10:00 Weide De JO8-5G Trinitas JO8-2 117117 0-0
C 11-05-2019 09:00 Udiros JO8-1G Jubbega JO8-1G 103005 0-0
C 08-05-2019 17:15 Jubbega JO8-1G vv Stânfries JO8-2 98179 0-0
C 04-05-2019 10:00 Trinitas JO8-2 Drachtster Boys JO8-5G 106879 0-0
C 04-05-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 Udiros JO8-1G 88062 0-0
C 04-05-2019 08:45 Jubbega JO8-1G Weide De JO8-5G 117116 0-0
C 04-05-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 V.V. Heerenveen JO8-6 110706 0-0
C 24-04-2019 18:30 Drachtster Boys JO8-5G Udiros JO8-1G 100979 0-0
C 20-04-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 V.V. Heerenveen JO8-6 109312 0-0
C 20-04-2019 10:30 Trinitas JO8-2 Weide De JO8-5G 117110 0-0
C 17-04-2019 18:30 Jubbega JO8-1G Udiros JO8-1G 98180 0-0
C 17-04-2019 18:00 Dwingeloo JO8-3 Weide De JO8-5G 117112 0-0
C 13-04-2019 10:30 vv Stânfries JO8-2 Weide De JO8-5G 117115 0-0
C 13-04-2019 10:00 V.V. Heerenveen JO8-6 Udiros JO8-1G 109313 0-0
C 13-04-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Trinitas JO8-2 110705 0-0
C 13-04-2019 08:45 Jubbega JO8-1G Drachtster Boys JO8-5G 98177 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles 1894 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beilen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Assen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Smilde'94 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 vv Stânfries JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven