Ondernemers Collectief Dwingeloo
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO8-3

Teamleden

Spelers
Jens Benning        
Art Benning        
Kyan Hoonstra        
doupa Ishimwe Israel        
Ruben Keus        
Floris Keus        
Fedde Smeenge        
 
Overige teamleden
Bastian Smeenge Jeugdleider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 18:30 Jubbega JO8-1G vv Stânfries JO8-2
C 24-04-2019 18:30 Drachtster Boys JO8-5G Udiros JO8-1G
C 24-04-2019 17:30 Trinitas JO8-2 V.V. Heerenveen JO8-6
C 04-05-2019 08:45 Jubbega JO8-1G Weide De JO8-5G
C 04-05-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 Udiros JO8-1G
C 04-05-2019 10:00 Trinitas JO8-2 Drachtster Boys JO8-5G
C 04-05-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 V.V. Heerenveen JO8-6
C 11-05-2019 11:30 V.V. Heerenveen JO8-6 vv Stânfries JO8-2
C 11-05-2019 11:30 Drachtster Boys JO8-5G Dwingeloo JO8-3
C 11-05-2019 10:00 Weide De JO8-5G Trinitas JO8-2
C 11-05-2019 09:00 Udiros JO8-1G Jubbega JO8-1G
C 15-05-2019 18:45 Dwingeloo JO8-3 Udiros JO8-1G
C 16-05-2019 18:15 Jubbega JO8-1G Trinitas JO8-2
C 18-05-2019 08:45 Jubbega JO8-1G V.V. Heerenveen JO8-6
C 18-05-2019 10:00 Trinitas JO8-2 Udiros JO8-1G
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 vv Stânfries JO8-2
C 18-05-2019 11:30 Drachtster Boys JO8-5G Weide De JO8-5G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-04-2019 18:00 Dwingeloo JO8-3 Weide De JO8-5G 117112
C 13-04-2019 vervallen Dwingeloo JO8-3 Trinitas JO8-2 110705
C 06-04-2019 vervallen Udiros JO8-1G Dwingeloo JO8-3 110704
C 30-03-2019 vervallen Dwingeloo JO8-3 Jubbega JO8-1G 110710
C 23-03-2019 08:45 Jubbega JO8-1G Dwingeloo JO8-3 110703
C 09-03-2019 vervallen vv Stânfries JO8-2 Dwingeloo JO8-3 110702
C 02-03-2019 12:30 V.V. Heerenveen JO8-6 Dwingeloo JO8-3 110700
C 16-02-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 Drachtster Boys JO8-5G 110701
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 V.V. Heerenveen JO8-6 109312 0-0
C 20-04-2019 10:30 Trinitas JO8-2 Weide De JO8-5G 117110 0-0
C 17-04-2019 18:00 Dwingeloo JO8-3 Weide De JO8-5G 117112 0-0
C 17-04-2019 18:30 Jubbega JO8-1G Udiros JO8-1G 98180 0-0
C 13-04-2019 08:45 Jubbega JO8-1G Drachtster Boys JO8-5G 98177 0-0
C 13-04-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Trinitas JO8-2 110705 0-0
C 13-04-2019 10:00 V.V. Heerenveen JO8-6 Udiros JO8-1G 109313 0-0
C 13-04-2019 10:30 vv Stânfries JO8-2 Weide De JO8-5G 117115 0-0

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven