Afdrukken
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Dwingeloo 1

Achterste rij: Sander Nijstad, Joris Jans, Frits Nijstad, Tom Kemkers, Gertjan Boer, Joran Strijdonck, Mathijs de Weerd

Staand: Julian Otten, Melvin Koning, Derk Dekker, Erwin Hof, Fabian Bosker, Robert Mulder, Bart Barelds, Roelof Kruithof (assistent-scheidsrechter)

Zittend: Thijs Vos, René Wiltinge, Floris Lamb, Robin Doorten (leider), Friso Bakker (trainer/coach), Ronald Prent (leider), Dennis Koning, Frank de Leeuw, Tom Vendrig

 

Op de foto ontbreken Teun van der Ree, Nick Fledderus en Max Klijn
 

Teamleden

Spelers
Erwin Hof Keeper      
Bart Barelds        
Gertjan Boer        
Fabian Bosker        
Derk Dekker        
Nick Fledderus        
Joris Jans        
Tom Kemkers        
Max Klijn        
Melvin Koning        
Dennis Koning        
Floris Lamb        
Frank de Leeuw        
Robert Mulder        
Sander Nijstad        
Frits Nijstad        
Julian Otten        
Teun van der Ree        
Joran Strijdonck        
Tom Vendrig        
Thijs Vos        
Mathijs de Weerd        
Rene Wiltinge        
 
Overige teamleden
Friso Bakker Trainer/Coach
Robin Doorten Leider
Ronald Prent Leider
Roelof Kruithof Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2019 14:00 vv Steenwijk 1 LEO (Loon) 1
C 15-12-2019 14:00 sv Olyphia 1 FC Assen 1
C 15-12-2019 14:00 Oranje Zwart 1 DIO Oosterwolde 1
C 15-12-2019 14:00 Ruinen 1 Trinitas 1
C 15-12-2019 14:00 Oldeholtpade 1 USV 1
C 15-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Pesse 1
C 15-12-2019 14:00 Asser Boys 1 FC Oldemarkt 1
C 22-12-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Asser Boys 1
C 22-12-2019 14:00 sv Olyphia 1 FC Oldemarkt 1
C 22-12-2019 14:00 Trinitas 1 USV 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2019 14:00 USV 1 Oranje Zwart 1 15913 6-2
C 08-12-2019 14:00 FC Assen 1 FC Oldemarkt 1 15966 2-4
C 08-12-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 vv Steenwijk 1 15951 3-2
C 08-12-2019 14:00 LEO (Loon) 1 Dwingeloo 1 15997 1-4
C 08-12-2019 14:00 Pesse 1 Asser Boys 1 15897 3-0
C 08-12-2019 14:00 Ruinen 1 sv Olyphia 1 16031 1-2
C 08-12-2019 14:00 Trinitas 1 Oldeholtpade 1 16045 0-0
C 01-12-2019 14:00 Asser Boys 1 LEO (Loon) 1 15760 0-4
C 01-12-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Pesse 1 15713 0-0
C 01-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinen 1 15792 1-4
C 01-12-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 USV 1 15736 0-1
C 01-12-2019 14:00 Oldeholtpade 1 FC Assen 1 15845 7-2
C 01-12-2019 14:00 sv Olyphia 1 Oranje Zwart 1 15869 2-0
C 01-12-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Trinitas 1 15817 1-5
C 24-11-2019 14:00 USV 1 DIO Oosterwolde 1 15543 6-0
C 24-11-2019 14:00 Pesse 1 sv Olyphia 1 15527 6-1
C 24-11-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Oldeholtpade 1 15631 0-1
C 24-11-2019 14:00 LEO (Loon) 1 FC Oldemarkt 1 15600 0-3
C 24-11-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 15673 2-0
C 24-11-2019 14:00 FC Assen 1 Asser Boys 1 15570 1-2
C 24-11-2019 14:00 Ruinen 1 vv Steenwijk 1 15658 1-2
C 10-11-2019 14:00 Oranje Zwart 1 LEO (Loon) 1 15446 1-1
C 10-11-2019 14:00 Asser Boys 1 DIO Oosterwolde 1 15390 1-2
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 15421 2-2
C 10-11-2019 14:00 FC Assen 1 Pesse 1 15332 0-3
C 10-11-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Ruinen 1 15472 2-2
C 10-11-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Trinitas 1 15367 4-1
C 10-11-2019 14:00 sv Olyphia 1 USV 1 15497 1-5
C 03-11-2019 14:00 Trinitas 1 Pesse 1 13233 1-3
C 03-11-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 FC Oldemarkt 1 13115 5-1
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 13140 5-1
C 03-11-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Asser Boys 1 13190 2-2
C 03-11-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Oranje Zwart 1 13163 2-2
C 03-11-2019 14:00 Ruinen 1 LEO (Loon) 1 13218 4-2
C 03-11-2019 14:00 USV 1 FC Assen 1 13076 2-1
C 27-10-2019 14:00 Asser Boys 1 Ruinen 1 13001 4-2
C 27-10-2019 14:00 LEO (Loon) 1 DIO Oosterwolde 1 12950 0-3
C 27-10-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Oldeholtpade 1 12979 4-1
C 27-10-2019 14:00 Pesse 1 USV 1 12902 3-1
C 27-10-2019 14:00 FC Assen 1 Trinitas 1 12920 1-2
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 13032 1-2
C 26-10-2019 20:00 sv Olyphia 1 vv Steenwijk 1 13057 5-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-11-2019 20:00 Nieuw Buinen 1 MSC/Amslod 79656 1-1
B 17-11-2019 14:00 Asser Boys 1 Protos 1 79672 0-4
B 17-11-2019 14:00 Ruinen 1 SC Erica 1 79660 1-0
B 17-11-2019 14:00 Smilde'94 1 HOC 1 79668 2-2
B 17-11-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Weerdinge 1 79662 0-5
B 17-11-2019 14:00 VKW 1 Emmen 79677 3-0
B 17-11-2019 14:00 Rolder Boys 1 Gomos 2 79671 3-2
B 16-11-2019 17:00 Steenwijkerwold 1 ZZVV 1 79663 0-0
B 16-11-2019 17:00 Flevo Boys 2 vv Steenwijk 1 79658 5-0
B 16-11-2019 17:00 SVBO 1 ACV 79666 1-2
B 16-11-2019 14:30 VHK 1 Hollandscheveld 1 79676 0-1
B 16-11-2019 17:00 DZOH 1 Alcides 79661 1-1
B 16-11-2019 17:00 Staphorst 2 HODO 1 79664 6-1
B 16-11-2019 17:00 Tollebeek 1 Pesse 1 79674 1-4
B 16-11-2019 15:00 De Weide 1 Urk 79675 2-6
B 16-11-2019 15:00 Achilles 1894 1 CSVC 1 79680 4-0
B 16-11-2019 17:00 SC Emmeloord 1 HZVV 79657 2-0
B 16-11-2019 17:00 SSA Creil-Bant 1 SVV'04 1 79682 1-1
B 16-11-2019 19:30 vv Sweel 1 SVM 1 79679 2-4
B 16-11-2019 17:00 Elim 1 Hoogeveen 79670 1-7
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1 79667 4-2
B 15-11-2019 19:30 Hoogeveen 1 FC Kraggenburg 1 79673 5-0
B 14-11-2019 20:00 FC Klazienaveen 1 CEC 1 79681 4-0
B 14-11-2019 20:00 ONR 1 Fit Boys 1 79665 5-0
B 12-11-2019 20:00 Genemuiden SC LTC 1 79683 4-0
B 12-11-2019 19:30 Noordscheschut 1 Staphorst 79678 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pesse 1 11 8 3 0 27 28 7 21 0
2 DIO Oosterwolde 1 11 7 1 3 22 28 18 10 0
3 Ruinen 1 11 6 1 4 19 30 19 11 0
4 Oldeholtpade 1 10 5 3 2 18 27 15 12 0
5 USV 1 10 6 0 4 18 24 17 7 0
6 Dwingeloo 1 11 5 2 4 17 23 19 4 0
7 FC Oldemarkt 1 9 5 0 4 15 23 18 5 0
8 Trinitas 1 9 5 0 4 15 18 21 -3 0
9 Asser Boys 1 9 4 1 4 13 16 16 0 0
10 sv Olyphia 1 10 4 0 6 12 16 30 -14 0
11 LEO (Loon) 1 11 3 2 6 11 15 23 -8 0
12 vv Steenwijk 1 9 2 2 5 8 17 29 -12 0
13 Oranje Zwart 1 10 1 2 7 5 16 26 -10 0
14 FC Assen 1 11 1 1 9 4 14 37 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeveen 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 Staphorst 2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Flevo Boys 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 Hoogeveen 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
5 ONR 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Weerdinge 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
7 Urk 1 1 0 0 3 6 2 4 0
8 Achilles 1894 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
9 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 4 0 4 0
10 FC Klazienaveen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 Protos 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Pesse 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
13 VKW 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
14 SVM 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 Urk 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 SC Emmeloord 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 Rolder Boys 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 ACV 1 1 0 0 3 2 1 1 0
19 Hollandscheveld 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
20 Ruinen 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
21 Smilde'94 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
22 Alcides 1 1 0 0 3 1 1 0 0
23 Noordscheschut 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
24 MSC/Amslod 1 1 0 0 3 1 1 0 0
25 SVV'04 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
26 Steenwijkerwold 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
27 Flevo Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 d' Olde Veste'54 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 HOC 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
30 DZOH 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
31 Nieuw Buinen 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
32 Staphorst 1 0 0 1 0 1 1 0 0
33 SSA Creil-Bant 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
34 ZZVV 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
35 Gomos 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
36 SVBO 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
37 SC Erica 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
38 VHK 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
39 Dwingeloo 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
40 vv Sweel 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
41 HZVV 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
42 Tollebeek 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
43 Emmen 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
44 De Weide 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
45 Asser Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
46 CEC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
47 CSVC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
48 LTC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
49 HODO 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
50 Fit Boys 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
51 Gasselternijveen 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
52 FC Kraggenburg 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
53 vv Steenwijk 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
54 Elim 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Training

Berichten



Powered by