Ondernemers Collectief Dwingeloo
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Dwingeloo 2

Staand: Hans Schieving (trainer/coach), Levi Kolkman, Lars Rozeboom, Stefan de Beeld, Jens Luinge, Daan Westerhof, Kevin Bijlsma, Rick Poelstra, Joran Strijdonck, Tom Vendrig
Zittend: Gerrie Grooters (leider), Paul Schieving, Henri Tuin, Arjen Nijstad, Martin de Graaf, Erik Tuin, Roland Bolding, Arjan Doorten, Bas Visscher

Op de foto ontbreken Joost Mols (leider), Bram Donker, Ferdinand van de Gun, Pieter Gerard Hoevers, Ramon Hoiting, Gert Nijstad en Sander Doorten
 

Teamleden

Spelers
Levi Kolkman Keeper      
Stefan de Beeld        
Kevin Bijlsma        
Roland Bolding        
Bram Donker        
Sander Doorten        
Arjan Doorten        
Martin de Graaf        
Ferdinand van de Gun        
Pieter Gerard Hoevers        
Ramon Hoiting        
Jens Luinge        
Gert Nijstad        
Arjen Nijstad        
Rick Poelstra        
Lars Rozeboom        
Paul Schieving        
Erik Tuin        
Henri Tuin        
Bas Visscher        
Daan Westerhof        
 
Overige teamleden
Hans Schieving Trainer/Coach
Gerrie Grooters Leider
Joost Mols Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 22-09-2019 10:30 Alcides 2 Dwingeloo 2 S. (Stefan) Jansen 13362 Sportpark Ezinge 09:00
C 29-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 SC Emmeloord 3 13630 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 06-10-2019 11:00 Nicator 2 Dwingeloo 2 13834 Sportpark Kalverdijkje Zuid 09:05
C 13-10-2019 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 14038 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 03-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 Read Swart 2 14640 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 10-11-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 K.F (Fred) Gaal 14843 Sportpark de Nwe Gagels 09:00
C 17-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 MKV'29 3 14236 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 24-11-2019 vervallen Terschelling 2 Dwingeloo 2 15046 Sportpark Midsland 20:25
C 01-12-2019 vervallen Dwingeloo 2 GSAVV Forward 5 15247 Sportpark Hulsebosch 00:00
C 08-12-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 Dwingeloo 2 18912 Sportpark Skoatterwâld 08:20
C 02-02-2020 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 19216 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 09-02-2020 10:30 Read Swart 2 Dwingeloo 2 19384 Sportpark de Jister 08:50
C 01-03-2020 10:00 Dwingeloo 2 vv Steenwijk 2 19620 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 08-03-2020 10:30 MKV'29 3 Dwingeloo 2 19654 Sportpark Nylan 08:35
C 29-03-2020 vervallen Dwingeloo 2 Terschelling 2 20227 Sportpark Hulsebosch 00:00
C 05-04-2020 vervallen GSAVV Forward 5 Dwingeloo 2 20396 Sportpark Universitair Sportcentrum 23:15
C 19-04-2020 11:00 ONB 2 Dwingeloo 2 20566 Sportpark de Fennen 09:20
C 10-05-2020 10:00 Dwingeloo 2 Nicator 2 20833 Sportpark Hulsebosch 09:00
C 17-05-2020 10:30 SC Emmeloord 3 Dwingeloo 2 20866 Sportpark Ervenbos 08:40
C 24-05-2020 10:00 Dwingeloo 2 V.V. Heerenveen 3 21235 Sportpark Hulsebosch 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 GSAVV Forward 5
C 22-09-2019 10:30 Alcides 2 Dwingeloo 2
C 22-09-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Nicator 2
C 22-09-2019 12:00 SC Emmeloord 3 Terschelling 2
C 22-09-2019 12:00 MKV'29 3 ONB 2
C 29-09-2019 14:30 Terschelling 2 V.V. Heerenveen 3
C 29-09-2019 12:00 GSAVV Forward 5 Alcides 2
C 29-09-2019 11:00 ONB 2 vv Steenwijk 2
C 29-09-2019 11:00 Nicator 2 Read Swart 2
C 29-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 SC Emmeloord 3
C 06-10-2019 10:45 MKV'29 3 V.V. Heerenveen 3
C 06-10-2019 12:00 SC Emmeloord 3 Alcides 2
C 06-10-2019 11:00 Nicator 2 Dwingeloo 2
C 06-10-2019 10:30 Read Swart 2 GSAVV Forward 5
C 13-10-2019 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2
C 13-10-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 SC Emmeloord 3
C 13-10-2019 10:30 Alcides 2 MKV'29 3
C 13-10-2019 12:00 GSAVV Forward 5 vv Steenwijk 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2019 11:00 Dwingeloo 2 FC Oldemarkt 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2312 7 - 5
B 08-09-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 C. (Cees) Mulder 2180 5 - 3
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 Afgeschermd 2052 1 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Dwingeloo 2 FC Oldemarkt 2 2312 7-5
B 15-09-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Alcides 2 2375 4-4
B 08-09-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 2180 5-3
B 08-09-2019 10:30 Alcides 2 FC Oldemarkt 2 2217 6-3
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 2052 1-4
B 01-09-2019 12:00 FC Oldemarkt 2 vv Steenwijk 2 2114 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Emmeloord 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 V.V. Heerenveen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MKV'29 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nicator 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ONB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Read Swart 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 vv Steenwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides 2 3 2 1 0 7 14 8 6 0
2 vv Steenwijk 2 3 2 1 0 7 14 10 4 0
3 Dwingeloo 2 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
4 FC Oldemarkt 2 3 0 0 3 0 11 18 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven