Ondernemers Collectief Dwingeloo
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 3

Staand: Johnny Venema, Rik Doorten, Nico Boer (leider), Ferdinand van de Gun, Sjon Bode, Tim Dolsma, Jos Kemkers, Rinus Scholten (leider), Martin de Graaf
Zittend: Remco Schipper, Emiel Stolk, Wilfried Smit, Robin Doorten, Bastian Smeenge, Pascal Hoekstra, Jacob de Wal

Op de foto ontbreken Sjarno Waninge, Rolf Alberts, Barry van Barneveld, René Frans, Peter Hoekstra, Rienk Jonkers, Arjan Pit en Johan Emmink (leider)
 

Teamleden

Spelers
Remco Schipper Keeper      
Rolf Alberts        
Barry van Barneveld        
Sjon Bode        
Tim Dolsma        
Robin Doorten        
Rik Doorten        
RenĂ© Frans        
Peter Hoekstra        
Pascal Hoekstra        
Rienk Jonkers        
Jos Kemkers        
Arjan Pit        
Bastian Smeenge        
Wilfried Smit        
Emiel Stolk        
Johnny Venema        
Sjarno Waninge        
 
Overige teamleden
Pascal Hoekstra Teammanager
Nico Boer Leider
Johan Emmink Leider
Rinus Scholten Leider
Jacob de Wal Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 J. (Jacob) de Wal 14301 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 03-11-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 14632 Sportpark De Bosrand 09:15
C 10-11-2019 10:00 Dwingeloo 3 Steenwijker Boys 2 14738 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 17-11-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 3 14261 Sportpark De Marke 10:45
C 24-11-2019 10:00 Dwingeloo 3 Beilen 4 14943 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 01-12-2019 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 3 15105 Sportpark De Baete 09:15
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 3 sv Olyphia 2 18906 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 15-12-2019 10:00 Dwingeloo 3 De Blesse 3 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 13321 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 02-02-2020 10:00 De Blesse 3 Dwingeloo 3 19087 Sportpark De Berk 09:00
C 09-02-2020 10:00 Dwingeloo 3 S.V. Hoogersmilde 2 19313 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 01-03-2020 11:00 Steenwijker Boys 2 Dwingeloo 3 19576 Sportpark "De Koperberg" 10:00
C 08-03-2020 10:00 Dwingeloo 3 Pesse 2 19683 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 15-03-2020 11:00 Zuidwolde 3 Dwingeloo 3 19872 Sportpark Woltingeslag 10:10
C 29-03-2020 10:00 sv Olyphia 2 Dwingeloo 3 20220 Sportpark Spokedam 09:00
C 05-04-2020 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 20325 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 19-04-2020 10:00 Dwingeloo 3 Havelte 2 20491 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 10-05-2020 11:00 SC Balkbrug 2 Dwingeloo 3 20675 Sportpark De Balk 10:00
C 17-05-2020 10:00 Dwingeloo 3 Wijster 2 20929 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 24-05-2020 10:00 Beilen 4 Dwingeloo 3 21128 Sportpark Noordwest 09:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3
C 27-10-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 sv Olyphia 2
C 27-10-2019 10:30 Wijster 2 Pesse 2
C 27-10-2019 10:30 Havelte 2 Ruinen 3
C 27-10-2019 11:00 Steenwijker Boys 2 De Blesse 3
C 27-10-2019 11:00 SC Balkbrug 2 Beilen 4
C 03-11-2019 11:30 Pesse 2 Ruinen 3
C 03-11-2019 11:00 Steenwijker Boys 2 Zuidwolde 3
C 03-11-2019 10:30 Wijster 2 Beilen 4
C 03-11-2019 10:00 De Blesse 3 Havelte 2
C 03-11-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3
C 03-11-2019 10:00 sv Olyphia 2 SC Balkbrug 2
C 10-11-2019 11:00 SC Balkbrug 2 Wijster 2
C 10-11-2019 11:00 Zuidwolde 3 sv Olyphia 2
C 10-11-2019 10:30 Havelte 2 S.V. Hoogersmilde 2
C 10-11-2019 10:00 Dwingeloo 3 Steenwijker Boys 2
C 10-11-2019 10:00 Beilen 4 Pesse 2
C 10-11-2019 10:00 Ruinen 3 De Blesse 3
C 17-11-2019 10:00 Beilen 4 Havelte 2
C 17-11-2019 10:00 sv Olyphia 2 Steenwijker Boys 2
C 17-11-2019 10:00 De Blesse 3 S.V. Hoogersmilde 2
C 17-11-2019 10:00 Ruinen 3 SC Balkbrug 2
C 17-11-2019 11:00 Zuidwolde 3 Wijster 2
C 17-11-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2019 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 13915 4 - 2
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Balkbrug 2 J. (Jacob) de Wal 13730 1 - 1
C 29-09-2019 10:30 Wijster 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 13479 0 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2019 10:00 sv Olyphia 2 Ruinen 3 13555 3-2
C 20-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 De Blesse 3 13321 0-0
C 20-10-2019 11:00 Zuidwolde 3 S.V. Hoogersmilde 2 13275 2-4
C 13-10-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Ruinen 3 14030 3-0
C 13-10-2019 10:30 Wijster 2 sv Olyphia 2 13953 9-4
C 13-10-2019 11:30 Pesse 2 De Blesse 3 14059 4-2
C 13-10-2019 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 3 13915 4-2
C 13-10-2019 11:00 Steenwijker Boys 2 Beilen 4 13994 1-9
C 13-10-2019 11:00 SC Balkbrug 2 Zuidwolde 3 13878 2-1
C 06-10-2019 11:00 Zuidwolde 3 Havelte 2 13680 1-1
C 06-10-2019 10:00 De Blesse 3 Wijster 2 13807 3-2
C 06-10-2019 10:00 Ruinen 3 Steenwijker Boys 2 13761 3-0
C 06-10-2019 10:00 sv Olyphia 2 Pesse 2 13860 3-6
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Balkbrug 2 13730 1-1
C 06-10-2019 10:00 Beilen 4 S.V. Hoogersmilde 2 13794 3-3
C 29-09-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 SC Balkbrug 2 13622 5-0
C 29-09-2019 10:00 De Blesse 3 Beilen 4 13502 0-0
C 29-09-2019 10:30 Wijster 2 Dwingeloo 3 13479 0-5
C 29-09-2019 10:30 Steenwijker Boys 2 Havelte 2 13585 4-0
C 29-09-2019 11:30 Pesse 2 Zuidwolde 3 13655 8-2
C 22-09-2019 11:00 SC Balkbrug 2 Steenwijker Boys 2 13337 0-1
C 22-09-2019 10:30 Havelte 2 Pesse 2 13373 6-2
C 22-09-2019 10:00 Ruinen 3 Wijster 2 13420 6-1
C 22-09-2019 10:00 Beilen 4 sv Olyphia 2 13453 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. Hoogersmilde 2 4 3 1 0 10 15 5 10 0
2 Pesse 2 4 3 0 1 9 20 13 7 0
3 Beilen 4 3 2 1 0 7 19 5 14 0
4 Havelte 2 4 2 1 1 7 11 9 2 0
5 Ruinen 3 4 2 0 2 6 11 7 4 0
6 Steenwijker Boys 2 4 2 0 2 6 6 12 -6 0
7 Dwingeloo 3 3 1 1 1 4 8 5 3 0
8 SC Balkbrug 2 4 1 1 2 4 3 8 -5 0
9 De Blesse 3 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
10 Wijster 2 4 1 0 3 3 12 18 -6 0
11 sv Olyphia 2 4 1 0 3 3 11 24 -13 0
12 Zuidwolde 3 4 0 1 3 1 6 15 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven