Ondernemers Collectief Dwingeloo
0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)

Dwingeloo 35+1

Staand: Marcel Grit, Jan Otten, Hendrikus Stevens, Albert Elken, Roelof Fledderus
Zittend: Rik Doorten, Koos Boer, Gert de Weerd, Dirk Bruins

Op de foto ontbreken Jan van Veldhuizen, Hans Schieving, Henk Nijstad en Jan Zinger (leider)
 

Teamleden

Spelers
Hendrikus Stevens Keeper      
Koos Boer        
Dirk Bruins        
Rik Doorten        
Albert Elken        
Roelof Fledderus        
Marcel Grit        
Henk Nijstad        
Jan Otten        
Hans Schieving        
Jan van Veldhuizen        
Gert de Weerd        
 
Overige teamleden
Jan Zinger Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-10-2019 19:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1
C 04-10-2019 19:30 Wapserveen 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1
C 04-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 Wapserveen 35+1
C 04-10-2019 20:00 Uffelte 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1
C 04-10-2019 20:30 Wapserveen 35+1 Uffelte 35+1
C 04-10-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+1
C 18-10-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Wapserveen 35+1
C 18-10-2019 20:00 Wapserveen 35+1 Uffelte 35+1
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1
C 18-10-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1
C 18-10-2019 19:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Uffelte 35+1
C 18-10-2019 20:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-09-2019 20:30 Dwingeloo 35+1 Wapserveen 35+1 24220 4 - 7
C 20-09-2019 20:00 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 24167 0 - 2
C 20-09-2019 19:30 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 24221 0 - 6
C 06-09-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+1 25435 6 - 1
C 06-09-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 Uffelte 35+1 24218 3 - 1
C 06-09-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1 25243 1 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-09-2019 20:30 Dwingeloo 35+1 Wapserveen 35+1 24220 4-7
C 20-09-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Uffelte 35+1 25437 2-0
C 20-09-2019 20:00 Wapserveen 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 25248 1-3
C 20-09-2019 20:00 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 24167 0-2
C 20-09-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Uffelte 35+1 25247 0-0
C 20-09-2019 19:30 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 24221 0-6
C 06-09-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+1 25435 6-1
C 06-09-2019 20:30 Uffelte 35+1 Wapserveen 35+1 24163 2-3
C 06-09-2019 20:00 Wapserveen 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 25244 1-4
C 06-09-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 Uffelte 35+1 24218 3-1
C 06-09-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1 25243 1-2
C 06-09-2019 19:30 Uffelte 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 24164 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 v.v. Diever-Wapse 35+1 6 6 0 0 18 25 5 20 0
2 Dwingeloo 35+1 6 3 0 3 9 12 21 -9 0
3 Wapserveen 35+1 5 2 0 3 6 13 15 -2 0
4 Uffelte 35+1 5 0 0 5 0 5 14 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven