Staand: Albert Vos (trainer), Gretina Keekstra (leider), Nick Dekker, Sytze van der Zee, Lars Bouw, Gert Barelds, Robbin Poelstra, Roland Bouw (trainer)
Zittend: Guus Huisman, Stijn Westerhof, Menko Groen, Pepijn Waninge, Nemo de Vries
Op de foto ontbreken Jarno Streutker en Jasper Brouwer
Teamleden
Spelers |
|
|
Gert Barelds |
|
|
|
|
|
Kairo de Boer |
|
|
|
|
|
Lars Bouw |
|
|
|
|
|
Menko Groen |
|
|
|
|
|
Guus Huisman |
|
|
|
|
|
Robbin Poelstra |
|
|
|
|
|
Nemo de Vries |
|
|
|
|
|
Pepijn Waninge |
|
|
|
|
|
Stijn Westerhof |
|
|
|
|
|
Sytze van der Zee |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Gretina Keekstra |
|
Jeugdleider |
|
|
|
Roland Bouw |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Albert Vos |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
02-05-2020 10:45 |
IJVV JO17-2 |
SJO Stellingwerven JO17-1 | |
125674
|
0-0 |
|
C |
25-04-2020 10:15 |
IJVV JO17-2 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
125676
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 10:30 |
SC Emmeloord JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
90532
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 09:00 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
Flevo Boys JO17-3 | |
90546
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 10:30 |
SVM JO17-1 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 | |
90558
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 10:30 |
VHK JO17-1 |
ST Creil-Bant JO17-1 | |
90549
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 10:45 |
SVN'69 JO17-1 |
IJVV JO17-2 | |
125680
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 14:00 |
SJO Stellingwerven JO17-1 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 | |
90525
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 10:15 |
IJVV JO17-2 |
VHK JO17-1 | |
125679
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 10:45 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 |
Dwingeloo JO17-1 | |
90576
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 11:50 |
SVM JO17-1 |
SC Emmeloord JO17-1 | |
90561
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 12:00 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 |
SJO Stellingwerven JO17-1 | |
90566
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 12:30 |
Flevo Boys JO17-3 |
ST Creil-Bant JO17-1 | |
90538
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 09:00 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
SVN'69 JO17-1 | |
90542
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 10:30 |
VHK JO17-1 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 | |
90547
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 12:15 |
SVN'69 JO17-1 |
Flevo Boys JO17-3 | |
90574
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 11:00 |
ST Creil-Bant JO17-1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
90555
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 10:30 |
SC Emmeloord JO17-1 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 | |
90533
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 12:45 |
Dwingeloo JO17-1 |
IJVV JO17-2 | |
125678
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 14:00 |
SJO Stellingwerven JO17-1 |
SVM JO17-1 | |
90528
|
0-0 |
|
C |
26-03-2020 19:30 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
90543
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 14:00 |
SJO Stellingwerven JO17-1 |
SVN'69 JO17-1 | |
90526
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 12:30 |
Flevo Boys JO17-3 |
IJVV JO17-2 | |
125673
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 11:00 |
ST Creil-Bant JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
90553
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 12:15 |
IJVV JO17-2 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 | |
125677
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 14:00 |
SJO Stellingwerven JO17-1 |
VHK JO17-1 | |
90529
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 12:30 |
Flevo Boys JO17-3 |
SC Emmeloord JO17-1 | |
90539
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 11:00 |
ST Creil-Bant JO17-1 |
SVN'69 JO17-1 | |
90552
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 11:00 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 |
SVM JO17-1 | |
90577
|
0-0 |
|
C |
07-03-2020 14:30 |
Dwingeloo JO17-1 |
Flevo Boys JO17-3 | |
90570
|
0-4 |
|
C |
07-03-2020 11:30 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 | |
90562
|
2-0 |
|
C |
07-03-2020 12:15 |
SVN'69 JO17-1 |
VHK JO17-1 | |
90573
|
2-3 |
|
C |
07-03-2020 12:30 |
SC Emmeloord JO17-1 |
SJO Stellingwerven JO17-1 | |
90536
|
0-0 |
|
C |
07-03-2020 10:30 |
SVM JO17-1 |
ST Creil-Bant JO17-1 | |
90559
|
3-1 |
|
C |
29-02-2020 09:00 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 | |
90544
|
4-1 |
|
C |
29-02-2020 11:00 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 |
IJVV JO17-2 | |
125675
|
1-2 |
|
C |
29-02-2020 11:30 |
VHK JO17-1 |
SC Emmeloord JO17-1 | |
90551
|
0-0 |
|
C |
29-02-2020 12:30 |
Flevo Boys JO17-3 |
SVM JO17-1 | |
90537
|
0-0 |
|
C |
08-02-2020 14:30 |
Dwingeloo JO17-1 |
SVN'69 JO17-1 | |
90567
|
0-2 |
|
C |
08-02-2020 12:30 |
SC Emmeloord JO17-1 |
ST Creil-Bant JO17-1 | |
90534
|
2-1 |
|
C |
08-02-2020 10:45 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 |
Flevo Boys JO17-3 | |
90579
|
0-2 |
|
C |
08-02-2020 11:30 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 |
VHK JO17-1 | |
90564
|
3-2 |
|
C |
08-02-2020 10:45 |
SVM JO17-1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
90560
|
1-3 |
|
C |
01-02-2020 11:00 |
ST Creil-Bant JO17-1 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 | |
90554
|
2-2 |
|
C |
01-02-2020 12:15 |
SVN'69 JO17-1 |
SC Emmeloord JO17-1 | |
90575
|
2-2 |
|
C |
01-02-2020 14:00 |
SJO Stellingwerven JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
90527
|
1-1 |
|
C |
01-02-2020 09:00 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 | |
90541
|
4-2 |
|
C |
01-02-2020 10:30 |
VHK JO17-1 |
SVM JO17-1 | |
90548
|
2-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
25-01-2020 10:30 |
HZVV JO17-2 |
Noordscheschut JO17-1G | |
45257
|
4-1 |
|
C |
14-12-2019 11:30 |
FC Klazienaveen JO17-1 |
SJO JCO JO17-1 | |
87783
|
1-3 |
|
C |
14-12-2019 10:30 |
Elim JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
41768
|
2-6 |
|
C |
14-12-2019 11:00 |
HZVV JO17-2 |
SJO Dalen/DSC JO17-1G | |
42053
|
1-0 |
|
C |
14-12-2019 12:00 |
Raptim JO17-1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
46574
|
0-0 |
|
C |
12-12-2019 19:30 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
43375
|
1-3 |
|
C |
07-12-2019 11:45 |
FC Klazienaveen JO17-1 |
Dwingeloo JO17-1 | |
45786
|
3-3 |
|
C |
07-12-2019 14:30 |
SC Erica JO17-1 |
SJO JCO JO17-1 | |
46071
|
0-6 |
|
C |
07-12-2019 10:30 |
Elim JO17-1 |
SJO Dalen/DSC JO17-1G | |
46316
|
2-1 |
|
C |
04-12-2019 19:30 |
Noordscheschut JO17-1G |
FC Klazienaveen JO17-1 | |
44457
|
3-3 |
|
C |
30-11-2019 12:15 |
De Weide JO17-2 |
SC Erica JO17-1 | |
44713
|
1-6 |
|
C |
30-11-2019 10:30 |
SJO JCO JO17-1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
44163
|
8-0 |
|
C |
30-11-2019 14:30 |
Dwingeloo JO17-1 |
Raptim JO17-1 | |
44987
|
2-1 |
|
C |
30-11-2019 10:30 |
Elim JO17-1 |
HZVV JO17-2 | |
43902
|
3-1 |
|
C |
23-11-2019 14:30 |
SC Erica JO17-1 |
FC Klazienaveen JO17-1 | |
42588
|
2-1 |
|
C |
23-11-2019 12:00 |
Raptim JO17-1 |
SJO JCO JO17-1 | |
43097
|
1-1 |
|
C |
23-11-2019 10:30 |
Noordscheschut JO17-1G |
De Weide JO17-2 | |
42854
|
5-2 |
|
C |
16-11-2019 12:45 |
HZVV JO17-2 |
SJO JCO JO17-1 | |
60641
|
1-4 |
|
C |
16-11-2019 11:00 |
SJO Dalen/DSC JO17-1G |
FC Klazienaveen JO17-1 | |
60898
|
5-1 |
|
C |
16-11-2019 10:45 |
Noordscheschut JO17-1G |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
61437
|
3-2 |
|
C |
16-11-2019 10:45 |
Elim JO17-1 |
SC Erica JO17-1 | |
61156
|
5-0 |
|
C |
16-11-2019 10:30 |
De Weide JO17-2 |
Raptim JO17-1 | |
61685
|
2-1 |
|
C |
09-11-2019 08:45 |
HZVV JO17-2 |
De Weide JO17-2 | |
40452
|
3-1 |
|
C |
09-11-2019 11:00 |
SJO Dalen/DSC JO17-1G |
Noordscheschut JO17-1G | |
41511
|
1-0 |
|
C |
09-11-2019 13:30 |
FC Klazienaveen JO17-1 |
SJO JCO JO17-1 | |
40976
|
0-0 |
|
C |
09-11-2019 14:30 |
SC Erica JO17-1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
41262
|
1-2 |
|
C |
06-11-2019 19:00 |
Dwingeloo JO17-1 |
Noordscheschut JO17-1G | |
60367
|
4-2 |
|
C |
02-11-2019 14:30 |
Dwingeloo JO17-1 |
SJO Dalen/DSC JO17-1G | |
40179
|
1-4 |
|
C |
02-11-2019 12:00 |
Raptim JO17-1 |
HZVV JO17-2 | |
39623
|
3-4 |
|
C |
02-11-2019 10:30 |
SJO JCO JO17-1 |
Elim JO17-1 | |
38817
|
2-1 |
|
C |
02-11-2019 10:00 |
Noordscheschut JO17-1G |
SC Erica JO17-1 | |
39106
|
1-4 |
|
C |
02-11-2019 10:30 |
De Weide JO17-2 |
FC Klazienaveen JO17-1 | |
39363
|
1-4 |
|
C |
30-10-2019 19:00 |
Elim JO17-1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 | |
58222
|
3-1 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
29-10-2019 19:00 |
ONB JO17-1 |
RWF JO17-1 | |
80547
|
3-2 |
|
B |
23-10-2019 19:30 |
Raptim JO17-1 |
Elim JO17-1 | |
80558
|
2-3 |
|
Standen
1 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
11 |
4 |
7 |
0 |
2 |
Flevo Boys JO17-3 |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
6 |
0 |
6 |
0 |
3 |
VHK JO17-1 |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
7 |
5 |
2 |
0 |
4 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
8 |
8 |
0 |
0 |
5 |
SC Emmeloord JO17-1 |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
SVN'69 JO17-1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
5 |
1 |
0 |
7 |
SVM JO17-1 |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
4 |
6 |
-2 |
0 |
8 |
IJVV JO17-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
9 |
SJO Stellingwerven JO17-1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
10 |
ST Creil-Bant JO17-1 |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
7 |
-3 |
0 |
11 |
Dwingeloo JO17-1 |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
12 |
d' Olde Veste'54 JO17-2 |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
3 |
10 |
-7 |
0 |
1 |
SJO JCO JO17-1 |
9 |
8 |
1 |
0 |
25 |
40 |
6 |
34 |
0 |
2 |
HZVV JO17-2 |
10 |
7 |
1 |
2 |
22 |
29 |
21 |
8 |
0 |
3 |
SJO Dalen/DSC JO17-1G |
10 |
6 |
2 |
2 |
20 |
24 |
12 |
12 |
0 |
4 |
Dwingeloo JO17-1 |
10 |
6 |
1 |
3 |
19 |
32 |
25 |
7 |
0 |
5 |
Elim JO17-1 |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
27 |
19 |
8 |
0 |
6 |
FC Klazienaveen JO17-1 |
10 |
3 |
3 |
4 |
12 |
25 |
25 |
0 |
0 |
7 |
SC Erica JO17-1 |
10 |
3 |
1 |
6 |
10 |
18 |
27 |
-9 |
0 |
8 |
Raptim JO17-1 |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
18 |
16 |
2 |
0 |
9 |
Noordscheschut JO17-1G |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
20 |
32 |
-12 |
0 |
10 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
14 |
32 |
-18 |
0 |
11 |
De Weide JO17-2 |
10 |
1 |
0 |
9 |
3 |
10 |
42 |
-32 |
0 |
1 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
0 |
8 |
0 |
2 |
Blauw Wit '34 JO17-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
1 |
5 |
0 |
3 |
BNC JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
1 |
4 |
0 |
4 |
Kollum JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
1 |
4 |
0 |
5 |
Drenthina JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
0 |
6 |
FC Lewenborg JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
0 |
7 |
SVN'69 JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
4 |
2 |
0 |
8 |
OKVC JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
Actief JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
0 |
10 |
SC Bolsward JO17-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
0 |
11 |
Balk JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
0 |
2 |
0 |
12 |
Harkemase Boys JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
0 |
2 |
0 |
13 |
Elim JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
2 |
1 |
0 |
14 |
LTC JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
2 |
1 |
0 |
15 |
ONB JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
2 |
1 |
0 |
16 |
ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
2 |
1 |
0 |
17 |
SJS JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
18 |
Flevo Boys JO17-3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
3 |
0 |
0 |
19 |
Read Swart JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
20 |
FC Ter Apel '96 JO17-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
21 |
LAC Frisia 1883 JO17-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
22 |
SC Emmeloord JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
0 |
23 |
FC Klazienaveen JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
24 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
25 |
SJO DFC JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
26 |
Raptim JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
27 |
Rouveen SC JO17-1G |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
28 |
RWF JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
29 |
VAKO JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
30 |
HS'88 JO17-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
31 |
Dwingeloo JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
6 |
-2 |
0 |
32 |
Grijpskerk JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
33 |
Gorredijk JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
34 |
SJO Coendersborg JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
35 |
SC Bolsward JO17-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
36 |
VEV'67 JO17-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
37 |
DZOH JO17-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
38 |
Gorecht JO17-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
39 |
Heiligerlee JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
40 |
Ropta Boys JO17-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
41 |
Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
42 |
LEO (Loon) JO17-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
8 |
-8 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?