Ondernemers Collectief Dwingeloo
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO17-2

Staand: Derk Dekker (trainer/leider), Kevin Nijstad, Julian Kist, Hugo Ritsema, Sam Prent, Stan van der Sluis, Wouter Roos
Zittend: Daan Jonker, Jesse de Weerd, Jordy Westerhof, Finn Nieuwenhuis, Mika Nankman

Op de foto ontbreken Kairo de Boer, Ruben Otten en Jens Drogt
 

Teamleden

Spelers
Jordy Westerhof Keeper      
Jens Drogt        
Daan Jonker        
Julian Kist        
Mika Nankman        
Finn Nieuwenhuis        
Kevin Nijstad        
Ruben Otten        
Sam Prent        
Hugo Ritsema        
Wouter Roos        
Stan van der Sluis        
Jesse de Weerd        
 
Overige teamleden
Derk Dekker Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 vervallen JVC Dedemsvaart JO17-3 Dwingeloo JO17-2 110877
C 16-05-2020 vervallen Dwingeloo JO17-2 Staphorst JO17-2 110868
C 09-05-2020 vervallen Alcides JO17-3 Dwingeloo JO17-2 110854
C 18-04-2020 vervallen SC Rouveen JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110832
C 11-04-2020 vervallen MSC/Amslod JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110844
C 04-04-2020 vervallen Dwingeloo JO17-2 HZVV JO17-3 110867
C 28-03-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110863
C 14-03-2020 11:00 Dwingeloo JO17-2 SJO JCO JO17-2 H. (Henk) Nijstad 110869
C 29-02-2020 10:30 Dwingeloo JO17-2 Havelte JO17-2 P. (Paul) Hogerheijde 110870 1 - 6
C 08-02-2020 15:00 Ruinerwold JO17-2 Dwingeloo JO17-2 S. (Sander) Nijmeijer 110859 4 - 1
C 14-12-2019 12:15 Actief JO17-3 Dwingeloo JO17-2 J.M. (Joris) Spanjer 77347 8 - 0
C 07-12-2019 12:00 Dwingeloo JO17-2 vv Stânfries JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 77352 0 - 14
C 30-11-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-3 Dwingeloo JO17-2 T.F.H. (Tom) Scheers 77351 0 - 1
C 23-11-2019 11:00 Dwingeloo JO17-2 Achilles 1894 JO17-4 H. (Henk) Nijstad 77350 3 - 5
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 FC Assen JO17-4 H. (Harrie) Wolters 77349 7 - 1
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO17-2 FC Zuidlaren JO17-3 R. (Roelof) Fledderus 77348 4 - 6
C 12-10-2019 13:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-2 MM (Martijn) vd Hoeven 77346 4 - 0
C 05-10-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 ACV JO17-3 R (Remco) Schipper 77345 3 - 2
C 28-09-2019 10:30 ACV JO17-4 Dwingeloo JO17-2 T. (Tom) Zijl 77344 10 - 0
C 21-09-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 FC Assen JO17-3 P. (Paul) Hogerheijde 77343 3 - 6
B 14-09-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 SVN'69 JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 5093 0 - 5
B 07-09-2019 10:45 Dwingeloo JO17-2 d' Olde Veste'54 JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 4836 0 - 18
B 31-08-2019 11:00 Havelte JO17-1 Dwingeloo JO17-2 Afgeschermd 4708 7 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-05-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-2 JVC Dedemsvaart JO17-3 110862 0-0
C 18-04-2020 12:30 SJO JCO JO17-2 MSC/Amslod JO17-2 110841 0-0
C 18-04-2020 11:30 JVC Dedemsvaart JO17-3 HZVV JO17-3 110876 0-0
C 18-04-2020 10:30 Havelte JO17-2 Alcides JO17-3 110828 0-0
C 18-04-2020 10:30 Staphorst JO17-2 Ruinerwold JO17-2 110849 0-0
C 18-04-2020 10:00 SC Rouveen JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110832 0-0
C 11-04-2020 12:30 MSC/Amslod JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110844 0-0
C 04-04-2020 10:00 SC Rouveen JO17-2 Nieuwleusen SV JO17-2 110833 0-0
C 04-04-2020 10:30 Havelte JO17-2 SJO JCO JO17-2 110829 0-0
C 04-04-2020 10:45 Dwingeloo JO17-2 HZVV JO17-3 110867 0-0
C 04-04-2020 13:15 Alcides JO17-3 Staphorst JO17-2 110856 0-0
C 04-04-2020 14:30 Ruinerwold JO17-2 MSC/Amslod JO17-2 110860 0-0
C 28-03-2020 10:30 Staphorst JO17-2 Havelte JO17-2 110852 0-0
C 28-03-2020 12:30 HZVV JO17-3 SC Rouveen JO17-2 110875 0-0
C 28-03-2020 12:30 JVC Dedemsvaart JO17-3 Ruinerwold JO17-2 110878 0-0
C 28-03-2020 12:30 SJO JCO JO17-2 Alcides JO17-3 110839 0-0
C 28-03-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110863 0-0
C 21-03-2020 10:30 Havelte JO17-2 HZVV JO17-3 110826 0-0
C 21-03-2020 10:30 Staphorst JO17-2 Nieuwleusen SV JO17-2 110848 0-0
C 14-03-2020 15:00 Ruinerwold JO17-2 Havelte JO17-2 110861 0-0
C 14-03-2020 12:45 HZVV JO17-3 Nieuwleusen SV JO17-2 110871 0-0
C 14-03-2020 11:00 Dwingeloo JO17-2 SJO JCO JO17-2 110869 0-0
C 14-03-2020 10:30 Staphorst JO17-2 JVC Dedemsvaart JO17-3 110847 0-0
C 14-03-2020 10:00 SC Rouveen JO17-2 MSC/Amslod JO17-2 110836 0-0
C 07-03-2020 12:30 Alcides JO17-3 Ruinerwold JO17-2 110855 0-2
C 07-03-2020 12:00 SJO JCO JO17-2 Staphorst JO17-2 110840 15-1
C 29-02-2020 10:00 SC Rouveen JO17-2 Alcides JO17-3 110835 0-1
C 29-02-2020 10:30 Dwingeloo JO17-2 Havelte JO17-2 110870 1-6
C 29-02-2020 11:30 JVC Dedemsvaart JO17-3 SJO JCO JO17-2 110879 1-4
C 29-02-2020 12:30 HZVV JO17-3 MSC/Amslod JO17-2 110874 1-3
C 22-02-2020 10:30 Staphorst JO17-2 MSC/Amslod JO17-2 110850 1-7
C 08-02-2020 10:30 Havelte JO17-2 SC Rouveen JO17-2 110830 3-0
C 08-02-2020 12:00 MSC/Amslod JO17-2 Nieuwleusen SV JO17-2 110845 6-5
C 08-02-2020 10:30 SJO JCO JO17-2 HZVV JO17-3 110837 3-0
C 08-02-2020 12:45 Alcides JO17-3 JVC Dedemsvaart JO17-3 110853 2-2
C 08-02-2020 15:00 Ruinerwold JO17-2 Dwingeloo JO17-2 110859 4-1
C 01-02-2020 11:45 Nieuwleusen SV JO17-2 SJO JCO JO17-2 110866 1-2
C 01-02-2020 12:45 HZVV JO17-3 Alcides JO17-3 110872 2-1
C 01-02-2020 11:30 JVC Dedemsvaart JO17-3 Havelte JO17-2 110880 1-2
C 01-02-2020 10:00 SC Rouveen JO17-2 Ruinerwold JO17-2 110834 1-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 09:15 ACV JO17-3 Actief JO17-3 76802 2-8
C 14-12-2019 12:15 Actief JO17-3 Dwingeloo JO17-2 77347 8-0
C 14-12-2019 10:45 FC Assen JO17-4 ACV JO17-4 38027 2-5
C 12-12-2019 19:30 LEO (Loon) JO17-3 Achilles 1894 JO17-4 46326 1-3
C 07-12-2019 13:00 VKW JO17-2 ACV JO17-4 45793 0-2
C 07-12-2019 12:15 Actief JO17-3 FC Zuidlaren JO17-3 45525 0-5
C 07-12-2019 12:00 Dwingeloo JO17-2 vv Stânfries JO17-1 77352 0-14
C 07-12-2019 11:00 ACV JO17-3 FC Assen JO17-4 76809 5-0
C 30-11-2019 11:00 vv Stânfries JO17-1 VKW JO17-2 44444 4-1
C 30-11-2019 10:15 FC Zuidlaren JO17-3 ACV JO17-3 76808 18-1
C 30-11-2019 10:30 Achilles 1894 JO17-4 Actief JO17-3 43645 3-4
C 30-11-2019 14:00 FC Assen JO17-4 FC Assen JO17-3 44164 1-11
C 30-11-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-3 Dwingeloo JO17-2 77351 0-1
C 26-11-2019 19:00 Achilles 1894 JO17-4 VKW JO17-2 60899 2-5
C 23-11-2019 11:00 Dwingeloo JO17-2 Achilles 1894 JO17-4 77350 3-5
C 23-11-2019 12:15 Actief JO17-3 LEO (Loon) JO17-3 42310 3-0
C 23-11-2019 15:15 FC Assen JO17-3 ACV JO17-4 43383 6-1
C 23-11-2019 10:30 ACV JO17-3 VKW JO17-2 76807 1-13
C 23-11-2019 11:00 vv Stânfries JO17-1 FC Zuidlaren JO17-3 42840 2-3
C 16-11-2019 11:00 vv Stânfries JO17-1 FC Assen JO17-3 61424 4-2
C 16-11-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-3 ACV JO17-3 76806 0-2
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 FC Assen JO17-4 77349 7-1
C 16-11-2019 10:30 ACV JO17-4 Actief JO17-3 61968 3-0
C 09-11-2019 10:30 Achilles 1894 JO17-4 vv Stânfries JO17-1 41512 2-4
C 09-11-2019 10:45 ACV JO17-3 FC Assen JO17-3 76805 1-11
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO17-2 FC Zuidlaren JO17-3 77348 4-6
C 09-11-2019 13:00 VKW JO17-2 FC Assen JO17-4 40983 7-2
C 09-11-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-3 ACV JO17-4 41779 1-7
C 02-11-2019 09:00 FC Zuidlaren JO17-3 VKW JO17-2 39377 3-3
C 02-11-2019 12:45 FC Assen JO17-4 LEO (Loon) JO17-3 38818 1-2
C 02-11-2019 11:00 vv Stânfries JO17-1 ACV JO17-3 76804 4-1
C 02-11-2019 10:45 FC Assen JO17-3 Actief JO17-3 39910 12-1
C 02-11-2019 09:30 ACV JO17-4 Achilles 1894 JO17-4 40180 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO JCO JO17-2 4 4 0 0 12 24 3 21 0
2 MSC/Amslod JO17-2 3 3 0 0 9 16 7 9 0
3 Havelte JO17-2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
4 Ruinerwold JO17-2 3 2 0 1 6 6 2 4 0
5 Alcides JO17-3 4 1 1 2 4 4 6 -2 0
6 SC Rouveen JO17-2 3 1 0 2 3 1 4 -3 0
7 HZVV JO17-3 3 1 0 2 3 3 7 -4 0
8 JVC Dedemsvaart JO17-3 3 0 1 2 1 4 8 -4 0
9 Nieuwleusen SV JO17-2 2 0 0 2 0 6 8 -2 0
10 Dwingeloo JO17-2 2 0 0 2 0 2 10 -8 0
11 Staphorst JO17-2 2 0 0 2 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO17-4 10 8 1 1 25 48 17 31 0
2 FC Assen JO17-3 10 8 0 2 24 67 19 48 0
3 vv Stânfries JO17-1 10 8 0 2 24 58 15 43 0
4 FC Zuidlaren JO17-3 10 7 2 1 23 55 18 37 0
5 VKW JO17-2 10 7 1 2 22 47 19 28 0
6 Actief JO17-3 10 5 0 5 15 35 38 -3 0
7 Achilles 1894 JO17-4 10 4 0 6 12 37 32 5 0
8 Dwingeloo JO17-2 10 3 0 7 9 21 56 -35 0
9 ACV JO17-3 10 2 0 8 6 18 71 -53 0
10 LEO (Loon) JO17-3 10 1 0 9 3 4 44 -40 0
11 FC Assen JO17-4 10 0 0 10 0 9 70 -61 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVN'69 JO17-1 3 3 0 0 9 12 3 9 0
2 d' Olde Veste'54 JO17-2 3 2 0 1 6 22 5 17 0
3 Havelte JO17-1 3 1 0 2 3 10 6 4 0
4 Dwingeloo JO17-2 3 0 0 3 0 0 30 -30 0

Training

Berichten



Terug naar boven