Ondernemers Collectief Dwingeloo
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO15-1

Staand: Bram Donker (trainer/leider), Joris Jan Bakker (leider), Kees Kleingeld, Jule Smits, Nick Zanting, Kuno Poot, Sem Nieuwenhuis, Stijn Heersink (assistent-trainer)
Zittend: Nick van der Sluis, Luuk Drenth, Kaj Boer, Ot Spijkers, Binck-Jan Bakker, Daan Zinger, Martin Baaiman

Op de foto ontbreken Pim Boer, Daniel Mabratu, Anas Wasouf, Twan Zantinge en Kristiaan Smits (leider)
 

Teamleden

Spelers
Martin Baaiman        
Binck-Jan Bakker        
Pim Boer        
Kaj Boer        
Luuk Drenth        
Kees Kleingeld        
Daniel Mabratu        
Sem Nieuwenhuis        
Kuno Poot        
Nick van der Sluis        
Jule Smits        
Ot Spijkers        
Anas Wasouf        
Nick Zanting        
Twan Zantinge        
Daan Zinger        
 
Overige teamleden
Bram Donker Jeugdtrainer/leider
Joris Jan Bakker Jeugdleider
Kristiaan Smits Jeugdleider
Stijn Heersink Assistent-jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 18-04-2020 vervallen Dwingeloo JO15-1 Oldeholtpade JO15-1 114626 Sportpark Hulsebosch 00:15
C 09-05-2020 vervallen DESZ JO15-2G Dwingeloo JO15-1 114618 Sportpark Cingellanden 23:45
C 16-05-2020 vervallen Dwingeloo JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-3 114623 Sportpark Hulsebosch 00:15
C 23-05-2020 vervallen VENO JO15-1 Dwingeloo JO15-1 114602 Sportpark "de Benten" 23:35
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 10:30 Tollebeek JO15-1 Flevo Boys JO15-3
C 15-04-2020 19:00 Blokzijl JO15-1 DESZ JO15-2G
C 18-04-2020 08:45 d' Olde Veste'54 JO15-3 DESZ JO15-2G
C 18-04-2020 10:00 Urk JO15-3 Blokzijl JO15-1
C 18-04-2020 11:00 VWC JO15-1G VENO JO15-1
C 18-04-2020 12:30 Dwingeloo JO15-1 Oldeholtpade JO15-1
C 18-04-2020 12:30 SC Genemuiden JO15-2 vv Steenwijk JO15-1
C 02-05-2020 10:00 Tollebeek JO15-1 VWC JO15-1G
C 02-05-2020 08:45 Flevo Boys JO15-3 Oldeholtpade JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 12:30 Dwingeloo JO15-1 VWC JO15-1G 114625 0-0
C 04-04-2020 10:30 vv Steenwijk JO15-1 Flevo Boys JO15-3 118450 0-0
C 04-04-2020 10:30 SC Genemuiden JO15-2 d' Olde Veste'54 JO15-3 114611 0-0
C 04-04-2020 10:15 Oldeholtpade JO15-1 Urk JO15-3 114588 0-0
C 04-04-2020 09:00 DESZ JO15-2G Tollebeek JO15-1 114621 0-0
C 04-04-2020 09:00 Blokzijl JO15-1 VENO JO15-1 114586 0-0
C 28-03-2020 08:45 Flevo Boys JO15-3 SC Genemuiden JO15-2 118449 0-0
C 28-03-2020 08:45 d' Olde Veste'54 JO15-3 vv Steenwijk JO15-1 114635 0-0
C 28-03-2020 10:00 VENO JO15-1 DESZ JO15-2G 114603 0-0
C 28-03-2020 10:30 Tollebeek JO15-1 Blokzijl JO15-1 114596 0-0
C 28-03-2020 11:00 VWC JO15-1G Oldeholtpade JO15-1 114609 0-0
C 28-03-2020 13:15 Urk JO15-3 Dwingeloo JO15-1 114628 0-0
C 21-03-2020 09:00 SC Genemuiden JO15-2 Blokzijl JO15-1 114616 0-0
C 21-03-2020 11:00 VWC JO15-1G Flevo Boys JO15-3 118445 0-0
C 21-03-2020 10:00 Urk JO15-3 d' Olde Veste'54 JO15-3 114627 0-0
C 21-03-2020 10:30 vv Steenwijk JO15-1 Dwingeloo JO15-1 114598 0-0
C 14-03-2020 08:45 DESZ JO15-2G Oldeholtpade JO15-1 114622 0-0
C 14-03-2020 12:45 Urk JO15-3 Tollebeek JO15-1 114631 0-0
C 14-03-2020 10:30 vv Steenwijk JO15-1 VWC JO15-1G 114600 0-0
C 14-03-2020 10:30 SC Genemuiden JO15-2 VENO JO15-1 114612 0-0
C 14-03-2020 09:00 Blokzijl JO15-1 Dwingeloo JO15-1 114584 0-0
C 14-03-2020 08:45 Flevo Boys JO15-3 d' Olde Veste'54 JO15-3 118448 0-0
C 07-03-2020 08:45 d' Olde Veste'54 JO15-3 Tollebeek JO15-1 114636 1-2
C 07-03-2020 12:30 Dwingeloo JO15-1 Flevo Boys JO15-3 118447 0-2
C 07-03-2020 11:00 VWC JO15-1G Urk JO15-3 114606 0-7
C 07-03-2020 11:00 DESZ JO15-2G SC Genemuiden JO15-2 114619 6-1
C 07-03-2020 10:00 VENO JO15-1 vv Steenwijk JO15-1 114604 0-1
C 07-03-2020 09:00 Oldeholtpade JO15-1 Blokzijl JO15-1 114592 2-0
C 29-02-2020 08:45 Flevo Boys JO15-3 VENO JO15-1 118446 4-2
C 29-02-2020 10:30 SC Genemuiden JO15-2 Oldeholtpade JO15-1 114615 0-4
C 08-02-2020 09:00 Blokzijl JO15-1 vv Steenwijk JO15-1 114587 1-2
C 08-02-2020 09:00 Oldeholtpade JO15-1 Tollebeek JO15-1 114591 3-0
C 08-02-2020 10:00 VENO JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-3 114601 1-2
C 08-02-2020 10:25 DESZ JO15-2G Urk JO15-3 114617 2-7
C 08-02-2020 12:30 Dwingeloo JO15-1 SC Genemuiden JO15-2 114624 0-6
C 01-02-2020 14:30 Urk JO15-3 VENO JO15-1 114630 4-0
C 01-02-2020 10:30 vv Steenwijk JO15-1 DESZ JO15-2G 114599 2-4
C 01-02-2020 09:00 Tollebeek JO15-1 Dwingeloo JO15-1 114593 3-2
C 01-02-2020 08:45 d' Olde Veste'54 JO15-3 VWC JO15-1G 114634 5-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-12-2019 19:00 d' Olde Veste'54 JO15-2 Staphorst JO15-1 72142 0-0
C 14-12-2019 10:00 Urk JO15-2 De Sweach JO15-1 72105 12-1
C 14-12-2019 10:00 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G d' Olde Veste'54 JO15-2 72127 12-0
C 07-12-2019 12:00 Urk JO15-2 Staphorst JO15-1 72145 3-0
C 07-12-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G ST Creil-Bant JO15-1G 72148 4-4
C 07-12-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Dwingeloo JO15-1 72150 3-3
C 07-12-2019 09:00 SC Joure JO15-2 Heerenveense Boys JO15-2 72146 5-5
C 30-11-2019 12:15 ST Creil-Bant JO15-1G Jubbega JO15-1 72141 8-0
C 30-11-2019 09:00 De Sweach JO15-1 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 72143 1-5
C 30-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 SC Joure JO15-2 72144 0-4
C 23-11-2019 09:00 SC Joure JO15-2 De Sweach JO15-1 72133 6-0
C 23-11-2019 12:15 ST Creil-Bant JO15-1G Heerenveense Boys JO15-2 72138 5-2
C 23-11-2019 12:00 Urk JO15-2 d' Olde Veste'54 JO15-2 72134 5-0
C 23-11-2019 11:30 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G Dwingeloo JO15-1 72135 4-0
C 16-11-2019 12:00 Heerenveense Boys JO15-2 Urk JO15-2 72128 1-3
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Jubbega JO15-1 72130 0-5
C 16-11-2019 12:15 ST Creil-Bant JO15-1G Staphorst JO15-1 72132 6-3
C 09-11-2019 09:00 SC Joure JO15-2 Urk JO15-2 72123 0-3
C 09-11-2019 11:00 Jubbega JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-2 72122 2-0
C 09-11-2019 12:15 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G Heerenveense Boys JO15-2 72126 6-1
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 ST Creil-Bant JO15-1G 72121 2-8
C 02-11-2019 12:30 Urk JO15-2 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 72119 3-0
C 02-11-2019 09:00 d' Olde Veste'54 JO15-2 De Sweach JO15-1 72120 4-0
C 02-11-2019 09:00 Staphorst JO15-1 SC Joure JO15-2 72117 2-2
C 02-11-2019 08:45 Heerenveense Boys JO15-2 Jubbega JO15-1 72115 2-3
C 26-10-2019 09:00 Staphorst JO15-1 Heerenveense Boys JO15-2 72109 6-2
C 26-10-2019 09:00 SC Joure JO15-2 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 72111 1-3
C 26-10-2019 11:00 Jubbega JO15-1 De Sweach JO15-1 72113 4-0
C 26-10-2019 12:15 Urk JO15-2 ST Creil-Bant JO15-1G 72114 8-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 Smilde'94 JO15-1 5740 17-1
B 14-09-2019 11:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 5838 0-5
B 07-09-2019 09:00 vv Stânfries JO15-1 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 5470 0-10
B 07-09-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Smilde'94 JO15-1 5638 2-1
B 31-08-2019 13:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 Dwingeloo JO15-1 5248 12-0
B 31-08-2019 09:00 Smilde'94 JO15-1 vv Stânfries JO15-1 5331 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Urk JO15-3 3 3 0 0 9 18 2 16 0
2 Oldeholtpade JO15-1 3 3 0 0 9 9 0 9 0
3 Flevo Boys JO15-3 2 2 0 0 6 6 2 4 0
4 d' Olde Veste'54 JO15-3 3 2 0 1 6 8 3 5 0
5 DESZ JO15-2G 3 2 0 1 6 12 10 2 0
6 vv Steenwijk JO15-1 3 2 0 1 6 5 5 0 0
7 Tollebeek JO15-1 3 2 0 1 6 5 6 -1 0
8 SC Genemuiden JO15-2 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
9 Blokzijl JO15-1 2 0 0 2 0 1 4 -3 0
10 VWC JO15-1G 2 0 0 2 0 0 12 -12 0
11 Dwingeloo JO15-1 3 0 0 3 0 2 11 -9 0
12 VENO JO15-1 4 0 0 4 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Urk JO15-2 9 9 0 0 27 45 5 40 0
2 ST Creil-Bant JO15-1G 9 6 1 2 19 49 23 26 0
3 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 9 5 2 2 17 38 16 22 0
4 Jubbega JO15-1 9 5 1 3 16 20 19 1 0
5 Staphorst JO15-1 9 4 3 2 15 32 19 13 0
6 d' Olde Veste'54 JO15-2 9 4 1 4 13 17 27 -10 0
7 SC Joure JO15-2 9 3 3 3 12 24 19 5 0
8 Heerenveense Boys JO15-2 9 2 1 6 7 22 34 -12 0
9 Dwingeloo JO15-1 9 0 1 8 1 8 48 -40 0
10 De Sweach JO15-1 9 0 1 8 1 7 52 -45 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 3 3 0 0 9 39 1 38 0
2 Dwingeloo JO15-1 3 2 0 1 6 7 13 -6 0
3 vv Stânfries JO15-1 3 1 0 2 3 6 19 -13 0
4 Smilde'94 JO15-1 3 0 0 3 0 6 25 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven