Ondernemers Collectief Dwingeloo
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Dwingeloo JO15-1

Staand: Bram Donker (trainer/leider), Joris Jan Bakker (leider), Kees Kleingeld, Jule Smits, Nick Zanting, Kuno Poot, Sem Nieuwenhuis, Stijn Heersink (assistent-trainer)
Zittend: Nick van der Sluis, Luuk Drenth, Kaj Boer, Ot Spijkers, Binck-Jan Bakker, Daan Zinger, Martin Baaiman

Op de foto ontbreken Pim Boer, Daniel Mabratu, Anas Wasouf, Twan Zantinge en Kristiaan Smits (leider)
 

Teamleden

Spelers
Martin Baaiman        
Binck-Jan Bakker        
Pim Boer        
Kaj Boer        
Luuk Drenth        
Kees Kleingeld        
Daniel Mabratu        
Sem Nieuwenhuis        
Kuno Poot        
Nick van der Sluis        
Jule Smits        
Ot Spijkers        
Anas Wasouf        
Nick Zanting        
Twan Zantinge        
Daan Zinger        
 
Overige teamleden
Bram Donker Jeugdtrainer/leider
Joris Jan Bakker Jeugdleider
Kristiaan Smits Jeugdleider
Stijn Heersink Assistent-jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 09:00 d' Olde Veste'54 JO15-2 SC Joure JO15-2
C 28-09-2019 10:30 Staphorst JO15-1 Jubbega JO15-1
C 28-09-2019 12:15 ST Creil-Bant JO15-1G De Sweach JO15-1
C 28-09-2019 10:30 Tollebeek JO15-1 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G
C 28-09-2019 11:00 Urk JO15-2 VHK JO15-1
C 28-09-2019 08:45 Heerenveense Boys JO15-2 Dwingeloo JO15-1
C 05-10-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Urk JO15-2
C 05-10-2019 12:15 ST Creil-Bant JO15-1G d' Olde Veste'54 JO15-2
C 05-10-2019 12:10 Heerenveense Boys JO15-2 Tollebeek JO15-1
C 05-10-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G VHK JO15-1
C 05-10-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Staphorst JO15-1
C 05-10-2019 09:00 SC Joure JO15-2 Jubbega JO15-1
C 12-10-2019 09:00 d' Olde Veste'54 JO15-2 Heerenveense Boys JO15-2
C 12-10-2019 10:30 Tollebeek JO15-1 ST Creil-Bant JO15-1G
C 12-10-2019 10:40 Staphorst JO15-1 Dwingeloo JO15-1
C 12-10-2019 11:00 Jubbega JO15-1 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G
C 12-10-2019 11:00 Urk JO15-2 De Sweach JO15-1
C 12-10-2019 11:15 VHK JO15-1 SC Joure JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 09:00 SC Joure JO15-2 ST Creil-Bant JO15-1G 72088 0-0
C 21-09-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Heerenveense Boys JO15-2 72086 0-0
C 21-09-2019 10:00 VHK JO15-1 Tollebeek JO15-1 72089 0-0
C 21-09-2019 11:00 Jubbega JO15-1 Urk JO15-2 72085 0-0
C 21-09-2019 12:15 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G Staphorst JO15-1 72090 0-0
C 21-09-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 d' Olde Veste'54 JO15-2 72087 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 Smilde'94 JO15-1 5740 17-1
B 14-09-2019 11:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 5838 0-5
B 07-09-2019 09:00 vv Stânfries JO15-1 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 5470 0-10
B 07-09-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Smilde'94 JO15-1 5638 2-1
B 31-08-2019 13:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 Dwingeloo JO15-1 5248 12-0
B 31-08-2019 09:00 Smilde'94 JO15-1 vv Stânfries JO15-1 5331 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Creil-Bant JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerenveense Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Joure JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jubbega JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 d' Olde Veste'54 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Staphorst JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Sweach JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Urk JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VHK JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 3 3 0 0 9 39 1 38 0
2 Dwingeloo JO15-1 3 2 0 1 6 7 13 -6 0
3 vv Stânfries JO15-1 3 1 0 2 3 6 19 -13 0
4 Smilde'94 JO15-1 3 0 0 3 0 6 25 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven