Ondernemers Collectief Dwingeloo
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Dwingeloo JO11-1

Staand: Jurrian Kloosterman, Dirk Bruins (leider), Ilze de Vries, Yonah van der Meiden, Thom Zanting, Arjan Kloosterman (leider)
Zittend: Ravi Stuivenberg, Wouter de Roos, Mathijs Turkstra, Bart Bruins, Martijn Boerhof, Job Roos,
Liggend: Eise Beek

Op de foto ontbreken Aneesh Protity, Allard Wiechers (trainer) en Wouter Wiechers (trainer)
 

Teamleden

Spelers
Eise Beek        
Martijn Boerhof        
Bart Bruins        
Jurrian Kloosterman        
Yonah van der Meiden        
Aneesh Protity        
Job Roos        
Wouter de Roos        
Ravi Stuivenberg        
Mathijs Turkstra        
Ilze de Vries        
Thom Zanting        
 
Overige teamleden
Dirk Bruins Jeugdleider
Arjan Kloosterman Jeugdleider
Allard Wiechers Jeugdtrainer
Wouter Wiechers Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 08:30 Achilles 1894 JO11-3 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G
C 26-10-2019 08:45 LTC JO11-3 Dwingeloo JO11-1
C 26-10-2019 09:00 FC Assen JO11-3 Diever-Wapse JO11-1G
C 26-10-2019 09:30 Asser Boys JO11-1 ACV JO11-4
C 26-10-2019 12:00 ACV JO11-3 SVZ JO11-1G
C 26-10-2019 10:15 Fit Boys JO11-1 Smilde'94 JO11-2
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-4
C 02-11-2019 09:45 ACV JO11-3 Smilde'94 JO11-2
C 02-11-2019 10:00 LTC JO11-3 Diever-Wapse JO11-1G
C 02-11-2019 09:30 SVZ JO11-1G Asser Boys JO11-1
C 02-11-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G FC Assen JO11-3
C 02-11-2019 08:30 Achilles 1894 JO11-3 Fit Boys JO11-1
C 09-11-2019 14:15 ACV JO11-4 SVZ JO11-1G
C 09-11-2019 10:45 FC Assen JO11-3 LTC JO11-3
C 09-11-2019 10:15 Fit Boys JO11-1 ACV JO11-3
C 09-11-2019 09:30 Asser Boys JO11-1 Achilles 1894 JO11-3
C 09-11-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1
C 09-11-2019 08:30 Smilde'94 JO11-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G
C 16-11-2019 08:30 Smilde'94 JO11-2 LTC JO11-3
C 16-11-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G ACV JO11-3
C 16-11-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Asser Boys JO11-1
C 16-11-2019 10:00 SVZ JO11-1G Achilles 1894 JO11-3
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Fit Boys JO11-1
C 16-11-2019 14:15 ACV JO11-4 FC Assen JO11-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 12-10-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SVZ JO11-1G Afgeschermd 60228 1 - 2
C 05-10-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G Dwingeloo JO11-1 58595 4 - 5
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Smilde'94 JO11-2 Afgeschermd 57029 3 - 4
C 21-09-2019 09:00 Asser Boys JO11-1 Dwingeloo JO11-1 54888 2 - 7
B 18-09-2019 18:00 Dwingeloo JO11-1 BEW JO11-1G Afgeschermd 7829 2 - 8
B 07-09-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 7549 4 - 7
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G D.J. (Dirk) Bruins 7289 2 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:00 Dwingeloo JO11-1 BEW JO11-1G 7829 2-8
B 07-09-2019 09:30 SJO OFW JO11-1G BEW JO11-1G 7610 2-7
B 07-09-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 7549 4-7
B 04-09-2019 18:30 Diever-Wapse JO11-1G SJO OFW JO11-1G 7951 3-9
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G 7289 2-8
B 31-08-2019 11:00 BEW JO11-1G Diever-Wapse JO11-1G 7405 9-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Achilles 1894 JO11-3 80831 0-0
C 19-10-2019 09:30 Asser Boys JO11-1 Fit Boys JO11-1 59154 0-0
C 12-10-2019 13:00 Achilles 1894 JO11-3 ACV JO11-4 59946 3-13
C 12-10-2019 08:45 LTC JO11-3 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G 59431 6-9
C 12-10-2019 11:45 ACV JO11-3 Diever-Wapse JO11-1G 59698 8-0
C 12-10-2019 10:30 FC Assen JO11-3 Smilde'94 JO11-2 58893 1-6
C 12-10-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SVZ JO11-1G 60228 1-2
C 05-10-2019 14:30 ACV JO11-4 ACV JO11-3 57834 8-4
C 05-10-2019 10:15 Fit Boys JO11-1 FC Assen JO11-3 57558 6-6
C 05-10-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Achilles 1894 JO11-3 58097 0-0
C 05-10-2019 10:00 SVZ JO11-1G LTC JO11-3 58351 7-2
C 05-10-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G Dwingeloo JO11-1 58595 4-5
C 05-10-2019 08:30 Smilde'94 JO11-2 Asser Boys JO11-1 57271 5-1
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Smilde'94 JO11-2 57029 3-4
C 28-09-2019 10:00 SVZ JO11-1G Diever-Wapse JO11-1G 55954 3-2
C 28-09-2019 13:15 ACV JO11-3 Asser Boys JO11-1 56482 7-7
C 28-09-2019 10:30 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G ACV JO11-4 56191 5-7
C 28-09-2019 08:45 LTC JO11-3 Fit Boys JO11-1 55690 1-4
C 28-09-2019 08:30 Achilles 1894 JO11-3 FC Assen JO11-3 56741 4-12
C 21-09-2019 12:00 FC Assen JO11-3 ACV JO11-3 54625 7-3
C 21-09-2019 09:00 Asser Boys JO11-1 Dwingeloo JO11-1 54888 2-7
C 21-09-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G 55431 9-1
C 21-09-2019 10:15 Fit Boys JO11-1 SVZ JO11-1G 54358 2-3
C 21-09-2019 13:30 ACV JO11-4 LTC JO11-3 55172 13-0
C 21-09-2019 08:30 Smilde'94 JO11-2 Achilles 1894 JO11-3 54071 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BEW JO11-1G 3 3 0 0 9 24 6 18 0
2 SJO OFW JO11-1G 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 Dwingeloo JO11-1 3 1 0 2 3 11 20 -9 0
4 Diever-Wapse JO11-1G 3 0 0 3 0 9 25 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO11-4 4 4 0 0 12 41 12 29 0
2 Smilde'94 JO11-2 4 4 0 0 12 19 6 13 0
3 SVZ JO11-1G 4 4 0 0 12 15 7 8 0
4 FC Assen JO11-3 4 2 1 1 7 26 19 7 0
5 Dwingeloo JO11-1 4 2 0 2 6 16 12 4 0
6 Fit Boys JO11-1 3 1 1 1 4 12 10 2 0
7 ACV JO11-3 4 1 1 2 4 22 22 0 0
8 Diever-Wapse JO11-1G 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
9 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G 4 1 0 3 3 19 27 -8 0
10 Asser Boys JO11-1 3 0 1 2 1 10 19 -9 0
11 Achilles 1894 JO11-3 3 0 0 3 0 8 29 -21 0
12 LTC JO11-3 4 0 0 4 0 9 33 -24 0

Training

Berichten



Terug naar boven