Ondernemers Collectief Dwingeloo
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Dwingeloo JO11-1

Staand: Jurrian Kloosterman, Dirk Bruins (leider), Ilze de Vries, Yonah van der Meiden, Thom Zanting, Arjan Kloosterman (leider)
Zittend: Ravi Stuivenberg, Wouter de Roos, Mathijs Turkstra, Bart Bruins, Martijn Boerhof, Job Roos,
Liggend: Eise Beek

Op de foto ontbreken Aneesh Protity, Allard Wiechers (trainer) en Wouter Wiechers (trainer)
 

Teamleden

Spelers
Eise Beek        
Martijn Boerhof        
Bart Bruins        
Jurrian Kloosterman        
Yonah van der Meiden        
Aneesh Protity        
Job Roos        
Wouter de Roos        
Ravi Stuivenberg        
Mathijs Turkstra        
Ilze de Vries        
Thom Zanting        
 
Overige teamleden
Dirk Bruins Jeugdleider
Arjan Kloosterman Jeugdleider
Allard Wiechers Jeugdtrainer
Wouter Wiechers Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 vervallen SJO WIJC JO11-1G Dwingeloo JO11-1 93697
C 16-05-2020 vervallen Dwingeloo JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-2 93713
C 09-05-2020 vervallen FC Oldemarkt JO11-1 Dwingeloo JO11-1 93690
C 18-04-2020 vervallen Dwingeloo JO11-1 MSC/Amslod JO11-2 93715
C 04-04-2020 vervallen Dwingeloo JO11-1 Meppel FC JO11-3G 93718
C 28-03-2020 11:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 93703
C 14-03-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G 93716
C 07-03-2020 09:00 Ruinen JO11-1 Dwingeloo JO11-1 D (Dennis) van der Sleen 93720 7 - 0
C 29-02-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G Afgeschermd 93717 2 - 6
C 08-02-2020 10:30 SC Emmeloord JO11-2 Dwingeloo JO11-1 B. (Bram) Dekker 93685 0 - 11
C 01-02-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 Blokzijl JO11-1G Afgeschermd 93714 5 - 7
C 07-12-2019 12:00 FC Assen JO11-3 Dwingeloo JO11-1 D.J. (Dayne) Weidgraaf 45646 8 - 3
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-3 44845
C 12-10-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SVZ JO11-1G Afgeschermd 60228 1 - 2
C 05-10-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G Dwingeloo JO11-1 58595 4 - 5
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Smilde'94 JO11-2 Afgeschermd 57029 3 - 4
C 21-09-2019 09:00 Asser Boys JO11-1 Dwingeloo JO11-1 54888 2 - 7
B 18-09-2019 18:00 Dwingeloo JO11-1 BEW JO11-1G Afgeschermd 7829 2 - 8
B 07-09-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 7549 4 - 7
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G D.J. (Dirk) Bruins 7289 2 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-04-2020 10:30 Meppel FC JO11-3G Ruinen JO11-1 93665 0-0
C 18-04-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 MSC/Amslod JO11-2 93715 0-0
C 18-04-2020 10:30 SC Emmeloord JO11-2 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 93688 0-0
C 18-04-2020 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-2 Diever-Wapse JO11-1G 93726 0-0
C 18-04-2020 09:15 FC Oldemarkt JO11-1 SJO OFW JO11-1G 93694 0-0
C 18-04-2020 09:00 SJO WIJC JO11-1G Blokzijl JO11-1G 93698 0-0
C 04-04-2020 09:00 MSC/Amslod JO11-2 Diever-Wapse JO11-1G 93681 0-0
C 04-04-2020 10:00 Blokzijl JO11-1G SJO OFW JO11-1G 93712 0-0
C 04-04-2020 10:00 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G SJO WIJC JO11-1G 93672 0-0
C 04-04-2020 10:15 Ruinen JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-2 93719 0-0
C 04-04-2020 10:30 SC Emmeloord JO11-2 FC Oldemarkt JO11-1 93687 0-0
C 04-04-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 Meppel FC JO11-3G 93718 0-0
C 28-03-2020 09:00 Meppel FC JO11-3G MSC/Amslod JO11-2 93668 0-0
C 28-03-2020 09:00 SJO WIJC JO11-1G SC Emmeloord JO11-2 93699 0-0
C 28-03-2020 08:50 d' Olde Veste'54 JO11-2 Blokzijl JO11-1G 93725 0-0
C 28-03-2020 11:00 SJO OFW JO11-1G Ruinen JO11-1 93676 0-0
C 28-03-2020 11:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 93703 0-0
C 21-03-2020 09:15 FC Oldemarkt JO11-1 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 93695 0-0
C 21-03-2020 10:00 Diever-Wapse JO11-1G SJO OFW JO11-1G 93705 0-0
C 14-03-2020 10:30 MSC/Amslod JO11-2 FC Oldemarkt JO11-1 93683 0-0
C 14-03-2020 10:30 Ruinen JO11-1 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 93724 0-0
C 14-03-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G 93716 0-0
C 14-03-2020 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Meppel FC JO11-3G 93707 0-0
C 14-03-2020 10:00 Blokzijl JO11-1G SC Emmeloord JO11-2 93710 0-0
C 14-03-2020 09:00 SJO WIJC JO11-1G d' Olde Veste'54 JO11-2 93696 0-0
C 07-03-2020 11:00 SJO OFW JO11-1G MSC/Amslod JO11-2 93678 3-5
C 07-03-2020 10:30 SC Emmeloord JO11-2 Diever-Wapse JO11-1G 93686 0-0
C 07-03-2020 09:00 Ruinen JO11-1 Dwingeloo JO11-1 93720 7-0
C 07-03-2020 10:00 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G Blokzijl JO11-1G 93671 6-7
C 07-03-2020 09:15 FC Oldemarkt JO11-1 SJO WIJC JO11-1G 93693 9-1
C 07-03-2020 09:00 Meppel FC JO11-3G d' Olde Veste'54 JO11-2 93664 2-5
C 29-02-2020 09:00 MSC/Amslod JO11-2 SC Emmeloord JO11-2 93684 5-5
C 29-02-2020 09:00 SJO WIJC JO11-1G Meppel FC JO11-3G 93701 11-3
C 29-02-2020 10:00 Blokzijl JO11-1G Ruinen JO11-1 93708 3-1
C 29-02-2020 10:00 d' Olde Veste'54 JO11-2 FC Oldemarkt JO11-1 93727 1-5
C 29-02-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 93717 2-6
C 08-02-2020 09:15 FC Oldemarkt JO11-1 Diever-Wapse JO11-1G 93692 4-0
C 08-02-2020 10:00 Blokzijl JO11-1G MSC/Amslod JO11-2 93711 9-0
C 08-02-2020 10:00 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G d' Olde Veste'54 JO11-2 93670 7-4
C 08-02-2020 10:15 Ruinen JO11-1 SJO WIJC JO11-1G 93721 8-2
C 08-02-2020 10:30 SC Emmeloord JO11-2 Dwingeloo JO11-1 93685 0-11
C 08-02-2020 11:00 SJO OFW JO11-1G Meppel FC JO11-3G 93679 8-0
C 01-02-2020 08:45 d' Olde Veste'54 JO11-2 SC Emmeloord JO11-2 93728 4-0
C 01-02-2020 10:30 Meppel FC JO11-3G FC Oldemarkt JO11-1 93667 3-10
C 01-02-2020 10:30 Dwingeloo JO11-1 Blokzijl JO11-1G 93714 5-7
C 01-02-2020 10:00 Diever-Wapse JO11-1G SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 93706 3-8
C 01-02-2020 09:00 SJO WIJC JO11-1G SJO OFW JO11-1G 93700 3-8
C 01-02-2020 09:00 MSC/Amslod JO11-2 Ruinen JO11-1 93680 8-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO11-4 10 9 0 1 27 81 25 56 0
2 Diever-Wapse JO11-1G 10 8 0 2 24 39 20 19 0
3 ACV JO11-3 10 7 1 2 22 69 38 31 0
4 FC Assen JO11-3 11 7 1 3 22 66 46 20 0
5 Smilde'94 JO11-2 11 7 0 4 21 41 26 15 0
6 SVZ JO11-1G 11 6 1 4 19 41 33 8 0
7 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G 11 5 1 5 16 68 61 7 0
8 Dwingeloo JO11-1 10 5 0 5 15 50 39 11 0
9 Fit Boys JO11-1 9 2 1 6 7 28 42 -14 0
10 Asser Boys JO11-1 10 2 1 7 7 42 51 -9 0
11 LTC JO11-3 11 1 0 10 3 17 80 -63 0
12 Achilles 1894 JO11-3 10 0 0 10 0 23 104 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Oldemarkt JO11-1 4 4 0 0 12 28 5 23 0
2 Blokzijl JO11-1G 4 4 0 0 12 26 12 14 0
3 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 4 3 0 1 9 27 16 11 0
4 MSC/Amslod JO11-2 4 2 1 1 7 18 22 -4 0
5 SJO OFW JO11-1G 3 2 0 1 6 19 8 11 0
6 Ruinen JO11-1 4 2 0 2 6 21 13 8 0
7 d' Olde Veste'54 JO11-2 4 2 0 2 6 14 14 0 0
8 Dwingeloo JO11-1 4 1 0 3 3 18 20 -2 0
9 SJO WIJC JO11-1G 4 1 0 3 3 17 28 -11 0
10 SC Emmeloord JO11-2 3 0 1 2 1 5 20 -15 0
11 Diever-Wapse JO11-1G 2 0 0 2 0 3 12 -9 0
12 Meppel FC JO11-3G 4 0 0 4 0 8 34 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BEW JO11-1G 3 3 0 0 9 24 6 18 0
2 SJO OFW JO11-1G 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 Dwingeloo JO11-1 3 1 0 2 3 11 20 -9 0
4 Diever-Wapse JO11-1G 3 0 0 3 0 9 25 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven