Ondernemers Collectief Dwingeloo
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Dwingeloo JO9-1

Staand: Ron Otten (trainer/leider), Jayden de Jonge, Kian Smit, Daniel Otten, Daniel Folkers, Remco Schipper (trainer/leider)

Zittend: Levi van Bergenhenegouwen, Muus Algra, Matz Schipper, Jort Smeenge, Ruben Keus

Liggend: Jimme Nieuwenhuis
 

Teamleden

Spelers
Muus Algra        
Levi Bergenhenegouwen        
Daniel Folkers        
Jayden de Jonge        
Ruben Keus        
Jimme Nieuwenhuis        
Daniel Otten        
Matz Schipper        
Jort Smeenge        
Kian Smit        
 
Overige teamleden
Ron Otten Jeugdtrainer/leider
Remco Schipper Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 23-11-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1 42333 Sportpark Bentinckspark
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Vitesse'63 JO9-1G 43946 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G 46357 Sportpark Hulsebosch
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1
C 23-11-2019 09:00 Vitesse'63 JO9-1G Diever-Wapse JO9-1G
C 23-11-2019 09:00 Ruinen JO9-1 HZVV JO9-3
C 23-11-2019 09:30 Wijster JO9-1 De Weide JO9-3
C 23-11-2019 10:00 De Weide JO9-4 Fit Boys JO9-1
C 23-11-2019 10:00 HHCombi JO9-1 Tiendeveen JO9-1G
C 30-11-2019 11:00 De Weide JO9-3 HHCombi JO9-1
C 30-11-2019 10:00 Tiendeveen JO9-1G Wijster JO9-1
C 30-11-2019 10:00 De Weide JO9-4 HZVV JO9-3
C 30-11-2019 09:00 Diever-Wapse JO9-1G Hoogeveen JO9-2
C 30-11-2019 09:00 Fit Boys JO9-1 Ruinen JO9-1
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Vitesse'63 JO9-1G
C 07-12-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Fit Boys JO9-1
C 07-12-2019 09:00 HZVV JO9-3 Tiendeveen JO9-1G
C 07-12-2019 09:00 Vitesse'63 JO9-1G De Weide JO9-4
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO9-1 De Weide JO9-3
C 07-12-2019 10:30 Wijster JO9-1 HHCombi JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 vervallen Dwingeloo JO9-1 Ruinen JO9-1 61199
C 09-11-2019 vervallen Dwingeloo JO9-1 Tiendeveen JO9-1G 41811
C 02-11-2019 vervallen De Weide JO9-3 Dwingeloo JO9-1 38857
C 26-10-2019 vervallen HZVV JO9-3 Dwingeloo JO9-1 37548
C 12-10-2019 vervallen Wijster JO9-1 Dwingeloo JO9-1 59863
C 05-10-2019 vervallen Dwingeloo JO9-1 HHCombi JO9-1 58265
C 28-09-2019 11:00 De Weide JO9-4 Dwingeloo JO9-1 56120
C 21-09-2019 vervallen Dwingeloo JO9-1 Fit Boys JO9-1 55602
B 14-09-2019 vervallen Dwingeloo JO9-1 De Weide JO9-4 9380
B 07-09-2019 vervallen Dwingeloo JO9-1 HHCombi JO9-1 9007
B 31-08-2019 vervallen Ruinen JO9-1 Dwingeloo JO9-1 8900
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 De Weide JO9-4 9380 0-0
B 14-09-2019 10:00 HHCombi JO9-1 Ruinen JO9-1 9281 0-0
B 07-09-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 HHCombi JO9-1 9007 0-0
B 07-09-2019 10:00 De Weide JO9-4 Ruinen JO9-1 9093 0-0
B 31-08-2019 09:00 Ruinen JO9-1 Dwingeloo JO9-1 8900 0-0
B 31-08-2019 10:00 HHCombi JO9-1 De Weide JO9-4 8782 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:00 Tiendeveen JO9-1G Hoogeveen JO9-2 61981 0-0
C 16-11-2019 10:00 De Weide JO9-4 HHCombi JO9-1 61458 0-0
C 16-11-2019 09:00 Diever-Wapse JO9-1G HZVV JO9-3 60919 0-0
C 16-11-2019 09:00 Vitesse'63 JO9-1G De Weide JO9-3 60649 0-0
C 16-11-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Ruinen JO9-1 61199 0-0
C 16-11-2019 09:00 Fit Boys JO9-1 Wijster JO9-1 61720 0-0
C 09-11-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Wijster JO9-1 40737 0-0
C 09-11-2019 09:00 Diever-Wapse JO9-1G De Weide JO9-4 41532 0-0
C 09-11-2019 09:00 Ruinen JO9-1 HHCombi JO9-1 41294 0-0
C 09-11-2019 10:30 Dwingeloo JO9-1 Tiendeveen JO9-1G 41811 0-0
C 09-11-2019 09:00 Vitesse'63 JO9-1G Fit Boys JO9-1 40461 0-0
C 09-11-2019 09:00 HZVV JO9-3 De Weide JO9-3 41023 0-0
C 02-11-2019 09:00 Fit Boys JO9-1 HZVV JO9-3 39399 0-0
C 02-11-2019 10:00 De Weide JO9-3 Dwingeloo JO9-1 38857 0-0
C 02-11-2019 10:00 Tiendeveen JO9-1G Diever-Wapse JO9-1G 40194 0-0
C 02-11-2019 10:00 HHCombi JO9-1 Hoogeveen JO9-2 39949 0-0
C 02-11-2019 10:30 Wijster JO9-1 Vitesse'63 JO9-1G 39668 0-0
C 02-11-2019 11:00 De Weide JO9-4 Ruinen JO9-1 39128 0-0
C 26-10-2019 10:30 Wijster JO9-1 De Weide JO9-4 38335 0-0
C 26-10-2019 10:00 HHCombi JO9-1 Fit Boys JO9-1 38615 0-0
C 26-10-2019 09:00 De Weide JO9-3 Tiendeveen JO9-1G 38068 0-0
C 26-10-2019 09:00 Ruinen JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G 37817 0-0
C 26-10-2019 09:00 HZVV JO9-3 Dwingeloo JO9-1 37548 0-0
C 26-10-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Vitesse'63 JO9-1G 37273 0-0
C 12-10-2019 10:30 Wijster JO9-1 Dwingeloo JO9-1 59863 0-0
C 12-10-2019 10:00 Tiendeveen JO9-1G De Weide JO9-4 60382 0-0
C 12-10-2019 10:00 HHCombi JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G 60141 0-0
C 12-10-2019 09:00 De Weide JO9-3 Fit Boys JO9-1 59602 0-0
C 12-10-2019 09:00 Ruinen JO9-1 Hoogeveen JO9-2 59351 0-0
C 12-10-2019 09:00 HZVV JO9-3 Vitesse'63 JO9-1G 59078 0-0
C 05-10-2019 09:00 Fit Boys JO9-1 Tiendeveen JO9-1G 58792 0-0
C 05-10-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 HHCombi JO9-1 58265 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 HZVV JO9-3 57738 0-0
C 05-10-2019 09:00 Vitesse'63 JO9-1G Ruinen JO9-1 57452 0-0
C 05-10-2019 09:00 Diever-Wapse JO9-1G Wijster JO9-1 57987 0-0
C 05-10-2019 11:00 De Weide JO9-4 De Weide JO9-3 58526 0-0
C 28-09-2019 09:00 Fit Boys JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G 56387 0-0
C 28-09-2019 09:00 De Weide JO9-3 Hoogeveen JO9-2 55863 0-0
C 28-09-2019 09:30 Wijster JO9-1 Ruinen JO9-1 56655 0-0
C 28-09-2019 10:00 HHCombi JO9-1 HZVV JO9-3 56941 0-0
C 28-09-2019 10:00 Tiendeveen JO9-1G Vitesse'63 JO9-1G 57185 0-0
C 28-09-2019 11:00 De Weide JO9-4 Dwingeloo JO9-1 56120 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 De Weide JO9-4 54531 0-0
C 21-09-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Fit Boys JO9-1 55602 0-0
C 21-09-2019 09:00 Diever-Wapse JO9-1G De Weide JO9-3 55324 0-0
C 21-09-2019 09:00 Vitesse'63 JO9-1G HHCombi JO9-1 54252 0-0
C 21-09-2019 09:00 Ruinen JO9-1 Tiendeveen JO9-1G 55083 0-0
C 21-09-2019 09:00 HZVV JO9-3 Wijster JO9-1 54813 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHCombi JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ruinen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Weide JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vitesse'63 JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoogeveen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HZVV JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ruinen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Diever-Wapse JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dwingeloo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Weide JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 De Weide JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Fit Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wijster JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HHCombi JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tiendeveen JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven