Ondernemers Collectief Dwingeloo
B4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde

Dwingeloo JO8-1

Charles Amkreutz (trainer/leider), Roeland Westerhof (trainer/leider)

Wietse Amkreutz, Yuka Willers, Teun Bruins, Tijmen Westerhof, Lieke Wanningen, Tijl Wiechers, Mirre van der Meiden

Op de foto ontbreekt Mirthe Sjabbens
 

Teamleden

Spelers
Wietse Amkreutz        
Teun Bruins        
Mirre van der Meiden        
Mirthe Sjabbens        
Lieke Wanningen        
Tijmen Westerhof        
Tijl Wiechers        
Yuka Willers        
 
Overige teamleden
Charles Amkreutz Jeugdtrainer/leider
Roeland Westerhof Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 16-11-2019 10:15 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 Dwingeloo JO8-1 60448 Sportpark Boerbos 09:15
C 23-11-2019 11:00 HZVV JO8-3 Dwingeloo JO8-1 66910 Sportpark Bentinckdijk 10:10
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 SJO HH'97 JO8-1 43997 Sportpark Hulsebosch 08:30
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1 45864 Sportpark De Baete 08:15
B 14-12-2019 13:00 Asser Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-1 84682 Sportpark Asser Boys 12:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 SJO HH'97 JO8-1
C 16-11-2019 09:00 Pesse JO8-1G Elim JO8-1
C 16-11-2019 10:00 SJO JCO JO8-3 Ruinen JO8-1
C 16-11-2019 10:15 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 16-11-2019 11:00 VKW JO8-2 HZVV JO8-3
C 23-11-2019 11:00 HZVV JO8-3 Dwingeloo JO8-1
C 23-11-2019 10:00 SJO HH'97 JO8-1 Pesse JO8-1G
C 23-11-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Wijster JO8-1G
C 23-11-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 VKW JO8-2
C 23-11-2019 09:00 Elim JO8-1 SJO JCO JO8-3
C 30-11-2019 08:45 SJO JCO JO8-3 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1
C 30-11-2019 09:00 Pesse JO8-1G HZVV JO8-3
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 SJO HH'97 JO8-1
C 30-11-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 Wijster JO8-1G
C 30-11-2019 11:30 VKW JO8-2 Ruinen JO8-1
C 07-12-2019 09:30 Wijster JO8-1G Pesse JO8-1G
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Elim JO8-1 VKW JO8-2
C 07-12-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 Fit Boys JO8-1
C 07-12-2019 11:00 HZVV JO8-3 SJO HH'97 JO8-1
C 14-12-2019 11:00 HZVV JO8-3 SJO JCO JO8-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-11-2019 10:30 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1 79256
C 09-11-2019 vervallen Hoogeveen JO8-2 Dwingeloo JO8-1 40787
C 02-11-2019 vervallen Dwingeloo JO8-1 SJO JCO JO8-3 38656
C 26-10-2019 vervallen Dwingeloo JO8-1 Pesse JO8-1G 37861
B 19-10-2019 10:00 Dwingeloo JO8-1 SJO WIJC JO8-1 80019
C 12-10-2019 vervallen Dwingeloo JO8-1 VKW JO8-2 59392
C 05-10-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-1 58312
C 28-09-2019 vervallen Dwingeloo JO8-1 Elim JO8-1 55652
C 21-09-2019 vervallen Raptim JO8-5 Dwingeloo JO8-1 55118
B 18-09-2019 vervallen Dwingeloo JO8-1 Hoogeveen JO8-2 9926
B 07-09-2019 vervallen Dwingeloo JO8-1 Pesse JO8-1G 9649
B 31-08-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1 9528
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:15 Dwingeloo JO8-1 Hoogeveen JO8-2 9926 0-0
B 14-09-2019 09:00 Pesse JO8-1G Ruinen JO8-1 9849 0-0
B 12-09-2019 18:30 Hoogeveen JO8-2 Ruinen JO8-1 9748 0-0
B 07-09-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 Pesse JO8-1G 9649 0-0
B 04-09-2019 18:30 Pesse JO8-1G Hoogeveen JO8-2 9479 0-0
B 31-08-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1 9528 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:30 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1 79256 0-0
C 09-11-2019 10:00 SJO JCO JO8-3 Pesse JO8-1G 41587 0-0
C 09-11-2019 09:00 Raptim JO8-5 Fit Boys JO8-1 41329 0-0
C 09-11-2019 09:00 Ruinen JO8-1 SJO HH'97 JO8-1 41056 0-0
C 09-11-2019 09:00 Elim JO8-1 HZVV JO8-3 66908 0-0
C 09-11-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 VKW JO8-2 40258 0-0
C 02-11-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 Ruinen JO8-1 38914 0-0
C 02-11-2019 09:00 Pesse JO8-1G Raptim JO8-5 39995 0-0
C 02-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 SJO JCO JO8-3 38656 0-0
C 02-11-2019 10:00 SJO HH'97 JO8-1 Elim JO8-1 39714 0-0
C 02-11-2019 11:00 HZVV JO8-3 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 66907 0-0
C 02-11-2019 11:30 VKW JO8-2 Wijster JO8-1G 79255 0-0
C 26-10-2019 09:00 Elim JO8-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 37058 0-0
C 26-10-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 Pesse JO8-1G 37861 0-0
C 26-10-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Raptim JO8-5 37581 0-0
C 26-10-2019 09:30 Wijster JO8-1G SJO JCO JO8-3 79254 0-0
C 26-10-2019 10:00 SJO HH'97 JO8-1 VKW JO8-2 38378 0-0
C 26-10-2019 11:00 HZVV JO8-3 Fit Boys JO8-1 66906 0-0
C 19-10-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Elim JO8-1 59111 0-0
C 12-10-2019 09:30 Wijster JO8-1G ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 79253 0-0
C 12-10-2019 10:15 Hoogeveen JO8-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 58844 0-0
C 12-10-2019 10:00 SJO HH'97 JO8-1 Raptim JO8-5 59908 0-0
C 12-10-2019 09:00 Pesse JO8-1G Fit Boys JO8-1 60188 0-0
C 12-10-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 VKW JO8-2 59392 0-0
C 05-10-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-1 58312 0-0
C 05-10-2019 09:00 Elim JO8-1 Hoogeveen JO8-2 57519 0-0
C 05-10-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 Ruinen JO8-1 57251 0-0
C 05-10-2019 09:00 Raptim JO8-5 HZVV JO8-3 66904 0-0
C 05-10-2019 10:00 SJO JCO JO8-3 SJO HH'97 JO8-1 58042 0-0
C 05-10-2019 11:30 VKW JO8-2 Pesse JO8-1G 58586 0-0
C 05-10-2019 09:00 Elim JO8-1 Wijster JO8-1G 79252 0-0
C 28-09-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 Elim JO8-1 55652 0-0
C 28-09-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 SJO JCO JO8-3 55916 0-0
C 28-09-2019 09:00 Pesse JO8-1G ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 56987 0-0
C 28-09-2019 10:00 SJO HH'97 JO8-1 Hoogeveen JO8-2 56701 0-0
C 28-09-2019 11:00 HZVV JO8-3 Ruinen JO8-1 66903 0-0
C 28-09-2019 11:30 VKW JO8-2 Raptim JO8-5 56182 0-0
C 28-09-2019 10:00 SJO HH'97 JO8-1 Wijster JO8-1G 79251 0-0
C 21-09-2019 09:00 Elim JO8-1 Fit Boys JO8-1 54318 0-0
C 21-09-2019 09:00 Raptim JO8-5 Dwingeloo JO8-1 55118 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 SJO HH'97 JO8-1 54051 0-0
C 21-09-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Pesse JO8-1G 54846 0-0
C 21-09-2019 10:15 Hoogeveen JO8-2 HZVV JO8-3 66902 0-0
C 21-09-2019 11:00 Wijster JO8-1G HZVV JO8-3 79250 0-0
C 21-09-2019 10:00 SJO JCO JO8-3 VKW JO8-2 55377 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVBO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DZOH JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SJO HH'97 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO SWB JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CEC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Mussel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olympia'28 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Meppel JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dwingeloo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenwijkerwold JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Asser Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VHK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oudehaske JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Aengwirden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SC Boornbergum'80 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Read Swart JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 ONT JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 De Walde JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 St. Jacob JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Makkum JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Harkema Opeinde JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Wardy JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SJO Broekster Walden JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 St.Annaparochie JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Helpman JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Nieuw Roden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Westerwolde JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Wildervank JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 ZNC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Noordster JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 BATO JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Actief JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Dalen/DSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DZOH JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CEC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Germanicus/CSVC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Drenthina JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Mussel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SVBO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 CEC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Meppel JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HZVV JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC Genemuiden JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SJO HH'97 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SC Genemuiden JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Dwingeloo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SJO WIJC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olympia'28 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SC Emmeloord JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Steenwijkerwold JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Tonego JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Espel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Oudehaske JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO Stellingwerven JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 VHK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 BEW JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Read Swart JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Asser Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 vv Stânfries JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 SJO J.V. Oostenburg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Aengwirden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 NOK JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Oeverzwaluwen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 De Walde JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Makkum JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Tzummarum JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 SC Boornbergum'80 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SJO Warga WWS JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 St.Annaparochie JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Be Quick D JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Wardy JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 St. Jacob JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 SJO Broekster Walden JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Grootegast Fc. JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 SJO Broekster Walden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 ONT JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 FC Burgum JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Harkema Opeinde JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Nieuw Roden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Potetos JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 FC Zuidlaren JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Helpman JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Actief JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 FC Zuidlaren JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Wildervank JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Gieten JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Westerwolde JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 BATO JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 BATO JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Harkstede JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Noordster JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Middelstum JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 De Heracliden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 ZNC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 SJO SWB JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pesse JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ruinen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Elim JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wijster JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ruinen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO JCO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fit Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VKW JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HZVV JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO HH'97 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Pesse JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven