Barry van Barneveld (trainer/leider), Ivan Venema, Jens Benning, Kyan Hoonstra, Art Benning, Hidde van Barneveld, Zepp van Zijl, Floris Keus
Op de foto ontbreekt Doupa Ishimwe Israel
Teamleden
Spelers |
|
|
Hidde van Barneveld |
|
|
|
|
|
Art Benning |
|
|
|
|
|
Kyan Hoonstra |
|
|
|
|
|
Doupa Ishimwe Israel |
|
|
|
|
|
Floris Keus |
|
|
|
|
|
Ivan Venema |
|
|
|
|
|
Zepp van Zijl |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Barry van Barneveld |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
18-04-2020 09:00 |
Ruinen JO8-1 |
Staphorst JO8-1G | |
92261
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
SJO WIJC JO8-1 | |
92272
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 11:00 |
Staphorst JO8-1G |
Dwingeloo JO8-2 | |
92282
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 10:15 |
SJO WIJC JO8-1 |
DESZ JO8-1 | |
92278
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 11:00 |
Staphorst JO8-1G |
DESZ JO8-1 | |
92283
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 09:00 |
Ruinen JO8-1 |
Dwingeloo JO8-2 | |
92263
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 10:15 |
SJO WIJC JO8-1 |
Staphorst JO8-1G | |
92276
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 09:00 |
DESZ JO8-1 |
Ruinen JO8-1 | |
92269
|
0-0 |
|
C |
07-03-2020 09:00 |
Ruinen JO8-1 |
SJO WIJC JO8-1 | |
92262
|
0-0 |
|
C |
07-03-2020 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
DESZ JO8-1 | |
92273
|
0-0 |
|
C |
29-02-2020 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
Staphorst JO8-1G | |
92271
|
0-0 |
|
C |
08-02-2020 11:00 |
Staphorst JO8-1G |
Ruinen JO8-1 | |
92284
|
0-0 |
|
C |
08-02-2020 10:00 |
SJO WIJC JO8-1 |
Dwingeloo JO8-2 | |
92277
|
0-0 |
|
C |
01-02-2020 09:00 |
DESZ JO8-1 |
SJO WIJC JO8-1 | |
92267
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
21-12-2019 10:00 |
BATO JO8-4G |
Actief JO8-3 | |
84681
|
0-0 |
|
B |
18-12-2019 18:00 |
Aengwirden JO8-1G |
SC Boornbergum'80 JO8-1 | |
84677
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
SJO HH'97 JO8-1 |
SJO SWB JO8-1G | |
84673
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 09:00 |
De Walde JO8-1 |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G | |
84676
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 11:00 |
Harkema Opeinde JO8-1 |
Wardy JO8-1 | |
84683
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 14:00 |
CEC JO8-1 |
SV Mussel JO8-1 | |
84679
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 09:30 |
SJO Broekster Walden JO8-2G |
St.Annaparochie JO8-2 | |
84678
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 09:30 |
Helpman JO8-3G |
Nieuw Roden JO8-1G | |
84670
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
Westerwolde JO8-1G |
Wildervank JO8-1 | |
84667
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
VHK JO8-1 |
Oudehaske JO8-1 | |
84672
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
ZNC JO8-1G |
Noordster JO8-1 | |
84674
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
St. Jacob JO8-1 |
Makkum JO8-1 | |
84680
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
Olympia'28 JO8-2G |
FC Meppel JO8-4 | |
84668
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 10:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
Steenwijkerwold JO8-1G | |
84671
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 09:00 |
SVBO JO8-2 |
DZOH JO8-3 | |
84675
|
0-0 |
|
B |
14-12-2019 13:00 |
Asser Boys JO8-1 |
Dwingeloo JO8-1 | |
84682
|
0-0 |
|
B |
07-12-2019 09:00 |
Read Swart JO8-1 |
ONT JO8-1 | |
84669
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
04-11-2019 18:15 |
Asser Boys JO8-1 |
vv Stânfries JO8-1 | |
80038
|
0-0 |
|
B |
02-11-2019 11:00 |
SJO J.V. Oostenburg JO8-2 |
Aengwirden JO8-1G | |
80010
|
0-0 |
|
B |
30-10-2019 18:30 |
SJO Broekster Walden JO8-2G |
Grootegast Fc. JO8-1G | |
80034
|
0-0 |
|
B |
28-10-2019 18:00 |
Nieuw Roden JO8-1G |
Potetos JO8-1 | |
80026
|
0-0 |
|
B |
26-10-2019 10:00 |
St.Annaparochie JO8-2 |
Be Quick D JO8-2 | |
80015
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
SVBO JO8-2 |
CEC JO8-2 | |
80022
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
VHK JO8-1 | |
80039
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Espel JO8-1 |
Oudehaske JO8-1 | |
80029
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Westerwolde JO8-1G |
BATO JO8-2G | |
80011
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Drenthina JO8-1 |
SV Mussel JO8-1 | |
80013
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:15 |
NOK JO8-1G |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G | |
80020
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:30 |
CEC JO8-1 |
ST Germanicus/CSVC JO8-1G | |
80035
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:30 |
Wildervank JO8-1 |
Gieten JO8-1 | |
80032
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:45 |
BATO JO8-4G |
Harkstede JO8-2 | |
80037
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 12:45 |
FC Zuidlaren JO8-5 |
Helpman JO8-3G | |
80040
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Wardy JO8-1 |
St. Jacob JO8-1 | |
80014
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Noordster JO8-1 |
Middelstum JO8-1 | |
80009
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Steenwijkerwold JO8-1G |
Tonego JO8-1 | |
80021
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
SC Boornbergum'80 JO8-1 |
SJO Warga WWS JO8-1G | |
80036
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
FC Burgum JO8-2 |
Harkema Opeinde JO8-1 | |
80017
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
SJO Broekster Walden JO8-1G |
ONT JO8-1 | |
80033
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
BEW JO8-1 |
Read Swart JO8-1 | |
80030
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
SJO Dalen/DSC JO8-2 |
DZOH JO8-3 | |
80025
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Dwingeloo JO8-1 |
SJO WIJC JO8-1 | |
80019
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Oeverzwaluwen JO8-2 |
De Walde JO8-1 | |
80024
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 09:00 |
SC Genemuiden JO8-4 |
Dwingeloo JO8-2 | |
80028
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
FC Meppel JO8-4 |
HZVV JO8-3 | |
80027
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
SC Genemuiden JO8-2 |
SJO HH'97 JO8-1 | |
80023
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Makkum JO8-1 |
Tzummarum JO8-1 | |
80031
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Olympia'28 JO8-2G |
SC Emmeloord JO8-2 | |
80016
|
0-0 |
|
B |
19-10-2019 10:00 |
Actief JO8-3 |
FC Zuidlaren JO8-4 | |
80012
|
0-0 |
|
B |
16-10-2019 18:00 |
De Heracliden JO8-1 |
ZNC JO8-1G | |
80018
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
14-12-2019 09:00 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
vv Steenwijk JO8-1 | |
58829
|
0-0 |
|
C |
07-12-2019 10:00 |
SJO WIJC JO8-1 |
vv Steenwijk JO8-2 | |
77423
|
0-0 |
|
C |
07-12-2019 10:00 |
vv Steenwijk JO8-1 |
Willemsoord JO8-1G | |
45061
|
0-0 |
|
C |
07-12-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
Steenwijkerwold JO8-2 | |
80908
|
0-0 |
|
C |
07-12-2019 09:00 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
FC Meppel JO8-2 | |
45584
|
0-0 |
|
C |
07-12-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-1 |
SVN'69 JO8-1G | |
46394
|
0-0 |
|
C |
30-11-2019 10:00 |
SJO WIJC JO8-1 |
vv Steenwijk JO8-1 | |
43731
|
0-0 |
|
C |
30-11-2019 08:45 |
Alcides JO8-2 |
SVN'69 JO8-1G | |
43994
|
0-0 |
|
C |
30-11-2019 09:00 |
FC Meppel JO8-2 |
SJO OFW JO8-1 | |
44798
|
0-0 |
|
C |
30-11-2019 09:00 |
vv Steenwijk JO8-2 |
Dwingeloo JO8-2 | |
80907
|
0-0 |
|
C |
30-11-2019 10:00 |
Willemsoord JO8-1G |
SJO Stellingwerven JO8-2 | |
44247
|
0-0 |
|
C |
23-11-2019 09:00 |
SVN'69 JO8-1G |
FC Meppel JO8-2 | |
43184
|
0-0 |
|
C |
23-11-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
SJO WIJC JO8-1 | |
80906
|
0-0 |
|
C |
23-11-2019 10:00 |
vv Steenwijk JO8-1 |
vv Steenwijk JO8-2 | |
77421
|
0-0 |
|
C |
23-11-2019 10:00 |
Willemsoord JO8-1G |
Steenwijkerwold JO8-2 | |
42645
|
0-0 |
|
C |
23-11-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-1 |
Alcides JO8-2 | |
42917
|
0-0 |
|
C |
16-11-2019 09:00 |
vv Steenwijk JO8-2 |
SJO Stellingwerven JO8-2 | |
77420
|
0-0 |
|
C |
16-11-2019 09:00 |
Steenwijkerwold JO8-2 |
SJO OFW JO8-1 | |
61499
|
0-0 |
|
C |
16-11-2019 10:00 |
vv Steenwijk JO8-1 |
Alcides JO8-2 | |
60441
|
0-0 |
|
C |
16-11-2019 10:00 |
Willemsoord JO8-1G |
SVN'69 JO8-1G | |
61232
|
0-0 |
|
C |
16-11-2019 10:15 |
FC Meppel JO8-2 |
Dwingeloo JO8-2 | |
80905
|
0-0 |
|
C |
09-11-2019 09:00 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
Alcides JO8-2 | |
40771
|
0-0 |
|
C |
09-11-2019 09:00 |
vv Steenwijk JO8-2 |
Willemsoord JO8-1G | |
77419
|
0-0 |
|
C |
09-11-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
SJO OFW JO8-1 | |
80904
|
0-0 |
|
C |
09-11-2019 10:00 |
SJO WIJC JO8-1 |
FC Meppel JO8-2 | |
41599
|
0-0 |
|
C |
09-11-2019 10:00 |
vv Steenwijk JO8-1 |
Steenwijkerwold JO8-2 | |
40251
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO8-3 |
Flevo Boys JO8-5 | |
38904
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 08:45 |
SC Emmeloord JO8-2 |
VHK JO8-2 | |
38640
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 10:00 |
De Weide JO8-2 |
Dwingeloo JO8-2 | |
74725
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-2 |
SVN'69 JO8-2G | |
77238
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 11:00 |
Staphorst JO8-3 |
fC Meppel JO8-3 | |
77162
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 08:45 |
Alcides JO8-2 |
SJO WIJC JO8-1 | |
38653
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 09:00 |
FC Meppel JO8-2 |
vv Steenwijk JO8-2 | |
77418
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 09:00 |
Steenwijkerwold JO8-2 |
SJO Stellingwerven JO8-2 | |
39170
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 09:00 |
SVN'69 JO8-1G |
Dwingeloo JO8-2 | |
80903
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-1 |
vv Steenwijk JO8-1 | |
39444
|
0-0 |
|
C |
02-11-2019 09:00 |
Ruinerwold JO8-2 |
MSC/Amslod JO8-1 | |
77228
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 08:45 |
Alcides JO8-2 |
FC Meppel JO8-2 | |
37857
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
SVN'69 JO8-1G |
Steenwijkerwold JO8-2 | |
38375
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
SJO WIJC JO8-1 | |
37307
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
vv Steenwijk JO8-1 | |
80902
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-1 |
Willemsoord JO8-1G | |
38114
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
MSC/Amslod JO8-1 |
VHK JO8-2 | |
77227
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
fC Meppel JO8-3 |
Dwingeloo JO8-2 | |
37054
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 10:00 |
De Weide JO8-2 |
d' Olde Veste'54 JO8-3 | |
74724
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 08:45 |
SC Emmeloord JO8-2 |
SJO OFW JO8-2 | |
77237
|
0-0 |
|
C |
26-10-2019 10:15 |
Flevo Boys JO8-5 |
SVN'69 JO8-2G | |
37574
|
0-0 |
|
C |
16-10-2019 18:30 |
Staphorst JO8-3 |
Ruinerwold JO8-2 | |
77161
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 09:00 |
FC Meppel JO8-2 |
Willemsoord JO8-1G | |
60180
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 09:00 |
MSC/Amslod JO8-1 |
Dwingeloo JO8-2 | |
77226
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 10:00 |
Flevo Boys JO8-5 |
fC Meppel JO8-3 | |
59104
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 08:45 |
SC Emmeloord JO8-2 |
Ruinerwold JO8-2 | |
59375
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-2 |
d' Olde Veste'54 JO8-3 | |
77236
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 11:00 |
De Weide JO8-2 |
VHK JO8-2 | |
74723
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 11:00 |
Staphorst JO8-3 |
SVN'69 JO8-2G | |
77160
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-1 |
SJO WIJC JO8-1 | |
59648
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 08:45 |
Alcides JO8-2 |
Steenwijkerwold JO8-2 | |
59388
|
0-0 |
|
C |
12-10-2019 09:00 |
SVN'69 JO8-1G |
vv Steenwijk JO8-2 | |
77416
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 08:45 |
fC Meppel JO8-3 |
MSC/Amslod JO8-2 | |
57515
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO8-3 |
SC Emmeloord JO8-2 | |
58302
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 10:30 |
Dwingeloo JO8-2 |
Flevo Boys JO8-5 | |
57253
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 09:00 |
VHK JO8-2 |
Staphorst JO8-4G | |
58037
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 10:00 |
SVN'69 JO8-2G |
De Weide JO8-2 | |
74722
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 09:00 |
fC Meppel JO8-3 |
MSC/Amslod JO8-1 | |
77225
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 09:00 |
VHK JO8-2 |
Staphorst JO8-3 | |
77159
|
0-0 |
|
C |
05-10-2019 09:00 |
Ruinerwold JO8-2 |
SJO OFW JO8-2 | |
77235
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 11:00 |
Staphorst JO8-3 |
MSC/Amslod JO8-1 | |
77224
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 08:45 |
SC Emmeloord JO8-2 |
fC Meppel JO8-3 | |
55634
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO8-3 |
VHK JO8-2 | |
55909
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 09:00 |
Ruinerwold JO8-2 |
SVN'69 JO8-2G | |
56156
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 11:00 |
Staphorst JO8-4G |
MSC/Amslod JO8-2 | |
56690
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 11:00 |
De Weide JO8-2 |
Flevo Boys JO8-5 | |
74721
|
0-0 |
|
C |
28-09-2019 10:30 |
SJO OFW JO8-2 |
Dwingeloo JO8-2 | |
77234
|
0-0 |
|
C |
25-09-2019 18:30 |
VHK JO8-2 |
Ruinerwold JO8-2 | |
55371
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 09:00 |
fC Meppel JO8-3 |
d' Olde Veste'54 JO8-3 | |
54315
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
Staphorst JO8-3 | |
77157
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 09:00 |
MSC/Amslod JO8-1 |
De Weide JO8-2 | |
77223
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
Staphorst JO8-4G | |
54053
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 10:00 |
SVN'69 JO8-2G |
SC Emmeloord JO8-2 | |
55113
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 09:00 |
MSC/Amslod JO8-2 |
De Weide JO8-2 | |
74720
|
0-0 |
|
C |
21-09-2019 08:45 |
Flevo Boys JO8-5 |
SJO OFW JO8-2 | |
77233
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
14-09-2019 11:30 |
Beilen JO8-3 |
vv Stânfries JO8-2 | |
9896
|
0-0 |
|
B |
14-09-2019 11:30 |
Smilde'94 JO8-2 |
Dwingeloo JO8-2 | |
9833
|
0-0 |
|
B |
07-09-2019 11:00 |
vv Stânfries JO8-2 |
Dwingeloo JO8-2 | |
9705
|
0-0 |
|
B |
07-09-2019 11:30 |
Beilen JO8-3 |
Smilde'94 JO8-2 | |
9619
|
0-0 |
|
B |
31-08-2019 09:00 |
Dwingeloo JO8-2 |
Beilen JO8-3 | |
9561
|
0-0 |
|
B |
31-08-2019 11:30 |
Smilde'94 JO8-2 |
vv Stânfries JO8-2 | |
9463
|
0-0 |
|
Standen
1 |
Ruinen JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Dwingeloo JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
DESZ JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
SJO WIJC JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Staphorst JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
SVBO JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
DZOH JO8-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
SJO HH'97 JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
SJO SWB JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
CEC JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
SV Mussel JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
Olympia'28 JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
FC Meppel JO8-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
Dwingeloo JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
Steenwijkerwold JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
Asser Boys JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
Dwingeloo JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
13 |
VHK JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
14 |
Oudehaske JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
15 |
Aengwirden JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
16 |
SC Boornbergum'80 JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
17 |
Read Swart JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
18 |
ONT JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
19 |
De Walde JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
20 |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
21 |
St. Jacob JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
22 |
Makkum JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
23 |
Harkema Opeinde JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
24 |
Wardy JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
25 |
SJO Broekster Walden JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
26 |
St.Annaparochie JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
27 |
Helpman JO8-3G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
28 |
Nieuw Roden JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
29 |
Westerwolde JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
30 |
Wildervank JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
31 |
ZNC JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
32 |
Noordster JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
33 |
BATO JO8-4G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
34 |
Actief JO8-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
SJO Dalen/DSC JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
DZOH JO8-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
CEC JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
ST Germanicus/CSVC JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Drenthina JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
SV Mussel JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
SVBO JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
CEC JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
FC Meppel JO8-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
HZVV JO8-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
SC Genemuiden JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
SJO HH'97 JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
13 |
SC Genemuiden JO8-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
14 |
Dwingeloo JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
15 |
Dwingeloo JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
16 |
SJO WIJC JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
17 |
Olympia'28 JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
18 |
SC Emmeloord JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
19 |
Steenwijkerwold JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
20 |
Tonego JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
21 |
Espel JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
22 |
Oudehaske JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
23 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
24 |
VHK JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
25 |
BEW JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
26 |
Read Swart JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
27 |
Asser Boys JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
28 |
vv Stânfries JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
29 |
SJO J.V. Oostenburg JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
30 |
Aengwirden JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
31 |
NOK JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
32 |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
33 |
Oeverzwaluwen JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
34 |
De Walde JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
35 |
Makkum JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
36 |
Tzummarum JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
37 |
SC Boornbergum'80 JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
38 |
SJO Warga WWS JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
39 |
St.Annaparochie JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
40 |
Be Quick D JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
41 |
Wardy JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
42 |
St. Jacob JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
43 |
SJO Broekster Walden JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
44 |
Grootegast Fc. JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
45 |
SJO Broekster Walden JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
46 |
ONT JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
47 |
FC Burgum JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
48 |
Harkema Opeinde JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
49 |
Nieuw Roden JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
50 |
Potetos JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
51 |
FC Zuidlaren JO8-5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
52 |
Helpman JO8-3G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
53 |
Actief JO8-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
54 |
FC Zuidlaren JO8-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
55 |
Wildervank JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
56 |
Gieten JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
57 |
Westerwolde JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
58 |
BATO JO8-2G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
59 |
BATO JO8-4G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
60 |
Harkstede JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
61 |
Noordster JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
62 |
Middelstum JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
63 |
De Heracliden JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
64 |
ZNC JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
65 |
SJO SWB JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
vv Steenwijk JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Dwingeloo JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
SJO Stellingwerven JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
vv Steenwijk JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
SJO WIJC JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Alcides JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
Willemsoord JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
Steenwijkerwold JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
SJO OFW JO8-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
SVN'69 JO8-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
FC Meppel JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Smilde'94 JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Dwingeloo JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Beilen JO8-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
vv Stânfries JO8-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?