Ondernemers Collectief Dwingeloo
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO8-3

Bastian Smeenge (trainer/leider), Jesse van Noord, Ivo Noorman

Ingmar van Mulligen, Pepijn Westerhof, Liam Smit, Fedde Smeenge, Lenn Smit en Jens Klaassen
 

 

Teamleden

Spelers
Jens Klaassen        
Ingmar van Mulligen        
Jesse van Noord        
Ivo Noorman        
Fedde Smeenge        
Lenn Smit        
Liam Smit        
Pepijn Westerhof        
 
Overige teamleden
Bastian Smeenge Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 Fit Boys JO8-1 LTC JO8-3
C 29-02-2020 09:00 Rolder Boys JO8-2 Borger JO8-3
C 29-02-2020 09:00 SGO JO8-1 SJO BBC JO8-1G
C 29-02-2020 09:00 v.v. Diever-Wapse JO8-1 Wijster JO8-1G
C 29-02-2020 11:30 Beilen JO8-3 ACV JO8-3
C 29-02-2020 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3
C 07-03-2020 09:00 Wijster JO8-1G Beilen JO8-3
C 07-03-2020 09:00 Dwingeloo JO8-3 SGO JO8-1
C 07-03-2020 09:00 SJO BBC JO8-1G Smilde'94 JO8-2
C 07-03-2020 09:00 Borger JO8-3 Fit Boys JO8-1
C 07-03-2020 09:00 ACV JO8-3 v.v. Diever-Wapse JO8-1
C 07-03-2020 08:45 LTC JO8-3 Rolder Boys JO8-2
C 14-03-2020 09:00 Fit Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-3
C 14-03-2020 09:00 Rolder Boys JO8-2 SJO BBC JO8-1G
C 14-03-2020 09:00 SGO JO8-1 Smilde'94 JO8-2
C 14-03-2020 09:00 Wijster JO8-1G ACV JO8-3
C 14-03-2020 10:00 v.v. Diever-Wapse JO8-1 LTC JO8-3
C 14-03-2020 11:30 Beilen JO8-3 Borger JO8-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-02-2020 vervallen Dwingeloo JO8-3 Rolder Boys JO8-2 96617
C 01-02-2020 vervallen SJO BBC JO8-1G Dwingeloo JO8-3 96609
C 14-12-2019 vervallen Beilen JO8-3 Dwingeloo JO8-3 50319
C 07-12-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3 51008
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Achilles 1894 JO8-3 50596
C 16-11-2019 vervallen Dwingeloo JO8-3 FC Assen JO8-4 49776
C 09-11-2019 vervallen Dwingeloo JO8-3 Smilde'94 JO8-2 48958
C 02-11-2019 vervallen vv Stânfries JO8-2 Dwingeloo JO8-3 49641
C 12-10-2019 vervallen Achilles 1894 JO8-3 Dwingeloo JO8-3 48685
C 05-10-2019 vervallen Dwingeloo JO8-3 Beilen JO8-3 48139
C 28-09-2019 vervallen FC Assen JO8-4 Dwingeloo JO8-3 47872
C 21-09-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 vv Stânfries JO8-2 47320
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-02-2020 09:00 v.v. Diever-Wapse JO8-1 Fit Boys JO8-1 96611 0-0
C 08-02-2020 09:00 Wijster JO8-1G SGO JO8-1 96652 0-0
C 08-02-2020 09:00 Dwingeloo JO8-3 Rolder Boys JO8-2 96617 0-0
C 08-02-2020 09:00 Borger JO8-3 SJO BBC JO8-1G 96637 0-0
C 08-02-2020 09:00 ACV JO8-3 Smilde'94 JO8-2 96657 0-0
C 08-02-2020 08:45 LTC JO8-3 Beilen JO8-3 96624 0-0
C 01-02-2020 11:30 Smilde'94 JO8-2 LTC JO8-3 96663 0-0
C 01-02-2020 11:30 Beilen JO8-3 v.v. Diever-Wapse JO8-1 96631 0-0
C 01-02-2020 09:00 SGO JO8-1 Borger JO8-3 96639 0-0
C 01-02-2020 09:00 Rolder Boys JO8-2 ACV JO8-3 96644 0-0
C 01-02-2020 09:00 SJO BBC JO8-1G Dwingeloo JO8-3 96609 0-0
C 01-02-2020 09:00 Fit Boys JO8-1 Wijster JO8-1G 96666 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:15 Beilen JO8-3 Dwingeloo JO8-3 50319 0-0
C 07-12-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3 51008 0-0
C 07-12-2019 11:30 Beilen JO8-3 vv Stânfries JO8-2 51276 0-0
C 07-12-2019 08:30 Achilles 1894 JO8-3 FC Assen JO8-4 51141 0-0
C 30-11-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 Smilde'94 JO8-2 50870 0-0
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Achilles 1894 JO8-3 50596 0-0
C 30-11-2019 09:00 FC Assen JO8-4 Beilen JO8-3 50731 0-0
C 23-11-2019 08:30 Achilles 1894 JO8-3 Smilde'94 JO8-2 50187 0-0
C 23-11-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 FC Assen JO8-4 50457 0-0
C 16-11-2019 09:30 Smilde'94 JO8-2 Beilen JO8-3 49919 0-0
C 16-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 FC Assen JO8-4 49776 0-0
C 16-11-2019 08:30 Achilles 1894 JO8-3 vv Stânfries JO8-2 50055 0-0
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Smilde'94 JO8-2 48958 0-0
C 09-11-2019 09:00 FC Assen JO8-4 Achilles 1894 JO8-3 49097 0-0
C 09-11-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 Beilen JO8-3 49228 0-0
C 02-11-2019 11:30 Beilen JO8-3 Achilles 1894 JO8-3 49368 0-0
C 02-11-2019 11:00 vv Stânfries JO8-2 Dwingeloo JO8-3 49641 0-0
C 02-11-2019 09:00 FC Assen JO8-4 Smilde'94 JO8-2 49506 0-0
C 12-10-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 vv Stânfries JO8-2 48553 0-0
C 12-10-2019 11:30 Beilen JO8-3 FC Assen JO8-4 48816 0-0
C 12-10-2019 08:30 Achilles 1894 JO8-3 Dwingeloo JO8-3 48685 0-0
C 05-10-2019 09:00 FC Assen JO8-4 vv Stânfries JO8-2 48414 0-0
C 05-10-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Beilen JO8-3 48139 0-0
C 05-10-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Achilles 1894 JO8-3 48282 0-0
C 28-09-2019 11:30 Beilen JO8-3 Smilde'94 JO8-2 47730 0-0
C 28-09-2019 09:00 vv Stânfries JO8-2 Achilles 1894 JO8-3 48007 0-0
C 28-09-2019 09:00 FC Assen JO8-4 Dwingeloo JO8-3 47872 0-0
C 21-09-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 FC Assen JO8-4 47459 0-0
C 21-09-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 vv Stânfries JO8-2 47320 0-0
C 21-09-2019 08:30 Achilles 1894 JO8-3 Beilen JO8-3 47595 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 v.v. Diever-Wapse JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 LTC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wijster JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ACV JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dwingeloo JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Borger JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO BBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Smilde'94 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SGO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Fit Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beilen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rolder Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smilde'94 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Achilles 1894 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beilen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Assen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 vv Stânfries JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven