Ondernemers Collectief Dwingeloo
216 Vrouwen Zaterdag

Dwingeloo VR1

Staand: Monique Oosterkamp, Mariëlle Moes, Jolijn Kuiper, Jeanne Wiltinge, Daphne Poelstra, Gabi Dolsma, Marjon Hennink, Marlou Otten, Mirjam Rozeboom, Emma Boer, Reinder Kloesen (assistent-scheidsrechter)
Zittend: Lisa Kuiper, Bonique Joling, Hanneke Boer, Arianne Wemmenhove, Annemarie Kruithof, Anniek Wemmenhove, Miranda Dekker, Vera Noord, Sanne Schoenmaker

Op de foto ontbreekt Jan Schipper (trainer/coach)
 

Teamleden

Spelers
Annemarie Kruithof Keeper      
Hanneke Boer        
Emma Boer        
Miranda Dekker        
Gabi Dolsma        
Marjon Hennink        
Bonique Joling        
Jolijn Kuiper        
Lisa Kuiper        
Mariëlle Moes        
Vera Noord        
Monique Oosterkamp        
Marlou Otten        
Daphne Poelstra        
Mirjam Rozeboom        
Sanne Schoenmaker        
Anniek Wemmenhove        
Arianne Wemmenhove        
Jeanne Wiltinge        
 
Overige teamleden
Jan Schipper Trainer/Coach
Reinder Kloesen Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 54155 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 02-11-2019 14:30 Dwingeloo VR1 De Weide VR2 124026 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 09-11-2019 14:00 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 53045 Sportpark De Baete 12:45
C 16-11-2019 14:00 HODO VR1 Dwingeloo VR1 55524 Sportpark ' t Hoge Bos 12:30
C 23-11-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 56501 Sportpark Noordwest 11:30
C 30-11-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 56991 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 07-12-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 102178 Sportpark Vitesse 11:00
C 01-02-2020 14:30 Dwingeloo VR1 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 102539 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 08-02-2020 12:00 De Weide VR2 Dwingeloo VR1 124033 Sportpark Schutlanden 10:40
C 29-02-2020 14:30 VKW VR1 Dwingeloo VR1 104268 Sportpark De Perkenslag 13:00
C 07-03-2020 14:30 Dwingeloo VR1 HZVV VR2 105376 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 14-03-2020 14:30 ST FC Meppel/Alcides VR2 Dwingeloo VR1 106115 Sportpark Ezinge 13:10
C 28-03-2020 14:30 Dwingeloo VR1 ST Beilen/Fit Boys VR1 106487 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 04-04-2020 14:30 Hoogeveen VR1 Dwingeloo VR1 107607 Sportpark Bentinckspark 13:10
C 18-04-2020 14:30 Dwingeloo VR1 HODO VR1 107967 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 09-05-2020 14:30 Dwingeloo VR1 Ruinen VR1 108953 Sportpark Hulsebosch 13:30
C 16-05-2020 14:30 Hollandscheveld VR2 Dwingeloo VR1 109327 Sportpark De Oosthoek 13:00
C 23-05-2020 14:30 Dwingeloo VR1 Vitesse'63 VR2 110185 Sportpark Hulsebosch 13:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2
C 26-10-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 HZVV VR2
C 26-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2
C 26-10-2019 14:30 Hoogeveen VR1 VKW VR1
C 26-10-2019 14:30 Hollandscheveld VR2 Ruinen VR1
C 26-10-2019 14:00 HODO VR1 De Weide VR2
C 02-11-2019 14:30 Dwingeloo VR1 De Weide VR2
C 02-11-2019 14:30 VKW VR1 HODO VR1
C 02-11-2019 14:30 Hoogeveen VR1 Hollandscheveld VR2
C 02-11-2019 14:30 ST FC Meppel/Alcides VR2 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2
C 02-11-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Ruinen VR1
C 02-11-2019 12:15 HZVV VR2 Vitesse'63 VR2
C 09-11-2019 12:00 De Weide VR2 Vitesse'63 VR2
C 09-11-2019 14:30 VKW VR1 ST Beilen/Fit Boys VR1
C 09-11-2019 14:30 ST FC Meppel/Alcides VR2 Hollandscheveld VR2
C 09-11-2019 14:00 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1
C 09-11-2019 12:30 HZVV VR2 Hoogeveen VR1
C 09-11-2019 11:30 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 HODO VR1
C 16-11-2019 14:00 HODO VR1 Dwingeloo VR1
C 16-11-2019 14:00 Ruinen VR1 VKW VR1
C 16-11-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Hoogeveen VR1
C 16-11-2019 12:00 De Weide VR2 ST FC Meppel/Alcides VR2
C 16-11-2019 11:30 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 HZVV VR2
C 16-11-2019 14:30 Hollandscheveld VR2 ST Beilen/Fit Boys VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 19-10-2019 14:00 Peize VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 79981 2 - 8
C 12-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 VKW VR1 Afgeschermd 52552 1 - 3
C 05-10-2019 12:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 B. (Bé) Meinen 52069 1 - 8
C 02-10-2019 19:30 Dwingeloo VR1 Hollandscheveld VR2 Afgeschermd 50824 5 - 3
C 21-09-2019 11:30 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 50578 0 - 8
B 20-09-2019 vervallen Smilde'94 VR1 Dwingeloo VR1 4065
B 14-09-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 4141 1 - 2
B 04-09-2019 19:30 Dwingeloo VR1 BSVV VR1 R. (Richard) Sterken 3950 7 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-10-2019 20:00 Hoogeveen VR1 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 52809 3-3
C 19-10-2019 14:00 Ruinen VR1 Hoogeveen VR1 50086 0-0
C 19-10-2019 14:30 Hollandscheveld VR2 HZVV VR2 50211 0-0
C 12-10-2019 15:00 ST FC Meppel/Alcides VR2 HZVV VR2 52921 2-0
C 12-10-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Hollandscheveld VR2 52438 7-0
C 12-10-2019 14:00 HODO VR1 Ruinen VR1 52317 3-0
C 12-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 VKW VR1 52552 1-3
C 05-10-2019 14:30 VKW VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 52188 2-1
C 05-10-2019 12:30 Hollandscheveld VR2 HODO VR1 51694 2-2
C 05-10-2019 14:00 Ruinen VR1 Vitesse'63 VR2 51567 1-4
C 05-10-2019 12:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 52069 1-8
C 05-10-2019 11:30 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 ST Beilen/Fit Boys VR1 51812 0-6
C 02-10-2019 19:30 Dwingeloo VR1 Hollandscheveld VR2 50824 5-3
C 02-10-2019 19:30 Vitesse'63 VR2 ST FC Meppel/Alcides VR2 50466 3-1
C 28-09-2019 14:30 VKW VR1 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 51074 9-0
C 28-09-2019 14:30 ST FC Meppel/Alcides VR2 Ruinen VR1 51442 1-4
C 28-09-2019 14:30 Hoogeveen VR1 HODO VR1 51330 2-2
C 28-09-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Vitesse'63 VR2 51199 3-1
C 21-09-2019 14:00 HODO VR1 ST Beilen/Fit Boys VR1 50344 2-2
C 21-09-2019 11:30 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 Dwingeloo VR1 50578 0-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2019 20:00 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 Oudega VR1 79982 0-4
B 20-10-2019 14:00 SCN VR1 Urk VR1 79989 1-2
B 19-10-2019 14:00 Zwartemeerse Boys VR1 DVC Appingedam VR1 79980 0-1
B 19-10-2019 14:00 Peize VR1 Dwingeloo VR1 79981 2-8
B 19-10-2019 14:00 Schoonebeek VR1 ST HOC/Valthermond VR1 79976 3-9
B 19-10-2019 14:00 Nieuweschoot VR1 FC Burgum VR3 79974 3-5
B 19-10-2019 14:30 Zevenhuizen VR1 Oosterstreek VR1 79991 3-0
B 19-10-2019 14:00 QVC VR1 Drachten VR1 79992 1-4
B 19-10-2019 12:30 GVAV-Rapiditas VR1 ST VAKO/Tynaarlo VR1 79985 2-1
B 19-10-2019 14:30 Dalen VR1 SC Rouveen VR1 79984 0-7
B 19-10-2019 14:30 WTOC VR1 SDS VR1 79979 2-4
B 19-10-2019 14:30 GAVC VR1 SVO EBC/Delfstrahuizen VR1 79978 1-1
B 19-10-2019 14:00 Witteveense Boys'87 VR1 SPW VR1 79983 3-7
B 19-10-2019 14:00 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 SV Bedum VR2 79988 5-1
B 19-10-2019 13:00 S.V. Haulerwijk VR1 SC Loppersum VR1 79993 0-0
B 19-10-2019 13:30 Gorecht VR2 De Heracliden VR1 79986 0-0
B 19-10-2019 12:30 VC Trynwalden VR1 VVSV '09 VR1 79990 6-1
B 19-10-2019 12:30 d' Olde Veste'54 VR2 Vitesse'63 VR2 79977 2-3
B 16-10-2019 19:45 Oerterp VR1 HS'88 VR2 79975 6-3
B 12-10-2019 12:30 SVBO VR1 Hoogeveen VR1 79987 1-0
B 20-09-2019 19:00 Smilde'94 VR1 Dwingeloo VR1 4065 0-0
B 14-09-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 4141 1-2
B 14-09-2019 14:30 BSVV VR1 Smilde'94 VR1 4198 0-2
B 07-09-2019 14:30 BSVV VR1 ST Beilen/Fit Boys VR1 4029 0-11
B 04-09-2019 19:30 Dwingeloo VR1 BSVV VR1 3950 7-2
B 31-08-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Smilde'94 VR1 3913 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VKW VR1 3 3 0 0 9 14 2 12 0
2 Dwingeloo VR1 4 3 0 1 9 22 7 15 0
3 Vitesse'63 VR2 4 3 0 1 9 15 5 10 0
4 ST Beilen/Fit Boys VR1 3 2 1 0 7 11 3 8 0
5 HODO VR1 4 1 3 0 6 9 6 3 0
6 Ruinen VR1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
7 ST FC Meppel/Alcides VR2 4 1 0 3 3 5 9 -4 0
8 Hoogeveen VR1 2 0 2 0 2 5 5 0 0
9 Hollandscheveld VR2 3 0 1 2 1 5 14 -9 0
10 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 4 0 1 3 1 3 26 -23 0
11 De Weide VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HZVV VR2 2 0 0 2 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Rouveen VR1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 ST HOC/Valthermond VR1 1 1 0 0 3 9 3 6 0
3 Dwingeloo VR1 1 1 0 0 3 8 2 6 0
4 VC Trynwalden VR1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 SPW VR1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
6 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 Oudega VR1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 Oerterp VR1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
9 Drachten VR1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 Zevenhuizen VR1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
11 FC Burgum VR3 1 1 0 0 3 5 3 2 0
12 SDS VR1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
13 Vitesse'63 VR2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
14 GVAV-Rapiditas VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
15 Urk VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
16 DVC Appingedam VR1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
17 SVBO VR1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 GAVC VR1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
19 Gorecht VR2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
20 S.V. Haulerwijk VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Zeerobben VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SVO EBC/Delfstrahuizen VR1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
23 De Heracliden VR1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
24 d' Olde Veste'54 VR2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
25 SCN VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
26 ST VAKO/Tynaarlo VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
27 Hoogeveen VR1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
28 Zwartemeerse Boys VR1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
29 Nieuweschoot VR1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
30 WTOC VR1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
31 HS'88 VR2 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
32 QVC VR1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
33 Oosterstreek VR1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
34 Witteveense Boys'87 VR1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
35 SV Bedum VR2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
36 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
37 VVSV '09 VR1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
38 Schoonebeek VR1 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
39 Peize VR1 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
40 Dalen VR1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven